Puslapis 11

'Wildeve'

Parašytas: 11 Spa 2011 19:03
Aivė
D. Austin, Anglija, 2003 m.
Nuostabi rožė <3 Žydi ilgai ir gausiai, su trumpa pertrauka. Antroje vasaros pusėje žydi net gausiau ir didesniais žiedais. Paskutiniai žiedai ir pumpurai išlieka iki šalnų. Turiu tik du metus. Žiemojo gerai, bet matyt per anksti nudengus, šakos nudegė, tad teko gan trumpai nugenėti. Bet ataugo ir žydėjo puikiai. Labai romantiška rožė, gražiai atrodo su levandomis.
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Re: 'Wildeve'

Parašytas: 06 Sau 2012 23:29
Nijola
Labai atsiprašau, bet :$ jūs kartais ar nesupainiojot rožių nuotraukų Evelin su Wildeve ? man kažkol atrodo, kad turėtų būti atvirkščiai |(

Re: 'Wildeve'

Parašytas: 07 Sau 2012 09:37
Aleksandra
Visko gali but :) tik dabar tvarkau nuotraukuos ir tur but idejau ne i ta papke,o atskirt kaip jus dar nemoku :) atsiprasau toj pabandisiu istaisit klaida) :)

Re: 'Wildeve'

Parašytas: 08 Sau 2012 11:25
Nijola
Aleksandra rašė:Visko gali but :) tik dabar tvarkau nuotraukuos ir tur but idejau ne i ta papke,o atskirt kaip jus dar nemoku :) atsiprasau toj pabandisiu istaisit klaida) :)
Viskas gerai :) visiems taip būna, dažnai nuotraukose galima supainioti rožes, tik mano akims Evelyn turi išskirtinį bruožą - ji turi daugiau žiedlapių, jos viduriuke žiedlapiai užsilenkę į vidų, lyg viduryje "sagutė" būtų. ;) Žiedo spalva bent jau pas mane smarkiai nenušviesėja lieka daugiau persikinės spalvos.
Eglantyne taip pat turi užsirietusius viduryje žiedlapius bet dar jos žiedas lyg suskirstytas į 4 dalis. Žiedo spalva žiedui senstant blunka, kartais visiškai nušviesėja - išbąla.
Wildeve neturi viduje į sagutę panašių sulenktų žiedlapių. Žiedo spalva daugiau išliega žiedo viduryje išoriniai žiedo lapai visada daugiau šviesesni, senstant žiedui visiškai išbąla.
O dėl žiedlapių skaičiaus buvau neteisi :D pažiūrėjau HMF visos šios rožės turi labai panašų žiedlapių skaičių rašo nuo 26- 41 žiedlapio :)

Re: 'Wildeve'

Parašytas: 08 Sau 2012 15:59
Aleksandra
Aciu ,Nijole :) pabandysiu ieskot kur ji pas mane, gal atskirsiu dabar :)

Re: 'Wildeve'

Parašytas: 10 Bir 2012 13:25
Pavasaris
Graži rožė (žiedai, krūmas) mėgsta užsiauginti vieną ilgą šaką (labai romantiškai atrodo) tik viena problema - labai serga (bent pas mane) grybinėm ligom :(

Re: 'Wildeve'

Parašytas: 12 Rgp 2014 19:37
LoretaA
Daug metų turiu šią rožę. Buvo persodinta, nes vos galų neatidavė ir šiemet po ilgos pertraukos vėl pamačiau, kad ji yra graži, tik labai jau greitai nubyra. Gal nuo karščio. Paveikslėlis