Camelot

Šios grupės rožės išvestos pakartotinai kryžminant smulkiažiedes laipiojančias (Hybrid Multiflora ir Hybrid Wichuriana) su arbatinėmis hibridinėmis, floribundinėmis ir kitoms grupėms priklausančiomis rožėmis.

Moderatorius: Rūta

Skelbti atsakymą
Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Camelot

Standartinė Rudenelis » 13 Kov 2016 09:00

Tantau, Vokietija, 2011 m. Energingai auganti 2,5 - 3 m aukščio, 1,5 m pločio vijoklinė rožė. Žiedai vidutinio dydžio, rausvi su tamsesniais dryželiais.

Camelot (dar tik Camelot -ukas) pas mane augo pirmą vasarą. Ir po tos pirmosios atrodo, kad turėsiu didelę rožę. Išleido kelis stiprius ūglius, tik nežinau ar spėjo sumedėti iki ankstyvų šalčių, nes vis augo ir augo. Žydėjo pakankamai uoliai savo simpatiškais, rodančiais viduriuką, neryškiai dryžuotais žiedais. Žiedas laikėsi neilgai, bet gal dar jauna, pasikeis? Kvapo neprisimenu. Lapai išskirtiniai, tarsi raukšlėti, blizgantys - gražūs.

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Camelot

Standartinė Rudenelis » 16 Sau 2017 15:10

Po metų:

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Camelot

Standartinė Virginija » 16 Sau 2017 21:09

Puikiai atrodo Jūsų Camelot <3 . Man ji patinka, žydėjo ir pas mane, bet ne taip įspūdingai.
Aplink irgi labai gražu <3 .

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Camelot

Standartinė Esmiralda » 16 Sau 2017 21:24

Labai graži, stipri rožė <3 Ir žiedai labai simpatiškai spalvingi. O kokie gigantiški žydintys krūmai už jos!?

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Camelot

Standartinė Rudenelis » 17 Sau 2017 12:49

Labai smagu, Virginija, kad turit ją. Tik nesakykit, kad žydėjo neįspūdingai, jos kiekvienas žiedas įspūdingas! Gaila tik, kad trumpai laikosi, o žemė visada pilna žiedlapių.
"Gigantiški krūmai" - tai viena Fragezeichen. Ji tikrai didelė.

Skelbti atsakymą

Grįžti į