'Port Sunlight'

Anglų selekcininko David Austin išvestos rožės.

Moderatorius: Rūta

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
kukushka
Pranešimai: 226
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 08:03
Miestas: Alytaus r.

'Port Sunlight'

Standartinė kukushka » 06 Kov 2013 21:11

Nuomonės apie šią rožę dar nesusidariau, bet pastebėjau, kad ji įtraukta į Jūratės norimų rožių sąrašą, tad manau, verta apie ją pakalbėti ir pasidalinti nuomonėmis.
Pas mane ji auga jau tris vasaras, ši bus ketvirtoji, kol kas labai daili tik nuotraukose, šiaip neaugi, nukentėjusi nuo pavasarinio saulės "įdegio" ir mano eksperimentų - vieną pavasarį nudegusių šakų nenugenėjau, palikau, žydėjo ir augo menkai, tad praėjusį pavasarį be gailesčio nušniojau viską sulig žeme, ataugo gražiai, šakos pasiekė pusmetrį, pirmas žydėjimas buvo gražus, antras šiaip sau. Vidutiniškai atspari ligoms. Krūmo forma, jei galima krūmu pavadinti, gana tolygi, primena kupstą.
Kodėl šią rožę verta auginti - dailūs vidutinio dydžio žiedeliai, iš pradžių išsiskleidę jie oranžinės-abrikosinės spalvos, vėliau išblunka iki gelsvumo, laikosi žiedai ilgokai, kvapnūs (įvertinčiau tarp 1 ir 2 pagal Sibirką). Labai gražūs man šios rožės pumpurai - šviečia oranžinės taurelės iš tolo. Žiedai gražiai kontrastuoja su bordinės spalvos šakelėmis. Šią vasarą tikiuosi apsispręsti dėl šios rožės: patinka man ji ar ne :)

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Nuotraukos iš anksčiau:
Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į