Vienuolyno eglutė pražydo rožių žiedais

Žvarbus oras ir siaučiančios pūgos neišgąsdino rožininkų, tradiciškai po Šv. Mišių susirinkusių Šv. Jono Teologo vienuolyno kieme puošti Kalėdų eglutės. Tiesa, pūgos užpustė kai kuriuos susiruošusiuosius prisidėti prie šventės. Bet buvo ir tokių, kurie, norėdami šį prieššventinį sekmadienį pabūti su bendraminčiais, atvyko daugiau kaip šimtą kilometrų.

Aukšta, daili eglutė buvo pastatyta didžiajame vienuolyno kieme, nes kiemelis, kuriame Lietuvos rožininkų draugija puoselėja baltąjį rožyną, skendo pusnyse. Eglutę puošti susirinko Draugijos nariai ir rožių mylėtojai su artimaisiais, šeimos nariais. Prie eglutės puošimo mielai prisidėjo ir broliai vienuoliai. Tai buvo toks džiugus užsiėmimas, leidžiantis pajusti artėjančių švenčių šilumą. Ir lyg Kalėdų stebuklas – eglutė pražydo rankų darbo rožių žiedais, nušvito ryškiaspalviais raudonais ir baltais žaisliukais, lempelių girliandom!

Po smagių darbų sužvarbusius rožininkus vienuolyne priglaudė jauki ir šilta Šv. Jono menė. Prie karštos arbatos puodelio rožių mylėtojai dalijosi mintimis apie praėjusius rožių auginimo metus, aptarė artimiausius planus, galėjo pabendrauti su broliu Justinu.

Šis turiningas susitikimas pripildė širdį skaidraus džiugesio ir suteikė galimybę palinkėti vieni kitiems gražių ir ramių švenčių.

Nuotraukas rasite galerijoje