Gražiausios rožės 2013

Šnekam, plepam, diskutuojam įvairiom temom.
Skelbti atsakymą
Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Gražiausios rožės 2013

Standartinė Virginija » 08 Lie 2013 09:19

Turbūt daugelis pasakys, kad rožės sode kiekvienais metais yra kitokios. Tad argi neįdomu sužinoti, kuo grožimės šią vasarą? Aš kiekvieną vasarą turiu savo rožę -favoritę, o dažniausiai ir ne vieną :) .
Gal prie šios temos prisidės ir kitos.
Mano šios vasaros neabejotina favoritė - Heavenly Pink.
Gražiausių rožių 2013 mano sode penketukas :

Heavenly Pink
The Generous Gardener
William Lobb
Cinderela
Celsiana

Tiesą sakant sunkoka buvo sutalpinti :D Ir užmiršau dar treti metai mylimą Aloha, dabar jau nežinau, kur ją įdėti :D
Paskutinį kartą redagavo Virginija 08 Lie 2013 11:28, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Gražiausios rožės 2013

Standartinė Regina » 08 Lie 2013 09:49

Labai gera tema, įdomi (like) Bet... Mintyse permečiau šiųmetines savo rožes ir net susinervinau - akyse neiškilo nei viena :( Jos taip greitai visos nužydėjo, kad nespėjau nei pasigėrėt :( Vakar net neradau ką nusiskint :( Laukiu pakartotinio žydėjimo, tikiuosi, kad jis bus ilgesnis, gražesnis, gausesnis, ramesnis, įsimintinesnis (flower)

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Gražiausios rožės 2013

Standartinė Nijola » 08 Lie 2013 12:48

Ačiū Virginija už temą <3
Sutinku šias metais rožės labai greit nužydėjo, gal dėl oro salygų, o gal dėl to kad aš mažai buvau namuose :D (čia aš apie save)
man visgi prieš akis iškyla pirmoje vietoje
Amelia Alba
Celsiana damaskas
Tour de Malakoff sentifolija ji ypatingai man šiemet buvo graži - didelė ir gausiai žydėjo
Iceberg CL didelė kvepianti elegantiška
ir dar yra kita kart parašysiu :D

Vartotojo avataras
Arijana
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: 18 Rgs 2010 12:33
Miestas: Kauno raj.-Panevėžio raj.

Re: Gražiausios rožės 2013

Standartinė Arijana » 08 Lie 2013 17:11

O pas mane favorite buvo Felicite Parmentier.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Gražiausios rožės 2013

Standartinė LoretaA » 08 Lie 2013 17:35

Negaliu paskirti kuriai pirma, o kuriai paskutinė vieta iš 5. Bene didžiausią įspūdį paliko Rosa Forrestiana, Splendens, kaip visada Complicata, alba Celestial, naujas atradimas Crocus Rose ir visos be išimties Rosos rugosos - turbūt šiemet buvo jų vasara.
Susidarė šeši punktai |( .

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Gražiausios rožės 2013

Standartinė DaliaRaimonda » 09 Lie 2013 08:16

Pritariu Nijolei, labai gera tema :) Tačiau ir aš, per savo keliones neturėjau kada pasidžiaugti rožių žiedais. Nors rožės ir dabar žydi, bet šiemet neturiu ryškaus favorito. Jie buvo pernai ir užpernai. Kai vis vakščiodavome su vyru apie rožę ir negalėdavo ja atsigrožėti. Tai buvo "Charles Austin" ir "Lions Rose".
O apie šių metų rožes labai ilgai galvojau, ką išrinkti pačių pačiausias. "Lions Rose" ir šiemet žydi labai gausiai ir gražiai. Bet jau įpratau, kad taip ir turi būti :) . Pernai pasirodžiusi ryškių žiedų gausa "Paprika" ir negalėjusi atitraukti mano žvilgsnio, taip pat dabar taip ir žydi. Ech, man tikriausiai reikėtų rinktis pagal rožių grupes.
AH: "Elina", "Elle", "Frederic Chopin" "Tineke", "Frederic Mistral"
Floribundinės: "Lavender Friendship", "Mariatheresia", "Living Easy" ir "Easy Going", "Burgundy Ice" (tik šiemet sužavėjo ir tikrai šių metų favoritė, nors prieš mėnesį galvojau ją išmesti).
Vijoklinė "Barock" (vis dėl to ji šiais metais Nr.1) :D
Angliškos rožės "The Generous Garden" ir "The Prince"
Krūminės... vis tik "Caramela", nors Nijolei Rundalei ir bėdavojau, dėl nuvytusių žiedų (xixi) .

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Gražiausios rožės 2013

Standartinė Regina » 12 Rgs 2013 08:47

Baigiantis sezonui ir aš jau galiu daryt išvadas :)
Kaip ir kasmet - vienareikšmiškai pirmoje vietoje Crocus Rose :)
Visą vasarą karaliavusi Deep Impresion dabar susirgo, bet vis tiek labai neblogai atrodo
Chippendale - puiki rožė, labai gražios formos, gausiai lapuotas krūmas, sveika, stipri. Man labai patinka ir žiedų forma, ir spalva, žiedai nenulinkę, ilgai nenubyra.
Lions Rose taip pat patenka į šį sąrašą :) Minusas tas, kad daro gana ilgą pertrauką
Labai gerai šiemet pasirodė ir Jude the Obscure - gal todėl, kad šią vasarą mažai lijo, žiedai atrodė labai gražiai.
Nors Benjamin Britten tikrai nėra tarp mano mylimiausių rožių, negaliu jos nepaminėt dėl nepaprastos ištvermės - krūmai kaip mūrai, niekada neserga, visada žydi.
O dabar jau kyla noras minėt ir kitas angliškas :D - Golden Celebration, Charles Austin, Teasing Georgia, Lady of Shalott, Pat Austin, Munstead Wood. Į šį sąrašą, deja, šiemet nepatenka mano mylima Jubilee Celebration :(
Nepaminėjau nei vienos senovinės - beveik visos atrodė puikiai, bet žydėjo taip trumpai, kad jau nepamenu :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Gražiausios rožės 2013

Standartinė LoretaA » 12 Rgs 2013 09:05

Iš geltonų Austino rožių man Teasing Georgija-i neprilygsta jokia kita. Vakar mačiau - visą apsipylusi žiedais, nei kiek ne prasčiau kaip pirmą kartą.
O senovinių nepaminėti - nuodėmė. Juk didžioji jų dalis žydi fantastiškai ir taip pat didžioji dalis neserga, augina uogeles - kas man ypač patinka, formuoja gražius krūmus, prie kurių labai gražiai atrodo vėliau žydintys daugiamečiai, o ypač jurginai <3 . Negali būti tokia trumpa atmintis - juk jos žydi apie mėnesį :P (makeup) .

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Gražiausios rožės 2013

Standartinė Regina » 12 Rgs 2013 09:24

Loreta, tai aš ir sakau, kad senovinės atrodė puikiai, bet žydėjo šiemet tikrai labai trumpai. Tikriausiai dėl karščio. Kadangi tuo metu neatostogavau, tai beveik ir nemačiau. Dabar krūmai dideli ir sveiki, bet jie toli nuo mano vaikščiojimo zonos, tai ir nepastebiu :D

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Gražiausios rožės 2013

Standartinė LoretaA » 12 Rgs 2013 09:27

Vadinasi reikia pasivaikščioti ir toliau ;) .

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Gražiausios rožės 2013

Standartinė Rita » 12 Rgs 2013 14:01

Gražiausios šimet man buvo :Felicite Parmantier
Jubilee Celebration
Pat Austin
Lions Rose
Summer Memories
Pačios darbščiausios,kurios pražydo ir iki šiol tebežydi apsipylę žiedais:
Tess of the d'Urberviles/pritrenkianti/ (flower)
Barok
Rosarium Uatersen (flower)
James Galway
Teasing Georgia
Benjamin Britten

Skelbti atsakymą

Grįžti į