Kukushkos rožių sodas (Vilniaus r.)

Moderatorius: Jūratė

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Kukushkos rožių sodas (Vilniaus r.)

Standartinė Rasa » 23 Sau 2013 14:10

Rožės rožėmis (xixi) , bet jau nuotraukų gražumas... geram žurnalui gėdos nepadarytų. Pagarba (flower)
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Kukushkos rožių sodas (Vilniaus r.)

Standartinė Rita » 23 Sau 2013 15:09

Manau,kad užtenka girti taip labai Kukushkos nuotraukas :D Pats laikas pagirti "pagalbininką",kuris ir"kompoziciją ir spalvas patvarko"ir dar visai neaišku,ką čia dar prie to grožio prisideda :) Ir visus sklypo akmenis sumūrino į tokias gražias tvoreles ,todėl ir augaliukai ant jų gražiai svyra ir t.t. Tikras šaunuolis :)Na šiek tiek ir Kukushka prisideda-leidžia mums pasigrožėti,kaip gražiai gyvena <3

Vartotojo avataras
dale
Pranešimai: 272
Užsiregistravo: 13 Gru 2010 20:19

Re: Kukushkos rožių sodas (Vilniaus r.)

Standartinė dale » 24 Sau 2013 21:20

Bet kad puiku , tai puiku:) ganau akis ir manau kad esu per daug chaotiska, kad man taip gautųsi... Na o išmūrytą sienelę palei gelyną paimsiu kaip pavyzdį savo sodui :):):).... Mažai kur ir žurnalus vartydama tokią gražią mačiau.

Vartotojo avataras
kukushka
Pranešimai: 226
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 08:03
Miestas: Alytaus r.

Re: Kukushkos rožių sodas (Vilniaus r.)

Standartinė kukushka » 24 Sau 2013 23:46

Oj, Rita, prajuokinot, būtinai perduosiu :D :D :D Ir nuo savęs pridėsiu, dėkodama už nupjautą žolę ir sukastą žemę :D

Sienelės gimė iš neturėjimo kur dėti akmenų ir dėl didelio sklypo šlaito prie namo, taip sakant, iš reikalo. Ir patogu, šuo takeliu vaikšto, o ne rožynais liuoksi :)

Šiandien akmenų nebus, pagerbsiu levandas, pataikiau joms gerą vietą išrinkti - nenušala, atželia kiekvieną pavasarį, tfu tfu tfu per kairį pertį, kad neprisikalbėčiau. Veislinė "Hidcote Strain" - užsiauginta iš sėklų, neišsiskleidę žiedeliai šiek tiek tamsesni už rūšinės levandos, ir nupjauta rudeniop pražysta dar kartą, bet drugelius, kamanes ir bites labiau vilioja rūšinė levanda (lavandula angustifolia).

Paveikslėlis Paveikslėlis

Šitas derinukas gavosi netyčia, gavau iš kaimynės lelijų svogūnėlių ir sukišau prie sienos, už levandų, bet jų rožinė spalva gražiai "susigroja" su levandų violetu ir raganės "Mrs. Cholmondeley" šviesiu mėliu. Tiesa, nuotraukose atrodo gražiau nei buvo realybėje, nes lelijų nedaug ir jos prapuola bendroje erdvėje.

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Kukushkos rožių sodas (Vilniaus r.)

Standartinė Rita » 25 Sau 2013 07:53

:) Na Kukushka,neįmanoma, vistik, Jūsų negirti,kai jau levandų tema užkabinta,aš sutinku su viskuom :$.Nuostabu <3 <3 <3

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Kukushkos rožių sodas (Vilniaus r.)

Standartinė Regina » 25 Sau 2013 08:08

Rožės, levandos, kiti augalai - visi puikūs (flower) (flower) (flower) Bet jau nuotraukų grožis - trūksta žodžių <3 <3 <3 Iš jų net kvapas sklinda, atrodo, kad net matai, kaip augalai linguoja, lengvo vasaros vėjelio glostomi, o bitutė tuoj ims ir nuskris (flower) (sun) <3

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Kukushkos rožių sodas (Vilniaus r.)

Standartinė DaliaRaimonda » 25 Sau 2013 08:09

Nuostabus derinys <3

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Kukushkos rožių sodas (Vilniaus r.)

Standartinė LoretaA » 25 Sau 2013 11:16

Smagu, kad turime Kukushką :* , kuri turi tiek nerodytų grožių (sun). Tikimės, kad šis serialas tęsis visą žiemą (yes) .
P.S.Lelija vienas prie vieno, kokią ir aš turiu, tik nežinau pavadinimo, nes kaip dažnai būna, vaizdelis neatitiko portreto.

Vartotojo avataras
kukushka
Pranešimai: 226
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 08:03
Miestas: Alytaus r.

Re: Kukushkos rožių sodas (Vilniaus r.)

Standartinė kukushka » 27 Sau 2013 21:14

Nežinau, ar pavyks iki pavasario vien tik su mano nuotraukomis ištraukti, ne tiek jau daug jų ir liko :)

Beje, besiknisdama spintoj šiandien aptikau svogūninių gėlių pakuočių, vis tik, pasirodo, lelija iš vidurinės nuotraukos turi savo vardą - azijinė "Elodie", tad tik lelijos iš kraštinių nuotraukų yra bevardės atkeliavusios iš kaimynės. Kaip ir lelijos šiandieninėje nuotraukoje, gerą kaimynę turiu (sun)

Norisi šiandien spalvų, tad įdėsiu iš Rasos įsigytas saulaines, na ir lelijos vienoje nuotraukoje prisiplakė :)

Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis Paveikslėlis

Raudonoji saulainė - Rubinzwerg, o oranžinė pasikeičianti į gelsvą yra arba Waldtraut, arba Wyndley, kol kas dar neskiriu :$

Kalbant apie Rasos augalus, šiandien praleidau pusdienį landžiodama po "kitokius augalus", pasidariau norų sąrašą, ilgas gavosi - renkuosi daugiamečius paskutiniam gėlynui, tik niekaip neapsisprendžiu, ar noriu gelsvai mėlyno gėlyno, ar baltai-mėlynai-rožinio, o gal abiejų (xixi) (drunk) :?

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Kukushkos rožių sodas (Vilniaus r.)

Standartinė DaliaRaimonda » 27 Sau 2013 21:46

Mano patarimas, jei tik turi vietos daryk abu skirtingose vietose :) . Juk taip smagu kažką kurti (dance)

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Kukushkos rožių sodas (Vilniaus r.)

Standartinė Rita » 28 Sau 2013 08:01

:) baltai-mėlynai-rožinio pirmiausia,labai gražu <3

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Kukushkos rožių sodas (Vilniaus r.)

Standartinė LoretaA » 28 Sau 2013 08:05

kukushka rašė: Beje, besiknisdama spintoj šiandien aptikau svogūninių gėlių pakuočių, vis tik, pasirodo, lelija iš vidurinės nuotraukos turi savo vardą - azijinė "Elodie"
Interneto platybės duoda mažiausiai du variantus lelijų tokiu pačiu vardu, kurie vienas nuo kito labai ryškai skiriasi: viena pilnavidurė, kita ne. Dar yra ir kiti variantai, kurie skiriasi ne taip žymiai :? .

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Kukushkos rožių sodas (Vilniaus r.)

Standartinė Rasa » 28 Sau 2013 08:17

dėl lelijų, man buvo tokia mintis, kad paskutinėje nuotraukoje 'Elodie' - tokios spalvos pilnavidurių veislių daugiau kaip ir nėra. Tik kad stiebai truputį šviesoki, paprastai 'Elodie' stiebai tamsūs, kaip antroje nuotraukoje. Bet tai galbūt gali atsitikti, jei auga ne visiškoje saulėkaitoje.
Ir dar pastebėjau, kad kartais 'Elodie' išvis nežydi pilnaviduriais žiedais, tai matyt, gana reikli auginimo sąlygoms - pas mane užsispyrusiai žydi tuščividuriais žiedais, matyt, žemė skurdoka.
Tuščiavidurių rožinių lelijų veislę atrinkti - be šansų :)
'Wyndley' nuo 'Waltraut' skiriasi žydėjimo ankstyvumo ir žiedo forma 'Wyndley' viena iš ankstyviausių saulainių, čia bene didžiausias privalumas; o 'Waltraut' žiedai tokie truputį pasidraikę
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Kukushkos rožių sodas (Vilniaus r.)

Standartinė LoretaA » 28 Sau 2013 09:28

Kukusha ir rašo, kad tik vidurinė vadinasi "Elodie", kraštinės atkeliavusios iš kaimynės ir yra bevardės :) . Tokią kaip vidurinė, man atrodo, turiu ir aš - pas mane taip pat tuščiavidurė.

Vartotojo avataras
kukushka
Pranešimai: 226
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 08:03
Miestas: Alytaus r.

Re: Kukushkos rožių sodas (Vilniaus r.)

Standartinė kukushka » 29 Sau 2013 20:51

Taaaip, tikras malonumas kurti, rinktis, dėlioti, derinti augalus popieriuje :) Bėda tik, kad norai dideli, o vietos maža - tik vienam gėlynui. Keistai tikriausiai atrodytų gėlynas, kurio viena pusė būtų labiau rožiniai-mėlyna, o kita pusė - geltonai-mėlyna, per vidurį - dangų remianti vakarinė tuja, lyg skiriamoji juosta :D O gal ir nieko (drunk)

Įdomumo dėlei paieškojau lelijos Elodie nuotraukų, vis tik bandė pirmaisiais metais (2010) pateisinti pilnavidurės vardą, tik skystokai taip....
Paveikslėlis

Beieškodama lelijos nuotraukos netyčia užtikau kitų, primenančių, kodėl man taip patinka ežiuolės - jos vienintelės mano sode privilioja tiek skirtingų svečių:
Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis Paveikslėlis

1. Admirolas, 2. Spungė, 3. Dilgėlinukas, 4. Didysis perlinukas.

Man gražiausia šita dilgėlinuko nuotrauka:
Paveikslėlis

Dėl šių svečių svarstau apie monardos kandidatūrą į gėlyną, kažkur skaičiau, kad jos taip pat yra drugelių vilioklės.

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Kukushkos rožių sodas (Vilniaus r.)

Standartinė Rasa » 30 Sau 2013 06:10

Kažkaip neatkreipiau dėmesio, kad labai jau drugeliai mėgtų tas monardas :? O ant veronikūnos 'Fascination' netūpia? aš pastebėjau, kad jį drugeliai labai mėgsta, ko nepasakytum apie kitus veronikūnus.
Visokiems vabzdžiams dar labai patinka kinmėtė 'Blue Fortune' ir raudonėlis 'Herrenhausen', bet abiems augalams reikia gero drenažo.
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Kukushkos rožių sodas (Vilniaus r.)

Standartinė Nijola » 30 Sau 2013 08:14

...labai gražūs drugeliai, tiesiog vasara pakvipo :) gal domitės drugeliais ?

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Kukushkos rožių sodas (Vilniaus r.)

Standartinė Virginija » 30 Sau 2013 09:11

Niekur nepamatysi tiek drugelių, kaip ant budlėjų, juk ir vadinamos "drugelių krūmu".

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Kukushkos rožių sodas (Vilniaus r.)

Standartinė LoretaA » 30 Sau 2013 11:44

Pratęsiant "Elody" temą (taip parašyta aprašyme).
Paveikslėlis
Kadangi ant nuotraukos parašyta iš kur paimta, tai nebesikartosiu.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Kukushkos rožių sodas (Vilniaus r.)

Standartinė Regina » 30 Sau 2013 12:13

Labai gražūs drugeliai, labai gražios lelijos ir visai nesvarbu, koks jų pavadinimas :) (flower)
O pas mane lelijų neliko :( ... Iškasiau po daug daug metų, paskui per visokius rūpesčius užmiršau pasodint :(

Vartotojo avataras
kukushka
Pranešimai: 226
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 08:03
Miestas: Alytaus r.

Re: Kukushkos rožių sodas (Vilniaus r.)

Standartinė kukushka » 31 Sau 2013 00:05

Man įdomūs visi sodo gyviai (kurklius irgi fotografuoju, jei netyčia pagaunu), bet drugeliai labai geri objektai, gražūs, ramūs, nesibaido, ilgai ant žiedų tupinėja, pyškink kiek nori ir kaip nori (xixi) Va, kamanę pagauti - tai iššūkis, labai jos judrios.
Veronikūnai net ūžia nuo visokiausių vabzdžių, bet kad labai mėgtų drugeliai nepastebėjau, nors apskritai šią vasarą nebuvo daug drugelių net ir ant ežiuolių. Reiks pastebėti šią vasarą.
Elody pavadinimui, matyt, buvo pritaikytas lietuviškų perpardavinėtojų triukas, kai Knirps tampa Knrps, o Adidas - Abibu.
Regina, nesupratau, Jūs lelijų svogūnėlių turit, bet tiesiog rudenį nepasodinot? Aš ir pavasarį sodinu, vėliau, bet pražysta dažniausiai :)

Šiandien šiek tiek mėlyno atspalvio rožių palydovų ir tada jau grįšiu prie pačių rožių :)

Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis Paveikslėlis

1. Snaputis "Baby Blue", 2. sibirinis vilkdalgis "Cambridge", 3. sinavadas "Tower Light Blue", 4. raganė "Mrs. Cholmondeley", 5. snaputis "Nimbus", 6. karpatinių katilėlių debesėlis.

Vartotojo avataras
Aivė
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 06:49

Re: Kukushkos rožių sodas (Vilniaus r.)

Standartinė Aivė » 31 Sau 2013 14:44

Kiekvieną kartą pasižiurėjus Kukushkos nuotraukas pastebėjau kad labiau kreipiu dėmesį į nuotraukų kokybę o ne į augalus :)
Aš su savo 'ne muilinę' tokių dar neišgaunų - eisiu mokytis (xixi)
http://www.aplinkosprojektas.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
kukushka
Pranešimai: 226
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 08:03
Miestas: Alytaus r.

Re: Kukushkos rožių sodas (Vilniaus r.)

Standartinė kukushka » 31 Sau 2013 16:55

Labai blogai, Aive, labai blogai, išrašysiu Jums papeikimą, kad augalų nepastebite (xixi) Šutka, kaip kad Tadas sako :D

Gal rožės labiau patrauks akį? (xixi)

Mano naujasis gyventojas/a - Loretos poliantinė rožytė, atkeliavusi paštu, šiek tiek aplūžusi, tada šiek tiek per staigiai išnešta iš namų į kiemą, sirguliavo, augo, žydėjo, šiemet perkelsiu į didesnį vazoną.
Paveikslėlis

Na, ir kita mano mažylė - maximinė nežiniukė, auganti vazone. Kaip visada, vasaros pradžioj - daili, viena pirmųjų apsipila žiedais, o antroje vasaros pusėje - sirguliuoja ir mėto lapus.
Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Aivė
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 06:49

Re: Kukushkos rožių sodas (Vilniaus r.)

Standartinė Aivė » 31 Sau 2013 20:12

kukushka rašė:Labai blogai, Aive, labai blogai, išrašysiu Jums papeikimą, kad augalų nepastebite (xixi) Šutka, kaip kad Tadas sako :D

Gal rožės labiau patrauks akį? (xixi)
Ir aš juokauju :D Augaliukai puikūs, tiesiog norėjau pagirti fotografę ;) (bravo)
http://www.aplinkosprojektas.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Kukushkos rožių sodas (Vilniaus r.)

Standartinė Regina » 31 Sau 2013 20:20

Visiškai sutinku su Aive - nuotraukos puikios (like) Nuotraukos tiesiog "gyvos", iš jų sklinda šviesa, augaliukus norisi paliesti. Fotografė šaunuolė :)
kukushka rašė: Regina, nesupratau, Jūs lelijų svogūnėlių turit, bet tiesiog rudenį nepasodinot? Aš ir pavasarį sodinu, vėliau, bet pražysta dažniausiai :)
Neturiu jau tų svogūnėlių, suradau pavasarį sudžiūvusius, pasodinau, bet niekas iš jų neišdygo

Skelbti atsakymą

Grįžti į