Pasiūlymai forumui

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė LoretaA » 15 Rgs 2010 13:17

Teko ir deja tenka. Problemą išspendžiau - nededu tokių nuotraukų :lol: Bandžiau sukioti, vis tiek jos guli. Spjoviau į paieškas kaip tai padaryti - daug turių nuotraukų ir įvairiomis pozomis :mrgreen:

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Rūta » 15 Rgs 2010 13:28

Hm... tada tai jau iš tiesų problemėlė. Nors tai, kad fonas baltas, be tų kvailų reklamų, man labai patinka.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Jūratė » 15 Rgs 2010 14:17

man neguldo - prašom - stačia nuotrauka
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Rūta » 15 Rgs 2010 14:23

Na nieko sau - ir ką tu darai, kad neguldytų?

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Jūratė » 15 Rgs 2010 14:31

nieko.... man net mintis nebuvo kilusi, kad gali guldyt... ;)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė LoretaA » 15 Rgs 2010 14:39

O tai galvoji mums kilo mintis, kad gali guldyti, tai ir paguldė :mrgreen:

Vartotojo avataras
vilmis
Pranešimai: 720
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 14:28
Miestas: DK/LT
Susisiekti:

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė vilmis » 15 Rgs 2010 14:50

Labas visiems ir visoms 8-) apsireiškiu ir aš šiame forume :lol:

Turiu pasiūlymą. Bevartant David Austin katalogą atkreipiau dėmesį, kad jie savo išvestas rožes skirsto į kelias grupes: English Old Rose hybrids, Leander Hybrids, English Musk Hybrids, Alba hybrids.
Skirstymas paremtas pagal veislių kilmę ir morfologinį panašumą. Manau, kad tem English Roses mūsų forume galėtų turėti tokias potemes ir kiekvieną veislę galėtumėm aptarti jai skirtoje vietoje. Tai būtų patogu ir iš praktinės pusės - būtų galima lengviau palyginti veisles. Ką apie tai manote?

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Jūratė » 15 Rgs 2010 15:12

Vilmantai, o ar nebus jau per daug tų skirstymų? :roll: aš ir pastebėjau jų kataloge tuos skirstymus, bet ar jie labai reikšmingi, kad reiktų dar atskiriau sugrupuot? paskui tūlas lietuvis rožininkas (ar norintis juo tapti :D ), atėjęs pas mus paskaityti apie rožes, pames galvą ir sakys man ten labai painu, kol randu ką, tai pamirštu, ko ieškojau...

Vartotojo avataras
vilmis
Pranešimai: 720
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 14:28
Miestas: DK/LT
Susisiekti:

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė vilmis » 15 Rgs 2010 16:39

Bet čia kaip ir rožininkų draugijos forumas - kaip ir žvelgiam į rožes profesionaliai ;) Skirtumai yra - palyginkite skirtingoms grupėms priklausančias rožes (dabar dažniausiai lyginam tik panašių spalvinių tonų veisles ir sprendžiam, kuri geresnė) - aukštis, lapai, šakojimosi pobūdis ir net kvapas.

Vartotojo avataras
opera
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 07:27
Miestas: Molėtų raj.

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė opera » 16 Rgs 2010 08:22

Kaip keliamos nuotraukos į šį forumą? Ar per Radikal taip pat galima? Taip pat neturiu supratimo, kaip užsidėti avatarą.

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Rūta » 16 Rgs 2010 08:37

Manyčiau, kad galima per įvairias talpyklas, kodėl gi ne... O dėl avataro, tiksliau psiaudoportreto, kaip mus teisingai pamokė Sigita :) - eini į Vartotojo valdymo pultas, renkiesi Aprašymas ir kairėje pusėje spaudi Keisti avatarą :)

Vartotojo avataras
Sigita
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 15:55

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Sigita » 16 Rgs 2010 12:21

Opera, per radikal.ru kelti nuotraukas tikrai galima. Daugiau informacijos apie visokius techninius dalykus galima rasti paspaudus nuorodą DUK, ji puslapio viršuje, dešiniam kampe.

Evelina
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 12:32

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Evelina » 16 Rgs 2010 12:45

Laba diena, esu naujokė tiek forume tiek rožių temoje. Perskaičiau susirašinėjimą ir susidariau nuomonę, kad žmonės čia susirinkę domisi rožėmis ne vienus metus, jie jomis tiesiog gyvena :) yra pasiekę tam tikrą profesionalumo lygį ir man "čainikui" nėr ką veikti :) tai tikriausiai ir būtų pasiūlymas sukurti pradžiamokslį, nuo ko pradėti, į ką reiktų atkreipti dėmesį renkantis rožes ir pan. Dėkoju, Evelina.

Nijola

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Nijola » 16 Rgs 2010 12:53

Evelina rašė:Laba diena, esu naujokė tiek forume tiek rožių temoje. Perskaičiau susirašinėjimą ir susidariau nuomonę, kad žmonės čia susirinkę domisi rožėmis ne vienus metus, jie jomis tiesiog gyvena :) yra pasiekę tam tikrą profesionalumo lygį ir man "čainikui" nėr ką veikti :) tai tikriausiai ir būtų pasiūlymas sukurti pradžiamokslį, nuo ko pradėti, į ką reiktų atkreipti dėmesį renkantis rožes ir pan. Dėkoju, Evelina.
Evelina sveikiname prisijungus ;) viskas gerai mes viską parodysime ir aprodysime čia ne labirintai tik iš pirmo žvilgsnio atrodo sudėtingai :mrgreen: visi mes buvome "čiainikai " :lol:

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė DaliaRaimonda » 05 Spa 2010 17:03

Nijole rašė:Siūlau prie forumo taisyklių idėti temą su pamokymais kaip ir kokio dydžio dedamos į forumą nuotraukos .
Reikėtų bent jau nurodyti leistiną nuotraukų dydį. Nes mažose nuotraukytėse nelabai matosi tas rožių grožis. Butų gražiau jei jas galėtume dėti didesnes. Tad iki kokio dydžio leidžiama?

Vartotojo avataras
vilmis
Pranešimai: 720
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 14:28
Miestas: DK/LT
Susisiekti:

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė vilmis » 05 Spa 2010 17:34

Labai didelės nuotraukos forume taip pat minusas - žmonės, kurių internetas lėtesnis turės daug vargo ir sugaiš laiką norėdami skaityti forumą.

Admin
Site Admin
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 08 Rgs 2010 16:02

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Admin » 05 Spa 2010 23:19

DaliaRaimonda rašė: Reikėtų bent jau nurodyti leistiną nuotraukų dydį. Nes mažose nuotraukytėse nelabai matosi tas rožių grožis. Butų gražiau jei jas galėtume dėti didesnes. Tad iki kokio dydžio leidžiama?
Leidžiama 600x400 piks.
Patartina naudotis nuotraukų,paveikslėlių talpinimo serveriais.Kai kurie iš jų-
http://ipix.lt" onclick="window.open(this.href);return false;
http://78.lt/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://imghost.ux-tm.net" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.imageshack.us" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.pics.lt/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://talpykla.uzeik.net" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.photobucket.com/" onclick="window.open(this.href);return false; - Reikalinga registracija.
http://www.talpink.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://u.stats.lt" onclick="window.open(this.href);return false; ....

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Jūratė » 06 Spa 2010 08:26

Dažniausiai mažos nuotraukos būna prie žinutės ir jei ji skaitytoją sudomina, paspaudus juk ji pasididina. Tada ji būna jau ne tokia ir maža :) Ar reikia visur pridėt prierašą, kad paspaudus nuotrauką ji pasididina? gal vyresnio amžiaus skaitytojai, ar tiesiog, kas mažiau dirba prie kompo nepagalvoja apie tokią galimybę?..

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė DaliaRaimonda » 06 Spa 2010 09:10

Ačiū, adminui :D
Taip Jūrate, paspaudus ant nuotraukos ji pasididina. Bet, ne visose nuotraukų talpyklose pasididina norimu dydžiu. Dar, jei internetas pas ką lėtesnis, atsibosta laukti kada tą nuotrauką padidins. O žiūrint forume nuotraukas tu jas iš karto matai, nieko daryti nereikia. Nebijokite, neapkrausiu forumo aibe didelių nuotraukų :lol: . Tačiau leistinas nuotraukų dydis turi būti aiškai nurodytas, kad visiems aišku būtų :) . Tai dabar ir nurodyta :D

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Aistė » 21 Spa 2010 09:01

Jūratė rašė:Dažniausiai mažos nuotraukos būna prie žinutės ir jei ji skaitytoją sudomina, paspaudus juk ji pasididina. Tada ji būna jau ne tokia ir maža :) Ar reikia visur pridėt prierašą, kad paspaudus nuotrauką ji pasididina? gal vyresnio amžiaus skaitytojai, ar tiesiog, kas mažiau dirba prie kompo nepagalvoja apie tokią galimybę?..
Ne visada (no) Radikal mėgsta parašyti, kad nuotraukos nėra, ir tada lieki tik su mažyte nuotrauka, kurioje sunku kažką įžiūrėti :|

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Regina » 02 Lap 2010 15:55

Nežinau, ar ten kreipiuosi :$
Persukus laikrodžių rodykles žinučių parašymo laikas neatitinka realaus laiko. Kažkodėl man tas labai kliudo ;) Kitiems gal nekliudo, bet, jei įmanoma tą nesunkiai pataisyt, tai būtų labai puiku :)

Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Tadas » 02 Lap 2010 21:24

Regina rašė:Nežinau, ar ten kreipiuosi :$
Persukus laikrodžių rodykles žinučių parašymo laikas neatitinka realaus laiko. Kažkodėl man tas labai kliudo ;) Kitiems gal nekliudo, bet, jei įmanoma tą nesunkiai pataisyt, tai būtų labai puiku :)
Forume žiemos laikas :)
O savo nustatymuose reik pastatyti +1 valanda.
Vartotojo valdymo pultas-Diskusijų lentos nustatymai-Mano laiko juosta: UTC + 1 Centrinė Europa......

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Regina » 02 Lap 2010 21:45

Ačiū, jau tvarka :)

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Aistė » 22 Vas 2011 16:29

Nežinau kiek tai įmanoma, bet turiu pasiūlymą. Ar neįmanoma būtų forume padaryti rožių sarašą pagal alfabetą. Tiesiog dabar jos sugrupuotos jau labai sudėtingai (jums ne, man kažkiek, o visiems mirtingiesiems turiu omenyje, kad ir naujokams, tai tam tikrą rožę labai sudėtinga susirasti). Tai yra, palikti taip, kaip yra, tiesiog dar vienoje grafoje padaryti tokią kaip lentelę, sarašą, kad užeini į vieną link'ą, ten matai visas rožes kurios yra apibūdintos mūsų forume, paspaudi nuorodą ir atsidarai būtent tą temą |( Ir jeigu atsiranda nauja tema tas sarašas tiesiog papildomas. Nu gal ir sudėtinga labai, neišmanau tų visokių It, tai ir nežinau (smoke) Tikiuosi supatot (flower)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė LoretaA » 22 Vas 2011 18:01

Vis galvoju RS padaryti tokį turinį, nes ten (bent jau kol kas) daugiau rožių yra aprašyta. Ir aš taip pat galvoju, kad visiškai žaliam, labai sunku suvokti ir juo labiau susirasti rožę apie kurią kažką girdėjo. O čia, tik turinį alfabetinį peržiūrėtų ir matytų ar kas apie ją ką nors parašė ir jeigu parašė, paspaustų nuorodą ir ramiai skaitytų. Bet tai reikėtų turbūt daryti savo dokumentuose, o paskui tik nukopijuoti ir įkelti. Mano galva, turėtų veikti. Jeigu dar žiema ilgai tęsis, gal ir padarysiu RS :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į