Parduodami rožių kaimynai (daugiamečiai augalai)

Parduodam, dovanojam, keičiamės, perkam...
Turgelyje savo skelbimus, susijusius su rožių auginimu, gali dėti tik LRD nariai, LRD forumo dalyviai ir asmenys, prisidedantys prie šviečiamosios LRD veiklos. Komerciniai skelbimai bus trinami.
Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Rožės ir jų kaimynai: kartu ar atskirai?

Standartinė Jūratė » 23 Rgs 2010 08:04

Iš kur gaut Salvia nemorosa "Marcus" sėklų? Siųstis iš užsienio, o gal Rasa turi savų??? :D
kada jį reik sėt - galima iš rudens ar tik pavasarį? ar geriau tiesiai į žemę , kur ir bus tas bordiūras, ar į daigint dėžutėse ir tik vėliau persodint daigus?

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Rožės ir jų kaimynai: kartu ar atskirai?

Standartinė Jūratė » 23 Rgs 2010 08:22

nu va :(
aš su savo bordiūru kaip durnius su durelėm... jau apsidžiaugiau, kad radau tokį gerą augalą - mažiuką, gausiai mėlynai žydintį, daugiametį ir viršun šakas auginantį... jau galvoju, kad sėsiu... o še tau kad nori :( dalinant kerą aš į bankrotą aukščiau laiko nueisiu, man daug reikia 8-)
Toliau suksiu galvą, gal kada ką tinkamo ir atrasiu (gerai, kai yra pas ką paklaust patarimo) :lol:

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Rožės ir jų kaimynai: kartu ar atskirai?

Standartinė Jūratė » 23 Rgs 2010 08:45

Rasa rašė: turint 3 augalus, per metus galima 20 pasidaryti, o gal ir daugiau
neįtikėtina :shock: :D
stoju į eilę kitą pavasarį prie Marcuso :lol:

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Rožės ir jų kaimynai: kartu ar atskirai?

Standartinė Rasa » 23 Rgs 2010 08:47

Kai ir nėr tos eilės :? nu bet ką gali žinoti, ania? ;)
O dabar gal gerb. moderatorius galėtų perkelti diskusiją, pakrypusią komercine linkme, į tinkamesnę vietą? ;) :oops:
PS padariau temą Turgelyje :oops: ačiū
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Parduodami rožių kaimynai (daugiamečiai augalai)

Standartinė Rasa » 23 Rgs 2010 08:58

Atidarau šitą temą, kad nešiukšlinti kitų temų ;) .
Pardavimui daugiamečių augalų, klasikinių rožių kompanjonų, iš tikro turiu. Šalavijai, katilėliai, katžolės, snapučiai, levandos... Kadangi pardavimais rimčiau ruošiausi užsiimti tik nuo sekančio pavasario, per žiemą tikiuosi sukelti daugiau konkrečios informacijos su nuotraukomis.
Tačiau jei kas tuo tarpu turite klausimų, susijusių su daugiamečiais augalais, prašau klauskite, atsakysiu, jei sugebėsiu :)
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Nijola

Re: Parduodami rožių kaimynai (daugiamečiai augalai)

Standartinė Nijola » 23 Rgs 2010 09:34

:mrgreen: :mrgreen: aš būsiu pirma, man reiks to šalavijo Marcuso :lol: :mrgreen: (vat jums ir eilė :lol: ), lavandų, norėsiu mažų rasakilų, ir ko gero to veronekūno :lol: reik sugalvoti kur jį man pasisodinti.

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Parduodami rožių kaimynai (daugiamečiai augalai)

Standartinė Rasa » 23 Rgs 2010 09:43

vau, tikrai prireiks eilę statyt ;)
Bet 'Marcus' tikrai yra išskirtinis, kito tokio mažuliuko šalavijo nėra kol kas.
Su levandom yra taip - jų yra nemažai, 'Hidcote' (vegetatyviškai dauginta) ir 'Twickle Purple', bet ar jų bus pavasarį, priklausys nuo žiemos :?
Iš veronikūnų turiu 'Erika' (šviesiai rožiniai, gana kompaktiškas, dailus) ir 'Fascination' (šv.violetinis, stambus, geroje žemėje gali šiek tiek iškristi)
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
zebenkstiejka
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 08:17
Miestas: Vilnius-Molėtų raj.
Susisiekti:

Re: Parduodami rožių kaimynai (daugiamečiai augalai)

Standartinė zebenkstiejka » 23 Rgs 2010 10:44

Jei kas rasite pardavime salvia nemorosa sėklų, ar pačių augalų, praneškite čia; aš kiek ieškojau, niekur neradau :( tik mane domina mėlyni/violetiniai didesni nei "Marcus", pvz. "Ostfrieseland", "Tanzerin". O veronikūnų ar būna mėlynų?
Aš nuskinsiu rožių kvietkų
inlaisiu dūnojun
plauk rožele raudonoji
in mano šalelę

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Parduodami rožių kaimynai (daugiamečiai augalai)

Standartinė Rasa » 23 Rgs 2010 10:57

Iš aukštesnių veislių tokios tamsios yra 'Mainacht' (iki 60cm), 'Caradonna', 'Lubeca' (iki 80cm), tačiau jos dauginamos vegetatyviškai, ne iš sėklų.
Veronikūnų mėlynų nebūna (skirtingai nuo to, ką rodo Google :roll: ). Artimiausia į melsvumą yra 'Lavendelturm', bet ir tai, sakyčiau melsvai violetinė spalva. Tačiau, jei nebūtini labai aukšti augalai, būna gerų, nemažų, mėlynų veronikų, pvz. 'Blauriesin'
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
vilmis
Pranešimai: 720
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 14:28
Miestas: DK/LT
Susisiekti:

Re: Parduodami rožių kaimynai (daugiamečiai augalai)

Standartinė vilmis » 23 Rgs 2010 12:47

:lol: Tik prabilot ir eilės darosi - man žūt būt (gerai skamba :lol: ) reikės kuo aukštesnių daugiamečių. Su nekantrumu lauksiu Jūsų prekybos asortimento pristatymo - bus lengviau išsirinkti. Turiu idėją rožes ir erškėčius derinti ne tik su tradiciniais kaimynais, bet ir ieškoti naujų atradimų.

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Parduodami rožių kaimynai (daugiamečiai augalai)

Standartinė Rasa » 23 Rgs 2010 13:08

Vilmantai, žūt gal dar nereikia :lol:
Iš aukštesnių augalų yra kemeras Purple Bush (Eupatorium), veronikūnai, puikieji katilėliai (Campanula lactiflora), saulainės (Helenium), astrai (bet ne tie kaimiški, šiais laikais yra superinių, nesergančių ir labai gerų)
Na, kas dar... kažkaip visuomet turėjau fix idėją, kad su erškėčiais ir tuščiavidurėm rožėm gerai turėtų atrodyti dekoratyvinės žolės - soros (Panicum), lendrūnai (Calamagrostis), miskantai... tiems, kurie ieško naujų atradimų ;) :idea:
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
vilmis
Pranešimai: 720
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 14:28
Miestas: DK/LT
Susisiekti:

Re: Parduodami rožių kaimynai (daugiamečiai augalai)

Standartinė vilmis » 23 Rgs 2010 14:09

Va va - žolės ir aukštos daugiametės su rožėmis ir erškėčiais. Man toks derinys primintų apleistas pamiškių pievas ir nešienaujamus šlaitus - natūralias Rosa genties buveines.

Vartotojo avataras
zebenkstiejka
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 08:17
Miestas: Vilnius-Molėtų raj.
Susisiekti:

Re: Parduodami rožių kaimynai (daugiamečiai augalai)

Standartinė zebenkstiejka » 25 Rgs 2010 20:26

vilmis rašė:Va va - žolės ir aukštos daugiametės su rožėmis ir erškėčiais. Man toks derinys primintų apleistas pamiškių pievas ir nešienaujamus šlaitus - natūralias Rosa genties buveines.
Aš kaiptik ir planuoju sodinti rožes prie nešienaujamo (dažniausiai) šlaito bei pamiškės pievoje (taipogi nešienaujamoje).. galbūt tai ir atrodys kiek apleistai, o gal net drastiškai netvarkingai? :lol: na, jeiką, galima bus palaipsniui apsodinti kažkokiais daugiamečiais.
Aš nuskinsiu rožių kvietkų
inlaisiu dūnojun
plauk rožele raudonoji
in mano šalelę

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Parduodami rožių kaimynai (daugiamečiai augalai)

Standartinė Rasa » 25 Vas 2011 10:21

Na va, parduodamų kaimynų (rožių (xixi) ) sąrašiukas.
http://cid-415fff395072cd68.office.live ... 202011.doc

Ne visus augalus sukėliau - nedėjau tokių, kurių turiu labai mažus kiekus (pvz. 5 vnt.). Tačiau jei kam kažko ypatingo reikia, ir nežinote, kur gauti, paklauskite :) gal turiu, gal žinau, kur gauti ;)
Jei rasite kokių netikslumų ar gramatinių klaidų, rašykite, taisysiu :B
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Timka

Re: Parduodami rožių kaimynai (daugiamečiai augalai)

Standartinė Timka » 27 Vas 2011 16:42

Labas, Rasyte, norėčiau įsigyti kai kurių Jūsų siūlomų augalėlių, tačiau domintų ar Jus siunčiate paštu, ar bus galima nusipirkti tik vietoje?

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Parduodami rožių kaimynai (daugiamečiai augalai)

Standartinė Rasa » 27 Vas 2011 17:09

Sveiki, be abejo, galima augalus paštu persiųsti - kol augalai labai stipriai dar neišsprogę, jie visai neblogai pakelia kelionę :)
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Parduodami rožių kaimynai (daugiamečiai augalai)

Standartinė Rita » 18 Kov 2011 12:38

Rasa,dar noriu pasiklausti.Renkuosi vilkdalgius ir labai noriu,kad jų atspalviai tiktų su katžolėm.Todėl noriu paklausti,ar katžolių "Walkers Low" ir "Superba"
atspalviai daugiau į violetinę spalvą ar į mėlyną?

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Parduodami rožių kaimynai (daugiamečiai augalai)

Standartinė Rasa » 18 Kov 2011 13:19

Klausimas sudėtingas - kiekvienas truputį skirtingai suvokiam spalvą :) Jos abi yra melsvai violetinės, tiksiua nusakyti net nežinau kaip. TAčiau galiu pažadėti, kad kokie bebūtų vilkdalgiai, mėlyni ar violetiniai, jų spalvos tikrai derės prei katžolių. Taip yra todėl, kad mėlyna ir violetinė yra gretimos spalvos, ir jos niekada 'nesipjaus' tarpusavyje gėlyne. Kiek pati auginu vilkdalgius, pas juos tas pats, kartais sunku pasakyti ,ar jie mėlyni ar violetiniai, tokių švariai mėlynų vilkdalgių nėra daug
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Parduodami rožių kaimynai (daugiamečiai augalai)

Standartinė Rita » 18 Kov 2011 13:49

Ačiū labai,gal aš čia labai jau nusismulkinau iš to noro,kad tik viskas būtų gražiai... :$

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Parduodami rožių kaimynai (daugiamečiai augalai)

Standartinė Rita » 11 Bal 2011 19:20

Rasa, kuriuos iš Jūsų sąrašiuko daugiamečius augalus galima sodinti vakariniame atvirame balkone?Mano sūnus įsigeidė iš manes atimti snaputį"Orion",kurio aš dar net neturiu (xixi) .

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Parduodami rožių kaimynai (daugiamečiai augalai)

Standartinė Rasa » 14 Bal 2011 06:08

Rita, o kodėl jis nori būtent daugiamečio augalo? reikia suprasti tokį dalyką, kad joks daugiametis augalas nežydės tiek gausiai kaip vienmetis - aš įsivaizduoju, kad auginant augalą balkone, ant akių, žiedų gausa yra svarbu (nebent žmogus yra daugiamečių mylėtojas, tada visai kiti kriterijai atsiranda :). Orion žydi gausiai, tačiau tikrai ne visą vasarą, ir vakariniam balkonui galbūt ne pats geriausiai pasirinkimas. Galima galvoti apie kitokius varijantu, tačiau pirmiausiai reiktų sužinoti, kas jūsų sūnui svarbiausia - žiedai visą vasarą, ar būtent snapučiai :)
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Parduodami rožių kaimynai (daugiamečiai augalai)

Standartinė Rita » 14 Bal 2011 07:58

Rasa,labai ačiū už atsakymą.Atsiprašau už trūkdymą,niekas jam ten nesvarbu,joks jis ten mylėtojas,jam papraščiausiai patinka,kai kas žydi balkone ir viskas (flower) Aš pati ten aikčiojau ir rodinėjau visus augalus,tai ir užsiciklino ant "Oriono".Pasodinsiu palergonijas kaip visada ir bus labai gerai (flower) .

Timka

Re: Parduodami rožių kaimynai (daugiamečiai augalai)

Standartinė Timka » 04 Geg 2011 13:01

Laiminga rašė:iš medelyno siūlė pačiai pasidauginti. Turiu vieną nemažą, kuris prašosi būti apkirptas, tik ar pavyks. Vis gi reikia jų namažai: į 1 metrą kokių 3 vnt., tad bent jau vienam gėlynėliui apie 20 reikėtų.
Čia rašo kaip pasidauginti buksmedį (pati jau prikaišiojau)
http://lt.netlog.com/groups/mususodai/f ... &order=ASC" onclick="window.open(this.href);return false;

mamaviete
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 14:17

Re: Parduodami rožių kaimynai (daugiamečiai augalai)

Standartinė mamaviete » 04 Geg 2011 19:57

Labai didelis ACIU Daliai Raimondai uz kurjerio paslauga :) O Rasos augaliukai tai jau tikri AUGALAI! ACIU!

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Parduodami rožių kaimynai (daugiamečiai augalai)

Standartinė Rasa » 05 Geg 2011 05:21

Kad tik augtų :) (makeup)
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Skelbti atsakymą

Grįžti į