Reginos rožės (Molėtų r.)

Moderatorius: Jūratė

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė LoretaA » 11 Lie 2016 10:41

Oho, dar kaip gausiai žydi rožės <3
Labai garžus rožių (kokių?) derinys 13 nuotraukoje (flower).

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 11 Lie 2016 13:56

Loreta, 13 nuotraukoje Laguna ir Eden Rose :)

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
Vilma
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 28 Bir 2014 11:38
Miestas: Vilnius

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Vilma » 11 Lie 2016 17:05

Esmiralda, tai gal mes kaimynės (handshake) ? :D :D Taip prie mėlynai geltono namo,keletas yra šiaurės vakarų pusėj (nuo gatvės), o daugiau yra pietiniam vidiniam kieme.

Vartotojo avataras
Vilma
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 28 Bir 2014 11:38
Miestas: Vilnius

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Vilma » 11 Lie 2016 17:14

Regina ačiū už padrąsinimą :)
Veronikūnai-dar neesu tokių nei mačiusi nei girdėjusi,reikės pasigooglinti. O šios dienos nuotraukose 9-je irgi pentiniai guli? Na, pas Jus viskas nrealiai gražu. O pirmoje raganės turbūt fotografuotis susirikiavo <3 nepaprastai gražu. Ačiū Regina

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 12 Lie 2016 13:41

Kaip gerai, kad yra lelijos, kai rožės nežydi :)

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
Vilma
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 28 Bir 2014 11:38
Miestas: Vilnius

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Vilma » 14 Lie 2016 08:09

aš jau laukiu karštesnių ir sausesnių dienų :) (sun) (sun) (sun) šlapios nuotraukos, tamsesnės gaunasi spalvos. nulyti žiedai su taškais..bėgioju fotografuoti,kai tik saulė išlenda,bet vistiek..dar ir šlapios kojos... Bet pas Reginą vistiek viskas gražu gaunasi. Labai gražu

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 14 Lie 2016 09:09

Vakar buvau kaime - drėgmės šiuo metu tikrai netrūksta, darže net kojos klimpsta į minkštą žemę. Rožės beveik nežydi. Kai kurios dar (arba jau :) ) turi po vieną kitą žiedelį, dauguma visai be žiedų arba su kabančiais apipuvusiais. Tik vėlyvesnės The Fairy ir Sweet Haze dar visai neblogai atrodo. Bet lelijos skleidžiasi viena po kitos, gražu :)

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Rudenelis » 14 Lie 2016 11:16

Regina, pas Jus Gartnerfreude mačiau (galėjau ir apsirikt :? , liepos 8d. paskutinė nuotrauka), ar ir ji jau baigė? Pas mane ji žydi pilnai, joks lietus dar nesupūdė, tik jos gražiosios spalvos negaliu nufotografuot.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 14 Lie 2016 12:31

Gartnerfreude žydi, kažkaip ją visai užmiršau :$ Liepos 11 d. nuotraukoje ji taip pat pozuoja kartu su monardomis. Lietus jai nė motais, nubėga kaip nuo žąsies :)
Pas mane ji kasmet labai blogai žiemoja, reikia beveik viską išpjauti, be to, visada stipriai serga bakteriniu nudegimu. Bet labai greitai atsiaugina daug naujų šakų - nuotraukoje kaip tik ir matosi nauja šaka, pilna pumpurų. Žydėti pradeda vėliau ir žydi be pertraukų iki rudens.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 19 Lie 2016 20:23

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Jūratė » 19 Lie 2016 20:30

Niekur iš šito kaimo nevažiuočiau... kaip ir iš Virginijos. Suriškit, bet savo noru nevažiuočiau. Eina peklon, kaip gražu! (mintyse kitaip pasakiau, bet cenzūra neleido taip čia parašyt).
Kodėl savo laiku nestojau į pedagoginį??? turėčiau vasarą beveik tris mėnesius atostogų...

Vartotojo avataras
Vilma
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 28 Bir 2014 11:38
Miestas: Vilnius

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Vilma » 20 Lie 2016 18:04

<3 <3 <3 pritariu Jūratei :D ir dėl pedagoginio taip pat :D :D
Regina, Jums Dievo duota ne tik ranka sodinti, bet ir akis matyti ...Kiekviena nuotrauka-bučkis.O jau ta pirmoji su ežiuolėmis!!!! Užsisvajojau..na taip gražu...labai labai. AČIŪ
Dalinatės ir pas Jus daugėja..veikia senas geras patikrintas dalykas (like)

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Virginija » 20 Lie 2016 20:23

Kaip visada, nuostabu <3 <3 <3 . Paskutinė lelija nematyta -labai graži <3 .

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 21 Lie 2016 06:49

Ačiū, visoms :* Ir man pačiai labai gražu, ir labai gaila, kad tik prabėgomis galiu pasidžiaugti :( Tai belieka savu kaimu tik nuotraukose grožėtis :D
Jūrate, ir aš niekur kojos visą vasarą galėčiau iš kaimo nekelti, bet deja, deja...

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Aistė » 24 Lie 2016 13:18

Pas Regina kaip visada labai gražu ir jauku <3 <3 <3 <3

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 26 Lie 2016 15:29

Lelijos, lelijos - svaiginantis jų kvapas pasiekia tolimiausiame sodybos kampelyje

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Nei nauja, nei sena postimage versija neleidžia sumažinti vertikalių nuotraukų (gal aš nemoku :? ...)

http://postimg.cc/image/aqy7byqmv/" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
http://postimg.cc/image/4twy5nrmp/" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
http://postimg.cc/image/lg2pcqno7/" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
http://postimg.cc/image/9n4w8ir87/" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
http://postimg.cc/image/dythxiy53/" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
http://postimg.cc/image/qmduns2fr/" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
http://postimg.cc/image/46tg2e5cx/" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
http://postimg.cc/image/k2ia5ovxd/" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
http://postimg.cc/image/j7vqjno2p/" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
http://postimg.cc/image/3oyamjfs1/" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
http://postimg.cc/image/b0mvsyus7/" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
Paskutinį kartą redagavo Regina 09 Geg 2018 11:36, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
lelijele
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 07 Lie 2013 09:43
Miestas: Utenos apskritis

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė lelijele » 26 Lie 2016 16:27

Grožis. Raganės labai gražios. Ir kitos gėlės puikiai atrodo.

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Esmiralda » 26 Lie 2016 19:43

Nuostabiai gražu (flower) (flower) (flower) jau įsivaizduoju ir tą svaigų lelijų kvapą <3
Pas mane nuo vienos kvepiančios lelijos visas kiemas kvepia, o pas Reginą jų gausybė (bravo)
Labai gražios ir rožės, ir lelijos, ir raganės, ir visa aplinka (sun) (sun) (sun)

Vartotojo avataras
Vilma
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 28 Bir 2014 11:38
Miestas: Vilnius

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Vilma » 27 Lie 2016 18:37

Labai jau graži 3 nuotarukoj lelija. Labai gražu pas Jus. Nusipirkau vakar veronikūną (xixi) ..tik žiūrint į jį sunku patikėt,kad toks didelis gali užaugti..na toks juokingai mažas

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė LoretaA » 28 Lie 2016 05:03

Nerealios lelijos, nerealios raganės - ypač trijų miksas senoje obely, nerealios nuotraukos <3 <3 <3

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 28 Lie 2016 08:18

Dar kartą visoms ačiū :)
Vilma su veronikūnu atsargiai :) Iš to mažutėlio daigelio labai greitai išauga tikras milžinas ir į plotį, ir į aukštį - už mane didesnis. Ir aš to nesitikėjau, taigi jau po pirmų metų turėjau keisti jam vietą. Dabar jau ne kartą mažintas, skirstytas ir visiems norintiems dovanotas. Ir vėl visus aplink nori išstumti iš gėlyno - turėsiu kovoti. Beje, rausvas ne toks agresyvus kaip alyvinis.

Vartotojo avataras
Vilma
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 28 Bir 2014 11:38
Miestas: Vilnius

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Vilma » 28 Lie 2016 17:38

Regina ačiū,kad perspėjote. Aš jį pasodinau erdvioj vietoj,tai gali sau plėstis. (xixi) tik pas mane gali būti kaip su rožėm..pas Jus didžiulės, o pas mane na tokios linksmai mažesnės. Man pas Jus labai dekoratyvus augalas, net įdomu,kaip augs mano sodelyje.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Jūratė » 28 Lie 2016 20:57

Regina prieš porą metų davė veronikūną - tai niekaip nesiplečia nors labai norėčiau :D matyt, reikia dar jam laiko.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 29 Lie 2016 07:23

Jūratė rašė:Regina prieš porą metų davė veronikūną - tai niekaip nesiplečia nors labai norėčiau :D matyt, reikia dar jam laiko.
Jūrate, galiu dar duoti ;) Maniškis 2 m į aukštį, metras į plotį - vėl visus aplink esančius kaimynus užgožė.
Tas pats ir su kraujalake. Tikėjausi, kad bus normalaus dydžio augaliukas su padoraus dydžio žiedynais, o per metus išaugo į milžiną :D Surišau virve į glėbį, nes tris šalia esančias rožes visai užgulė.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Jūratė » 29 Lie 2016 08:32

Ačiū, Regina, mielai priglausiu :)
Pas mane, vadinasi, galima pažiūrėt, kaip neauga augalai :D

Skelbti atsakymą

Grįžti į