Rožes parduoda

Parduodam, dovanojam, keičiamės, perkam...
Turgelyje savo skelbimus, susijusius su rožių auginimu, gali dėti tik LRD nariai, LRD forumo dalyviai ir asmenys, prisidedantys prie šviečiamosios LRD veiklos. Komerciniai skelbimai bus trinami.
Nijola

Re: Rožes parduoda

Standartinė Nijola » 06 Bir 2011 20:57

Rožė rašė:
Nijole rašė:
Laiminga rašė:sveiki, gal žinote, kur galima įsigyti baltų stiebinių rožių. Kiek ieškojau, tai visi turi įvairių spalvų ir tik ne baltų.
Jau senai pirkau Maxsimoje dvi baltas pasisekė pakliuvo viena Iceberg kita Bonica .
Tiesiog įdomu (jei galima smalsumą patenkinti) - Maximos rožės atitiko pavadinimus ar "pakliuvo", tai reiškia buvo parduodamos kaip visai kitos? Nes aš tai jau labai nebepasitikiu...
Taip teisingai, pasisekė - pakliuvo geros veislės, nes etikėtės visai su kitais pavadinimais kabojo. Gal ir žiauru, bet maxsimoje pirkdavau rožes tik vienam sezonui ir į pavadinimus niekada jau nekreipiu dėmesio renkuosi spalvą, nes man nesiseka nė karto nenupirkau tai kas parašyta.
Kas yra vienam sezonui?, tai yra sodinu į vazonus jei žydi gerai, jei peržiemoja taip pat gerai :D bet ne taip gaila jei prarandu, neišgyvena :P

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Rožes parduoda

Standartinė Gulbe » 23 Rgp 2011 20:04

Ar teisingai supratau, kad šioje temoje galime formuoti užsakymus? (yes) Ar niekas neplanuojate siųstis iš Petrovičiaus? Jei taip, gal kooperuojamės?

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Rožes parduoda

Standartinė LoretaA » 24 Rgp 2011 06:29

Gulbe rašė:Ar teisingai supratau, kad šioje temoje galime formuoti užsakymus? (yes) Ar niekas neplanuojate siųstis iš Petrovičiaus? Jei taip, gal kooperuojamės?
Gulbe, nejaugi Jus nerandate nieko tinkamo savo sodui "Sibirkos Rožyne" |( Šiuo metu turiu apie 300 veislių rožių, peržiūrėjusi SR katalogą, turiu save riboti , nors mielai pirkčiau apie 40 - 50 veislių, bet deja, nebeturiu tiek vietos.

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Rožes parduoda

Standartinė Gulbe » 24 Rgp 2011 16:07

koala rašė:
Gulbe rašė:Ar teisingai supratau, kad šioje temoje galime formuoti užsakymus? (yes) Ar niekas neplanuojate siųstis iš Petrovičiaus? Jei taip, gal kooperuojamės?
Gulbe, nejaugi Jus nerandate nieko tinkamo savo sodui "Sibirkos Rožyne" |( Šiuo metu turiu apie 300 veislių rožių, peržiūrėjusi SR katalogą, turiu save riboti , nors mielai pirkčiau apie 40 - 50 veislių, bet deja, nebeturiu tiek vietos.
Randu, ir turbūt buvau pirmoji, nusiuntusi užsakymą, nes seniai žinojau, ko reikia, o tikrindavau į dieną kelisskart. Dar susirašiau su Dovile, tai kai kas paaiškėjo.Pvz., kad Mme Knorr beveik lygu Comte de Chambord (čia Jūsų kaltė, Koala, kad taip įkvėptai apie ją parašėte :) ), o dėl kitų poros rožių tai galiu palaukti, galiu pakeisti, bet jei būtų užsakymas, prisidėčiau. Jei ne - nieko baisaus :)

Vartotojo avataras
zebenkstiejka
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 08:17
Miestas: Vilnius-Molėtų raj.
Susisiekti:

Re: Rožes parduoda

Standartinė zebenkstiejka » 13 Rgs 2011 21:07

Gulbe rašė:Ar teisingai supratau, kad šioje temoje galime formuoti užsakymus? (yes) Ar niekas neplanuojate siųstis iš Petrovičiaus? Jei taip, gal kooperuojamės?
Mielai prisidėčiau, tik nesupratau ar jūs pati užsakinėsit, ar ieškote kas užsakys?
Aš nuskinsiu rožių kvietkų
inlaisiu dūnojun
plauk rožele raudonoji
in mano šalelę

raskila
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 17 Rgs 2010 18:52
Miestas: kaunas

Re: Rožes parduoda

Standartinė raskila » 21 Rgs 2011 11:26

Gal tikrai vel organizuojame roziu uzsakyma is Petroviciaus. Visdelto asortimentas didziulis ir kainos gaunasi (like) As taip pat prisidedu. Laukiu dar is (xixi) Petroviciaus zadetosios Winchester Cathedral, kurios negavau pavasari. Kas siais metais turite noro ir galimybes uzsakineti rozes. Atsiliepkite (yes)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Rožes parduoda

Standartinė LoretaA » 21 Rgs 2011 11:30

Kai susikaupsiu priminsiu p. Petrovičiui dėl rožių, kurių negavome, bet organizuoti užsakymą, tikrai, neketinu.

Vartotojo avataras
vilmis
Pranešimai: 720
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 14:28
Miestas: DK/LT
Susisiekti:

Re: Rožes parduoda

Standartinė vilmis » 21 Rgs 2011 15:02

Verta prisiminti, kad Petrovič turi daug trūkumų - ne EU (daug užima laiko dokumentų tvarkymas), bloga sodinukų kokybė (ar verta auginti nuo skiepo?), tam kas organizuoja užsakymą tenka milžiniška atsakomybė. Tad reikėtų pamąstyti ar verta. Yra daug rožių pardavėjų Europos Sąjungoje - užsakei pervedei pinigus ir gavai užsakymą.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Rožes parduoda

Standartinė LoretaA » 21 Rgs 2011 18:59

vilmis rašė:Verta prisiminti, kad Petrovič turi daug trūkumų - ne EU (daug užima laiko dokumentų tvarkymas), bloga sodinukų kokybė (ar verta auginti nuo skiepo?),
Vilmi, pirma - jus nematėte sodinukų, antra - kai kurie tokie tapo (nuo skiepo) dėl to, kad ilgai keliavo, trečia - (kalbu tik apie save) aš neįperkų sodinukų iš EU.

raskila
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 17 Rgs 2010 18:52
Miestas: kaunas

Re: Rožes parduoda

Standartinė raskila » 21 Rgs 2011 19:37

Va, butent EU kaina ir gasdina. Aisku, neuztrunka dokumentu tvarkymas, pigus persiuntimas ir t.t. Bet rozes kaina pranoksta visas kitas islaidas, ir visumoje iseina labai brangu. Kas liecia kokybe. Sodinukai is serbu buvo puikus, jei ir teko auginti nuo skiepo, tai tik buvo "profilaktinis" genejimas del tolimos keliones. Aciu, Koalai. Visdelto, is savo patirties galiu pasakyti, kad dabar dauguma siu roziu jau pralenke, praaugo is zinomu Lietuvos rozynu si pavasari pirktas rozes. Kai kurios siekia apie metra ir daugiau.

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Rožes parduoda

Standartinė Rūta » 21 Rgs 2011 20:17

Neabejotinai, sodinukų iš Serbijos kokybė buvo puiki. Vien ko verta labai gerai išsivysčiusi šaknų sistema - o tai svarbiausia.

Paukštukas
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: 23 Sau 2011 19:19
Miestas: Vilnius

Re: Rožes parduoda

Standartinė Paukštukas » 20 Spa 2011 12:36

Gal kas nors iš vilniečių (ar gyvenančių link Molėtų) dar užsisakysite rožių iš Sibirkos? Rašo, kad iki 23 d. priima užsakymus.Pritrukau 2-3 rožių, mielai jungciausi, jei galima :)

Vartotojo avataras
Pavasaris
Pranešimai: 161
Užsiregistravo: 05 Rgs 2011 11:53
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Rožes parduoda

Standartinė Pavasaris » 22 Spa 2011 13:57

Paukštuk, esu užsisakiusi pavasariui. Jeigu kas galesiu parvežti iki Vilniaus. Rudenines jau parsivežiau ir pasodinau :)

Paukštukas
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: 23 Sau 2011 19:19
Miestas: Vilnius

Re: Rožes parduoda

Standartinė Paukštukas » 22 Spa 2011 20:20

Na, tikrai nustebau, kad jau pavasariui užsakėte :) Aš dar rudenyje blaškausi :D
Dėkui už pasiūlymą, dėl pavasarinio užsakymo pagalvosiu per žiemą.

Audrone
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 12 Rgp 2011 18:04
Miestas: Kaunas

Re: Rožes parduoda

Standartinė Audrone » 24 Spa 2011 21:12

Norėčiau pasiklausti, ar kas nors bandėte siųstis Austino rožes tiesiai iš Anglijos. Aišku, kainos jų tikrai labai didelės...

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Rožes parduoda

Standartinė Rasa » 25 Spa 2011 05:03

Aš esu, kažkada labai labai seniai, dar Sibirkos rožyno nebuvo. Brangu, ir kokybė ne ypatinga buvo
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Rožes parduoda

Standartinė Virginija » 25 Spa 2011 18:02

Audrone rašė:Norėčiau pasiklausti, ar kas nors bandėte siųstis Austino rožes tiesiai iš Anglijos. Aišku, kainos jų tikrai labai didelės...
Vėliau būna didelės nuolaidos, bet, jei kokybė sodinukų nekokia, tai tikrai neverta. Dar puikiausiai galima siųstis iš Zimbelarijos, RS forume kažkas siūlė kooperuotis.

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Rožes parduoda

Standartinė Gulbe » 27 Vas 2012 15:50

Sveikos, vilnietės/čiai,
ar kas planuojate pavasarį siųstis rožių iš Sibirkos? Būčiau dėkinga, jei priglaustumėte mano vieną (jei tai nepakeltų jūsų užsakymo kainos).

Vartotojo avataras
RožėDD
Pranešimai: 662
Užsiregistravo: 03 Geg 2011 07:36
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Rožes parduoda

Standartinė RožėDD » 28 Vas 2012 08:40

Gulbe rašė:Sveikos, vilnietės/čiai,
ar kas planuojate pavasarį siųstis rožių iš Sibirkos? Būčiau dėkinga, jei priglaustumėte mano vieną (jei tai nepakeltų jūsų užsakymo kainos).
Aš užsisakiau pora. Priglausime. Be to, jei ir šiemet leis galimybė, nuvažiuosime pasiimti su drauge.
http://sodoziedai.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Rožes parduoda

Standartinė LoretaA » 28 Vas 2012 09:10

RožėDD rašė:Aš užsisakiau pora. Priglausime. Be to, jei ir šiemet leis galimybė, nuvažiuosime pasiimti su drauge.
RožeDD, reikėtų atsiklausti SR šeimininkų ar galima atvykti - juk pats darbymetis bus. Iškasti, išsiųsti, be to ir kiti pavasariniai darbai. Jų laikas auksinis. Juk kai siunčia, jie paruošia siuntas, atvykusi tarnyba išrašo popierius, pasiima ir viskas. Jeigu dėl dviejų ar trijų rožių atvyksta klientas, tada viskas vyksta mažiausiai penkis kartus ilgiau |(

Karambolė
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 06 Bal 2012 13:54

Re: Rožes parduoda

Standartinė Karambolė » 06 Bal 2012 18:18

Laba diena,
taip jau isejo, kad perdarinejant gelyna tenka atsisakyti siu roziu pirktu 2010 m is Sibirkos. Gal kas nors noresite pirkti, keisti i daugiametes geles ar hortenzijas Anabele, varpinius augalus ir pan.? Veiksmas vyksta Rumsiskese... Mano nr. 868781125.
CARDINAL DE RICHELIEU 1VNT. (rezervuota)
TUSCANY SUPERB 1 VNT.
BOTZARIS 1VNT. (rezervuota)
JAQUES CARTIER 3 VNT.
FELICITE PARMENTIER 3 VNT (rezervuotos)
HONORINE DE BRABANT 1 VNT
LOUSE ODIER 1 VNT.
THERESE BUGNET 1 VNT. (parduota)
CINDERELLA 1VNT.
RHAPSODY IN BLUE 3 VNT.

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Rožes parduoda

Standartinė DaliaRaimonda » 07 Rgp 2013 17:18

Negaliu nepasidalinti gražiomis rožėmis :) . Kauno Ermitaže vis atveža gan įdomių rožių iš Olandijos, Lenkijos, Vokietijos. Visos dvimetės susodintos į vazonus ir žydinčios. Šiuo metu mačiau pirkti "New Dawn" ir "Sandra Renaissance" (labai dideli krūmai apie 14O cm. ir begalės žiedų).
Taip pat Olisevičių prekyvietėjie, važiuojant iš Kauno link Karmėlavos, yra pirkti labai gražių (bent jau man) "Schloss Eutin" rožių. Krūmai susodinti į vazonus, rožės taip pat žydi. Na, ten dar įvairių rožių yra.

Vartotojo avataras
Aivė
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 06:49

Re: Rožes parduoda

Standartinė Aivė » 13 Rgp 2013 14:25

'Schloss Eutin' - pasaka <3
http://www.aplinkosprojektas.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Rožes parduoda

Standartinė DaliaRaimonda » 13 Rgp 2013 20:48

Aive, gal nusipirkai ?

Vartotojo avataras
andriuxplind2
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 18 Bir 2012 08:54
Miestas: Vilnius. Justiniškės - Buivydiškės
Susisiekti:

Re: Rožes parduoda

Standartinė andriuxplind2 » 18 Rgp 2013 21:40

DaliaRaimonda rašė:Negaliu nepasidalinti gražiomis rožėmis :) . Kauno Ermitaže vis atveža gan įdomių rožių iš Olandijos, Lenkijos, Vokietijos. Visos dvimetės susodintos į vazonus ir žydinčios. Šiuo metu mačiau pirkti "New Dawn" ir "Sandra Renaissance" (labai dideli krūmai apie 14O cm. ir begalės žiedų).
Taip pat Olisevičių prekyvietėjie, važiuojant iš Kauno link Karmėlavos, yra pirkti labai gražių (bent jau man) "Schloss Eutin" rožių. Krūmai susodinti į vazonus, rožės taip pat žydi. Na, ten dar įvairių rožių yra.
'Sandra' jau pasodinta :D O jau kvapas jos... O pilkšvai levandiškai rausva spalva kokia... <3 O užvakar po blatu gavau du 'New Dawn' krūmus po 1.99 lt (rock)
Reiks artimiausiu metu nulėkt iki Olisevičių aikštelės Vilniuj, gal irgi 'Schloss Eutin' turės.

Skelbti atsakymą

Grįžti į