Nuotraukų , paveikslėlių talpinimas

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Nuotraukų , paveikslėlių talpinimas

Standartinė Jūratė » 13 Vas 2017 09:43

Nesuprantu kaip čia kas gaunasi. Keliu nuotrauką (prikabinu), kuri yra stačia, maža nuotrauka (dar nepasididinus) matoma stačia, o kai ją atsidarai, ji gulasi ant šono... Ką ne taip darau?
Pabandžiau kelti per Postimage, tai ten užkrauna irgi jau iš kart paverstą paveiksliuką...

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Nuotraukų , paveikslėlių talpinimas

Standartinė Rudenelis » 13 Vas 2017 12:36

Jūrate, jei kalbi apie šiandien įkeltą lelijos nuotrauką, tai aš atidarytą matau stovinčią tiesiai :) . Gal ne apie šitą kalbi.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Nuotraukų , paveikslėlių talpinimas

Standartinė Jūratė » 13 Vas 2017 13:05

Taip, kalbu apie šiandien mano įdėtą apipuvusią leliją. Visai keista, nes man atidaro (ką tik tikrinau) paverstą....

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Nuotraukų , paveikslėlių talpinimas

Standartinė Rudenelis » 13 Vas 2017 13:23

Kad ir apipuvus, dar stovi :D .

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Nuotraukų , paveikslėlių talpinimas

Standartinė Jūratė » 13 Vas 2017 13:28

Rudenelis rašė:Kad ir apipuvus, dar stovi :D .
(like) :D

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Nuotraukų , paveikslėlių talpinimas

Standartinė Regina » 13 Vas 2017 14:51

Kai padidinu - man atsigula

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Nuotraukų , paveikslėlių talpinimas

Standartinė Jūratė » 14 Vas 2017 07:35

Bandau čia įkelti per vfl.ru (nusižiūrėjau nuo Dalios Raimondos)
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Nuotraukų , paveikslėlių talpinimas

Standartinė Jūratė » 14 Vas 2017 07:40

įsikelia gerai, paskui nuotraukos neverčia (Regina, kaip tau matosi?). Bet iš esmės ar ne per didelė pirminė nuotrauka gaunasi??? Kad iš kart patogu žiūrėti, tai taip, man labai patiko. Bet gali būti, kad kelios nuotraukos užims visą puslapį ir paskui tik vargo bus kai ką reiks surasti vartyt tuos puslapius ir ieškot... na gal per daug kabinėjuos, ką manot?

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Nuotraukų , paveikslėlių talpinimas

Standartinė Regina » 14 Vas 2017 07:54

Viskas gerai matosi, nieko nereikia vartyti. Mano ekrane nuotraukos dydis maždaug 5x10 cm.
Dalios Raimondos Burgundy Ice nuotraukos ekrane gerokai didesnės - gal 10x15 cm.

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Nuotraukų , paveikslėlių talpinimas

Standartinė DaliaRaimonda » 14 Vas 2017 09:02

Na, va Jūrate pati greitai susiradai http://vfl.ru/
Galima susitarti kokio dydžio keliame nuotraukas. Mano buvo sumažintos iki 640x480, Jūratės pasirinkta pirmoji sumažinimo pozicija 320x240. Kokos dydis geriau?

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Nuotraukų , paveikslėlių talpinimas

Standartinė Gema » 14 Vas 2017 09:12

Man labai patiko Dalios Raimondos dydis. Kai kas nors įdeda daugiau nuotraukų, patogiau žiūrėti tokiu dideliu formatu - labai gerai viskas matosi, arba kaip albumą (aš taip darau per Google+).

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Nuotraukų , paveikslėlių talpinimas

Standartinė Jūratė » 14 Vas 2017 10:11

DaliaRaimonda rašė:Galima susitarti kokio dydžio keliame nuotraukas. Mano buvo sumažintos iki 640x480, Jūratės pasirinkta pirmoji sumažinimo pozicija 320x240. Kokos dydis geriau?
Hmm... mano sumažinta buvo būtent 640X480

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Gema » 23 Geg 2017 17:12

Ieva rašė: O nuotraukų negaliu įkelti, nes reikia įsidiegti kokią tai nuotraukų mažinimo programėlę. Šiuo metu rožyne karaliauja tulpės. Narcizai jau nuvyto.
Ieva, ar bėda tik nuotraukų sumažinime? Ar skaitinėjote temą "Nuotraukų talpinimas", kuri yra pagrindiniame puslapyje pačioj aukščiausioj temoj apie forumą? Kaip sumažinti galiu pasakyti, bet toje temoje. Man regis, ta programėlė yra įdiegta visuose kompuose su Windowsais.

Ieva
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 16 Kov 2017 15:18

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Ieva » 24 Geg 2017 10:50

Gema rašė:
Ieva rašė: O nuotraukų negaliu įkelti, nes reikia įsidiegti kokią tai nuotraukų mažinimo programėlę. Šiuo metu rožyne karaliauja tulpės. Narcizai jau nuvyto.
Ieva, ar bėda tik nuotraukų sumažinime? Ar skaitinėjote temą "Nuotraukų talpinimas", kuri yra pagrindiniame puslapyje pačioj aukščiausioj temoj apie forumą? Kaip sumažinti galiu pasakyti, bet toje temoje. Man regis, ta programėlė yra įdiegta visuose kompuose su Windowsais.
Bėda ta, kad man būtų patogiau įkėlinėti telefone. Nufotografuoji ir įkeli :) O telefone neneturiu programėlės :(

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Jūratė » 24 Geg 2017 12:14

Ieva rašė:Bėda ta, kad man būtų patogiau įkėlinėti telefone. Nufotografuoji ir įkeli :) O telefone neneturiu programėlės :(
Ieva, man patogu nuotraukas kelti per http://www.postimage.org" onclick="window.open(this.href);return false; kad ir iš telefono. Bet paskutiniu metu tiesiog prikabinau nuotraukas prie teksto kur failų prikabinimas. Labai lauksime nuotraukų (yes) (yes) (yes)

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Nuotraukų , paveikslėlių talpinimas

Standartinė Gema » 22 Vas 2018 10:34

Na štai, jau yra įdirbio mano naujose veiklose ir po truputį vėl po forumą dairausi O.O Žinoma ir pasimatymais su rožininkais Arbatvakaryje atgaivino sielą, paskatino vėl čia apsilankyti :*

Mano klausimas toks: kai forume peržiūrite nuotraukas, ar visi atidarinėjate jas po vieną? Gal tik aš viena taip darau, nes nežinau kokio nors mygtuko? Atidarinėjant po vieną, pirma, veltui nueina daug laiko, antra ir svarbiausia - nematai bendro vaizdo, kaip matytum galerijoj. Todėl aš buvau pradėjusi dėti per Google. Gal yra kitas būdas, kuriuo galėtų pasinaudoti visi forumo dalyviai automatiškai?

Kaip būtų smagu be vargo ir gaišaties grožėtis nuotraukų serija! (flower)

Egidija
Pranešimai: 324
Užsiregistravo: 12 Bir 2015 04:12
Miestas: Kaišiadorių r.

Re: Nuotraukų , paveikslėlių talpinimas

Standartinė Egidija » 02 Geg 2018 11:05

nelabai supratau,kodėl mano talpinamos nuotraukos po kiek laiko dingsta? lieka žodis Paveikslėlis ir jis nebeatsidaro...bandžiau kelti per Postmage,tada per VFL.RU ir vistiek dingo :?

Vartotojo avataras
Artūras
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 03 Gru 2016 16:36
Miestas: Vilnius

Re: Nuotraukų , paveikslėlių talpinimas

Standartinė Artūras » 02 Geg 2018 18:11

Egidija rašė:nelabai supratau,kodėl mano talpinamos nuotraukos po kiek laiko dingsta? lieka žodis Paveikslėlis ir jis nebeatsidaro...bandžiau kelti per Postmage,tada per VFL.RU ir vistiek dingo :?
Sveiki,
nuotraukos, kurios dingo, matyt buvo patalpintos postimg.org puslapyje. Šis puslapis dabar neveikia, dėl to nerodo ir jūsų nuotraukų. Dabar matau, kad puslapis pervadintas į postimg.cc. Visos nuotraukos, bent jau pas mane, persikėlė ten.
Savo temoje pastebėjau, kad irgi nerodė mano nuotraukų, dėl to tiesiog paspaudžiau mygtuką "redaguoti" ir pervadinau visus "linkus" iš ".org" į ".cc" .Užtrukau porą minučių,bet dabar atvaizduoja normaliai (pas ką buvo daug nuotraukų, net nežinau ar pavyks taip lengvai perrašyt viską). Beje, pataisykit, jei klystu, bet dabar berods neberodo (bent jau man) tų reklamų, prieš kurias čia visi taip buvo prieš :)

Vartotojo avataras
ZanetaGa
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 09 Kov 2014 21:42
Miestas: Vilnius, Klevinė

Re: Nuotraukų , paveikslėlių talpinimas

Standartinė ZanetaGa » 03 Geg 2018 13:23

Dėkoju, Artūrai, susitvarkiau savo nuotraukas gana greitai (like)

Šiaip nepatogu tass nuotraukas po vieną didinti kad iššniukštinėti galėtum :B Galvoju gal tikrai verta Google albumus darytis... Tik jau paliksiu turbūt tą darbą niūriems žiemos vakarams :)

Kviečiu visus savo foto peržiūrėt - labai trūksta čia vaizdų (flower) Pasipaakosiu kaip aš dariau - gal kam padės:
-atsidarau 'KEISTI' savo posta su nuotraukom
- tada greta interneto adresolauko desineje pas mane vertikalus daugtaskis - ji spusteliu ir pasirenku 'rasti'
- ivedu ten 'org' (be kabuciu) - ir man visus tam poste esancius junginius ORG nuspalvino geltonai
- nebereikejo ju iskoti sekan paeiliui, tiesiog dukart spragteli ant ORG tekste ir irasai CC vietoj jo
(flower) (flower) (flower)
"All gardeners live in beautiful places because they make them so"... (Nežinomas autorius)

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Nuotraukų , paveikslėlių talpinimas

Standartinė Gema » 15 Bir 2018 05:39

Įdomu, kodėl nebegaliu įkelti nuotraukų per postimage? Jau seniai. Man tik parodo, kad nuotrauka įkrauta 100% ir ties tuos sustoja. Ar reikia registruotis? Ar kokią programą atsisųsti? Anksčiau nereikėdavo. Jokiems papildomiems veiksmams dabar tikrai neturėčiau laiko. Net rožyno pafotografuoti nelabai turiu kada, bet laiks nuo laiko vis vien ką nors įkelčiau! :(

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Nuotraukų , paveikslėlių talpinimas

Standartinė Jūratė » 16 Bir 2018 13:19

Gema, ką tik pabandžiau telefonu įdėt nuotrauką, pavyko. Man viskas veikia

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Nuotraukų , paveikslėlių talpinimas

Standartinė Regina » 18 Bir 2018 07:35

Gema, seniau užtekdavo pažymėti ikonytę prie Thumbnail for forums ir dėti į forumą. Dabar reikia kopijuoti visą nuorodą, tik tuomet leidžia perkelti. Man taip pat nepavyko ankstesniuoju būdu įkelti.

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Nuotraukų , paveikslėlių talpinimas

Standartinė Gema » 18 Bir 2018 16:41

Man nieko nerodo, tik mėlyną liniją, kad įkrauta 100%, jokių ikonyčių nieko, ką būtų galima paspausti. Jūratė pasiūlė per kitą naršyklę. Kai/jei turėsiu laiko, pabandysiu per Firefox, nes dabar visąlaik naršau Chrome.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Nuotraukų , paveikslėlių talpinimas

Standartinė LoretaA » 19 Bir 2018 05:34

Kraudama nuotraukas į postimage, susikuriu temą, po to einu į ją (spaudžiu ant temos pavadimo) ir tuomet renkuosi ne centrinėje ekrano dalyje esanti mygtuką "uplaud", o viršutinėje dalyje, šiek tiek kairėje esančioje įrankių juostoje. Jeigu vienu prisėdimu nebaigėte kurti albumo, sekanti kartą iš temų sąrašo pasirenkame kuriamą albumą ir tuomet jau galima nuotraukas talpinti su centrinėje lapo dalyje esančiu mygtuku "uplaud". (sun)

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Nuotraukų , paveikslėlių talpinimas

Standartinė Gema » 19 Bir 2018 05:53

Ačiū, Loreta, bandysiu :) (flower)

Skelbti atsakymą

Grįžti į