Rusiškos knygos apie rožes

Parduodam, dovanojam, keičiamės, perkam...
Turgelyje savo skelbimus, susijusius su rožių auginimu, gali dėti tik LRD nariai, LRD forumo dalyviai ir asmenys, prisidedantys prie šviečiamosios LRD veiklos. Komerciniai skelbimai bus trinami.
Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re:Rusiškos knygos apie rožes

Standartinė Rūta » 07 Lie 2011 08:30

masha rašė:Žinoma man būtinai reikia to ligų atlaso. Kaip Jums patogiau, jei kartais ką nors sau užsakinėjate, tai ir tą atlasą tuo pačiu papildomai įtraukit į užsakymą.
Gerai, masha, pranešiu tiems prekeiviams, kad mums reikia dar vieno atlaso. Tik juk dabar vasara, bandžiau skambinti moteriškei, su kuria bendrauju, sako, kad abonentas nepasiekiamas, tai gal išvažiavus kur... Bet kuriuo atveju susisieksiu su ja ir užsakysiu Jums atlasą. :)

Vartotojo avataras
opera
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 07:27
Miestas: Molėtų raj.

Re: Rusiškos knygos apie rožes

Standartinė opera » 07 Lie 2011 09:41

Rūta rašė:
masha rašė:Žinoma man būtinai reikia to ligų atlaso. Kaip Jums patogiau, jei kartais ką nors sau užsakinėjate, tai ir tą atlasą tuo pačiu papildomai įtraukit į užsakymą.
Gerai, masha, pranešiu tiems prekeiviams, kad mums reikia dar vieno atlaso. Tik juk dabar vasara, bandžiau skambinti moteriškei, su kuria bendrauju, sako, kad abonentas nepasiekiamas, tai gal išvažiavus kur... Bet kuriuo atveju susisieksiu su ja ir užsakysiu Jums atlasą. :)
Jei nesunku, aš taip pat paimčiau tą atlasą, nes apie ligas mažai žinau. Aš Vilniuje būnu.

masha
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 09 Bir 2011 08:57
Miestas: Panevėžio apskritis

Re: Rusiškos knygos apie rožes

Standartinė masha » 07 Lie 2011 09:56

Rūta rašė:Gerai, masha, pranešiu tiems prekeiviams, kad mums reikia dar vieno atlaso. Tik juk dabar vasara, bandžiau skambinti moteriškei, su kuria bendrauju, sako, kad abonentas nepasiekiamas, tai gal išvažiavus kur... Bet kuriuo atveju susisieksiu su ja ir užsakysiu Jums atlasą. :)
Ačiū, Rūta :) Jei ilgesnį laiką ta moteriškė bus nepasiekiama, gal suspėsiu pasižiūrėti, ką dar jūs užsisakinėjote. Neturiu nei vienos knygos, jokios, o daug kas įdomu, net nežinau kas labiausiai reikalinga neskaitant ligų atlaso. Svarbiausia, kad tai vienintelė man suprantama užsienio kalba.

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re:Rusiškos knygos apie rožes

Standartinė Rūta » 07 Lie 2011 12:45

Žinoma, opera, galiu užsakyti. Masha, pažiūrėkite, kas dar Jums naudinga :)

masha
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 09 Bir 2011 08:57
Miestas: Panevėžio apskritis

Re:Rusiškos knygos apie rožes

Standartinė masha » 07 Lie 2011 13:19

Rūta rašė:Žinoma, opera, galiu užsakyti. Masha, pažiūrėkite, kas dar Jums naudinga :)
Л. И. Бумбеева „Розы“, 2010 г.
И. Медведев "Розы в открытом грунте" 2009г.
А. И. Теорина, „Розы“, 2010 г.
Л. Ю. Трейвас, „Болезни и вредители роз. Атлас-определитель“, 2009 г.
Л. Уолхайм Розы для "чайников"

Nusižiūrėjau paskubom perskaičiusi temą ir sudariau tokį norimų knygų sąrašą :)

Vartotojo avataras
opera
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 07:27
Miestas: Molėtų raj.

Re:Rusiškos knygos apie rožes

Standartinė opera » 07 Lie 2011 13:57

Rūta rašė:Žinoma, opera, galiu užsakyti. Masha, pažiūrėkite, kas dar Jums naudinga :)
Labai ačiū.
Neišsigąski, jei kartais būsiu nepasiekiama, nes planuoju išvažiuoti porai savaičių, o vėliau gal ir dar kokiai dešimčiai dienų. Bet kokiu atveju, kai gausi knygą, parašyki žinutę. Kai ją pamatysiu, duosiu žinią.

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Rusiškos knygos apie rožes

Standartinė Rūta » 16 Lie 2011 07:53

Jau atsirado mūsų knygų prekeiviai, visos pageidautos knygelės užsakytos :) Tik, žinoma, tai užtruks kurį laiką. Lauksim :) Opera, aš ir pati dabar dviem savaitėms išvažiuoju, bet kuriuo atveju kokių naujienų galima tikėtis tik po dviejų savaičių :)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Rusiškos knygos apie rožes

Standartinė Rūta » 18 Rgp 2011 07:53

Atkeliavo kai kurios užsakytos knygos: ligų atlasas, Teorinos ir Bumbejevos „Rožės“. Suinteresuotiesiems asmenims parašiau asmenines žinutes ;)

zzzdaina
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 13 Rgs 2011 15:29
Miestas: Šiauliai

Re: Rusiškos knygos apie rožes

Standartinė zzzdaina » 21 Sau 2012 19:28

Sveiki, aš visai neseniai prisijungusi, tai kaip ten baigėsi su knygomis? Ar užsisakėte? Ar dar renkate grupele ? Jei taip, aš taip pat pasiruošusi pirkti. Manau enciklopedija būtu geriausiai pirkti, man nesvarbu kurią:)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Rusiškos knygos apie rožes

Standartinė Rūta » 21 Sau 2012 23:52

Labas vakaras, Daina. Smagu, kad įsitraukiate į mūsų diskusijas :) Daug knygų esame gavę iš Vilniaus knygų mugėje surastų prekiautojų rusiškomis knygomis. Šiuo metu visi, kas užsakinėjo, jau yra gavę savo knygas, tai jokia grupelė kaip ir nerenkama. Bet galiu užsakyti ir Jums vienai :)

Iš mano turimų rusiškų enciklopedijų vertingiausia ši: Питер Шнайдер: Лучшие розы мира, http://www.labirint.ru/books/274101/" onclick="window.open(this.href);return false;
Aprašyta nelabai daug rožių – apie tris šimtus su puse, bet aprašymai tikrai vertingi, išsamūs, neštampiški, duoda patarimų tai konkrečiai veislei, apie kurią kalba. Nenuskriaustos senovinės rožės, tačiau aprašomos ir mums visiškai nežinomos veislės (tokių palyginti nedaug), nes autorius amerikietis. Pabaigoje yra skyrelis apie priežiūrą. Tik knyga gana brangi – 95 Lt

Евгений Писарев, „Розы. Энциклопедия“, http://www.setbook.net/books/127502.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Nebloga enciklopedija, tik senovinėms rožėms skiriama gėdingai mažai vietos, daugiausia susitelkta ties moderniomis. Pradžioje geri straipsniai apie rožių istoriją, klasifikaciją, kvapus, spalvą, vaisius. Gale yra gana išsamus skyrius apie priežiūrą.

Вермейлен Нико, „Иллюстрированная энциклопедия/Розы“, - http://www.setbook.net/books/471704.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Aprašyta labai daug veislių, nors aprašymai ir nėra labai išsamūs.

Bet visgi, jeigu neturite dar geros knygos apie rožių priežiūrą, galite pirkti Teorinos arba Bumbejevos knygą „Розы“ (А. И. Теорина,
http://www.ozon.ru/context/detail/id/4904744/" onclick="window.open(this.href);return false;, Л. И. Бумбеева http://shop.nanya.ru/books/228075/" onclick="window.open(this.href);return false;)
Ten išsamiai aptariami priežiūros ypatumai, taip pat yra ir daug veislių, nors ir ne tiek daug, kaip enciklopedijose. Vis dėlto su senovinėm rožėm ir čia riesta – Teorinos knygoje senovinių rožių veislės išvis neaptariamos, o Bumbejevos knygoje joms skirta nepalyginamai mažiau vietos nei modernioms. Šių knygų vertybė – ne rožių aprašymai, o patarimai augintojui, agrotechnika. Bumbejevos rožių katalogas daug išsamesnis, pateikiama daugiau duomenų, prie kiekvienos rožės nuotrauka, bet pagal agrotechnikos patarimus man pasirodė vertingesnė Teorinos knyga.

O rinktis Jums :)

zzzdaina
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 13 Rgs 2011 15:29
Miestas: Šiauliai

Re: Rusiškos knygos apie rožes

Standartinė zzzdaina » 12 Rgs 2013 18:46

Labas vakaras,
Gal kas skaitėte šią knygą'' Розы для чайников. Выращивание и уход за розами в саду'' ? Pagal aprašymą turėtų būti išsami, nebloga visai. Ir kaina prieinama. Norėčiau užsisakyti :)
Daina

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Rusiškos knygos apie rožes

Standartinė Rūta » 27 Rgs 2013 08:59

Laba diena, Daina. Abejočiau, ar Jūsų minima knyga būtų geriausias pasirinkimas :? Knyga verstinė, mūsų klimato sąlygoms gali būti nepritaikyta. Be to, tokios serijinės knygos paprastai nebūna labai išsamios. Žinoma, pati jos nevarčiusi nelabai galiu ką sakyti. Patarčiau ieškoti rusų autorių knygų (pvz., Teorinos), kurios yra pagrįstos tikrų rožininkų patirtimi, ir patarimai dėl auginimo, saugojimo nuo žiemos pritaikyti mums atrimam klimatui. Paieškokite šių knygų per augalų muges, Vilniaus knygų mugėje paprastai būna tie prekiautojai, iš kurių aš anksčiau užsakinėjau knygų rožininkams :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į