Raganių užsakymas iš lenkų

Parduodam, dovanojam, keičiamės, perkam...
Turgelyje savo skelbimus, susijusius su rožių auginimu, gali dėti tik LRD nariai, LRD forumo dalyviai ir asmenys, prisidedantys prie šviečiamosios LRD veiklos. Komerciniai skelbimai bus trinami.
Skelbti atsakymą
Paukštukas
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: 23 Sau 2011 19:19
Miestas: Vilnius

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Paukštukas » 05 Bal 2012 13:36

LoretaA rašė:Nepaskaičiuosit, nes kiekvieną dieną (gali ir tą pačią dieną kelis kartus) keičiasi. Ko taip spaudžiat (xixi) - na užmeskit litą, kitą, juk žmogus dirba (yes)
Nespaudžiu tokiuose reikaluose :) Dėl tikslumo ;)

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Virginija » 05 Bal 2012 14:05

Neturiu nė kada prie kompiuterio prieiti, kariauju su trim anūkais :D Kaip čia viskas gavosi sudėtinga :? , man anksčiau nebuvo jokių problemų - ar čia didelį biznį transportavimo firma nori padaryti ar čia tokia politika :? Patiems suvažinėti tiek pat kainuotų.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė LoretaA » 05 Bal 2012 14:23

Jeigu tiek pat kainuotų, vadinasi vežėjui jokio biznio :) . Mokame ne tik už degalus, amortizaciją, taip pat atlyginimai darbuotojams + kelių moksčiai ir t.t., bet ir sugaištą laiką.

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Virginija » 05 Bal 2012 14:50

Na, jei čia viskas gerai, tai visgi nebrangiai išeina raganės :) (kai taip sudėtingai skaičiuojam, tai net nesusigaudžiau iš pradžių, pasirodė, kad brangu).

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Jūratė » 05 Bal 2012 14:56

jei teisingai suskaičiavau, raganė apytiksliai kainuoja 19,50 lt
Jums irgi panašiai?
Tiesa, aš dar pamiršau pripliusuot už pavedimą. Greičiausiai galutinė suma bus labai netoli 20 lt.

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Gema » 05 Bal 2012 15:36

Man taip pat gaunasi po 20 lt, grubiai pridėjus už pavedimą ir galimiems konvertavimo ir pervedimo nuostoliams:).

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Aistė » 05 Bal 2012 15:51

Taip +- apie 20lt

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Gulbe » 05 Bal 2012 20:00

O dieve, merginos, gelbėkit, tikrai plaukai šiaušiasi ;( Ir aš dar visai su buhalterija susipykusi...... O darbe (naujam) - kaip tyčia - nuo ryto iki nakties, vaikas serga, prašysiu pagalbos padėt suskaičiuot.
Taigi, skambinau į banką - ten pasakė, kad aš neturiu teisės daryti tarptautinio pavedimo - reikia gauti kažkokius rekvizitus. Galiu padaryti ir iš banko, ne internetu, kainuos (eurais) 50Lt, tik bėda, kad bankų darbo laiku aš absoliučiai išeiti iš darbo negaliu, ir būnu dažniausiai ne Vilniuje. Na bet spręsim. Toliau. Kursas - mano SEB bankas - kažkaip sakė keičiasi keletą kartų per dieną, kai skambinau, tuo metu buvo 3,6414 berods... Kažkaip vadinasi ne grynųjų pinigų konvertavimas. Banke man patarė pasiklausti, kiek jų bankas ims mokesčių už tą pervedimą, ir iškarto jiems tą sumą nusiųsti. Dėl pavedimų iš jūsų mokesčių - ačiū, kad kažkas įspėjote, pasiskambinsiu pasiklausti.
Tiesą sakant, neįsivaizduoju, kaip man viską sukontroliuoti ir kaip nepatirti nuostolių, ir jūsų niekaip nenuskriausti...

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Aistė » 05 Bal 2012 20:10

Gulbe iki kada jiems reikia pinigėlius pervesti?

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Gulbe » 05 Bal 2012 20:14

jie ačiū dievui to man neparašė :) Ta prasme, nespaudžia. Bet žinote, Lenkijoje Velykos rimta šventė, tikiusi taip išlošti laiko, duosiu vyrui paskaityti tuos mūsų apmąstymus tuoj :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė LoretaA » 05 Bal 2012 20:30

Argi iš visų kas užsisakėt raganes, niekas neturite eurinės sąskaitos? Perimkit apmokėjimą iš Gulbės, nereikės lėkti į jokį banką ir žmogus galės ramiai Velykas švęsti. Tik būtina sužinoti kokią sumą nurašys lenkų firmai už pinigų įskaitymą ir prie raganių, transportavimo kaštų pridėti ir įskaitymo į sąskaitą išlaidas.

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Aistė » 05 Bal 2012 20:42

Bet kaip butu gerai, jeigu butu sutikę su Paypalu, iškarto pervesčiau... Tai yra liepčiau vyrui pervesti (xixi) , o Eurinės sąskaitos deja neturiu :(

masha
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 09 Bir 2011 08:57
Miestas: Panevėžio apskritis

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė masha » 05 Bal 2012 20:44

Aš galėčiau skubiai atsidaryti eurinę sąskaitą, bet štai kokią informaciją radau:
"Informuojame, kad šį penktadienį, t.y. 2012.04.06 nebus vykdomi
mokėjimo nurodymai EURAIS, taip pat nebus užskaitų EUR.
Priežastis - mokėjimo nurodymai EURAIS vykdomi sistemoje TARGET2 , o
balandžio 6 d. Europos centriniame banke yra nedarbo diena.

Mokėjimo nurodymai ir užskaitos LITAIS 2012.04.06 veiks kaip eilinę darbo dieną".

Rytoj sužinosiu, kokia galimybė artimiausiomis dienomis padaryti apmokėjimą.

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Aistė » 05 Bal 2012 20:48

Aš irgi ryt pasiskambinsiu į banką, nes atrodo, kad aš pavedimą galiu padaryti, nes atidaro man tarptautinius mokėjimus :? Tik reikia viską sužinoti dėl tų mokesčių :)

Nijola

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Nijola » 05 Bal 2012 21:08

turiu EU sąskaitą
bet gi pinigus galima pervesti ir po švenčių |(
galėčiau pervesti pinigus, bet tada būtų tokia salyga :
pavedimą padarote man vienas žmogus visą sumą (parašydami kokią sumą turiu pervesti) ir parašote visus duomenis kam padaryti pavedimą. Mano sąskaita SEB

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Gulbe » 05 Bal 2012 21:35

Visoms atsiųsiu paskaičiuotas individualias apmokėjimų sumas su išaiškinimu kas už ką ir kiek :) Vyras padėjo, padarė man tokią formulę, dabar lauksiu atsakymo iš lenkų. Maniškis sako, kad taip tobulai mokame auginti gėles, kur neįmanoma nieko suprasti (jam neįmanoma), o tokio paprasto dalyko, kaip pavedimas, nesuskaičiuojame :) Tikiuosi, suveiks tas mano brangiojo būdas, ir ryt gausiu atsakymą iš lenkų, kurie paskutinę sąskaitą siųsdami man privėlė visokių klaidų su kiekiais, tai tegu atsako į klausimus dabar :) Na truputį ramiau tapo, kai pamačiau, jog SEB valiutų (ne grynųjų) kursai stabilūs jau kelias dienas, nors man ir sakė, kad kinta kas kelios valandos, bus lengviau suskaičiuoti. Labanakt visoms, dieną prisijungti negalėsiu, vėl vakare.

Paukštukas
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: 23 Sau 2011 19:19
Miestas: Vilnius

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Paukštukas » 06 Bal 2012 00:26

Iki Švenčių tarptautinio pavedimo gali ir nepavykti padaryti, nes Europoje labai daug kur Didysis Penktadienis - nedarbo diena. Lenkijoje ko gero taip pat daugelis nedirbs, tikintieji jie labai.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė LoretaA » 06 Bal 2012 07:26

Turiu pasiūlymą - mokėti už abu užsakymus vienu pavedimu :) Tada susimažins iki minimumo pavedimo ir įskaitymo mokesčiai - jie bus vieni +- 120 Lt, o ne du kartus po tiek.

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Gulbe » 06 Bal 2012 20:55

Labas vakaras visoms ir Tadui :)
Na pagaliau atrodo suskaičiavau. Mes gausime 126 raganes, atvežimo mokestis - 123Eu, pavedimo mokestis - 50Lt, pavedimo mokestis man, kad pinigus gausiu iš jūsų sąskaitų - 1,40 Lt ( jei jūsų bankas SEB, skaičiuokite po 1 Lt, visoms paskaičiavau 1,40, jei esate SEB, išminusuokite 40ct).

Vienos raganės kaina 15,38 Lt
Vienos raganės atvežimo kaina - 3,38Lt
Pavedimo mokestis - 2,78Lt
Pavedimo mokestis man - 1,40 (arba 1 Lt)
Euro kursas, kuriuo man keis atsiųstus jūsų litus į eurus - 3,4614

Jei mane dar apmokestins lenkų bankas po to, kai padarysiu pavedimą, prašysiu visų solidarumo jį padengti pasidalinant. Dabar kiekvienam parašysiu mokėtiną sumą ir savo rekvizitus. Jei kils neaiškumų, prašau sakyti. Dieve, kaip tikiuoi, kad nekils |( :D Baigiu nuprotėti. Lenkams parašiau, kad bandysiu pavedimą padaryti antradienį, bet bijau, kad neišdegs, tačiau visas labai raginu padaryti kuo skubiau. Labos naktelės, gerų artėjančių švenčių

Vartotojo avataras
Aivė
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 06:49

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Aivė » 09 Bal 2012 09:31

Su Sventemis visus!
Gulbe, labai aciu uz tai ka darai! Manau visi neuztruksim su pavedimais (handshake)
http://www.aplinkosprojektas.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Gulbe » 10 Bal 2012 06:48

Sveiki,
labai skubu, tod4l labai trumpai -
pavedimus gavau iš:
Nijolės, Tado, Gemos, Kukushkos, Jūratės ir Antosės. Turiu patvirtinimus, kad jie padaryti, bet dar nematau iš Paukštuko, Aivės, mashos ir Aistėjuko. Nieko negavau iš Redos ir Rajono. Jei neatėjo jūsų siųstos až, atsiprašau. Lauksiu vakaro, dabar bėgu, geros dienelės Dar yra prisijungusios 4 moterys, iš čia su manimi ir susidaro 126 raganės, 18 žmonių :)

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Aistė » 10 Bal 2012 07:59

Kaip įdomiai, pas mane rašo, kad jau neberezervuota o pervesta |( Bet pagalvojus, sunkiai eina pavedimai,jeigu aš pervedžiau penktadienį, o jisai dar neatėjo.... NIeko nepadarysi, šventės...

Vartotojo avataras
kukushka
Pranešimai: 226
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 08:03
Miestas: Alytaus r.

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė kukushka » 10 Bal 2012 08:17

Gulbe rašė:Sveiki,
labai skubu, tod4l labai trumpai -
pavedimus gavau iš:
Nijolės, Tado, Gemos, Kukushkos, Jūratės ir Antosės.
Aš tik prieš dešimt minučių pervedžiau, tai ten ne nuo manęs gavote :$

Reda
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 10 Lap 2010 13:24
Miestas: Vilnius-Telšių raj.

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Reda » 10 Bal 2012 08:28

Gulbe,
patikrinau savo operacijų sąrašą - rašo, kad pavedimas įvykdytas, sąskaita tame pačiame banke, tad pavedimas neturėtų užtrukti.

rajonas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 20 Vas 2012 07:38

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė rajonas » 10 Bal 2012 08:48

Gulbe, rašiau AŽ ir patikrinau sąskaitą, rodo, kad pavedimas įvykdytas, turėtų atsirasti laiku, bankas SEB

Skelbti atsakymą

Grįžti į