Žanetos žaidimai kieme (Klevinė, Vilniaus raj.)

Moderatorius: Jūratė

Vartotojo avataras
ZanetaGa
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 09 Kov 2014 21:42
Miestas: Vilnius, Klevinė

Žanetos žaidimai kieme (Klevinė, Vilniaus raj.)

Standartinė ZanetaGa » 10 Kov 2016 11:42

Labas visoms mėgėjoms ir profesionalėms (flower) Man rodosi kad čia visos profesionalės todėl ilgai delsiau čia pasirodyt, bet Jūratės padrasinta žengiu pirmą žingsnį :)

Kai nusipirkom namą (prieš 10 metų), sakiau nei daržo, nei rožių pas mane nebus (jos gi labai lepios ir daug vargo su jom :B, o daržų buvai 'atsikandus vaikystėj kaime, tevų kolektyviniam sode, bet dirbant pas ūkininkus Danijoj studijų metu). Šiandien turiu ir daržą, ir šiltnamį ir rožių vis daugyn ir daugyn <3 Pirmosios penkios atsirado pas mane 2010 metais: anglaitės Abraham Darby, Falstaff, Teasing Georgija, Mary Rose ir Summer Song :) Šiandien turiu 59 rožių krūmus: daugumoj anglaitės, pernai pasodinau pirmąsias senovines.
Vyras iš manęs juokiasi (o kartais ir 'kandžiojasi" :D) kad kai tik jis kur išvažiuoja, aš vis po žingsnį gilinu gėlynus - negaliu už tai ant jo pykti, nes tai yra tiesa (xixi)
Nežinau ką čia daugiau bepasakyti - didžiausią džiaugsmą man teikia erdvių planavimas, sprendimų ieškojimas, gal todėl šiemet turiu pirmus 'užsakovus' - savo drauges kuriom ruošiu projektus :) Ir smagu, ir ne... jaučiu kad saviem kampam mažiau laiko jau dabar turiu :) Na, bet darbas kieme man tolygu meditacijai, galiu visa diena neprisimint kad reikia valgyt ir net gert - tai manau viskas bus gerai :)

Pradžiai ikeliu keletą bendrų kiemo nuotraukų, vėliau ikelsiu keletą rožių ir augalų 'prie rožių' :)
Paveikslėlis Paveikslėlis
Paveikslėlis Paveikslėlis
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo ZanetaGa 03 Geg 2018 13:04, redaguota 1 kartą(us).
"All gardeners live in beautiful places because they make them so"... (Nežinomas autorius)

Vartotojo avataras
ZanetaGa
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 09 Kov 2014 21:42
Miestas: Vilnius, Klevinė

Re: Žanetos žaidimai kieme (Klevinė, Vilniaus raj.)

Standartinė ZanetaGa » 10 Kov 2016 11:59

O dabar gėlynai :)
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Paveikslėlis Paveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo ZanetaGa 03 Geg 2018 13:07, redaguota 1 kartą(us).
"All gardeners live in beautiful places because they make them so"... (Nežinomas autorius)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Žanetos žaidimai kieme (Klevinė, Vilniaus raj.)

Standartinė Jūratė » 10 Kov 2016 12:01

Pagaliau, pagaliau! (bravo) (bravo) (bravo) labai labai gražu! šįmet būtinai reiks ištaikyt laiką tave aplankyti :)
aš iš kart su klausimu - vienoj nuotraukoj matosi ažūrinė tvora, už jos kitas sklypas ar jūsų atitverta kita erdvė?
O kad gėlynus platini, tai labai gerai (aš, beje, irgi taip darau, tik vyras retai kur vienas išvažiuoja (xixi) ), mažiau žolės reikia pjauti :D

oi kol rašiau - o jau žiedų, derinių grožis! <3 <3 <3 gana girti, einu grožėtis (dance)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Žanetos žaidimai kieme (Klevinė, Vilniaus raj.)

Standartinė Jūratė » 10 Kov 2016 12:02

http://postimg.org/image/u5dcmyxsj/" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
kas tas mėlynas augalas su geltona rože?

Reina
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 03 Kov 2016 15:03

Re: Žanetos žaidimai kieme (Klevinė, Vilniaus raj.)

Standartinė Reina » 10 Kov 2016 12:35

labai gražus Jūsų kiemas <3

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Žanetos žaidimai kieme (Klevinė, Vilniaus raj.)

Standartinė LoretaA » 10 Kov 2016 13:43

Labai gražūs daugiamečių ir rožių deriniai <3 <3 <3 . Nepaprastai tvarkingas sodas - nuoširdžiai pavydžiu (yes) . O gėlynus dar galima platinti ir platinti - vejos ryškiai per daug :D

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Žanetos žaidimai kieme (Klevinė, Vilniaus raj.)

Standartinė Regina » 10 Kov 2016 13:56

Pagaliau forume papūtė nauji, gaivūs vėjai :) Labai gražus kiemas, puikūs deriniai <3 <3 <3
Visiškai pritariu Loretai - vejos tikrai per daug ;)

Vartotojo avataras
ZanetaGa
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 09 Kov 2014 21:42
Miestas: Vilnius, Klevinė

Re: Žanetos žaidimai kieme (Klevinė, Vilniaus raj.)

Standartinė ZanetaGa » 10 Kov 2016 14:44

Jūratė rašė:http://postimg.org/image/u5dcmyxsj/" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
kas tas mėlynas augalas su geltona rože?
Čia katžolė "Six hills giant" palaiko "Golden celebration" kompaniją :) Beje pastaroji pas mane jau antra pasodinta į tą pačią vietą ir kaprizinasi kažko :? Trys ten geltono atspalvio pasodintos ir visos sakyčiau streikuoja - gal vieta kokia pakerėta -paburt reikia ar kokį šamanišką šokį sušokt (dance)

Ažūrinė tvora kur robinijos trys su kaimynu mus skiria

Dėkoju dėkoju už pirmus vertinimus (flower) Žolės ir man per daug :D tik laiko reikės kol šeimos galvai smegenų praplovimą padarysiu :) Šiai dienai aš jį jau pradėjau ruošti, kad vidury kiemo (gautųsi priešais valgomojo langą esantį rožyną ir priešais sūpynę pvory) man reikia fontano vat tokio:
Paveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo ZanetaGa 03 Geg 2018 13:08, redaguota 1 kartą(us).
"All gardeners live in beautiful places because they make them so"... (Nežinomas autorius)

Vartotojo avataras
ZanetaGa
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 09 Kov 2014 21:42
Miestas: Vilnius, Klevinė

Re: Žanetos žaidimai kieme (Klevinė, Vilniaus raj.)

Standartinė ZanetaGa » 10 Kov 2016 14:48

Jūratė rašė:Pagaliau, pagaliau! (bravo) (bravo) (bravo) labai labai gražu! šįmet būtinai reiks ištaikyt laiką tave aplankyti :)
a
Sutarsim ir pasimatysim ;) (flower)
"All gardeners live in beautiful places because they make them so"... (Nežinomas autorius)

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Žanetos žaidimai kieme (Klevinė, Vilniaus raj.)

Standartinė Esmiralda » 10 Kov 2016 15:24

Nuostabus, Žaneta, Jūsų kiemas <3 Taip tvarkinga, ir skoninga, puikios rožės, labai gražiai suderintos su kitais daugiamečiais (flower) (flower) (flower)
Galėtumėt pasidalinti patirtim kaip susilaikyti ir išsaugoti tokią veją-stadioną ;) Bet kaip suprantu, jau greit jos vietoj tyvuliuos nuostabus ežerėlis su fontanu, tikrai bus kaip pasakoj (like)

Vartotojo avataras
ZanetaGa
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 09 Kov 2014 21:42
Miestas: Vilnius, Klevinė

Re: Žanetos žaidimai kieme (Klevinė, Vilniaus raj.)

Standartinė ZanetaGa » 10 Kov 2016 15:57

Kol neūgtelėjo visi vaikai (o jų pas mane cieli keturi) tai ta veja didelė gerai, kad nereikėtų aikčiot ir širdalašių griebti kaskart kai matau skrendantį kamuolį ar lekiantį šunį (xixi) Dičkės jau didelės, mažieji ūgtels ir bus galima vėl stipriau raitotis rankoves :)
"All gardeners live in beautiful places because they make them so"... (Nežinomas autorius)

Vartotojo avataras
ZanetaGa
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 09 Kov 2014 21:42
Miestas: Vilnius, Klevinė

Re: Žanetos žaidimai kieme (Klevinė, Vilniaus raj.)

Standartinė ZanetaGa » 10 Kov 2016 16:05

dar paklausiu gal kas atpažįstat kokia čia iš karalienių
Paveikslėlis
pavasarį su mama nusiaubėm Sibirkos rožyną ir gavau dovanų. Iškart neužsirašiau, ir sudie razumėli... pamiršau ...

Dar įdomu kaimynės kokia rožė čia galėtų būti - nieko ji su ja nedaro - nei geni, nei purškia, nei tręšia, nei žiemai dengia - žydi kaip išprotėjus iki rudens
Paveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo ZanetaGa 03 Geg 2018 13:09, redaguota 1 kartą(us).
"All gardeners live in beautiful places because they make them so"... (Nežinomas autorius)

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Žanetos žaidimai kieme (Klevinė, Vilniaus raj.)

Standartinė Esmiralda » 10 Kov 2016 16:24

Didžiulė pagarba dėl keturių vaikų (flower) (flower) (flower) Tada tikrai kol kas geriau stadijonas, nei fontaniukas ;)
O tokios išprotėjusios rožės, kurį žydi be jokios priežiūros ir aš norėčiau. Nebandėt kokios šakelės įšaknydinti ?

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Žanetos žaidimai kieme (Klevinė, Vilniaus raj.)

Standartinė Rudenelis » 10 Kov 2016 18:35

Oi kaip smagu, kiek talkininkų turėsit, kai mažyliai paaugs! Nors jau ir dabar mačiau Kamaz stovintį, matomai juodžemio privežė (like) :D . Labai graži aplinka, prižiūrėti, suderinti augalai. Jei pievutę savinatės kai vyro nėra, vadinasi jis ją prižiūri. Šaunuolis, pievutė puiki, tegul taip ir toliau darbuojasi.
Ir kaimynės rožė įspūdinga <3 .

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Žanetos žaidimai kieme (Klevinė, Vilniaus raj.)

Standartinė Gema » 10 Kov 2016 19:07

Kaip smagu - ir Reina, ir Žaneta! Gerai, kad pasirodėt! Bus iš ko mokytis:) Ypač sužavėjo kraujažolės su rožės žiedu! (like)

Vartotojo avataras
ZanetaGa
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 09 Kov 2014 21:42
Miestas: Vilnius, Klevinė

Re: Žanetos žaidimai kieme (Klevinė, Vilniaus raj.)

Standartinė ZanetaGa » 16 Lie 2017 19:20

Pagavo ikvėpimas peržiūrėt nuotraukas, tai tuo pačiu dalinuosi šio sezono vaizdais :) Jei pas tebėsit- vejos mažiau- iš rudens padariau dar vieną gėlyną :)
Veja šiemet baisoka - turim šunę mažą kuri išsysioja plotus, o ir su tręšimu šiemet kažkaip nebesuspėjam :B

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis Paveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo ZanetaGa 03 Geg 2018 13:11, redaguota 1 kartą(us).
"All gardeners live in beautiful places because they make them so"... (Nežinomas autorius)

Vartotojo avataras
ZanetaGa
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 09 Kov 2014 21:42
Miestas: Vilnius, Klevinė

Re: Žanetos žaidimai kieme (Klevinė, Vilniaus raj.)

Standartinė ZanetaGa » 16 Lie 2017 19:28

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo ZanetaGa 03 Geg 2018 13:14, redaguota 1 kartą(us).
"All gardeners live in beautiful places because they make them so"... (Nežinomas autorius)

Vartotojo avataras
ZanetaGa
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 09 Kov 2014 21:42
Miestas: Vilnius, Klevinė

Re: Žanetos žaidimai kieme (Klevinė, Vilniaus raj.)

Standartinė ZanetaGa » 16 Lie 2017 19:39

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis Paveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo ZanetaGa 03 Geg 2018 13:16, redaguota 1 kartą(us).
"All gardeners live in beautiful places because they make them so"... (Nežinomas autorius)

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Žanetos žaidimai kieme (Klevinė, Vilniaus raj.)

Standartinė Virginija » 16 Lie 2017 20:38

Labai graži vasara <3 <3 <3 .

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Žanetos žaidimai kieme (Klevinė, Vilniaus raj.)

Standartinė Gema » 22 Lie 2017 15:00

Labai gražūs deriniai (sun) (sun) (sun)

Egidija
Pranešimai: 324
Užsiregistravo: 12 Bir 2015 04:12
Miestas: Kaišiadorių r.

Re: Žanetos žaidimai kieme (Klevinė, Vilniaus raj.)

Standartinė Egidija » 21 Spa 2017 08:54

Gražu...labai <3 ...sakykit,o kaip pas jus atsirado tarp rožių kiti augalai? Pamažu, kasmet po kelis,ar urmu visus susipirkot?Kurie augalai pasiteisino,kurie nelabai? Kaip pavyksta taip priderinti,nes aš pasodinu,o paskui,matau,netinka,tada iškasu?

Ieva
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 16 Kov 2017 15:18

Re: Žanetos žaidimai kieme (Klevinė, Vilniaus raj.)

Standartinė Ieva » 23 Spa 2017 21:29

Labai labai gražūs gėlynai. Man irgi kilo klausimas, kaip pavyksta suderinti augalus su rožėmis? Paprastuose gėlynuose gėlės ir kiti augalai suranda savo vietą, nes dažnokai juos perkeliu, o netinkamus visai išraunu. Su rožėmis man dar nesiseka sukuri derinių :( Pas jus nuostabūs deriniai, lyg iš dar neišleistos gėlynų kompozicijų kūrimo knygos... Linkiu kūrybinės sėkmės, dalinkitės nors nuotraukomis (sun)

Vartotojo avataras
Vilma_K
Pranešimai: 61
Užsiregistravo: 11 Geg 2011 14:47
Miestas: Kaunas

Re: Žanetos žaidimai kieme (Klevinė, Vilniaus raj.)

Standartinė Vilma_K » 24 Spa 2017 07:04

Labai gražūs Žanetos deriniai. Tikra Dievo dovana tokį skonį turėt. Ir metaliniai akcentai subtilūs, kur juos įsigyjate?
O koks tamsialapis medelis centre auga? As vis ieškau, kuo pakeisti savo gražuolį žagrenį, kol jis visai terasos nesugriove ir namų iš pamatų neišvertė...

Vartotojo avataras
ZanetaGa
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 09 Kov 2014 21:42
Miestas: Vilnius, Klevinė

Re: Žanetos žaidimai kieme (Klevinė, Vilniaus raj.)

Standartinė ZanetaGa » 28 Spa 2017 18:30

Egidija rašė:Gražu...labai <3 ...sakykit,o kaip pas jus atsirado tarp rožių kiti augalai? Pamažu, kasmet po kelis,ar urmu visus susipirkot?Kurie augalai pasiteisino,kurie nelabai? Kaip pavyksta taip priderinti,nes aš pasodinu,o paskui,matau,netinka,tada iškasu?
Oj ne tikrai ne urmu - visk kilnoju ir kraustau is kampo i kampa - jau kai patinka, palieku ir keliem metam ir vel keiciu - nes norisi kitokio derinio :D
Pasiteisino labai katzole Six Hills Giant, astrancija Roma, salavijai visokie - ju ir katzoliu melynumu as gesinu roziu spalvu audras :) Is salaviju labiausiai patinka Jan Spruyt, Meinacht, Caradonna ir kazkoks bevardis - bet labai tvirtas.
"All gardeners live in beautiful places because they make them so"... (Nežinomas autorius)

Vartotojo avataras
ZanetaGa
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 09 Kov 2014 21:42
Miestas: Vilnius, Klevinė

Re: Žanetos žaidimai kieme (Klevinė, Vilniaus raj.)

Standartinė ZanetaGa » 28 Spa 2017 18:33

Ieva rašė:Labai labai gražūs gėlynai. Man irgi kilo klausimas, kaip pavyksta suderinti augalus su rožėmis? Paprastuose gėlynuose gėlės ir kiti augalai suranda savo vietą, nes dažnokai juos perkeliu, o netinkamus visai išraunu. Su rožėmis man dar nesiseka sukuri derinių :( Pas jus nuostabūs deriniai, lyg iš dar neišleistos gėlynų kompozicijų kūrimo knygos... Linkiu kūrybinės sėkmės, dalinkitės nors nuotraukomis (sun)
Aciu :) As sakyciau kad paslaptis slypi kokiu kampu pakreipi fotoobjektyva :D (xixi) Mano beda kad per tankiai sukisus augalus buvau - siemt sraigiu kolonijos tokios dregmej uzsiveise :( Siandien sodinau naujas rozes, tai tuo paciu kraustymu su tikslu palikti didesnius tarpus uzsiemiau :)
"All gardeners live in beautiful places because they make them so"... (Nežinomas autorius)

Skelbti atsakymą

Grįžti į