Rožes parduoda

Parduodam, dovanojam, keičiamės, perkam...
Turgelyje savo skelbimus, susijusius su rožių auginimu, gali dėti tik LRD nariai, LRD forumo dalyviai ir asmenys, prisidedantys prie šviečiamosios LRD veiklos. Komerciniai skelbimai bus trinami.
Nijola

Rožes parduoda

Standartinė Nijola » 14 Rgs 2010 19:40

Čia šioje forumo dalyje galima dėti nuorodas kas parduoda rožes, arba kur mes perkame.
Čia galima kurti užsakymų temas.
Gal but kas nors iš jūsų nori parduoti ar padovanoti savo augintą rožę kodėl ne?, gal norit daryti mainus - prašom keiskitės, parduokit, dovanokit. ;)

Priminsiu, kad jau Sibirkos rožynas paskelbė savo tinklalapyje naują rudens/pavasario 2010/2011m pardavimo katalogą, priimami užsakymai.
http://www.rozes.lt/htm/titulinis.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Vokietija, didelis senovinių rožių pasirinkimas.
http://www.rosenhof-schultheis.de/Rosen/index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
zebenkstiejka
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 08:17
Miestas: Vilnius-Molėtų raj.
Susisiekti:

Re: Rožes parduoda

Standartinė zebenkstiejka » 16 Rgs 2010 08:29

Tas vokiškas puslapis išties "turtingas" rožėmis. Mielai prisidėčiau prie užsakymo, jei kas iš ten siųstųsi :) Ar yra tokių?... :roll:
Aš nuskinsiu rožių kvietkų
inlaisiu dūnojun
plauk rožele raudonoji
in mano šalelę

Vartotojo avataras
Sigita
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 15:55

Re: Rožes parduoda

Standartinė Sigita » 16 Rgs 2010 09:45

Atsidariau Nijolės nuorodą, ir seilė nutįso - kiek erškėčių. Vokiškai nemoku, bet kažkaip viską suprantu, tik nesu tikra dėl tų keturių juostelių viršuje, ar jos rodo zoną?
Paskutinį kartą redagavo Sigita 25 Rgp 2011 00:03, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
zebenkstiejka
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 08:17
Miestas: Vilnius-Molėtų raj.
Susisiekti:

Re: Rožes parduoda

Standartinė zebenkstiejka » 16 Rgs 2010 09:52

Vokiškai ir aš nė bumbum :oops: todėl tenka vertaliotis su "google vertėju" visą tą puslapį. Ypač man ydomios "laukinės" rožės :) Tos juostelės viršuje manau rodo, kiek yra likę tos rožės pardavime. Tik man labai trūksta ten USDA zonų aprašymų.. otai tas "hardy" arba "very hardy" biesai ką gali reikšti :?
Aš nuskinsiu rožių kvietkų
inlaisiu dūnojun
plauk rožele raudonoji
in mano šalelę

Nijola

Re: Rožes parduoda

Standartinė Nijola » 16 Rgs 2010 12:33

Mergaitės - tos juostelės parodo ar yra dar ta rožė pardavime jai raudona - viskas išparduota.
Patarimas, šiame puslapyje atsikopini rožės pavadinimą ir tikrini aprašymą čia http://www.helpmefind.com/rose/plants.php" onclick="window.open(this.href);return false;
ir taip dirbi :lol: ;)

Paukštukas
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: 23 Sau 2011 19:19
Miestas: Vilnius

Re: Rožes parduoda

Standartinė Paukštukas » 11 Vas 2011 12:02

Ar pastebėjote (aš - taip :) ), kad Sibirkos rožynas atnaujino savo 2011 m. pavasario kataloga? Atsirado naujienų, taip pat tokių rožių, kurios jau buvo parduotos...

mamaviete
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 14:17

Re: Rožes parduoda

Standartinė mamaviete » 11 Vas 2011 12:20

As tai pastebejau :? Bet gal atsilaikysiu pagundai- paliksiu ta dziaugsma rudeniui ;)

mamaviete
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 14:17

Re: Petrovic Roses - Serbija

Standartinė mamaviete » 03 Kov 2011 11:26

Kad niezti- tai ne tas zodis! Siandien bandysiu ir ELIJOSIAMS pasiskambint, pasiteirausiu apie dominancias rozes .Nes roziu kompanjonai tai jau ant palangiu dygsta ;)

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Petrovic Roses - Serbija

Standartinė Aistė » 03 Kov 2011 12:30

mamaviete rašė:Kad niezti- tai ne tas zodis! Siandien bandysiu ir ELIJOSIAMS pasiskambint, pasiteirausiu apie dominancias rozes .Nes roziu kompanjonai tai jau ant palangiu dygsta ;)
Pranesk kaip seksis ir ką gero papasakos, nes ir pas mane yra kelios, kurių norėčiau iš jų. Kokios įdomu pas juos kainos dabar? Ir kokias jie turi, nes jų puslapyje yra išvardintos, bet ar jas visas turi. Reikia gal ir man jiems skambtelti (bandit)

mamaviete
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 14:17

Re: Petrovic Roses - Serbija

Standartinė mamaviete » 03 Kov 2011 14:32

As tai teiravausi del WILLIAM SCHAKESPEARE, nes pas petroviciu jau nebebuvo, tai labai nudziugau, nes ELIJOSIAI turi! :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 03 Kov 2011 14:36

Pasidomėkite, ar pas juos WILLIAM SCHAKESPEARE 2000 ar be 2000, nes šioji labai ligota |(

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Rožes parduoda

Standartinė Jūratė » 03 Kov 2011 14:50

kas ten žino kokia ta rožė pas juos iš tikrųjų. 2009 m. vasarą aš pirkau Šekspyrą iš jų, rudenį labai sirgo tikrąją miltlige, žiemos neištvėrė.

raskila
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 17 Rgs 2010 18:52
Miestas: kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė raskila » 03 Kov 2011 14:59

Na, mes pernai pas juos nuvaziavom labai labai velai rdeni, kada jau visos rozes buvo ispirktos, niekas nauju nebesodino, tai akcentavo, kad pas juos bus butent WILLIAM SCHAKESPEARE 2000. Tada manes ji nedomino :$ , domejausi kitomis, dabar jau gundausi as jos.

mamaviete
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 14:17

Re: Rožes parduoda

Standartinė mamaviete » 03 Kov 2011 15:02

Na, man pabreze, kad 2000! tai kaip zinot kaip istikruju? jau taip nudziugus buvau, kad pavasari ja jau turesiu :| galeciau palaukt rudens sezono ir SIBIRKOJ isigyt, bet kad tas sekspyras vyrui gimtadieniui skiriamas!o gimtadienis tai - kova!

Vartotojo avataras
vilmis
Pranešimai: 720
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 14:28
Miestas: DK/LT
Susisiekti:

Re: Rožes parduoda

Standartinė vilmis » 04 Kov 2011 10:44

Bet ar norit dovanoti vyrui sirgti linkusią rožę?

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Rožes parduoda

Standartinė Jūratė » 04 Kov 2011 11:19

Rūpinsis, kad nesirgtų tai žmona :D

Vartotojo avataras
Aivė
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 06:49

Re: Rožes parduoda

Standartinė Aivė » 02 Bir 2011 06:53

Sveiki,
nezinau kur geriau butu galima parasyti, bet turiu dideli prasyma :)
Gal kas turite arba galite patarti kur galima isigyti Roze 'Heidetraum' (6 vnt).
Aciu!
http://www.aplinkosprojektas.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 02 Bir 2011 07:18

Aivė rašė:Sveiki,
nezinau kur geriau butu galima parasyti, bet turiu dideli prasyma :)
Gal kas turite arba galite patarti kur galima isigyti Roze 'Heidetraum' (6 vnt).
Aciu!
Labas,
galima buvo parsisiūst, dabar tik rudenį
http://www.rosenversand24.de/storefront ... um%AE.html" onclick="window.open(this.href);return false;
paieškokit alternatyvų .
kad ir http://www.rozes.lt/htm/gartnerfreude.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 02 Bir 2011 07:19

randu, kad Elijošiai turi http://www.roziu-sodinukai.lt/search/la ... %BE%C4%97s" onclick="window.open(this.href);return false;
nesunku rast 'paguglinus'. Pasiskambinkit jiems paklaust ar dar turi ;)

Vartotojo avataras
Aivė
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 06:49

Re: Rožes parduoda

Standartinė Aivė » 02 Bir 2011 08:34

Taip Gärtnerfreude panasi, taciau raudona :$
Aciu uz greita atsakyma !
Alijosiams jau paskambinau - greitai suzinosiu kiek ju turi ! (bravo)

ACIU!
http://www.aplinkosprojektas.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Aivė
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 06:49

Re: Rožes parduoda

Standartinė Aivė » 02 Bir 2011 12:35

Yra tik panasi roze - 'Rody'
Gal kas auginate ir galite pakomentuoti? ;)
http://www.aplinkosprojektas.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Rožes parduoda

Standartinė Rita » 02 Bir 2011 17:11

Aš gal čia ne į temą,bet gal norėtumėt paskaityti šio tinklalapio pirmame lape apie poliantines rožes.Ten Vilmis taip susižavėjes rašė apie rožę"The Fairy",kad sakė norėtu auginti 100 tokių rožių,gal ir Jums patiktu,apie ją visi rašo tik teigiamai :)

Laiminga
Pranešimai: 266
Užsiregistravo: 04 Kov 2011 14:10

Re: Rožes parduoda

Standartinė Laiminga » 06 Bir 2011 14:33

sveiki, gal žinote, kur galima įsigyti baltų stiebinių rožių. Kiek ieškojau, tai visi turi įvairių spalvų ir tik ne baltų.

Nijola

Re: Rožes parduoda

Standartinė Nijola » 06 Bir 2011 15:01

Laiminga rašė:sveiki, gal žinote, kur galima įsigyti baltų stiebinių rožių. Kiek ieškojau, tai visi turi įvairių spalvų ir tik ne baltų.
Jau senai pirkau Maxsimoje dvi baltas pasisekė pakliuvo viena Iceberg kita Bonica .
Turėjo kauniečiai, bet ne sodo rožė ir ne Elijošiai, pamiršau jų pavardę :( :$ jie visada turi nemažai stiebinių, ir pas juos buvo Iceberg stiebinė rožė.
Jie buvo ir mugėje. Gal kiti forumo dalyviai prisimins kaip jie vadinasi ar pavardę, prekiauja vyras ir žmona vidutinio amžiaus.

Vartotojo avataras
Rožė
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 10 Rgs 2010 19:34
Miestas: Kaunas

Re: Rožes parduoda

Standartinė Rožė » 06 Bir 2011 15:29

Nijole rašė:
Laiminga rašė:sveiki, gal žinote, kur galima įsigyti baltų stiebinių rožių. Kiek ieškojau, tai visi turi įvairių spalvų ir tik ne baltų.
Jau senai pirkau Maxsimoje dvi baltas pasisekė pakliuvo viena Iceberg kita Bonica .
Tiesiog įdomu (jei galima smalsumą patenkinti) - Maximos rožės atitiko pavadinimus ar "pakliuvo", tai reiškia buvo parduodamos kaip visai kitos? Nes aš tai jau labai nebepasitikiu...

Skelbti atsakymą

Grįžti į