Raganių užsakymas iš lenkų

Parduodam, dovanojam, keičiamės, perkam...
Turgelyje savo skelbimus, susijusius su rožių auginimu, gali dėti tik LRD nariai, LRD forumo dalyviai ir asmenys, prisidedantys prie šviečiamosios LRD veiklos. Komerciniai skelbimai bus trinami.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Raganių užsakymas iš Lenkų

Standartinė LoretaA » 20 Vas 2012 09:45

Gema rašė:Per Paypal valiuta irgi nepigi. Gal olando kainos buvo mažesnės nei lenkų :B
Apie ką mes čia |(
Atsiskaitant per Paypal sistemą, nelieka mokesčio už pavedimą.

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Raganių užsakymas iš Lenkų

Standartinė Virginija » 20 Vas 2012 09:48

Raganių jie tikrai nepabrangino. Kai aš siunčiausi, jau rašiau, kad tada jie nesiuntė į kitas šalis, o tik Lenkijoj. Netgi šiemet šitų siuntimo kainų nebuvo. Bet aš siunčiausi daug raganių, manau, kad ir dabar, jei siųsitės daug, bus pigiau. Kojalavičiaus g. asortimentas menkas ir niekada jie jo tiek neišplės. O raganės ir ten, ir Maximoj kainuoja 25 Lt, bet vos kelios populiariausios veislės.
Aišku, poros raganių tikrai nėra prasmės siųstis, nebent itin retas.
Anksčiau nebuvo galima atsiskaityti per PayPal (per Paypal praktiškai nieko nekainuoja), bet reikėtų užklausti, gal dabar, kai jau siunčia į EU, atsirado galimybė. Nors lenkai nori pavedimų ir kitur.

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš Lenkų

Standartinė Gulbe » 20 Vas 2012 09:54

Na, kol kas atsakymo nėra iš pačių lenkų. Mintis paskambinti į Kojelavičių buvo nebloga, tad tą ir padariau (xixi)
Pasišnekėjau su vadybininke, atsakinga už raganes, tai ji sakė, kad kainos turėtų likti pernai metų - apie 25Lt. Paklausiau, ar jie priimtų išankstinį užsakymą su veislių pav. ir kiekiais - sakė, kad taip, tik reikėtų kalbėti su vadove, kuri bus tik rytoj. Pasiėmiau jos telefoną, ir ryt pasuksiu.
Tad turime dar vieną galimybę - užsisakyti iš Kojelavičiaus :) Ką manot? Gal jūs man į až sumeskite savo sąrašėlius, aš padarysiu dokumentą ir nusiųsiu ryt tai savininkei, kad ji galėtų su savo lenkais susisiekti ir duoti atsakymą. Ar tinka?

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Raganių užsakymas iš Lenkų

Standartinė Jūratė » 20 Vas 2012 09:57

Kas bendraujat - užklauskit, prašau, dėl to Paypal (tiesiog reikia tiesiai šviesiai jiems parašyt, kad norėtume atsiskaityt per PayPal), tai tikrai nieko sudėtingo, o labai patogu, nes nėra jokio absoliučiai mokesčio. Net pačioj PaylPal sistemoj galima nurodyti, kad valiutą konvertuotų ne PayPal, o banko kursu, tada iš vis liuks :)

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Raganių užsakymas iš Lenkų

Standartinė Aistė » 20 Vas 2012 09:58

Bet tai tikrai pigiau nei 30lt už ragane išeina. Pavyzdžiui jeigu raganė kainuoja 20 zlotu, tai pavertus mūsų pinigais išeina apie 17lt, tada jeigu siunčiamės po 11- raganių, tai vienos raganės atsiuntimas gaunasi grubiai skaičiuojant 2eurai, tai tebūnie 7 litai. Reiškiasi raganės kaina gaunasi apie 24lt :? arba aš kažką ne taip skaičiuoju :? Dėl pervedimo, būtų įdomu sužinoti ar jie nesinaudoja Paypal'u tada tas valiutos pervedimas nebūtų toks skausmingas. Ir kokiame maždaug mieste jie randasi. Pavasarį planuojame lėkti iki lenkų, gal įmanoma iš jų paimti :? Ir jeigu užsakinėsim daugiau tai ir konvertavimas neišeina toks brangus? Praeitais metais kas užsakinėjot, kiek kainavo tas pervedimas pinigų?

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš Lenkų

Standartinė Gulbe » 20 Vas 2012 09:58

antosė rašė:Raganių jie tikrai nepabrangino. Kai aš siunčiausi, jau rašiau, kad tada jie nesiuntė į kitas šalis, o tik Lenkijoj. Netgi šiemet šitų siuntimo kainų nebuvo. Bet aš siunčiausi daug raganių, manau, kad ir dabar, jei siųsitės daug, bus pigiau. Kojalavičiaus g. asortimentas menkas ir niekada jie jo tiek neišplės. O raganės ir ten, ir Maximoj kainuoja 25 Lt, bet vos kelios populiariausios veislės.
Aišku, poros raganių tikrai nėra prasmės siųstis, nebent itin retas.
Anksčiau nebuvo galima atsiskaityti per PayPal (per Paypal praktiškai nieko nekainuoja), bet reikėtų užklausti, gal dabar, kai jau siunčia į EU, atsirado galimybė. Nors lenkai nori pavedimų ir kitur.
Bet Antose, jei tie lenkai nepabrangino raganių, kaip jums tada gavosi apie 22Lt? Ar aš blogai skaičiuoju? (matematika nėra mano stiprioji pusė :), tačiau čia kaip ir aišku viskas... ) Gal lietuviams jie skaičiuoja zlotais? Ar dar kažkaip? Juk skaiciuojant eurais, tai net be siuntimo kainos išeina virš 25Lt

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš Lenkų

Standartinė Gulbe » 20 Vas 2012 10:00

Jūratė rašė:Kas bendraujat - užklauskit, prašau, dėl to Paypal (tiesiog reikia tiesiai šviesiai jiems parašyt, kad norėtume atsiskaityt per PayPal), tai tikrai nieko sudėtingo, o labai patogu, nes nėra jokio absoliučiai mokesčio. Net pačioj PaylPal sistemoj galima nurodyti, kad valiutą konvertuotų ne PayPal, o banko kursu, tada iš vis liuks :)
Paklausiu iškart, kai tik gausiu atsakymą į savo pirmąjį emailą.

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Raganių užsakymas iš Lenkų

Standartinė Aistė » 20 Vas 2012 10:00

Gema rašė:Per Paypal valiuta irgi nepigi. Gal olando kainos buvo mažesnės nei lenkų :B
Nelabai supratau, kodėl jinai nepigi? Tokia pati kaip ir banke, tik nereikia už pavedimą mokėti 100 ar 150 litų :?

Nijola

Re: Raganių užsakymas iš Lenkų

Standartinė Nijola » 20 Vas 2012 10:21

Man ta mintis su Kojalavičiaus gat. visai nepatinka :( sakau tiesiai šviesiai, jie neturės pagal mūsų sąrašus norimų raganių, ir iš kokio Lenkijos taško jie užsakinėja? ir vežasi tai neaišku?

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš Lenkų

Standartinė Gulbe » 20 Vas 2012 10:27

Nijole rašė:Man ta mintis su Kojalavičiaus gat. visai nepatinka :( sakau tiesiai šviesiai, jie neturės pagal mūsų sąrašus norimų raganių, ir iš kokio Lenkijos taško jie užsakinėja? ir vežasi tai neaišku?
Aš buvau supratusi, kad iš to paties... Kažkas minėjo berods... Nijole, čia tik pasvarstymas, bus aiškiau, kai atsakys lenkai, tada galėsime jų klausti apie atvežimo sąlygas ir kainas, gal jie mums pigiau paskaičiuos...
O Kojelavicius manau veza tai, kas paklausu ir iprasta, bet jei jie gali užsakyti tai, ko mums reikia, - kodėl gi ne? Juk pinigų jiems į priekį tai neduosim tikrai (no)
Žodžiu, mano pozicija tokia : noriu raganių :D Ir ieškosiu geriausių sąlygų gauti geriausius sodinukus :B Viskas. Bandyti reikia viską.

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Raganių užsakymas iš Lenkų

Standartinė Gema » 20 Vas 2012 10:29

Jūratė rašė:matėt, kad zloais kainos nurodytos mažesnės nei eurais? |(
Įdomu, kas įeina į tą kainą eurais? Gal kokios papildomos "paslaugos" :? O gal tai tas pats, kaip ir pas mus būdavo seniau - užsieniečiams viešbučiai brangiau. Galėtumėm lenkus apskųsti Europos Komisijai už bendrapiliečių diskriminavimą.

Reikėtų jų užklausti, kodėl skiriasi kainos zlotais ir eurais. Užuominą, jie turėtų suprasti.

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Raganių užsakymas iš Lenkų

Standartinė Virginija » 20 Vas 2012 10:31

Aš tai nelabai suprantu, kodėl skaičiuojat eurais. Reikėjo rašyti lenkiškai ;).Ir ar rašėt, kad siųsitės į Vilnių? Pirmiausia nusiųskit sąrašą (pirkit daugiau, nes paskui tikrai gailėsitės :) ), tada jie konkrečiai parašys, kiek kainuos ir galėsit spręsti, ar Jums tinka.
O aš siunčiausi 45 raganes.
Tik jau užuominų jokių nereikia. Priešingai- rašykit lenkiškai, nes tai nesunku.
Paskutinį kartą redagavo Virginija 20 Vas 2012 10:34, redaguota 1 kartą(us).

Nijola

Re: Raganių užsakymas iš Lenkų

Standartinė Nijola » 20 Vas 2012 10:34

Ar aš durna ar ne, jau nežinau bet aš niekur eurais kainų tai nematau :( tik zlotais, iš kur jūs tuos eurus pešėt :( ??
gal mes skirtingus puslapius vartom |(
aš renkuosi raganes iš čia
http://www.pracowniaogrodnicza.pl./722,powojnik-(clematis" onclick="window.open(this.href);return false;)-dark-eyes-br-b-nowosc-2011!-b-.html
ir kur čia yra eurai ??

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš Lenkų

Standartinė Gulbe » 20 Vas 2012 10:35

antosė rašė:Aš tai nelabai suprantu, kodėl skaičiuojat eurais. Reikėjo rašyti lenkiškai ;).Ir ar rašėt, kad siųsitės į Vilnių? Pirmiausia nusiųskit sąrašą (pirkit daugiau, nes paskui tikrai gailėsitės :) ), tada jie konkrečiai parašys, kiek kainuos ir galėsit spręsti, ar Jums tinka.
O aš siunčiausi 45 raganes.
Manau, ir mes lengvai 45 pasieksime :) Rašiau, kad į Vilnių, bet juk siuntimosi kainos aiškiai surašytos.
Šiaip aš ne vilnietė, tai lenkiškai nė bum bum (no) Bet galiu paprašyti kaimynės, kad parašytų lenkiškai :)Bet tada man reikia sąrašo. Laukiu :)

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš Lenkų

Standartinė Gulbe » 20 Vas 2012 10:37

Nijole rašė:Ar aš durna ar ne, jau nežinau bet aš niekur eurais kainų tai nematau :( tik zlotais, iš kur jūs tuos eurus pešėt :( ??
gal mes skirtingus puslapius vartom |(
aš renkuosi raganes iš čia
http://www.pracowniaogrodnicza.pl./722,powojnik-(clematis" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;)-dark-eyes-br-b-nowosc-2011!-b-.html
ir kur čia yra eurai ??
:D :D :D Kaip ir sakiau - lenkiškai neskaitau ir nerašau, tad to paties psl. viršuje iškart paspaudžiu GB vėliavėlę ir viską skaitau angliškai :)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Raganių užsakymas iš Lenkų

Standartinė Jūratė » 20 Vas 2012 10:38

kada paskutinis terminas sąrašui pateikt???

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš Lenkų

Standartinė Gulbe » 20 Vas 2012 10:42

Jūratė rašė:kada paskutinis terminas sąrašui pateikt???
Jūrate, iš senbuvių pastabų supratau, kad padariau klaidą - reikėjo rašyti lenkiškai, duoti sąrašą iškart ir apsimesti nemačius kainų prašyti, kad jie paskaičiuotų. Galiu bandyti iš naujo :) Parašyti lenkiškai su ko nors pagalba ir iškart pateikti sąrašą, kad jie matytų, jog norime daug, ir jiems apsimokės mums siųsti, todėl ir prašau bent preliminaraus sąrašiuko, o jį keiti ir tobulinti galėsime ;)

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Raganių užsakymas iš Lenkų

Standartinė Virginija » 20 Vas 2012 10:43

Gulbe rašė: :D :D :D Kaip ir sakiau - lenkiškai neskaitau ir nerašau, tad to paties psl. viršuje iškart paspaudžiu GB vėliavėlę ir viską skaitau angliškai :)
Turbūt čia ir yra visas nesusipratimas :) Čia , manau, ir apsimesti nereikės, viskas bus normalu. Taip atsiuntimas nepigus, bet užtat raganės pigios.

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Raganių užsakymas iš Lenkų

Standartinė Gema » 20 Vas 2012 11:28

Viticellos be galo gražios, neįmanoma net išsirinkti, noris šluoti visas iš eilės (flower)

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Raganių užsakymas iš Lenkų

Standartinė Gema » 20 Vas 2012 11:35

Gal pasakytumėt, ką reiškia prie raganės parašyta "strefy 4-9"?

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Raganių užsakymas iš Lenkų

Standartinė LoretaA » 20 Vas 2012 11:38

Gema rašė:Gal pasakytumėt, ką reiškia prie raganės parašyta "strefy 4-9"?
Zona 4-9

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Raganių užsakymas iš Lenkų

Standartinė Jūratė » 20 Vas 2012 11:55

Kuri grupė atsparesnė "Early Large-flowered Group" ar "Late Large-flowered Group"?

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Raganių užsakymas iš Lenkų

Standartinė Aistė » 20 Vas 2012 11:57

Gal galite padėti :$

nie wymaga cięcia- tai reiškia, kad jokio genėjimo ir reikia išlaikyti visą raganę per žiemą?
Slabe- truputi genima?
silne- tai reiškia, kad galima visą genėti paliekant 30-40cm?
wcale- tai išgenima visiškai iki žemės, ir jinai atauga iš pagrindo?

Jeigu gerai suprantu, tai geriausia būtų rinktis wcale arba silne genimas, nes kitaip neišsaugosim mes jų per žiema?

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš Lenkų

Standartinė Gulbe » 20 Vas 2012 12:03

Gavau atsakymą iš lenkų, viskas angliškai ir labai abstrakčiai :) Kad dabar jie renka užsakymus ir juos tvirtina, tada anksti pavasarį (nuo kovo 15d.) susisiekia su klientais ir suteikia info apie pavedimą. Su siuntimu į Lietuvą yra susidūrę ;) (xixi) ir nemato dėl to jokių problemų :)
Žodžiu, manau, kad planas būtų toks - per šiandien - rytoj pasidarome bendrą sąrašėlį ir tada jau lenkiškai (man kaimynė išvers) siunčiu užklausimą apie atitinkamas konkretaus mūsų užsakymo sąlygas, kainas ir galimybę pervesti pinigus PayPal. Ar teisingai mąstau? Ir tada spręsime.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Raganių užsakymas iš Lenkų

Standartinė LoretaA » 20 Vas 2012 12:10

aistejukas rašė:Gal galite padėti :$

nie wymaga cięcia- tai reiškia, kad jokio genėjimo ir reikia išlaikyti visą raganę per žiemą? - negenėti
Slabe- truputi genima?
silne- tai reiškia, kad galima visą genėti paliekant 30-40cm?
wcale- tai išgenima visiškai iki žemės, ir jinai atauga iš pagrindo? - kažin ar čia apie genėjimą
Jeigu gerai suprantu, tai geriausia būtų rinktis wcale arba silne genimas, nes kitaip neišsaugosim mes jų per žiema?

Skelbti atsakymą

Grįžti į