Svogūniniai augalai

Moderatorius: Rasa

Re: Svogūniniai augalai

Standartinė Rūta » 13 Lie 2017 11:09

Esmiralda rašė:Nors Angelique atseit "perennial", bet vienais metais jos neiškasiau ir rudenį pasodinau dar naujų. Pavasarį skirtumas buvo didžiulis - neiškastų žiedeliai buvo žymiai mažesni ir net ne visur, o ir spalvos kur kas blankesnės.

Esmiralda, o kiek metų augo Andželikos neiškastos? Nieko keisto, kad neiškastų žiedai mažesni, pas mane irgi taip yra, bet tos neiškastos jau gal koks 10 metų vis pasirodo. O mandrosios veislės jau po metų ar dvejų dingsta.
Vartotojo avataras
Rūta

Standartinė Gema » 13 Lie 2017 12:04

Man jau visiškai aišku, kad prie rožių lankynų prisideda ir tulpių bei narcizų lankynos! (party)
Gema

Standartinė Rūta » 13 Lie 2017 12:17

Taip, Gema :) Man regis, visi, kas rimtai imasi kurti sodą, anksčiau ar vėliau „atranda“ tulpes (flower) ir narcizus (flower) O kai jau atranda... :D
Pavėlavau į jūsų užsakymus, nes visai nebuvo laiko prie to prisėsti ir rimtai pagalvoti. Pati formuosiu užsakymą iš Peterio Nyseno. Pasirodo, jie įsikūrę ne Olandijoje, o Anglijoje, Mančesteryje.
Vartotojo avataras
Rūta

Standartinė Esmiralda » 13 Lie 2017 12:51

Rūta rašė:
Esmiralda rašė:Nors Angelique atseit "perennial", bet vienais metais jos neiškasiau ir rudenį pasodinau dar naujų. Pavasarį skirtumas buvo didžiulis - neiškastų žiedeliai buvo žymiai mažesni ir net ne visur, o ir spalvos kur kas blankesnės.

Esmiralda, o kiek metų augo Andželikos neiškastos?

Tik vieną vasarą jos praleido gėlyne ir kitais metais jau man nepatiko jų pasirodymas, nes nebebuvo tų gražių atspalvių, dėl kurių rinkausi šią tulpę. Todėl kitą kartą vėl iškasiau. Dabar vėl užsisakiau kelias Angelique palyginimui su senosiomis.
Esmiralda

Ankstesnis

Grįžti į Rožės bei jų kaimynai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias