Augalų apsaugos priemonės žiemai

Sodinimas, genėjimas, tręšimas, įrankiai.

Moderatorius: DaliaRaimonda

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė Esmiralda » 13 Lap 2017 08:02

ProAgro atsakė, kad jų gamintojas ir tiekėjai žalios dangos neturi, tad ir jie pristatyti negali. Belieka vežtis iš Lenkijos. Arba pirkti baltą...

Vartotojo avataras
Artūras
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 03 Gru 2016 16:36
Miestas: Vilnius

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė Artūras » 13 Lap 2017 17:47

O aš kažkaip praleidau.. kur galima nusipirkti bent jau baltos 60? Ankščiau duotose nuorodose jau nieko nėra.
Jei kas nors užsakinės iš Lenkijos, prisijungčiau ir aš :)

Vartotojo avataras
ZanetaGa
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 09 Kov 2014 21:42
Miestas: Vilnius, Klevinė

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė ZanetaGa » 13 Lap 2017 17:57

Tai gal apsisprendziaaam ko norim, kiek ir darom uzsakyma. Vyras sake man pades uzsakyt transporta is PL kad parveztu - paskui jau kazkaip dalinsimes :D

As imsiu ka senbuves rekomenduos - planavau Lutrasil pirkt ta storesni, nes apie ji tik ir buvau girdejus. Ryt issizingsiuosiu kiem man dangos reik - nes vis kojos nedanesa... :B
"All gardeners live in beautiful places because they make them so"... (Nežinomas autorius)

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė Esmiralda » 13 Lap 2017 18:10

Taigi, kad seno gero Lutrasil 60 nebegamina, net ir 50-tinė danga ne Lutrasil, kažkokio kito gamintojo. Todėl jei jau 50-tinė, galim pamėginti ir žalią dėl gražumo.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė Jūratė » 14 Lap 2017 07:56

Dar pasiklauskite rokdema.lt ar neturi žalios spalvos spunbondo. Aš tada tik apie baltą ir pilką su jais kalbėjau. Gal bus paprasčiau nei su lenkais

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė Jūratė » 14 Lap 2017 08:05

Žiūrėkite, ten, kur buvo parašyta, kad lenkų parduotuvė į Lietuvą nesiunčia, tai galima pirkti per tarpininkus http://www.jumper.lt/" onclick="window.open(this.href);return false; (atsiimti reiktų iš Suvalkų - gal kas iš mūsų važinėja į ten?) , http://pirklenkijoje.lt/kainininkas-2/" onclick="window.open(this.href);return false; (atsiimti Kaune prie Megos arba Vilniuje Kalvarijų g.). Taigi, lyg ir problemos nėra, tik reikia pasiskaičiuoti kainas...

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė Rūta » 14 Lap 2017 08:08

Esu turėjusi to 50-inio ne Lutrasilo. Neblogas visai, nors ir ne tokia tvirta danga kaip senasis Lutrasilas.
Pabandymui mums irgi 50 metrų užtektų.
Žinoma, iš Lietuvos būtų paprasčiau :) Parašiau tai Rokdemai :)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė Rūta » 14 Lap 2017 08:08

Jūratė rašė:Žiūrėkite, ten, kur buvo parašyta, kad lenkų parduotuvė į Lietuvą nesiunčia, tai galima pirkti per tarpininkus http://www.jumper.lt/" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false; (atsiimti reiktų iš Suvalkų - gal kas iš mūsų važinėja į ten?) , http://pirklenkijoje.lt/kainininkas-2/" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false; (atsiimti Kaune prie Megos arba Vilniuje Kalvarijų g.). Taigi, lyg ir problemos nėra, tik reikia pasiskaičiuoti kainas...
O kurią lankų parduotuvę pasirinkot?

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė Rūta » 14 Lap 2017 08:23

Rokdema žalios neturi – tik baltą, juodą ir pilką.

Vartotojo avataras
ZanetaGa
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 09 Kov 2014 21:42
Miestas: Vilnius, Klevinė

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė ZanetaGa » 14 Lap 2017 09:06

Pilka manau pati neutraliausia spalva :)
"All gardeners live in beautiful places because they make them so"... (Nežinomas autorius)

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė Esmiralda » 14 Lap 2017 09:11

Jei rožės auga tarp betono ir trinkelių - taip, geriau pilka. Bet pas mane aplink vien žolė, tai pilka - tas pats kas ir balta :)

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė Rudenelis » 14 Lap 2017 09:22

Žalią žiūrėjau ir klausiau čia:
https://sklep-galvet.pl/shopping_cart.php" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
Adresas Švedijos pasienyje, l. brangus atvežimas arba kažko nesupratau.

https://rolmarket.pl/product-pol-2143-P ... m-50g.html" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
Į Lietuvą nesiunčia, bet yra netoli Varšuvos nuo mūsų pusės.

https://sklep.tanienawadnianie.pl/agrow ... -2441.html" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
Susirašinėjau, sakė gali atvežti per kurjerį, kainuotų viena dėžė "wysyłka 64zł brutto za 2 sztuki jeśli uda się je zapakować w karton o wymiarach 60x60x40cm
Kurier DPD". Ką galima įdėti į tokią dėžę? Be to nerandu jų adreso, kur įsikūrę.

Mergaitės, gal turit minčių, neturiu patirties siuntime iš užsienių, Jūs gi jaunos ir tokios gabios. Čia galima susirašinėti angliškai. Paskutiniajam dar neatsakiau, buvau klausus dėl 2 rulonų.

Vartotojo avataras
ZanetaGa
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 09 Kov 2014 21:42
Miestas: Vilnius, Klevinė

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė ZanetaGa » 14 Lap 2017 09:42

Jei danga rulonais - geriau ne per siuntu tarnyba o uzsakyti transporta - as su savo vyro pagalba apsiimciau suorganizuoti. Uz ji susimestume atskirai. Reikia tik apsispresti kur ir ka perkam.
"All gardeners live in beautiful places because they make them so"... (Nežinomas autorius)

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė Rudenelis » 14 Lap 2017 10:03

Ką perkam pasakyti už save galiu: man ir mano kaimynei reikėtų 2 rulonų 3,2 m pločio ir tik žalios. Žinoma ir už transportą atsiskaityčiau atitinkamai pagal kiekį. Kur- ?! Dar paklausiu paskutinėj svetainėj ar galima pasiimti savo transportu ir kur jie gyvena :D . Žaneta, ar nebūtų geriau užsakymą daryti pačiai, jei vyras sutiko pagelbėti atvežant, nes paskui gali gautis nesusikalbėjimas, kai tai darys kas nors kitas?

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė Esmiralda » 14 Lap 2017 11:51

Man irgi nesvarbu iš kur imam, svarbu 50-tinė ir žalia. Paimčiau 50-100m

Vartotojo avataras
ZanetaGa
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 09 Kov 2014 21:42
Miestas: Vilnius, Klevinė

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė ZanetaGa » 14 Lap 2017 12:34

As po polsku nerozumiem, bet pabandyciau apzaveti saviski kad suderintu kai mes turesim jau sutarta preke ir kieki :D Zinoma butu patogiau. Galiu appsiimt derint - tik formuodamos uzsakyma butu gerai kad zinotume ar ta preke turi

As prazingsniavau siandien gelynus, panasu kad kokio 70 metru gali prireikti O.O Kokios? tokios kad rozes saugotu ir nesusaltu ir ne vienus metus laikytu :) Pasitikesiu jusu pasirinkimu. nes labai negaliu analizei laiko skirti kad ir kaip neatsakingai tai skambetu :B
"All gardeners live in beautiful places because they make them so"... (Nežinomas autorius)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė Jūratė » 14 Lap 2017 12:36

Knieti išbandyti, aš paimčiau 20 metrų. Ar teisingai supratau, ji tokia lyg su duobutėm, kaip šioje Irenos nuorodoje https://sklep.tanienawadnianie.pl/agrow ... -2441.html" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;, teisingai?

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė Rudenelis » 14 Lap 2017 12:54

Neturėjom nė viena, tai tas duobutes matom tik iš nuotraukų. https://rolmarket.pl/product-pol-2143-P ... m-50g.html" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false; man atrodo normaliausias pasirinkimas, nes tos likusio 2 parduotuvės labai toli, kiek sugebėjau suprasti. Šitoji atsakė, kad galima pasiimti savo transportu.
Žaneta, nemoku lenkiškai nė žodžio, Google vert., padeda, lenkai atsakinėja, tai vadinasi galima susikalbėt. Aišku, labai keblu.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė Regina » 14 Lap 2017 13:08

Ar tikrai ten duobutės? O gal skylutės? Nes ir iš išvirkščios pusės matosi tokios pat duobutės. Nesuprantu iš nuotraukos.

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė Rudenelis » 14 Lap 2017 13:19

Tai kaip mulčiuoti, jei skylutės - piktžolės dygtų :) .

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė Regina » 14 Lap 2017 13:20

Na taip... :)

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė Rudenelis » 14 Lap 2017 13:36

Ten asortimente taip pat yra baltos, juodos, rudos, tiesiog panagrinėkit įdėmiau. Yra 17g, 23 g, 50g. Todėl, formuojant užsakymą galima imti ne vien žalią. Ar ką ne taip suprantu?

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė Rūta » 14 Lap 2017 14:06

Ten tokia faktūra panašiai kaip difuzinės dangos – su tom duobutėm viskas ten gerai :)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė Jūratė » 14 Lap 2017 14:56

Rūta rašė:Ten tokia faktūra panašiai kaip difuzinės dangos – su tom duobutėm viskas ten gerai :)
Jei aš teisingai prisimenu, tai Lutrasilas irgi su tom duobutėm

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė LoretaA » 14 Lap 2017 21:18

Lutrasilas be duobučių, o mūsuose esančios juodos 50 storio dangos paviršius su duobutėm. Jų paviršius tikrai skiriasi, bet ar tai turi kokios įtakos šilumos laidumui - nežinau

Skelbti atsakymą

Grįžti į