ieškau rožių

Parduodam, dovanojam, keičiamės, perkam...
Turgelyje savo skelbimus, susijusius su rožių auginimu, gali dėti tik LRD nariai, LRD forumo dalyviai ir asmenys, prisidedantys prie šviečiamosios LRD veiklos. Komerciniai skelbimai bus trinami.
Medeile
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 18 Rgp 2013 09:02

ieškau rožių

Standartinė Medeile » 19 Rgp 2013 10:42

Sveiki, labai ieškau pirkti rožių. Domina senovinės, angliškos, Damasko ir visos kitos, svarbu pilnavidurės.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: ieškau rožių

Standartinė Jūratė » 19 Rgp 2013 11:17

Sveiki, ar žiūrėjote čia http://www.rozes.lt" onclick="window.open(this.href);return false;, asortimentas atitiktų visus jūsų pageidavimus :)

Medeile
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 18 Rgp 2013 09:02

Re: ieškau rožių

Standartinė Medeile » 19 Rgp 2013 17:48

Ačiū labai, jau išsirinkau :)

Vartotojo avataras
klevo lapas
Pranešimai: 254
Užsiregistravo: 05 Vas 2013 13:48

Re: ieškau rožių

Standartinė klevo lapas » 05 Spa 2013 17:05

O gal kas turi albos „Maxima“ perteklinių auginių? T. y., vieną atliekamą? ;)
prireikė šios milžinės, bet nebesuspėjau prigriebti Sibirkoje... Ir kur buvo mano akys anksčiau?! :D

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: ieškau rožių

Standartinė Regina » 06 Spa 2013 16:46

Gal ir yra, jei vyras vakar nenušienavo (xixi) Patikrinti galėsiu tik kitą savaitgalį. Priminkit, nes esu didelė užuomarša :$

Vartotojo avataras
nijea
Pranešimai: 92
Užsiregistravo: 02 Bir 2011 20:38

Re: ieškau rožių

Standartinė nijea » 11 Kov 2014 14:45

Gal kas auginate kanadietes Hope for Humanity ir Cuthbert Grant? Ar negalėtumėte pasidalinti po genėjimo kokia atliekama šakele? Girdėjau jos neblogai įsišaknija, gal ir man pavyktų... niekur jų neužtikau pardavime :$

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: ieškau rožių

Standartinė Virginija » 11 Kov 2014 16:54

Cuthbert Grant neturiu, o Hope for Humanity kažin ar bus ką šaknydinti. Be to, neaišku, ar ši rožė iš Zimbelarijos tikrai būtent ta. Ir nemanau, kad verta ją šaknydinti. Nežinau, kur Jūsų sodas, bet Vilniaus krašte, kaip ir dauguma kanadietiškų, jos tikrai nebus 3 zonos. Nors pati neturiu, bet viena geriausių kanadietiškų turbūt yra Champlain, ji yra Sibirkoje.
Kanadietiškas rožes anksčiau pirkome iš http://www.rosenbaumschule.com/navi/sho ... 07f85010ea" onclick="window.open(this.href);return false;, čia būna kasmet. bet dabar jau mažai liko.

Vartotojo avataras
nijea
Pranešimai: 92
Užsiregistravo: 02 Bir 2011 20:38

Re: ieškau rožių

Standartinė nijea » 11 Kov 2014 17:53

antosė rašė:Cuthbert Grant neturiu, o Hope for Humanity kažin ar bus ką šaknydinti. Be to, neaišku, ar ši rožė iš Zimbelarijos tikrai būtent ta. Ir nemanau, kad verta ją šaknydinti. Nežinau, kur Jūsų sodas, bet Vilniaus krašte, kaip ir dauguma kanadietiškų, jos tikrai nebus 3 zonos. Nors pati neturiu, bet viena geriausių kanadietiškų turbūt yra Champlain, ji yra Sibirkoje.
Kanadietiškas rožes anksčiau pirkome iš http://www.rosenbaumschule.com/navi/sho ... 07f85010ea" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;, čia būna kasmet. bet dabar jau mažai liko.
o kodėl manote, kad neverta? Ar tik dėl to, kad nedengiama nušąla, ar dar yra ir kitokių priežąsčių (pvz. linkus sirgti, mažai žydi, žiedai neatsparūs lietui, saulei, greit nubyra...).
Iš kanadietiškų auginu Praire Joy - pas mane ji kokie 3 - 4 metai, nė karto nedengiau ir niekada dar nebuvo nušalus (tfu-tfu-tfu...), nors ir žiemos neypatingai šaltos gal pasitaikydavo... |(
Ačiū už atsakymą ir nuorodą, Antose (flower) rudenį, kai papildys rožių sąrašėlius, gal reikės pasidomėti - nors kainos nevisai mano kišenei, plius siuntimas tai auksinė rožė išeis (xixi) , nors ko tik labai norint nepadarai, nebent iki rudens tie norai atvės |)

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: ieškau rožių

Standartinė Virginija » 11 Kov 2014 18:08

Na, nei ta rožė kuo ypatinga, net dėmesio į ją neatkreipsi, krūmelis status, stiebai kieti, nepalenkiami, žiedai mumifikuojasi, panaši į AH pagal viską. Faktiškai iš mano auginamų 13 kanadietiškų rožių veislių pati prasčiausia. Pirma parašiau apie kanadietiškas rožes, panašias į ją, bet puikios rožės - William Baffin, Henry Kelsey, na, visos kitos už ją geresnės :D Jei jau taip ji Jums patinka, pamatysim vėliau, ar galėsiu Jums padėti :)

Vartotojo avataras
nijea
Pranešimai: 92
Užsiregistravo: 02 Bir 2011 20:38

Re: ieškau rožių

Standartinė nijea » 11 Kov 2014 18:26

William Baffin irgi seniai jau noriu, bet niekaip nesugalvoju kur ta savo norą „įtupdyti", tai ir atidedu vis vėlesniam laikui, o vat tamsiai raudonai, atspariai šalčiams vieta jau laukia... (xixi)
p.s. dabar apžiūrėjau Jūsų dar pasiūlytą Henry Kelsey - ji irgi kaip ir atitinka mano norus... |(

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: ieškau rožių

Standartinė Virginija » 11 Kov 2014 18:52

Su šia problemų nebus :)

kasiopeja
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: 24 Bal 2012 09:13

Re: ieškau rožių

Standartinė kasiopeja » 12 Kov 2014 11:01

IEŠKAU Double White I (būtent I, o ne II)... Sibirka nebeturi. Gal kas užsisakėt, bet pakeitėt nuomonę arba turit atliekamą? :B

Vartotojo avataras
lelijele
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 07 Lie 2013 09:43
Miestas: Utenos apskritis

Re: ieškau rožių

Standartinė lelijele » 12 Kov 2014 15:02

kasiopeja rašė:IEŠKAU Double White I (būtent I, o ne II)... Sibirka nebeturi. Gal kas užsisakėt, bet pakeitėt nuomonę arba turit atliekamą? :B

Aš irgi šitos noriu. Man reikia Williamui III į kompaniją.

Egidija
Pranešimai: 324
Užsiregistravo: 12 Bir 2015 04:12
Miestas: Kaišiadorių r.

Re: ieškau rožių

Standartinė Egidija » 26 Lap 2016 19:04

Laba vakara. Ieškau rožės R. 'Grootendorst',bet tos tamsiai bordo,nes turiu ružavą ir baltą,noriu tamsios.Sibirka nebeturi.Gal kas ketinate kur užsisakinėti,gal ten užmatysite,o gal turite pasidalinti?

zig
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 20 Geg 2011 08:33

Re: ieškau rožių

Standartinė zig » 16 Bir 2018 11:43

Sveiki, ieškau stipriai kvepiančių rožių, didesniais žiedais, pilnavidurių arba pusiau. Gali būti savašaknės, senovinės, erškėčiai, pvz. Ritausma ar kt. Reikia daaaaug žiedų :)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: ieškau rožių

Standartinė Jūratė » 16 Bir 2018 12:10

Ritausmos kvapas Jums tinka? Ji kvepia išskirtinai kitaip nei kitos rožės :)

pakalnute
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 12 Bal 2016 17:46

Re: ieškau rožių

Standartinė pakalnute » 08 Sau 2019 18:36

sveiki , rožininkai. Norėčiau pasisodint keletą skiepytų, stiebinių rožių. Svarstau, galvoju, net galva apsisuko. Žinau tik, kad stiebo aukštis turėtų būti 120 ir daugiau. Man tokios labiau patinka. Žemesnių nesvarstau, net jei patinka veislė. Kur jūs perkat stiebines rožes? Dėkoju, jei pasidalinsit idėjomis.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: ieškau rožių

Standartinė LoretaA » 09 Sau 2019 11:22

Negaliu atsakyti už visus rožininkus, bet kiek esu svečiavusis, stiebinių, bent pastaruoju metu, nemačiau. Kažkada augino Nijola, dar gal kas. Bet tai nėra ilgaamžis augalas. Geriausia ji auginti vazone, bet vazone ilgainiui, po 2- 3 metų, trūksta vietos šaknims ir rožė neklesti. Grunte, problema taip pat atsiranda po 2-3 metu, kai rudenį tampa beveik neįmanoma prilenkti, o kitaip skiepyta rožė nušąla ir lieka tik kotas.

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: ieškau rožių

Standartinė Gema » 09 Sau 2019 12:00

Rudenėlis augina stiebines Utenoje (gal atsilieps), ir mano odontologė Viniuje - kaip tik pas ją užsirašiau po poros sav., paklausiu kaip sekasi auginti |( Man regis, būdavo Vitafloroje. Kad nelūžtų, rekomenduoja pusiau iškasti ir tada guldyti, bet daug darbo, gali nebūti vietos ten, kur rožės pasodinta. Bet eksperimentuoti, laužyti taisykles visada galima ir reikia, nes pavieniams žmonėms pasiseka. Pvz., ar daug pas ką Lietuvoje žydi visterija? Labai abejoju, o aš girdėjau, kad vienoj vietoj žydi jau daug metų (seniau tą girdėjau), nors pagal teoriją neturėtų.

pakalnute
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 12 Bal 2016 17:46

Re: ieškau rožių

Standartinė pakalnute » 09 Sau 2019 15:11

Ačiū atsiliepusioms. Neilgaamžės jos, bet norėčiau pabandyti. Vis naršau internetą. Lietuvoje nėra didelės pasiūlos, bet gal ką ir išsirinksiu. Kiek skaičiau, jas reikia kreivai, t.y. kampu sodint, tada rudenį lengviau gula jos. Lyg ir apsisprendžiau Lietuvoj pirkt, nes brangokas transportavimas išeina, o ir patys augalai brangesni pvz Vokietijoj. Aš mėgstu aukštesnes rožes, kad susiriest ar klauptis nereikėtų, kai norisi pauostyt. Dabar svarbu staigiai ką nors išsirinkt, kol nepraėjo noras. :D Jau rudenį nieko nepirkau ir nesodinau. Bet po internetines parduotuves panaršau vis. :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: ieškau rožių

Standartinė LoretaA » 10 Sau 2019 08:12

Gema rašė:Bet eksperimentuoti, laužyti taisykles visada galima ir reikia, nes pavieniams žmonėms pasiseka. Pvz., ar daug pas ką Lietuvoje žydi visterija? Labai abejoju, o aš girdėjau, kad vienoj vietoj žydi jau daug metų (seniau tą girdėjau), nors pagal teoriją neturėtų.
Kaune žydi, bet niekada nebūna tokia puošni kokia iš tiesų yra.

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: ieškau rožių

Standartinė Virginija » 10 Sau 2019 21:59

pakalnute rašė:Ačiū atsiliepusioms. Neilgaamžės jos, bet norėčiau pabandyti. Vis naršau internetą. Lietuvoje nėra didelės pasiūlos, bet gal ką ir išsirinksiu. Kiek skaičiau, jas reikia kreivai, t.y. kampu sodint, tada rudenį lengviau gula jos. Lyg ir apsisprendžiau Lietuvoj pirkt, nes brangokas transportavimas išeina, o ir patys augalai brangesni pvz Vokietijoj. Aš mėgstu aukštesnes rožes, kad susiriest ar klauptis nereikėtų, kai norisi pauostyt. Dabar svarbu staigiai ką nors išsirinkt, kol nepraėjo noras. :D Jau rudenį nieko nepirkau ir nesodinau. Bet po internetines parduotuves panaršau vis. :)
Floribunda.pl nebrangios stiebinės rožės.
O aukštų rožių ir taip yra nemažai.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: ieškau rožių

Standartinė LoretaA » 11 Sau 2019 11:25

Labai teisingai pastebėta - prie kai kurių reikia eiti su kopėčiomis (sun) .

Vartotojo avataras
Arijana
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: 18 Rgs 2010 12:33
Miestas: Kauno raj.-Panevėžio raj.

Re: ieškau rožių

Standartinė Arijana » 11 Sau 2019 21:37

Aš auginu stiebines, turiu gal 10,gal daugiau, nebepamenu. Bet jos auga dideliuose vazonuose, grunte man nepavyko išsaugoti. Vazonus slepiu įvairiai: būna iškasta duobė ir įleidžiu vazoną į žemę kad nesimatytų arba pastatau į rožyną,kai būna sulapojęs, tada nesimato. Pernai didelis asortimentas buvo "Žalioj stotelėj", dar esu pirkusi Juragių medelyne ("Sodo skrynia"), dar pamenu Olisevičius turėjo. Žodžiu, ieškosite ir rasite. Bandyti verta, jei norite, tai ir bandykite auginti ;) . Žiemai sunešami vazonai į garažą, ūkinį ir t.t. Seniausioji, berods "Alba Meidiland", auga jau apie 6 metus.

pakalnute
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 12 Bal 2016 17:46

Re: ieškau rožių

Standartinė pakalnute » 12 Sau 2019 12:16

Ot anksčiau net minties neturėjau sodint stiebines, bet pastaruoju metu tiesiog mane apsėdo tokia įkyri mintis pasisodint keletą jų. Teks paklust savo norams, nes paskui taip ir neturėsiu ramybės. Ačiū už idėjas. Labai brangių irgi bijau užsipirkt, nes jei napavyks, tai bus pinigai į balą. kol kas ieškau aukso viduriuko... :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į