Miniatiūrinių rožių karalius R. Moore

Diskutuokime, aptarkime straipsnius.
Skelbti atsakymą
Nijola

Miniatiūrinių rožių karalius R. Moore

Standartinė Nijola » 11 Rgs 2010 21:54

Atvirai pasakysiu aš mažai domėjausi minetiūrinėmis rožytėmis, jų statusą, mano rožyne, man sunku nusakyti (neapsisprendusi patinka ar nepatinka).
Aš skaičiau apie selekcininką R.More, bet nepakankamai, tik perskaičius šį straipsnį http://www.roziudraugija.lt/straipsniai/ralphmoore.html" onclick="window.open(this.href);return false;
dar tada kai jis buvo/ yra Sibirkos rožyno tinklalapyje, dar kartą pasidomėjau, paskaitinėjau apie minetūrines rožytes.
Tarp kitko tik perskaičius šį straipsnį sužinojau, kad senai auginu rožytę "Yellow Doll" :)
Visai nepelnytai aš šią rožių grupę ignoravau:) manau kai visai neliks vietos didesnėm rožėm sodinti pereisiu prie minetiūrinių :)
Gaila, kad pas mus ir EU dar nėra pirkti šio selekcininko minetiūrinių mos rožių - labai būtų įdomu auginti :)
Tai ar daugiau kas nors augina R.Moore išvestas rožes????

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Miniatiūrinių rožių karalius R. Moore

Standartinė LoretaA » 13 Rgs 2010 18:40

Manau, kad daug kas iš mūsų augina nors po vieną R.Moore rožę. Pirmą kartą R.Moore pavardę pamačiau skaitydama apie Paul Bardeną - jis paminėjo R.Moore kaip vieną iš garsiausių ir daugiausia įtakos jam padariusi selekcininką. Tada minimaliai pasidomėjau kas tas R.Moore ir kai SR pamačiau jo sukurtą veislę Red Rugostar, žinoma, ją įsigijau :)
PaveikslėlisPaveikslėlis

Nijola

Re: Miniatiūrinių rožių karalius R. Moore

Standartinė Nijola » 13 Rgs 2010 19:26

Žinoma ir aš iš to pačio šaltinio sužinojau apie R.Moore bet deja tada jis manęs kažkaip nedomino :oops:
Ir jo rožių apart tos "Yellow Doll" aš ko gero neturiu arba apsimeluosiu.
Dabar labai norėčiau gauti mos mini rožyčių.

Minetiūrinės pas mane ne įtin gražiai ir išvaizdžiai auga ypatingai šiuo metu. Didesnė jų dalia visiškai plikos.

Skelbti atsakymą

Grįžti į