Noriu PASIDALINTI miskantu

Parduodam, dovanojam, keičiamės, perkam...
Turgelyje savo skelbimus, susijusius su rožių auginimu, gali dėti tik LRD nariai, LRD forumo dalyviai ir asmenys, prisidedantys prie šviečiamosios LRD veiklos. Komerciniai skelbimai bus trinami.
Skelbti atsakymą
mamaviete
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 14:17

Noriu PASIDALINTI miskantu

Standartinė mamaviete » 03 Sau 2011 15:52

Na, as cia gal ne i tema busiu- nes nenoriu parduot (no) , noresiu pasidalint.jau keturi metai mano miskantui FLAMINGO(isigijau ji pas Vysniauskus). Dziugino jis mane, bet savo vieta nuolankiai uzleido NEW DAWN ir dabar jau mastau, kur man ji reiks padet..., nes dabar jis visai nevietoj. Kai tik bus imanoma dirbt zeme- kasiu ji lauk, sau pasiliksiu tik maza dalele- del veisles. Likusi kelma zadu pjaustyt ar kapot- nezinau kaip iseis.Ismest gaila, gal kam reikia :)

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Parduodami rožių kaimynai (daugiamečiai augalai)

Standartinė Rasa » 03 Sau 2011 17:21

Aš neatsisakyčiau :B :) jei negaila... nes miskantai su laiku tik gražėja.
Galėčiau mainyti į veislinius snapučius, katilėlius, levandas, katžoles, kraujažoles, šalavijus... ir visokius kitokius rožių palydovus
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Parduodami rožių kaimynai (daugiamečiai augalai)

Standartinė Virginija » 03 Sau 2011 17:55

Ir aš prisidedu :)

mamaviete
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 14:17

Re: Parduodami rožių kaimynai (daugiamečiai augalai)

Standartinė mamaviete » 03 Sau 2011 18:10

Na tas miskantas ir man grazus, tik beda kad jis subujoja antroj vasaros pusej.Tada tikrai grazu i ji ziureti, ypac vejyje...Atkreipiu jusu demesi- jis gan didelis- apie 1.6 metro

Elena
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 13:54

Re: Parduodami rožių kaimynai (daugiamečiai augalai)

Standartinė Elena » 03 Sau 2011 20:44

Būsiu dėkinga, jei ir man liks kokia šaknelė.

Vartotojo avataras
kukushka
Pranešimai: 226
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 08:03
Miestas: Alytaus r.

Re: Parduodami rožių kaimynai (daugiamečiai augalai)

Standartinė kukushka » 05 Sau 2011 17:08

Gabaliuką miskanto irgi mielai priglausčiau, tik neturiu kuo dalintis :)

mamaviete
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 14:17

Re: Parduodami rožių kaimynai (daugiamečiai augalai)

Standartinė mamaviete » 05 Sau 2011 19:31

Na, mielai pasidalinsiu, jei tik bus ka! Nes jau trims merginoms pazadejau, o ketvirti zadu sau pasilikt. Pavasari, kai tik apziuresiu- pranesiu kaip ten iseis supjaustyt ji, jei jau labai nieko neliks - saknele is savojo nugvelbsiu :)

mamaviete
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 14:17

Re: Noriu PASIDALINTI miskantu

Standartinė mamaviete » 30 Bal 2011 16:58

Na, miskantas jau Kaune :) As ji sugebejau supjaustyt i tris dalis( visa laime, kad turiu dirvozemio peili!), jos nemenkos lyg gavosi. Sau tepasilikau keturis pagaliukus viso to gerio, nes jam vietos dabar tikrai nerandu (no) Saknys su zememis, joms tikrai nieko nenutiks , Pas Rasa jis pateks po geguzes 8, bet gal kas nors anksciau vaziuoja i Vilniu? Kaip suprantu, tai Antose is Vilniaus, o Elena is kur? O Kukushkai tai teks pas kuria nors vilniske prisokt, nes ir jai gabalyti maza nugnybau :) siap tai miskantas tik dabar pradeda sprogt...

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Noriu PASIDALINTI miskantu

Standartinė DaliaRaimonda » 30 Bal 2011 19:18

Planuose lyg tai kelionė man į Vilnių nusimato. Jei tik važiuosiu galėsiu visom vilnietėms paimti ir pas Rasą palikti.

Elena
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 13:54

Re: Noriu PASIDALINTI miskantu

Standartinė Elena » 01 Geg 2011 05:02

Kaip suprantu, tai Antose is Vilniaus, o Elena is kur? O Kukushkai tai teks pas kuria nors vilniske prisokt, nes ir jai gabalyti maza nugnybau siap tai miskantas tik dabar pradeda sprogt...
Aš Vilnietė.
Gera naujiena. Kaip tik bus galima, atvažiuosiu pasiimti. :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į