Puslapis 119

Daugiamečiai

Parašytas: 06 Bir 2012 07:41
LoretaA
Kaip jums tokie gėlynai?
Eini ramiai visuomeniniu šaligatviu: iš vienos ir iš kitos pusės iki gyvo kaulo įkyrėjusi veja ir staiga vat taip :
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Čia kitoje tvoros pusėje:
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Kai nėra kur dėti tai, kas liko iš nesijoto žvyro jį persijojus:
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Re: Daugiamečiai

Parašytas: 06 Bir 2012 07:47
LoretaA
Už nuotraukų kokybę atsiprašau :$ Buvau susijaudinusi ir net nežvilgterėjau koks režimas nustatytas - matomai buvo saulė |(

Re: Daugiamečiai

Parašytas: 06 Bir 2012 07:51
Jūratė
Kokie šeimininkai puikūs!!! Nuostabiai viskas gražu <3 Kiemelis labai jaukus <3 ir daržiukas koks! (flower)
(nuotraukos labai geros, nesikabinėk dėl kokybės :) )

Re: Daugiamečiai

Parašytas: 06 Bir 2012 07:52
rajonas
Daržas sužavėjo (rock) (xixi)

Re: Daugiamečiai

Parašytas: 06 Bir 2012 07:58
Regina
Super <3 (like)
Kažkodėl esam įsitikinę, kad tik užsienyje taip gali būti, o gal po savo nosim tiesiog nepastebim ir labai gražių dalykų :?
Nors mažesniuose miesteliuose ne taip ir retai tenka pamatyt labai gražiai prižiūrimą teritoriją ir už tvoros :)

Re: Daugiamečiai

Parašytas: 06 Bir 2012 07:59
LoretaA
Šią sausą upę sukūrė mano brolis, kuris gyvenime nėra atsivertęs jokio apželdinimo žurnalo, nežiūrėjęs jokios panašaus profilio laidos ir net negirdėjęs apie kažkokią "sausą upę". Beje šiame mažame kiemelyje taip pat yra daržas, kuris geriausiai matosi paskutinėje nuotraukoje - dešinėje.

Re: Daugiamečiai

Parašytas: 06 Bir 2012 08:05
Regina
Šaunuolis tavo brolis (handshake) norint kurti grožį, visai nebūtina baigt specialius mokslus ar išstudijuot kalną apželdinimo ir landšafto dizaino literatūros ;) Grožį reikia jaust ir su meile jį kurt, o taip šiuo atveju ir yra :)

Re: Daugiamečiai

Parašytas: 06 Bir 2012 08:07
Jūratė
na va ir paaiškėjo kieno tai rankų darbas :D Žinant vieną giminaitę, nė kiek nesistebiu kitų giminaičių sugebėjimais, išmone ir darbštumu (like)
Prašom perduoti broliui nuoširdžiausius linkėjimus! (flower)

Re: Daugiamečiai

Parašytas: 06 Bir 2012 08:13
LoretaA
Ačiū, Jūrate, būtinai šiandien ir perduosiu :*

Re: Daugiamečiai

Parašytas: 06 Bir 2012 10:05
Nijola
Labai gražu, taip pat siunčiu linkėjimus broliui :D labai jau šauniai pasidarbavo (like) tik Loreta neparašei kur čia taip ? kokiame LT kiemelyje :)

Aš kažkada tik nepamenu kokiame LT miestelyje žavėjausi Bijūnų gatve, nuosavų namų gatvė, kuri nuo pradžios iki galo ir iš vienos pusės ir iškitos palei gatvę bijūnais apsodinta, tuo metu žydėjo bijūnai - grožis neišpasakytas. Šaunuoliai tokie kaimynai, gyventojai puošia savo erdves.

Re: Daugiamečiai

Parašytas: 06 Bir 2012 10:20
LoretaA
Ačiū, Nijole, ir tavo perduosiu :) . Tave brolis labai gerai atsimena, nes buvai su tooookiu fotoaparatu (xixi)
Kaip gi neparašiau |( Mano mamos pirmoji dalis: gatvės bei kiemo apželdinimas ir brolienės bei brolio - miniatiurinis kiemelis su sausa upe, gyvenamasis kiemas Kaune :)
Beje, tai tas atvejis, kai natūroje atrodo žymiai gražiau - nuotraukos visiškai nepavyko :( . Niekada nebuvau mačiusi pas juos taip - ypač gatvės apželdinimo - matomai tokiu metu neatvažiuodavau. Išlipau iš mašinos ir vos neiškritau. Augaliukai visiems gal būt ir įgysę, bet patikėkit, vaizdas tikrai pritrenkiantis. Tik bijūnų beveik visus bumbulus vaikai nurovė - žiedų bus vos vienas kitas :(

Re: Daugiamečiai

Parašytas: 06 Bir 2012 11:15
Rūta
Na tada net sunku įsivaizduoti, koks iš tiesų grožis, jei sakai, nuotraukos jo neperteikia :) Tokie akiai malonūs deriniai! Išties nuostabu. Šaunuolis ir brolis, ir kiti, kas sukūrė tokį grožį <3

Re: Daugiamečiai

Parašytas: 06 Bir 2012 15:35
DaliaRaimonda
Iš tiesų nuostabūs vaizdai, labai gražu ir kas savarbiausia- jauku :) . Loreta, heucherų "tako" nenufotografavai. Kai pernai pas jus buvau, man jos labai patiko :)

Re: Daugiamečiai

Parašytas: 06 Bir 2012 19:53
Aleksandra
Saunuolis brolis :) manau kad ne be brolienes :) labai grazu :)

Re: Daugiamečiai

Parašytas: 06 Bir 2012 21:13
LoretaA
Be abejo, ne be brolienės :)
Heucheros tuo metu buvo nefotogeniškos, tiksliau pačiame privažiavime stovėjo mašina ir šiaip visokio šlamšto po kiemo dangos remonto.

Re: Daugiamečiai

Parašytas: 07 Bir 2012 04:28
Rasa
Kaip gražu, kai žmonės taip tvarkosi <3 Sodas labai gražus, bet jau šaligatvio 'apiforminimas' rodo tikrus estetus. Juk iš tikro, nereikia kažkokių įmantrių augalų, o atrodo kaip už milijoną. Sveikinimai :)

Re: Daugiamečiai

Parašytas: 07 Bir 2012 06:19
mamaviete
Na va- pasirodo , ne man vienai patinka toks stilius :) Prieš porą savaičiu teko lankytis tame rojaus kampelyje- buvau suzaveta <3 Ir dar gelemis apdovanota (flower) . Man ypač patiko tarplysviai, apzeldinti saulutemis. Ir išvis- kai tarp augalu vos gali praeiti- tai man NEAPSAKOMAI grazu (like) . Dabar vis atkreipiu demesi i ta namuka- kiemuka, mat tenka laime pravaziuot ta gatve (vyras megsta tą maršrutą - gyvenam visai šalimais :) )Pabendravus su Loretos mama - visai nenuostabu, kad Loreta turi toki grozio pajautimą, ir tiek meiles augalams...

Re: Daugiamečiai

Parašytas: 07 Bir 2012 06:30
Gulbe
Pažiūrėjusi nuotraukas galiu tik apgailestauti, kad ne Kaune gyvenu :) Pritariu Rasai - vaizdas kaip už milijoną (like)
Už metų - kitų gal ir aš išsiplėsiu užu tvoros ir imsiu formuoti gėlynus :)
Dabar norėjau pasiguosti, kad mano žemė netinka snapučiams - visi kažkokie nelaimingi, apatiniai lapai nugelsta - nurausta - nurunda, viršutiniai - su rudomis dėmėmis, pernai du Baby Blue nukirpau po žydėjimo, ataugo tik vienas, šiemet Orionas - apgailėtino dydžio, Bety visi lapai rudai taškuoti, Sabani Blue vieno iš dviejų žiedai nuvyto vos prasiskleidę, nemėgsta jie molio turbūt? Kaip pagelbėti ir turėti gerą vaizdą?

Re: Daugiamečiai

Parašytas: 07 Bir 2012 06:43
Rasa
Jei snapučiai sodinti šiemet, tai gali būti adaptacinės problemos, turėtų susitvarkyti. Bet jei pernai, reikia ieškoti problemų šaknyse.
Dėl jų nenoro augti molyje, tai kažkaip sunku patikėti, nebent ten balos stovi amžinos (bet jei rožės auga, tai vadinasi nestovi). Labai daug šių snpučių (Orion, Brookside, Nimbus) esu prisodinusi Sibirkoje rožynuose, kur žemė tikrai sunki, o anksčiau, kol nebuvo rožynų toje vietoje, ir pakankamai šlapia - o visi auga net spirga. Vakar mačiau kokio 1,5m 'Orion'ą (yes) - dar tokio 'čiudo' nesu mačiusi. Na ir visi kiti tokie įmitę
Reiktų iškasti tuos snapučius, kur sodinti pernai, bet vargsta; atsirinkti gabalus su geromis šaknimis, į duobę dėl visako pamaišyti smėlio/žvyro, ir vėl sodinti. Jei nėra gabalų su geromis šaknimis, tada rašyti man į AŽ , ir žiūrėsim, ką galima padaryti :B

Re: Daugiamečiai

Parašytas: 07 Bir 2012 06:58
Regina
Mano pernykščiai snapučiai Orion ir Brookside taip pat kažkodėl šiemet neklesti :( Krūmai, ko gero, šiemet triskart menkesni nei pernai. Pradeda žydėt, o tų žiedelių - tik vienas kitas. Pernai visaip ramsčiau, rišau, kėliau, nes dižiuliai krūmai virto į visas puses, o šiemet nėra ką...

Re: Daugiamečiai

Parašytas: 07 Bir 2012 07:07
Rasa
Hmmm, gal visgi sunki dirva jiems nepatinka :? Nes 'Orion' ir 'Brookside' auginu gal 10 metų - jei jie dar sėtųsi, tai sakyčiau, piktžolė. Bet jie pas mane gyvena kūdai.

Re: Daugiamečiai

Parašytas: 07 Bir 2012 11:34
Rita
Loreta,nuostabu <3 Šaunuolė mama,jei ne jos pavyzdys,kažin ar taip gražu būtų kiemelyje :)
Dėl snapučių-pas mane ir pernai ir šįmet nuostabūs,nepaprastai gražiai atrodo,o jau vešlūmas,neišpasakytas (flower) Mano du "Orionai" taip susidraugavo su gebenėmis,kad jau tapo kiemo puošmena,visi jais žavisi,o tik paskui pagiria rožes.Marčios kieme snapučiai,katžolės,šalavijai,vilkdalgiai ir rasakilos kaip išprotėję,užkariavo visą kiemą,dabar ten toks mėlynumas,kad net akys raibsta,šiandien eisiu gelbėti rožių,nes jos vargšės visai užgožtos :D
Pas mus dauguma rožių jau žydi,širdis dainuoja,nuostabus grožis,jei bus gražus vakaras šiandien darysiu nuotraukas,o rytoj džiaugsiuos su jumis (flower)

Re: Daugiamečiai

Parašytas: 07 Bir 2012 12:01
Jūratė
pas mane gan sunki žemė, priemolis. Na gal laikui bėgant ir kažkiek pasigerina nuo mulčo, bet snapučiai auga normaliai. Šiuo metu karaliauja šis nežiniukas Paveikslėlis Paveikslėlis

Re: Daugiamečiai

Parašytas: 07 Bir 2012 12:43
Rasa
Nežiniukas yra puikusis snaputis, Geranium magnificum

Re: Daugiamečiai

Parašytas: 07 Bir 2012 12:49
Jūratė
Rasa rašė:Nežiniukas yra puikusis snaputis, Geranium magnificum
Ačiū, Rasa :)