Pasiūlymai forumui

Admin
Site Admin
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 08 Rgs 2010 16:02

Pasiūlymai forumui

Standartinė Admin » 10 Rgs 2010 19:47

Siūlykit,patarkit.........

Admin
Site Admin
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 08 Rgs 2010 16:02

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Admin » 11 Rgs 2010 21:08

Nijole rašė:Reiktu kažkur vietos temoms - diskusijoms iš pagrindinio puslapio straipsnių aptarimui :)
Sukūrėme .Jei nepatiks perkelsiu kitur

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Rasa » 13 Rgs 2010 06:20

Temos pavadinimą 'Rožės tarpusavyje su kitais augalais' siūlyčiau patikslinti: 'Rožės tarpusavyje bei su kitais augalais". Mano manymu, taip aiškiau būtų, kad tema tiek apie rožių derinimą, tiek apie derinius su kitais augalais
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Admin
Site Admin
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 08 Rgs 2010 16:02

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Admin » 13 Rgs 2010 13:08

Rasa rašė:Temos pavadinimą 'Rožės tarpusavyje su kitais augalais' siūlyčiau patikslinti: 'Rožės tarpusavyje bei su kitais augalais". Mano manymu, taip aiškiau būtų, kad tema tiek apie rožių derinimą, tiek apie derinius su kitais augalais
Nijole rašė:Adminstratoriui labai reikia angliškų rožių temos, prašau padaryk prie modernių
tik gal mes vadinkime David Austin - išvestos rožės (angliškos) ??
kaip ktiems atrodo ??? ar gerai taip bus?
Dar noriu pasakyti kad aš vakare atsinešiu kai kuriuos savo pranešimus iš RSF į čia - manau turiu tokią teisę :roll:
padaryta

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Rūta » 13 Rgs 2010 13:39

Nijole rašė:Dar noriu pasakyti kad aš vakare atsinešiu kai kuriuos savo pranešimus iš RSF į čia - manau turiu tokią teisę :roll:
Vat aš čia irgi galvoju, kaip reikėtų persigabenti kai kuriuos pranešimus - ypač rožių aprašymus - ir pradėti pildyti mūsų naująjį forumą. Tiek rožių aprašymai, tiek nuotraukos yra mūsų intelektinė nuosavybė, taip aš suprantu...

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Jūratė » 13 Rgs 2010 13:48

manau, kad būtų patogu iš bet kurios forumo vietos matyti viršuj raideles "Peržiūrėti aktyvias temas" , nes dabar tą dalyką gali padaryt tik esant pagrindiniam puslapy. Nežinau, ar aš suprantamai pasakiau...

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Rūta » 13 Rgs 2010 14:32

Dar, pagalvojau, būtų gerai, jei būtų atgalinė nuoroda į LRD puslapį - pavyzdžiui, paspaudus „Lietuvos rožininkų draugija“ viršuje atsidarytų naujas langas su draugija. Kodėl naujas? Tam, kad galima būtų atsidaryti Draugiją neišėjus iš forumo. Kaip manote?

Vartotojo avataras
Valdemaras
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 16:42
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Valdemaras » 13 Rgs 2010 16:25

Rūta rašė:Dar, pagalvojau, būtų gerai, jei būtų atgalinė nuoroda į LRD puslapį - pavyzdžiui, paspaudus „Lietuvos rožininkų draugija“ viršuje atsidarytų naujas langas su draugija. Kodėl naujas? Tam, kad galima būtų atsidaryti Draugiją neišėjus iš forumo. Kaip manote?
Nuoroda bus padaryta kai tik sukursim logotipą ir iki galo sutvarkysim stilių ( man ir Vilmai nelabai patinka standartinė mėlyna spalva ). :)

Vartotojo avataras
Valdemaras
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 16:42
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Valdemaras » 13 Rgs 2010 16:32

Jūratė rašė:manau, kad būtų patogu iš bet kurios forumo vietos matyti viršuj raideles "Peržiūrėti aktyvias temas" , nes dabar tą dalyką gali padaryt tik esant pagrindiniam puslapy. Nežinau, ar aš suprantamai pasakiau...
Na jei nebus prieštaraujančių, manau galima būtų pamėgint tai įgyvendint. Nors iš kitos pusės, pasiekti pagrindinį langą nėra taip sunku ir patekimas prie aktyvių forumo temų te užima 2 spragtelėjimus ;)

Vartotojo avataras
Valdemaras
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 16:42
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Valdemaras » 13 Rgs 2010 21:51

Perprogramavau šiek tiek forumą, dabar visos nuorodos atsidaro naujame lange. Tik nesu tikras dėl kai kurių naršyklių suderinamumo. Jei kas pastebėsit "vabaliukus" ( klaidos jei tiksliau ) praneškit. Ačiū.

Nijola

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Nijola » 14 Rgs 2010 18:26

Siūlau prie forumo taisyklių idėti temą su pamokymais kaip ir kokio dydžio dedamos į forumą nuotraukos .

Nijola

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Nijola » 14 Rgs 2010 19:19

dar noriu orų temos kaip ir ten buvo, man tai aktuali tema aš ja pastoviai naudojuosi
kur darom??

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Rūta » 14 Rgs 2010 19:34

Sakyčiau gal prie „Bendra informacija“. Viršuje, patogu naudotis.

Nijola

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Nijola » 14 Rgs 2010 19:41

Rūta rašė:Sakyčiau gal prie „Bendra informacija“. Viršuje, patogu naudotis.
gal ir gerai rožininkams tai labai aktuali tema informacija :)

Nijola

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Nijola » 14 Rgs 2010 19:49

Dar, siūlau forumą Rožynai pildyti temomis apie rožynus kuriuos mes aplankėme kelionių metu ir t.t.
Arba tai gali būti matytų rožių kažkokie deriniai ir t.t. vien žodžiu galima rodyti tai ką matėme keliaudami ir kas mums pasirodė idomu. Aš taip manau :roll: ką kiti mano :roll: :?:

Nijola

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Nijola » 14 Rgs 2010 20:28

O kur šnekam apie savašaknes rožes ???? aa a a a
dabar atidariau temą prie sodinimo priežiūros, bet ten gal ne vieta ????

Nijola

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Nijola » 15 Rgs 2010 11:02

tai ko gero ir čia reik patarimų temos ???
o kur ją dėt ??? dabar galima atidarinėti naują temą kad ir prie pokalbiu paskui reik pagalvoti ko ir kaip reikia :?
aš manau reiktu atskiro forumo pvz "apie rožes "gal galima atidaryti prie "rožynų" arba gal geriau prie kenkįjų ir ligų tai ten idėtume ir apie savašaknes rožes patarkit dėl rožių derinimo

pasakykit ką manot ?? kaip geriau patogiau ???

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė LoretaA » 15 Rgs 2010 11:07

O kodėl savašaknes prie kenkėjų ir ligų :o Na niekam į galvą neateis ieškoti tokioje vietoje. Gal geriau atskirai :roll:

Nijola

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Nijola » 15 Rgs 2010 11:15

koala rašė:O kodėl savašaknes prie kenkėjų ir ligų :o Na niekam į galvą neateis ieškoti tokioje vietoje. Gal geriau atskirai :roll:
:lol: nu ne savašaknės nei ligos nei kenkėjai :lol: tu teisi, tada kur :?: :arrow: :|

Vartotojo avataras
Ignas
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 12 Rgs 2010 22:58
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Ignas » 15 Rgs 2010 11:20

Rožių priežiūra, ligos, kenkėjai pakeisti į Rožių priežiūra ir tada viskas bus gerai, tinks ir kenkėjai ir priežiūra ir savašaknės rožės...
Mano galerija
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė LoretaA » 15 Rgs 2010 11:24

Nelabai sutinku: kodėl savašaknes prie priežiūros - ar kad joms daugiau priežiūros reikia, ar, kad nereikia :?:

Nijola

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Nijola » 15 Rgs 2010 11:41

o man tai čia norisi "Rožynai ,rožių kolekcijos " yra dvi temos Rožynai ir rožių kolekcijos
ir norisi pridėti pvz Viskas ką reik žinoti apie rožes( temos klausimai kurie iškyla auginant rožes)
tada čia gali atsirasti temos apie ką ????
siūlykit aš tik pradedu galvoti tai man skambyja tai kas nors ateina :evil: trugdo dirbti :lol: :roll: :mrgreen:

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė LoretaA » 15 Rgs 2010 11:52

Kol taip šriftą susmulkinai, teko nusikopijuoti ir pasididinti - galvojau rasiu ką nors pikantiško :mrgreen: Toks nusivilimas :D
Į temą - prie rožynų ir rožių kolekcijų, man, taip pat atrodo, tinka.

Nijola

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Nijola » 15 Rgs 2010 12:00

koala rašė:Kol taip šriftą susmulkinai, teko nusikopijuoti ir pasididinti - galvojau rasiu ką nors pikantiško :mrgreen: Toks nusivilimas :D
Į temą - prie rožynų ir rožių kolekcijų, man, taip pat atrodo, tinka.
iš greitumo, taip gavosi :lol: :mrgreen: tik norėjau pasakyti kas būtų parašyta smulkiu šriftu :D

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Pasiūlymai forumui

Standartinė Rūta » 15 Rgs 2010 13:09

Koala, turiu klausimą :) Kadangi lietuviška paveikslėlių talpykla 78.lt pasišiukšlino atsakančiai, ieškau kitos talpyklos. Man patinka, kuria pati naudojiesi – postimage. Bet kažkodėl ta programytė nesupranta, kad kai kurios nuotraukos būna stačios ir įdeda bei rodo jas gulsčias. Ar teko susidurti su šia problema? Gal aš kažko nežinau... :oops:

Skelbti atsakymą

Grįžti į