Puslapis 11

Lady of Shalott

Parašytas: 02 Vas 2016 21:55
Regina
Puiki rožė (like) Tikrai nusipelno būti auginama kiekviename sode, na nebent sodininkui tokia spalva nepatinka ;) Man joje patinka viskas - ir žiedo spalva, ir krūmo forma. Tankus, gražus, krūmas, lapų nei per daug, nei per mažai. Žydi labai gausiai ir ilgai, sakyčiau, kad beveik nuolat. Neserga, puikiai žiemoja. Ko daugiau bereikia? Kitąkart paieškosiu daugiau nuotraukų.

Paveikslėlis

Re: Lady of Shalott

Parašytas: 03 Vas 2016 23:11
Esmiralda
šį rudenį Lady of Shalott mane labai nustebino, kai pamačiau kad per antrą vasarą ji iš paauglės staiga išaugo į tikrą gražuolę panelę <3 Labai gražus žiedas, bet džiugina ir pats krūmas:
Paveikslėlis Paveikslėlis

Re: Lady of Shalott

Parašytas: 04 Vas 2016 06:15
LoretaA
Esmiralda, pas tave TOKIE gėlynai <3 - kodėl anksčiau nerodei :?

Re: Lady of Shalott

Parašytas: 04 Vas 2016 07:11
Esmiralda
Tai vat ir pradedu rodyti, nes kai kurios rožytės paaugo iki rodomų, kai jau galiu nuotraukoj atskirti kokia rožė. O prieš tai buvo nuotraukos po vieną žiedelį , tai pati žiūriu į jas ir žaidžiu spėliojimo žaidimą (xixi)

Re: Lady of Shalott

Parašytas: 09 Vas 2016 12:29
klevo lapas
subtilus derinys su ežiuole :)
lauksim daugiau vaizdų! (flower)

Re: Lady of Shalott

Parašytas: 10 Vas 2016 08:13
Rūta
Esmiralda rašė:Tai vat ir pradedu rodyti, nes kai kurios rožytės paaugo iki rodomų, kai jau galiu nuotraukoj atskirti kokia rožė. O prieš tai buvo nuotraukos po vieną žiedelį , tai pati žiūriu į jas ir žaidžiu spėliojimo žaidimą (xixi)
Esmiralda, mieloji, veislės nėra tiek svarbu, kiek sodo dvasia ir bendri vaizdai. O pas jus neabejotinai yra nepaprastai gražu – mes nekantraujam pamatyti :) Bet ar man tai sakyti... :$ Juk ir aš kol kas savo šio sezono sodo nuotraukų dar nesutvarkiau ir nerodau – labai nėra laiko...

Re: Lady of Shalott

Parašytas: 26 Bir 2017 11:32
LadyIndre
Sveiki. Esu naujoke tiek augindama rožes tiek šiuose forumuose. Dar turiu daug ko ismokti. Pradejau nuo anglisku roziu. Auginu penkis krumus. Lady of shalott, manau buvo puikus pasirinkimas irSibirkos rozynas pradedanciam augintojui labai padejo. Taigi, labai graziai prazydejosi roze. Stebiu kas su ja vyksta kiekviena diena. Kita karta ikelsiu nuotraukas.

Re: Lady of Shalott

Parašytas: 26 Bir 2017 11:34
LadyIndre
Regina rašė:Puiki rožė (like) Tikrai nusipelno būti auginama kiekviename sode, na nebent sodininkui tokia spalva nepatinka ;) Man joje patinka viskas - ir žiedo spalva, ir krūmo forma. Tankus, gražus, krūmas, lapų nei per daug, nei per mažai. Žydi labai gausiai ir ilgai, sakyčiau, kad beveik nuolat. Neserga, puikiai žiemoja. Ko daugiau bereikia? Kitąkart paieškosiu daugiau nuotraukų.

Paveikslėlis
Tik gal kvailas klausimas. Ar pirmais metais rozes pasiekia ta 1,5 m - 2,0 m?

Re: Lady of Shalott

Parašytas: 26 Bir 2017 11:40
Jūratė
Manau, kad pirmais metais gal tų 1,5 ir nepasieks, bet vėliau per metus 1,5 m šakas užauginti tikrai gali.

Re: Lady of Shalott

Parašytas: 26 Bir 2017 11:42
LadyIndre
Jūratė rašė:Manau, kad pirmais metais gal tų 1,5 ir nepasieks, bet vėliau per metus 1,5 m šakas užauginti tikrai gali.
Aciu. Labai puiki roze. Verta laukti.

Re: Lady of Shalott

Parašytas: 26 Bir 2017 11:50
Regina
Vargu, ar ši rožė pasieks pusantro metro. Aprašymuose nurodoma 1.20 m, pas mane panašiai ir būna kiekvienais metais. Pavienės šakos kartais išsišoka ir gerokai ilgesnės. Aišku, aprašymai gali būti tik orientaciniai, nes kiekviename konkrečiame sode tos pačios rožės auga labai skirtingai :)

Re: Lady of Shalott

Parašytas: 26 Bir 2017 12:02
LadyIndre
Regina rašė:Vargu, ar ši rožė pasieks pusantro metro. Aprašymuose nurodoma 1.20 m, pas mane panašiai ir būna kiekvienais metais. Pavienės šakos kartais išsišoka ir gerokai ilgesnės. Aišku, aprašymai gali būti tik orientaciniai, nes kiekviename konkrečiame sode tos pačios rožės auga labai skirtingai :)

Sibirkos rozynas (rozes.lt) raso, kad bus aukštis 1,5 - 2 m. Plotis 0,5 - 1 m. (yes) Tikiuosi kad taip ir bus. (dance)

Re: Lady of Shalott

Parašytas: 10 Lie 2017 13:14
LadyIndre
Esmiralda rašė:šį rudenį Lady of Shalott mane labai nustebino, kai pamačiau kad per antrą vasarą ji iš paauglės staiga išaugo į tikrą gražuolę panelę <3 Labai gražus žiedas, bet džiugina ir pats krūmas:
Paveikslėlis Paveikslėlis
O kokios tai rusies eziuole.? Lyg labai sviesus ziedlapiai. :O

Re: Lady of Shalott

Parašytas: 11 Lie 2017 10:49
Esmiralda
Gal Loreta geriau žino kokia čia ežiuolė ;)

Re: Lady of Shalott

Parašytas: 11 Lie 2017 10:57
LoretaA
White Swan (sun)