Šiokiadieniai

Šnekam, plepam, diskutuojam įvairiom temom.
Užrakinta
Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Virginija » 30 Lap 2010 13:04

Nijole rašė:
antosė rašė:O aš ką tik džiaugiausi ir toliau džiaugiuosi, koks nuostabus oras šiandien :) Vėjo jau nebėr, visur balta ir šviečia saulė, ko dar benorėti?
Šilumos :D pavasario, ilgesnės vasaros, ilgesnio sezono, daug ko galima norėt, kai aš noriu, aš gyvenu :D kai nenorėsiu nieko tai nei sniegas nei šviečianti saulė bus nemalonūs :D
Taip sutinku, kai saulė šviečia linksmiau ;)
Rašydama "ko dar benorėti?" , aišku, turėjau omenyje "ko dar benorėti iš žiemos?", maniau, kad visiems suprantama...
Nors priklausau prie daug norinčių, visgi ir norėti reikia su protu , o ne šilumos - žiemą :P Ta nuvalkiota frazė "noriu - gyvenu"tinka nebent vyriškam supratimui apie gyvenimą :D Ir iš gyvenimo patirties galiu jau rimtai pasakyti, kad nebūna taip, kad žmogus nieko nebenori...Visada nori dar rytdienos...
O tie, kurie savo norus sugeba valdyti, daug laimingesni už tuos be galo norinčius...
Galų gale, nori šilumos - važiuok į Braziliją :D (sun) (sun) (sun)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 30 Lap 2010 15:05

Aš irgi noriu šilumos (yes) , bet į Braziliją nenoriu :D Noriu bent jau susisupti į šiltą antklodę su puodeliu karštos arbatos (coffe)

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė DaliaRaimonda » 30 Lap 2010 16:35

Palyginus su vakarykščiu oru, tai šiandien beveik puiku :D . Man net keista, kaip aš per tokį vėją dar sugebėjau, viena nieko nepadedama, rožes uždengti. Matomai žinia apie šaltą naktį jausmus išjungė :D . O dabar sėdžiu ir galvoju, kuo čia dabar reikės užsiimti :D . Rožyno darbai baigti ir iki pavasario ramu, bet aš jau svajoju, kaip kitais metais rožės žydės (jei žinoma jos neiššals).

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 30 Lap 2010 16:50

antosė rašė:
Nijole rašė:
antosė rašė:O aš ką tik džiaugiausi ir toliau džiaugiuosi, koks nuostabus oras šiandien :) Vėjo jau nebėr, visur balta ir šviečia saulė, ko dar benorėti?
Šilumos :D pavasario, ilgesnės vasaros, ilgesnio sezono, daug ko galima norėt, kai aš noriu, aš gyvenu :D kai nenorėsiu nieko tai nei sniegas nei šviečianti saulė bus nemalonūs :D
Taip sutinku, kai saulė šviečia linksmiau ;)
Rašydama "ko dar benorėti?" , aišku, turėjau omenyje "ko dar benorėti iš žiemos?", maniau, kad visiems suprantama...
Nors priklausau prie daug norinčių, visgi ir norėti reikia su protu , o ne šilumos - žiemą :P Ta nuvalkiota frazė "noriu - gyvenu"tinka nebent vyriškam supratimui apie gyvenimą :D Ir iš gyvenimo patirties galiu jau rimtai pasakyti, kad nebūna taip, kad žmogus nieko nebenori...Visada nori dar rytdienos...
O tie, kurie savo norus sugeba valdyti, daug laimingesni už tuos be galo norinčius...
Galų gale, nori šilumos - važiuok į Braziliją :D (sun) (sun) (sun)
Į Braziliją nevažiuosiu,toje pusėje jau būvau, rasiu ir arčiau šilumos :D pvz. šilumos ieškosiu Afrikoje (xixi) (xixi)

Vartotojo avataras
zebenkstiejka
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 08:17
Miestas: Vilnius-Molėtų raj.
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė zebenkstiejka » 01 Gru 2010 01:34

Apkutojus rožes grįžom į Vilnių iki švenčių biski pagyvent. Kaime (t.y. 15 km. už Molėtų link Utenos) normalaus sniego dėja taip ir nesulaukėm, nors pagal prognozes tikėjausi kad užsnigs gražiai ir šiltai rožes, o Vilniuj tai matau pakankamai prisnigta..
Į visokias Brazilijas išvažiuot nenorėčiau, kiba patriotė aš :P bet.. kartais tiesiog neviltis ir pavydas "sujama", pagalvojus, KOKIAS rožes galima būtų auginti tarkim 7-8 zonoj.. ;( ir be jokių dangstymų. (smoke)
Aš nuskinsiu rožių kvietkų
inlaisiu dūnojun
plauk rožele raudonoji
in mano šalelę

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė DaliaRaimonda » 01 Gru 2010 08:48

Man tai niekada nesigauna (gal ir nenoriu) žiemą važiuoti kur šilčiau. Visada važiuoju kur dar šalčiau į kalnus. O vat, pavasarį ar rudenį sezoną truputį pakeisti- visai gerai buna :)

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 01 Gru 2010 09:16

DaliaRaimonda rašė:Man tai niekada nesigauna (gal ir nenoriu) žiemą važiuoti kur šilčiau. Visada važiuoju kur dar šalčiau į kalnus. O vat, pavasarį ar rudenį sezoną truputį pakeisti- visai gerai buna :)
Mes -mūsų šeima neslidinėtojai :) čia tik aš kažikada esu krosinį slidinėjimą atičiuožusi 5 metus :D tai ir po šiai dienai bėgioti patinka :D Aš prisitaikiau prie šeimos norų -žiemos metu kai LT būna vos ne -30 nulėkti ten kur +30 :D Tai kai tik Lietuvoje atšąla mes pradedam kelionių į šiltus kraštus dairytis :)
O pavasarį, vasarą man ir namuose labai patinka :)

Vartotojo avataras
zebenkstiejka
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 08:17
Miestas: Vilnius-Molėtų raj.
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė zebenkstiejka » 01 Gru 2010 13:23

Šitaip "pakeitus aplinką" buvau tik kartą- žiemą išvykom mėnesiui Indijon, tai va ir rekomenduoju, jei reik idėjos kur nuvažiuoti ;) šilumos ten per akis, kad tik perdaug nepasirodytų :D o beto grįžus visokios bėdelės ir nepatogumai net juokingi atrodo, kai pamatai, kaip žmonės ten gyvena..
Aš nuskinsiu rožių kvietkų
inlaisiu dūnojun
plauk rožele raudonoji
in mano šalelę

Vartotojo avataras
Dovilė
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 24 Rgs 2010 07:40

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Dovilė » 03 Gru 2010 18:05

Sveiki mieli rožininkai. Bandysiu ir aš prisijungti prie jūsų diskusijų, jei leisit. Iki šiol nebuvo visai laiko net pagalvoti apie forumą... Labai dažnai rašyti nepažadu, nes galva prikimšta dar visokiausių "rožinių" dalykų, kuriuos reikia apveikti iki pavasario :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 03 Gru 2010 18:13

Kaip malonu Jus, Dovile, matyti. Labai ir labai laukiama :) (flower)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 03 Gru 2010 18:15

Dovile, nuostabu, Jus čia matyti :) (sun)

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė DaliaRaimonda » 03 Gru 2010 21:18

Smagu bus jus Dovile matyti čia :)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 07 Gru 2010 07:54

Vilmi, su labai gražiu gimtadieniu!!!!!! PaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 07 Gru 2010 08:05

Akyla Jūratės akis pastebėjo Vilmio fantastišką (metų skaičiumi) gimtadienį. Nuoširdžiausi sveikinimai (flower) , ir norėčiau palinkėti, kad LIETUVOJE užaugintum daug daug rožių ir be abejo kitų, tavo širdžiai mielų, augalų <3

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 07 Gru 2010 08:20

Nuoširdžiausi sveikinimai!!! (sun)
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė DaliaRaimonda » 07 Gru 2010 09:16

Vilmi, su gimtadieniu! (cake) (flower)

Vartotojo avataras
vilmis
Pranešimai: 720
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 14:28
Miestas: DK/LT
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė vilmis » 07 Gru 2010 10:57

Ačiū už sveikinimus :) o, kad galėčiau Lietuvoje rožes auginti tai pirma reikia pargrįžti :D

mamaviete
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 14:17

Re: Šiokiadieniai

Standartinė mamaviete » 07 Gru 2010 13:14

Na negaliu as likt nepasveikinus to ,kuris Danijoj.(mano sunus jau ketvirtus metus ten skaiciuoja ;( ). Sekmes Jums, istvermes ir stiprybes, atlaikant tuos Danu vejus !

Vartotojo avataras
Sigita
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 15:55

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Sigita » 08 Gru 2010 14:08

Vilmi,
sveikinu ir linkiu greičiau sugrįžti į savo rožyną (flower) (flower) (flower)
Vilmio gimtadienio proga – truputis šilumos visiems rožininkams: http://vimeo.com/9573920" onclick="window.open(this.href);return false;

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 09 Gru 2010 08:00

labas rytas,
Ir kaip jums patinka šendiena oras ???/ (stupid) dabar lyja vakare žada -6, tai kas bus čiuožykla :?

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 09 Gru 2010 08:08

Pas mane ne lyja, o sninga. Iš garažo išvažinėjau apie 15 minučių. Tarytum ir nedaug, bet vakare turbūt šansų į jį patenkti jau nebus. Šiaip važinėju viena, ale šiandien pasiėmiau "draugelį" - sniegui kasti lopetą ir jau teko pasinaudoti :) Kai kurie zulino mašiną, o aš už draugelio, pasikasiau ir olia pirmyn :)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 09 Gru 2010 08:23

Labas rytas :) Jei tikėtume orų pranašais, šiandien (rain) tik Vilniuje, kitur sninga. Bet Vilniuje tai jau tikrai vakarop čiuožyklos galime tikėtis (mad) Šiandien gerai tiems, kas gali nosies iš namų nekišti... O šiaip dėl tokių štai žieminių lietų ir klojau ant savo tuneliukų celofaną, nes jau kuri žiema tokie žieminiai (rain) varo mane iš (stupid)

Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Tadas » 09 Gru 2010 09:05

Busena tokia http://www.youtube.com/watch?v=e63bfHFQLM0" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė DaliaRaimonda » 09 Gru 2010 09:08

Ryte Kaune snigo ir sniego tikrai nemažai pridėbė. Bet naktį prabudau nuo keisto garso ir abu su vyru niekaip nesupratom, kas tai |( |( . Jau pagalvojau, kad katinas vėl nuo medžio į mano rožių šiltnamiuką įkrito (jau kartą buvo toks atvejis) ir drasko politineną norėdamas išsiropšti. Bet pasirodo lijundra ir taip keistai į langą ir į apsnigtą palangę atsimuša. Aš šiandiena vėl ramiai sėdžiu namuose :) . Tiksliau, niekur nevažiuoju, einu takelių atsikasti ir namų Kalėdoms puoštis (dance) (dance)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 09 Gru 2010 09:10

Tadas rašė:Busena tokia http://www.youtube.com/watch?v=e63bfHFQLM0" onclick="window.open(this.href);return false;
:D :D :D

Užrakinta

Grįžti į