Svogūniniai augalai

Moderatorius: Rasa

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Svogūniniai augalai

Standartinė Regina » 19 Bir 2017 09:17

Taip, ir pas mane melsvės tik dabar puikuojasi. Tulpes jau seniausiai užmiršau.
Na, ne visai užmiršau, nes vis pribėgdama studijuoju katalogus :D Rita, iš Jūsų paminėtų aš norėčiau Blue Diamond Angelique, Elegant Lady, Purple Dream, Spring Green ir White Triumphator. Norėčiau ir kitokių, bet jei niekas daugiau nenorės, tai po 20 ar po 25 tikrai neimsiu. Man labai tinka tas dalijimas į tris dalis. Tik ar bus daugiau norinčių? Dar ir iš Bulbi norėčiau...

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Svogūniniai augalai

Standartinė Regina » 20 Bir 2017 12:51

Iki liepos liko nedaug, terminai baigiasi ;) Visos tyli, o jau gerai būtų žinoti, kas iš kur planuoja kažką užsisakyti. Bandyčiau derintis ar bent jau apsispręsti.

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Svogūniniai augalai

Standartinė Gema » 20 Bir 2017 12:54

Aš tyliu, nes liepos 2 d. turiu atiduoti vertimą, o gal dar ir vėluosiu, nes buvo daug visko supuolę. Užsakinėsiu iš Bulbi.nl tikrai. Ruoškite savo sąrašus :)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Svogūniniai augalai

Standartinė Regina » 20 Bir 2017 13:06

Gema, mano tulpių sąrašiukas būtų gal ir netrumpas. Bet jei nebus norinčių (o įtariu, kad nebus) tuos 25 svogūnus dalintis į tris dalis, tai gal net visai nieko neužsakinėsiu. Todėl įkyriai noriu sužinoti, ką ir po kiek užsisakinės kitos.

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Svogūniniai augalai

Standartinė Esmiralda » 20 Bir 2017 13:09

Aš tikrai kažką užsakysiu, bet visai nesėdžiu prie kompo, tik telefone forumą retsykiais paskaitau. Turbūt po rožių žydėjimo bus laisvesnio laiko :)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Svogūniniai augalai

Standartinė Jūratė » 20 Bir 2017 14:27

Regina, aš prisijungsiu prie Gemos bulbi.nl užsakymo. Galim dalintis kiekius, bet aš irgi norėčiau, kad dar kas prisijungtų ir galėtume imti didesnę pakuotę. Būtinai norėčiau narcizų, kokių dviejų rūšių baltų tulpių, man nėra skirtumo kokių. Kaip čia padaryti kažkokią lentelę, kur galėtume bendrai rašyti pageidavimus ir matytume kokios yra galimybės. Pernai Esmiralda buvo labai gerai padarius sąrašą su kiekiais. Ar tiesiog rašyti čia? bet bus šioks toks balaganas...

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Svogūniniai augalai

Standartinė Regina » 20 Bir 2017 14:45

Ir man atrodo balaganas. Kažkaip reikėtų į gmail'ą persikelti, bet prieš tai reikėtų žinoti, kas apskritai ketina dalyvauti užsakyme.

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Svogūniniai augalai

Standartinė Gema » 20 Bir 2017 15:16

Žinoma, kad galime su bulbi.nl persikelti į gmail: loretagema@gmail.com, tik, kaip rašiau, jeigu jau dabar norite derintis, sudarinėti pilnas pakuotes, info rinkti ir lentelę pildyti turėtų kas nors kitas, aš paskui liepos pirmą savaitę (tikiuosi) užbaigčiau.

Dar lygtai Ieva norėjo, bet jos dabar negirdėt, gal užeis į forumą ir ras info.

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Svogūniniai augalai

Standartinė Rudenelis » 20 Bir 2017 15:23

Sveikutės! Labai seniai nebuvau čia. Prie užsakymo noriu jungtis. Iš Gemos, nes nenoriu kamuoti Dalios Raimondos su persiuntimais. Pirmiausiai tai norėsiu tų kreminių - rausvų narcizų, tulpių šiek tiek, nepalikit, jungsiuos tikrai :) .

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Svogūniniai augalai

Standartinė Virginija » 20 Bir 2017 17:55

Ir aš norėčiau prisijungti prie abiejų užsakymų, jei priimsit :) . Mano kiekiai irgi nebus dideli, būtų gerai, jei norai sutaptų.
Iš bulbi.nl mane domintų šios tulpės - Aladdin, Holland beauty, Helmar, Kingsblood, Princess Irene, Marilyn, worlds Favorite, norėčiau ir šiek tiek narcizų Mount Hood, Thalia.
Iš Fluwel.com mielai įsigyčiau šių tulpių, jei būtų galimybė pasidalinti kiekius ir užsakinėtų ir kitos vilnietės: Fire wings, clussian Tinka, Merlot, Oracle arba Suncatcher, Quantum Leap, Exotic Imperor, dar norėčiau smulkiasvogūninių.
Aišku, visi norai neišsipildys, teks prisitaikyti prie kitų.
Paskutinį kartą redagavo Virginija 20 Bir 2017 21:19, redaguota 3 kartą(us).

Ieva
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 16 Kov 2017 15:18

Re: Svogūniniai augalai

Standartinė Ieva » 20 Bir 2017 20:31

Sveiki, sveiki. Aš norėčiau užsisakyti keletą rūšių tulpių. Tik man kurį laiką neleido rašyti žinučių forume (kaip dabar supratau, negalėjau jų išsiųsti iš telefono). Man visai nesvarbu iš kur užsisakyti. Labai tiktų dalintis į tris dalis, t.y. po 7 ar 6 vnt.

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Svogūniniai augalai

Standartinė Rūta » 21 Bir 2017 07:04

Geras daiktas tokiais atvejais kaip bendri užsakymai yra Google dokumentai – bendrintas dokumentas, kurį gali matyti ir redaguoti visi, kurie turi jo nuorodą. Bet pati dar niekada nekūriau tokio dokumento, tai negaliu labai imtis vadovauti. Gal kas daugiau patirties turi su šiais dokumentais. Manau, kad turėtų būti labai patogu – kiekvienas mato galutinį tą momentą sąrašą ir gali jį redaguoti, pildyti pagal situaciją.

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Svogūniniai augalai

Standartinė DaliaRaimonda » 21 Bir 2017 07:41

Neabejoju, kad toks dokumentas yra patogus, bet ir aš nesu su juo susidūrus. Kol kas galima bendrą sąrašą padaryti čia ir jį vis redaguoti. Moderatoriai turi tą teisę :)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Svogūniniai augalai

Standartinė Rūta » 21 Bir 2017 07:55

Aš irgi pirmiausia galvojau apie tokį redaguojamą sąrašą forume. Tik čia neitų padaryti lentelės :)

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Svogūniniai augalai

Standartinė DaliaRaimonda » 21 Bir 2017 09:48

Vakare padarysiu, manau ir be lentelės bus aišku :)

Ieva
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 16 Kov 2017 15:18

Re: Svogūniniai augalai

Standartinė Ieva » 21 Bir 2017 10:57

Labiausiai nudžiuginę narcizai, nes tvirti kotai, ilgas žydėjimas. Pas mane jie žydėjo vėliausiai.
Prikabinti failai
Narcizai 1.jpg

Ieva
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 16 Kov 2017 15:18

Re: Svogūniniai augalai

Standartinė Ieva » 21 Bir 2017 11:19

Kiti narcizai nuleido galvas ir tikrai neparodė viso grožio ;( Kai kurios rūšys visai nulūžo, nes pas mus juos gegužės mėnesį buvo užklojęs sniegas (net nufotografuoti nesuspėjau). Tuo tarpu senoviniai narcizai žydėjo kuo puikiausiai. Tad nusprendžiau, kad narcizų pakaks. Norėčiau įsigyti tik DANCE WITH ME. Kiekis iš fluwel 10 vnt. Galiu per pusę su kuo nors dalintis (turiu rožyne tik nedidelę vietelę dar vienai narcizų rūšiai). Kažkas rašė apie norą įsigyti rožinius narcizus, gal tai būtent šie? Ar dar kokie yra įspūdingesni?
Prikabinti failai
narcizai 5.jpg
narcizai 4.jpg
narcizai 3.jpg
narcizai 2.jpg

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Svogūniniai augalai

Standartinė Rūta » 21 Bir 2017 12:05

O kodėl Jūs manot, kad narcizai neparodė grožio – man jie labai gražūs :) O kad galveles nuleido tai gal veislės ypatumas? Daug yra narcizų, galveles palenkusių.
Pirmais metais jie ir ne taip gausiai žydi, būna smulkesni, užtat kitąmet bus koks grožis :)

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Svogūniniai augalai

Standartinė Gema » 21 Bir 2017 14:06

Kai kurie gal ir labiau nuleidžia galvas. Kaip rašiau, manoji Thalia buvo nuleidusi, žiedų nemačiau, bet todėl, kad pasodinau netinkamoj vietoj, įdubėlėj. Supratau, kad norint matyti tuos palinkusius žiedus, narcizųs reikėtų sodinti ant aukštumėlės, jeigu sodas ne lygus kaip lenta, tada ir žiedai matosi.

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Svogūniniai augalai

Standartinė DaliaRaimonda » 21 Bir 2017 22:08

Užsakymų sąrašas iš Fluwel padarytas naujoje temoje http://www.roziudraugija.lt/forumas/vie ... f=62&t=755
Visi kas norite, rašykite ten :)
Virginija, rašykite ko norite iš smulkiasvogūnių.
Rudenėli, man persiusti jums tikrai nėra sunku :) . Tad jei tik norite- rašykite :)

Ieva
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 16 Kov 2017 15:18

Re: Svogūniniai augalai

Standartinė Ieva » 22 Bir 2017 13:35

Gal yra auginančių dekoratyvinius česnakus? Neapsisprendžiu dėl užsakymo iš Fluwel. Kaip supratau, jų lapai labai dideli ir ne itin dekoratyvūs. O gal yra rūšis, kurios lapai ne tokie dideli? Ar jie dauginasi greitai? Ar juos būtina iškasti kasmet, o gal galima kas keletą metų kasti? Kaip jie žiemoja? Štai kiek kyla klausimų :?
Būsiu dėkinga už pagalbą ;)

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Svogūniniai augalai

Standartinė Gema » 22 Bir 2017 13:55

Iškasti tikrai nereikia, žiemoja gerai. Manau, kad būtinai reikia sodinti tarp daugiamečių, kurie sulapoję uždengtų lapus.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Svogūniniai augalai

Standartinė Jūratė » 22 Bir 2017 14:15

Česnakų šiaip neiškasinėju, nebent prisidaugina, išverčia kurmiai. lapai jų nuo rūšies priklauso - būna platūs, būna ilgi ir siauri. O dauginasi įvairiai, vėl gi nuo rūšies priklauso, vieni greičiau, kiti lėčiau (žiūrėkite kiek kas kainuoja, tada ir matysit, kurie greitai dauginasi :) )

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Svogūniniai augalai

Standartinė Jūratė » 22 Bir 2017 14:16

Gema rašė:Iškasti tikrai nereikia, žiemoja gerai. Manau, kad būtinai reikia sodinti tarp daugiamečių, kurie sulapoję uždengtų lapus.
Jų net gi negalima žiemai iškasinėti, jie kaip tik rudenį (ar rugpjūtį) sodinami ir pavasarį paskui žydi

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Svogūniniai augalai

Standartinė Gema » 22 Bir 2017 16:37

Ačiū, Jūrate, už loginį patikslinimą. Kažkaip beformuluodama prasilenkiau su logika :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į