Reginos rožės (Molėtų r.)

Moderatorius: Jūratė

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 25 Geg 2015 12:37

Tulpės savo efektingą pasirodymą jau baigia, raudonųjų pilnai išsiskleidę žiedai gigantiški, lėkštės dydžio (tikrai neperdedu).
Lauksim kitokių žiedų :)

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo Regina 18 Lie 2018 14:31, redaguota 1 kartą(us).

Dausa
Pranešimai: 454
Užsiregistravo: 16 Rgs 2011 12:04
Miestas: Kaunas

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Dausa » 25 Geg 2015 18:34

O, jums pasisekė - 'Barbados' atitiko. Mano senos išnyko, o užpernai pirktos pražydo eilinės raudonos šerkšnotos.

Alinda
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 10 Geg 2013 11:47

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Alinda » 25 Geg 2015 19:20

Oooo taip ,tulpių gausa ir įvairovė pribloškianti !!!! Tokių kiekių,tikriausiai nesodinate į krepšelius? Ale kaip tada atskirti pagal spalvas...Tai gal vis tik krepšeliuose...

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 25 Geg 2015 20:49

Taip, visos tulpės krepšeliuose :) O spalvos ir veislės visos susimaišę, tik naujai nupirktos dar kartu auga. Bandau pasižymėti, bet galiausiai nieko iš to neišeina - per daug tų tulpių pas mane (xixi) Blogiausia, kad įdomesnių svogūnėliai dažnai būna išmesti, nes jie paprastai būna smulkesni.

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Platelių rožė » 26 Geg 2015 06:23

Neapsakomai gražu <3 Tokia gausybė žiedų, turėtų būti sunku tokio grožio nematyti kiekvieną dieną. Bežiūrint į Jūsų nuotraukas nejučiom pagalvoji , kad rudenį reikėtų daugiau tulpių pasisodinti (xixi)

Dausa
Pranešimai: 454
Užsiregistravo: 16 Rgs 2011 12:04
Miestas: Kaunas

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Dausa » 26 Geg 2015 11:47

Regina rašė:Taip, visos tulpės krepšeliuose :) O spalvos ir veislės visos susimaišę, tik naujai nupirktos dar kartu auga. Bandau pasižymėti, bet galiausiai nieko iš to neišeina - per daug tų tulpių pas mane (xixi) Blogiausia, kad įdomesnių svogūnėliai dažnai būna išmesti, nes jie paprastai būna smulkesni.
Bent ant retenybės brangenybės 'Barbados' siūlą užriškite, nes tikrai nusimes, neišaugins pakankamo dydžio svogūno kitiems metams.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 26 Geg 2015 14:27

Šeštadienį užnersiu kilpą ant kaklo, jei dar surasiu, jei nebus nubarsčius visų žiedlapių :) O tai tikrai "Barbados"? Ir kuo ji tokia ypatinga? šį rudenį tikrai tokios nepirkau. Atrodo, kad ir praeitą sezoną nepirkau. Vadinasi, tikrai jau senokai įsigyta. Apskritai šiemet žiūriu į daugelį tulpių ir galvoju, iš kur jos pas mane atsirado :? Neprisimenu, kad būčiau tokias pirkus (xixi) Pavyzdžiui 7 nuotraukoj tokia terakotinė tik viena yra, niekada pas save nesu tokios mačius :?

Dausa
Pranešimai: 454
Užsiregistravo: 16 Rgs 2011 12:04
Miestas: Kaunas

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Dausa » 26 Geg 2015 17:40

Aha, ta terakotinė irgi labai graži.
O Barbados ypatinga jau nuo žalio pumpuro. Atsiprašau, kad įbruksiu ne į savo gėlyną, bet įrodymui, kad ji panašesnė į pamestą ateivių kosminio laivo detalę:
https://plus.google.com/u/0/photos/1029 ... 7643554471
Man ji irgi kažkada netyčia pakliuvo nepirkta, tokia olandiška staigmena. O kai specialiai pirkau, tada nepasisekė. Ypatingumas, kad daugiau nėra taip gausiai spygliuotų ant žiedlapių šonų. Dideliu šerkšnu garsėja Cummins, jai kartais reikia padėti atsikabinti, kad galėtų išsiskleisti, bet spygliai tik pakraščiuose.
Žydi Barbados labai ilgai, tai gal ir rasite. Bet tai išsekina svogūną.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Jūratė » 27 Geg 2015 07:15

Taip suintrigavot :) - o kur pas Reginą ta Barbados, peržiūrėjau ir nematau nuotraukose :$ :$ :$

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Gema » 27 Geg 2015 07:27

Dausa, tai ką daryti, kad svogūno neišsekintų? Aš ir turiu labai ilgai žydinčią Red Impression. Šiemet apskritai ilgai žydi, dėl vėsių orų, matyt.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė LoretaA » 27 Geg 2015 07:58

Jūratė rašė:Taip suintrigavot :) - o kur pas Reginą ta Barbados, peržiūrėjau ir nematau nuotraukose :$ :$ :$
Skaisčiai - tamsiai raudona, šerkšnota ir raguota - labai išsiskiria iš kitų :)

Dausa
Pranešimai: 454
Užsiregistravo: 16 Rgs 2011 12:04
Miestas: Kaunas

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Dausa » 27 Geg 2015 08:34

Gema rašė:Dausa, tai ką daryti, kad svogūno neišsekintų? Aš ir turiu labai ilgai žydinčią Red Impression. Šiemet apskritai ilgai žydi, dėl vėsių orų, matyt.
Red Impression išsekimo gal ir nebijo - Darvino hibridai (trumpinama - DWH) pačios atspariausios, dažniausiai nepramečiuoja. Ankstyvos botaninės Greigo, Kaufmano grupių veislių tulpės taip pat spėja užsiauginti didelius svogūnėlius. Pilnavidurės dažnai pramečiuoja. Aš sodinu atskiras veisles į tuos spec.krepšelius ir kelis pradėjusių spalvintis pumpurus išskinu (čia toks svogūnėlių o ne žiedų auginimo būdas), kitais metais kitus.

Reginos 'Barbados' penktoje nuo galo nuotraukoje iš arti ir dar kai kur kompanijoje.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Jūratė » 27 Geg 2015 17:56

Ačiū, Dausa! Man kažkodėl paguglinus baltą išmetė, tai baltos ir ieškojau.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 09 Bir 2015 09:32

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo Regina 18 Lie 2018 14:35, redaguota 1 kartą(us).

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Virginija » 09 Bir 2015 09:41

Va, kur reikėtų įsijausti :D .Čia Reginai ir pati gamta padeda, labai labai gražu <3

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Jūratė » 09 Bir 2015 10:00

Čelsio parodoj buvai? laaaabai gražu! (sun) (sun) (sun)

Paukštukas
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: 23 Sau 2011 19:19
Miestas: Vilnius

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Paukštukas » 09 Bir 2015 10:05

Pasakiška (flower) (sun) <3 Veigelė ir ramunių žiedai - netikėta ir, aišku, labai gražu, naturalu.

Elena
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 13:54

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Elena » 09 Bir 2015 11:09

Ne tas žodis gražu, keletą nuotraukų tokios, kad...parklubdo. Regina šaunuolė, labai gražios nuotraukos, įspūdingi gėlynų- rožynų vaizdai. <3

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 09 Bir 2015 12:18

Jūratė rašė:Čelsio parodoj buvai? laaaabai gražu! (sun) (sun) (sun)
:D :D :D Taip, Jūrate, buvau ;) Penkias dienas savanoriavau - dirbau sodininke-gėlininke-daržininke (:| (xixi) Dabar jau galėčiau pasidžiaugti savo darbo rezultatais, bet reikėjo išvažiuoti ;(

Ačiū visoms už įvertinimą :* Jūs džiaugiatės - ir man smagu :)

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Esmiralda » 09 Bir 2015 19:57

Tai bent grožis ! Neįtikėtina! (bravo) Kai reikia sodinti, ravėti, prižiūrėti - galvoju, kad jau gana gana gana visko, o kai pažiūriu Jūsų nuostabius žydinčius plotus - ir to, ir ano dar norėčiau <3 Regina, pas Tave labai gražu, ir dar fotografuoti puikiai moki - nuostabūs derinukai užfiksuoti (flower) (flower) (flower)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė LoretaA » 10 Bir 2015 11:08

Puikūs gėlynai, turtinga rododendrų kolekcija (smagu, kad stirnos nenugraužė) ir nepakartojams gamtos fonas. Man pati pačiausia - sibiriniai vilkdalgiai laukų fone (flower) (flower) (flower)
P.S. Nelabai turiu laiko pažiūrėti ir pagirti, o tikrai reikėtų, nes namie beveik nebūnu, o ir kompas sugedo - gerai, kad darbe galima nuklysti į jūsų gėlynus :)

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Gema » 10 Bir 2015 11:24

Man irgi tie žydri vilko dalgiai pievų fone nuostabiai žiūrisi.

Rododendryno kolekcijai tokia tinkama aplinka parinkta.

Tik kada dirbti, kai tiek nuotraukų visos pridėjusios! Juk dabar pats darbymetis!!!

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 10 Bir 2015 12:02

Gema, koks darbymetis! :? ;) Viskas padaryta, belieka tik akis išpūtus rožių žiedų laukti :) O kol jos nežydi, tai ir kitais augalais nuotraukose pasigrožėti galima <3

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Gema » 10 Bir 2015 13:27

O šienapjūtė?! Jau nekalbu apie broilerius, ančiukus, žąsiukus, kurių mūsų bendra pažįstama laiko netoli 150. O kur dar karvių melžimas, sūriai, sviestas, daržai, bitės! Ak jūs, miesčionys! :D Atsiliekat nuo gyvenimo!

Aš, tiesa, nesu tikra kaimietė ir man toli iki jų darbštumo, todėl šitiek apsikrauti negaliu. Man užtenka avių (su jomis kol kas (!) paprasčiausia), rožių, daržų, paukščių ir vertimo, bet, lygindama save su kaimynėm, jaučiuosi visiška tinginė.

Mano rožės žolėj paskendusios, nes mano pjovėjas dabar šienapjūtėj. Tad nubrendu iki rožių ir apie jas rankom žolę apraunu (pats greičiausias būdas). Net prie vertimo neprisėdu.

P.S. Kadangi nešiojuos tel., o jame ir internetas, tai bent į forumą akį užmetu kur nors lėkdama.

Atsiprašau, kad taip išsiplėčiau ne į temą ;)

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Rita » 10 Bir 2015 15:25

Jo....,nežinau kuri nuotrauka gražiausia,man visos gražiausios :) <3 <3 <3

Skelbti atsakymą

Grįžti į