Rožių tręšimas

Sodinimas, genėjimas, tręšimas, įrankiai.

Moderatorius: DaliaRaimonda

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Regina » 22 Rgp 2012 14:48

Nenusišnekėjai, viskas teisinga :) Aišku, kad kasmet kažkiek pasigerina nuo to mulčo. Drėgmę labai gerai sulaiko - tai faktas, bet šiemet man tas visai neaktualu :D Drėgmė labai svarbu. Mano visos rožės kabo ore ir nežiūrint to, kad dirvožemis apysunkis, sausomis vasaromis rožės auga ir žydi ne taip gerai.

Man dar kilo klausimas, ar galima dabar laistyt HB-101? Gal jau vėlu? Gal jis tik vasaros pradžioj tinka?

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Rūta » 22 Rgp 2012 15:13

Regina rašė:Man dar kilo klausimas, ar galima dabar laistyt HB-101? Gal jau vėlu? Gal jis tik vasaros pradžioj tinka?
Manyčiau, kad galima. Juk, kiek suprantu, azoto jame nėra.

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Nijola » 23 Rgp 2012 07:24

Regina rašė:...... sausomis vasaromis rožės auga ir žydi ne taip gerai.
Man dar kilo klausimas, ar galima dabar laistyt HB-101? Gal jau vėlu? Gal jis tik vasaros pradžioj tinka?
Čia labai svarbus pastebėjimas :)
Man kaip ir Rūtai atrodo kad su HB galima palaistyti, o ką ruošiesi laistyti ?
gerai kad priminei ir man reiks vakare palaistyti vazonuose augančias rožes.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Regina » 23 Rgp 2012 07:31

Turiu kelias tokias leisgyves jau kelintą kartą persodintas, kurios niekaip nenori augt, o išmest gaila. Gal tik vieną kartą per vasarą pritaikiau palaistyt tuo HB-101, nes vis lijo. Gal ir dabar dar ne vėlu

Vartotojo avataras
Aivė
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 06:49

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Aivė » 24 Rgp 2012 07:27

Sveikos mergaitės, o kur pirkote šį preparatą? :$
http://www.aplinkosprojektas.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Rūta » 24 Rgp 2012 07:35

Sveika :) Dabar šio preparato galima nusipirkti http://www.teisingakryptis.lt/" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Aivė
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 06:49

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Aivė » 24 Rgp 2012 08:01

Rūta rašė:Sveika :) Dabar šio preparato galima nusipirkti http://www.teisingakryptis.lt/" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
Suradau kontaktus, skambinsiu paklaust ar atveža į Vilnių ;)
http://www.aplinkosprojektas.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Pavasaris
Pranešimai: 161
Užsiregistravo: 05 Rgs 2011 11:53
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Pavasaris » 24 Rgp 2012 08:24

Čia citata iš skyriaus „Turgelis“ - „Rožininkių ir rožininkų dėmesiui - HB101 padarė pas mane Vilniuj sandėliuką - jei kam reikia - prašom, yra po 5ml, 50ml ir 100ml talpos.
Mane lengviausiai pagauti 8685 57523“ (parašė Olivija)

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Gema » 24 Rgp 2012 08:51

Man Teisinga kryptis atsiuntė kainoraštį. Ten yra įvairiausių talpų, yra ir granulėmis įv. pakuočių. Platintojų (dylerių) turi visur, net Utenoj!!!

Vartotojo avataras
Arijana
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: 18 Rgs 2010 12:33
Miestas: Kauno raj.-Panevėžio raj.

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Arijana » 02 Rgs 2012 10:23

Aš HB pirkau Kikoje, Zapyškyje, nežinau, gal turi ir savo prekybos aikštelėse.Bet jūs atvirai man pasakykite-ar matote to preparato efektą, ar tik bandote įtikėti , kad veikia? Aš tai stengiuosi tuo tikėti, nes tikėjime, kaip sakant, jėga, bet kad akivaizdžiai ten būtų gyvybės eliksyras, tai nežinau... Bet vistiek naudoju (xixi) .

Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Tadas » 02 Rgs 2012 13:20

Kai kokie pastebėjimai :) Susiklosčius aplinkybėm du metus prie rožių prieita minimaliai ,t.y. uždengta žiemai ,nudengta pavasarį,nugenėti apšale krūmai.Nepurkšta,netrešta,neravėta kaip kitais metais. Prišokus ,kelios palaistytos HB . Kitoms kelioms nematomoje vietoje pamulčiuota pabandymui iš po žaliapjovės. Tos rožės kurios gavo HB ,nepasakyčiau kad pasimatė ryškus rezultatas.Mulčiuotos žole ,skyrėsi nuo kitų kaip diena nuo nakties,vešlios ,žalios.Žemė po mulčiu žolės puri,pilna gyvenimo.:)
Sau priėjau išvados kad galiu pasigaminti "HB" su žoliapjove :) Kitais metais visos rožės bus mulčiuojamos iš po žoliapjovės.
Baika kad estetinis vaizdas nekoks,svarbu rožėm gerai ir man:) Kam nepatiks galės nežiurėti ;):)
Del sirgimo rožių ,Kurios nušalo iki apkaupimo ir buvo nugenėtos,sirgti pradėjo tik daba.Atsilaike rozes jau pradėjo sirginėti prieš pirmą žydėjimą ir dabar stovi plikos. Prie dviejų augo česnakai dekoratyviniai tos ir labai menkai serga. Yra rožių kurioms
ligos dzin:) bet jų vienetai. Bonica, Gebriuder Grim, Sympathia ir dar kelios ,be užrašų neatsimenu :)
Ale čiut ne litanija gavosi :)

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Rasa » 03 Rgs 2012 06:48

Tadas rašė:Kai kokie pastebėjimai :) Mulčiuotos žole ,skyrėsi nuo kitų kaip diena nuo nakties,vešlios ,žalios.Žemė po mulčiu žolės puri,pilna gyvenimo.:)
Sau priėjau išvados kad galiu pasigaminti "HB" su žoliapjove :) Kitais metais visos rožės bus mulčiuojamos iš po žoliapjovės.
Baika kad estetinis vaizdas nekoks,svarbu rožėm gerai ir man:)
Tiesą sakant, nėra tas vaizdas koks tai baisus - sudžiūna ta žolė iki natūralios šieno spalvos :) nu tikrai neblogiau nei koks raudonas ar geltonas mulčas, kuris dabar toks mėgiamas (swearing)
Aš tai daug metų mulčiuoju ta nupjauta vejos žole, ir, mano akimis, nuostabus dalykas - ir žolę panaudoji, ir žemei gerai, ir piktžolės žymiai mažiau auga. Žiūriu kaip kaimynai kamuojasi, išvežinėdami žolę kas savaitę, ir stebiuosiu - nugi elementari logika, jei visą tą masę išmeti, kažkaip ir gražinti tą azotą anksčiau ar vėliau reikės, jei nenori nualinti žemės. Aišku, jei yra problemėlė su kurmiais (kurios aš neturiu, tfu tfu), tai jiems ta žolė irgi rojus :) nes sliekus traukia kaip magnetas, kas irgi gerina ir pureną žemę.
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Tadas » 20 Kov 2013 21:00

Radau straipsniuką apie ekologišką tręšimą :) Ypač patiko su mikroorganizmais :)

Удобряем огород без химии
Ученые уже давно доказали, что зеленое удобрение намного полезней навоза. К тому же, оно ничего не стоит, а перепревший навоз мало того, что все менее доступен, так и цена его из года в год растет.

Если вы держите домашних животных и птиц, то навоз тоже не помешает, но если его нет, то на помощь придут растительные зеленые помощники и отходы с кухни.

Круглый год я заготавливаю яичную скорлупу, банановые корки и золу. Наполняю на огороде компостную кучу растительными остатками - скошенной травой и очистками с кухни.

Когда весной высаживаю рассаду, пользуюсь такими приемами.

Томат

Перед высадкой замачиваю на пару дней банановые высохшие корки (сушу на батареях зимой) и на дно каждой лунки укладываю мягкие шкурки от 2-х бананов и столовую ложку золы, присыпаю землей и сверху сажаю кустик томата. Банан обогащает почву калием, а зола фосфором.

Вместо бананов можно на дно выложить немного дешевой рыбы, если она протухшая - тоже хорошо. Кроме того, что рыба обогатит почву натрием, фосфором и калием, она еще и отпугнет медведку и проволочника, а также кротов.

Капуста

На дно лунки кидаю очищенную картофелину, высаживаю рассаду. Когда картошка начнет гнить, росточек будет получать питательные вещества. А чистим мы ее для того, чтобы она не проросла.

Перец

Перцу также подойдут банановые корки. А чтобы растения скорее окрепли и набрали силу их полезно поливать сывороткой.

Питательные жидкие подкормки у меня готовятся все лето, в ход идут растения, засохший хлеб и корочки, пропавшее молоко или кефир, и даже старое варенье.

В самом начале лета много сочной зеленой крапивы. Я вооружаюсь серпом, надеваю резиновые перчатки и собираю в мешок крапиву. Затем укладываю ее в бочку или большую кастрюлю, заливаю водой. Через 5 дней крапива сбродит, настой будет пузыриться. Тогда я вынимаю крапиву и мульчирую ею молодые деревья, а настой развожу 1 к 10 и поливаю рассаду и другие растения. Такие подкормки можно делать хоть каждую неделю, если не лень. Только не удобряйте скороспелую зелень - салат, укроп, петрушку, шпинат и лук, чтобы они не накапливали азот. Также подкормки противопоказаны моркови, от них она становится рогатой.

Чтобы приготовить настой по принципу состава с эффективными микроорганизмами, надо взять также травы - крапива, одуванчик, чистотел, мать-и-мачеха и другие полезные растения, влить в бочку литр кефира и литр старого варенья, укутать пленкой, чтобы не было доступа воздуха. Через 5-7 дней настой готов, разводим в той же пропорции 1 к 10 литрам и поливаем (под корень, и по листьям тоже).

Можно сделать настой на черством хлебе, можно кидать в воду лишние растения, а также отплодоносившие стебли гороха, скошенную фацелию.

Часто у меня остаются прошлогодние лекарственные травы, они тоже идут в настой. Автор: Евгения Аратовская

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Rožių tręšimas

Standartinė LoretaA » 08 Geg 2013 10:47

Pasiknaisiojau RS ir radau Nijolos rašytą darbų kalendorių gegužės mėnesiui, kuris mane šiek tiek nustebino. Tiesą sakant ne pats kalendorius (jis rašytas 2009 05 06), o tręšimo laikas. Nenoriu pasakyti, kad jis netinkamas, bet šiemet toks vėlyvas pavasaris ir man atrodo kai kurias rožes aš jau pavėlavau patręšti, o štai 2009 metais rašoma "po savaitės jau tręšiu rožes" Žodžiu, gamta yra gamta, kažkur pavėlavao, tai jau kaip "pagazavo", kad net pralenkė normalų laiką.
Taip greitai bėga laikas :D neužilgo ir pirmieji rožių žiedai.
Gegužės mėnesį vis dar sodiname rožes (iš vazonų).
Ravim ir tvarkom rožyną.
Apžiūrim rožes, gal dar ką nors reik iškirpti, pažeistas šakas ligų jei to anksčiau nepastebėjom.
Laistom, labai gausiai, naujai pasodintas rožes.
Aš senų rožių nelaistau nelepinu 8-[
Po savaitės jau trešiu rožes
Parišinėju prie atramų rožių šakas, parišti siūlau taip kad būtų lengvai išlenkta šaka, nesuspauskit rožių krūmų parišdami, čia daugiau liečia senovines rožes kurių krūmai tankūs. :D

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Regina » 08 Geg 2013 13:38

LoretaA rašė:Pasiknaisiojau RS ir radau Nijolos rašytą darbų kalendorių gegužės mėnesiui, kuris mane šiek tiek nustebino. Tiesą sakant ne pats kalendorius (jis rašytas 2009 05 06), o tręšimo laikas. Nenoriu pasakyti, kad jis netinkamas, bet šiemet toks vėlyvas pavasaris ir man atrodo kai kurias rožes aš jau pavėlavau patręšti, o štai 2009 metais rašoma "po savaitės jau tręšiu rožes" Žodžiu, gamta yra gamta, kažkur pavėlavao, tai jau kaip "pagazavo", kad net pralenkė normalų laiką.
O man visai neatrodo, kad pavėlavau tręšti. Dar net nepradėjau to daryti. Juk dar tik gegužės pradžia, rožės tik pradeda sprogti. Aišku, vyksta tas pavėlavęs procesas labai sparčiai. Pas tave, Loreta, viskas anksčiau, rožės jau su lapais ir su pumpurais, bet nemanau, kad tręšti vėlu. Kažkada Mindaugas pasakė auksinę taisyklę, kurią priimu kaip aksiomą - kol rožės nesulapojo, tręšti nereikia, nes naudos nebus, tik bus be reikalo uždruskinta žemė. Vadovaudamasi tuo galvoju, kad geriau vėliau, negu per anksti :)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Rūta » 08 Geg 2013 14:03

Tikriausiai nėra labiau diskutuotinos temos negu rožių tręšimas :D Daug teorijų - pagal vienas rožių beveik išvis tręšti nereikia, pagal kitas - atvirkščiai, jos labai rajos. Dėl ankstyvojo tręšimo keliuose šaltiniuose radau parašyta, kad azotu reikia tręšti tada, kai nakties temperatūra jau nebekrenta žemiau 5 laipsnių. Čia gal dėl to, kad nepaskatintume labai ankstyvo augimo, kol tebėra šalnų pavojus. Tačiau daugumoje mano skaitytų šaltinių rekomenduojama nugenėjus iškart ir patręšti amonio salietra ar kitom greit tirpstančiom trąšom su azotu.
Bet aš irgi vadovaudamasi Mindaugo taisykle apie mineralines trąšas ir dirvos uždruskinimą, azoto trąšom nebarstau, o, kaip sakiau, nugenėtas laisčiau trąšų kokteiliu (augimui skatinti ir šaknų sistemai padėti vėl greičiau atsigauti - baltosioms šaknelėms), ir laikausi tokios nuomonės, kad šis ūglių auginimo laikas rožėms labai svarbus, joms turi visko pakakti, nes kitaip jos silpniau auga, mažiau žiedų sukrauna. Žodžiu, jos neturi vargti, joms reikia padėti, pamylėti :)

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Aistė » 09 Geg 2013 13:27

Laba diena,

Seniai rašiau, seniai skaičiau... Kitokie kasdieniai rūpesčiai buvo užpuolę. Na ir tebepuola, bet. Turiu tokį įdomų klausimą. Na gal tik man jisai įdomus :D Visada tręšdavau pirktinėm trąšom (dažniausiai bulvių), bet šiemet gavau galvijų mėšlo. Kelis kastuvus užmerkiau, laistysiu vėliau, kitu mėšlu pradėjau tręšti ir... pasimečiau retai tai būna, bet vualia :D Kiek galima/reikia dėti saujų vienam krūmui to mėšliuko? Mėšlas perpuvęs, kelių metų senumo. Ar užteks 3-4 saujų vienam krūmui, ar mažai? Kai sodinant dedu kažkaip pusę kastuvo įkasdavau, o tręšti nežianu kaip :)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Jūratė » 12 Geg 2013 20:06

Su galvijų mėšlų patirties neturiu, bet perpuvusio arklio mėšlo į duobę kokį pusę kibiro įkraudavau, o aplink apie krūmą apklodavau (kai turėdavau), kad žemės nesimatydavo (juo tiesiog užmulčiuodavau žemę, tik ne tada kai sodindavau, o kada nors pavasarį ar vasarą). Bet pasikartosiu - mėšlas būdavo tikrai perpuvęs, tiesiog byrėdavo.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Rožių tręšimas

Standartinė LoretaA » 17 Lie 2013 05:35

Savaitgalį (šeštadienį) patręšiau visas rožes tirpiomis trąšomis. Iš šalies ko gero atrodžiau baisiai kvailai - lyja lietus, o aš semiu lietaus vandenį, kuriame ištirpinau trąšas ir bėgte su dviem laistytuvais - išpilu po krūmais, vėl lekiu prie bačkos įberiu porą šaukštų trąšų - šaukštas vienam kibirui vandens (maždaug tiek vandens papildomai pribėga į bačką per laiką kol nunešu ir išlieju tuos du laistytuvus) - ir vėl lekiu. Kai nustojo lyti - mečiau tręšti. Po to vėl pradėjo ir vėl tręšiau. Taip ir paliejau visas savo rožes per dieną lietaus vandeniu su ištirpintomis trąšomis. Gal ir kvailai padariau, gal nubėgs trąšos kiaurai |( . Nors turiu vilties, kad taip neatsitiks, nes juk neperlyjo daugiau nei puse metro, kad ir koks stiprus lietus buvo.
Tręšiau "Agrochemoje" nusipirktomis trąšomis: Nutrigold NPK 9-18-27 (yra ir kitokios NPK sudėties "Nutrigold" trąšų). Sudėtis: N9-P18-K27 2MgO + 0,07Fe + 0,03Mn + 0,05Zn + 0,02B + 0,003Cu + 0,003Mo. Pakuotė 25 kg maišas, kaina (su nuolaida) man atrodo :? 156 Lt. Iš pirmo žvilgsnio lyg ir brangu, bet ne kiek ir nusėmiau - dar tikrai užteks porai metų tokiam tręšimui. Šios trąšos skirtos augalų tręšimui antroje vasaros pusėje (taip rašo ant maišo).

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Rožių tręšimas

Standartinė DaliaRaimonda » 17 Lie 2013 06:38

Loreta, trąšų sudėtis tikrai gera rožėms tręšti. Azoto nedaug, tad nebebus skatinamas augimas. O fosforas su kaliu kaip tik dar paskatins žydėti ir sustiprins rožę prieš žiemą.
Gal kas nesusidūręs su žemės ūkiu ir nusustebėjo jūsų poelgiu laistyti per lietų :D . Bet iš tikro tai nėra geriau taip tręšti. Tikra prabanga rožėms gauti kibirą ką tik prilyto lietaus vandans ir dar su trąšomis :) Eisiu ir aš, savo rožių tręšti ir skabyti žiedų.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Regina » 22 Lie 2013 07:22

Patręšiau ir aš savo rožes. Nespėjau visų patręšt, bet didžioji dauguma maisto gavo :)
Neauga šiemet mano rožės visiškai :( Neskaitant keleto krūmų, neišleido jokių naujų kamieninių šakų iš pagrindo, pažastines šakas nukramtė stirna :( Taigi, pakartotinis žydėjimas bus skystas. Jau keletą metų vaizdas nebuvo toks prastas. Pernai krūmai buvo mano ūgio ir dar didesni, o šiemet iki kelių. Kokias ištraukiau pavasarį iš po dangų, tokios ir stovi. Geriausiai atrodo pats naujausias, rudenį sodintas rožynas, jame yra netgi šiuo metu žydinčių rožių (flower) Čia kalbu apie angliškas, AH ir floribundines. Su senovinėm viskas tvarkoj.
Gal kas gali pasakyt kokią protingą mintį, kodėl jos nenori augt :? Išskyrus tą aplinkybę, kad pas mane yra kabantys rožių sodai, daugiau jokių bėdų nematau. Bet kurmiai mums ne naujiena, kiekvienais metais su jais gyvenam ir puikiai augam (bandit) Trąšų irgi neturėtų trūkt - žolės šalia labai vešlios auga. Tai kur galėtų būti problema?

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Rožių tręšimas

Standartinė DaliaRaimonda » 22 Lie 2013 07:26

Manau, kad per sausa jūsų rožėms.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Rožių tręšimas

Standartinė Regina » 22 Lie 2013 07:29

Per didžiąsias sausras laisčiau pasijungus siurblį. Jau daug metų to nedariau. Iki to tikrai nebuvo sausa. Jei rododendrams nebuvo sausa, tai rožėms tikrai neturėtų drėgmės trūkt

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Rožių tręšimas

Standartinė DaliaRaimonda » 22 Lie 2013 07:40

Na, rožės neauga kai trūksta drėgmės ir trąšų. Jei būtų kas negerai su šaknimis, jos paprasčiausiai pradėtų džiūti. Daugiau minčių kodėl jos neauga neturiu |(

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Rožių tręšimas

Standartinė LoretaA » 22 Lie 2013 08:37

Pritariu Daliai Raimondai. Turėjau rožę pasodintą prie namo (dabar jau persodinau) prie pat lietvamzdžio. Ant rožės vanduo niekada nebėgo, bet jeigu lydavo, labai daug vandens nubegdavo iš pastatyto puodo ant žemės. Šios rožės praktišaki netręšiau visai, bet augo ji taip, kaip jokia kita rožė sode. Kiek metų auginu rožes, jos augti pradėdavo tik tada, kai labai gausiai palydavo. Laistymas iš siurblio, niekada neatstos visuotino žemės sudrėkinimo.

Skelbti atsakymą

Grįžti į