Rožių fotoatspaudai - dovanų sau ir saviems

Parduodam, dovanojam, keičiamės, perkam...
Turgelyje savo skelbimus, susijusius su rožių auginimu, gali dėti tik LRD nariai, LRD forumo dalyviai ir asmenys, prisidedantys prie šviečiamosios LRD veiklos. Komerciniai skelbimai bus trinami.
Skelbti atsakymą
Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Rožių fotoatspaudai - dovanų sau ir saviems

Standartinė Gema » 01 Rgp 2021 16:00

Labai kviečiu užsukti į mano naują virtualios fotogalerijos krautuvėlę - https://www.loretagemaphotography.com/f ... alleryshop, gal rasite sau ar saviems dovanų. Lietuviškai apie krautuvėlę rasite paaiškinta mano fb paskyroje https://www.facebook.com/loretagema. Svetainėje rašyti dviem kalbom nebeužtenka kvapo, o ir ne visais atvejais leidžia svetainės struktūra.

Gal net užsiprenumeruosite naujienas, tuomet pirmieji sužinosite, kai atsiras naujų fotoatspaudų su rožėmis iš mano rožyno. Ką gero nuveikiau savo rožyne šiais metais trumpai aprašiau Rožynų skyriuje.

https://www.loretagemaphotography.com/f ... alleryshop (flower) (flower) (flower)

Savo Redbubble krautuvėlę uždariau, nuorodas šiame forume panaikinau. Nusprendžiau sutelkti visas savo pastangas į svetainę ;)
Paskutinį kartą redagavo Gema 11 Rgp 2021 14:16, redaguota 1 kartą(us).

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Rožių fotoatspaudai - dovanų sau ir saviems

Standartinė Gema » 11 Rgp 2021 14:10

Rengiu nemažą kolekciją rožių atspaudų savo krautuvėlei. Užsiprenumeravę mano interneto svetainę pamatysite ją pirmieji - loretagemaphotography.com

Nuotraukoje - raukšlėtalapio erškėčio hibridas "Souvenir de Philémon Cochet" (išvedė Philémon Cochet prieš 1899 m.)

Paveikslėlis

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Rožių fotoatspaudai - dovanų sau ir saviems

Standartinė Gema » 23 Rgp 2021 12:15

Paveikslėlis

Parengiau naują raukšlėtalapių erškėčių fotografijos kolekciją, kuri netrukus pasirodys mano galerijos e-parduotuvėje. Visi šie erškėčiai auga mano rožyne. Visą kolekciją galite pamatyti loretagemaphotography.com (flower)

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Rožių fotoatspaudai - dovanų sau ir saviems

Standartinė Gema » 28 Rgs 2021 10:30

Paveikslėlis

SULAUKĖME GRAŽAUS SPALIO. Kas norėjo, jau išskrido, laikas ir man skirsti į šiltesnius kraštus - į Šiaurės Rytų Angliją!

Kol verčiau romantišką istoriją apie painius meilės santykius Pietų Karolinoje (!), pagaliau, su nuotykiais, atkeliavo ir įstabių raukšlėtalapių erškėčių atspaudai. Atspausdinti ant muziejinės kokybės Hahnemühle popieriaus "Pearl" (Perlas), todėl, kaip ir priklauso perlui, paviršius šiek tiek blizgus (priešingai nei baltojo tankiadyglio erškėčio kolekcija). Eksperimentuoju su įvairiais popieriais, vėliau spausiu ir ant kitokio - kiekvienas popierius skirtingai sugeria dažus ir gaunasi skirtingas efektas.

Savo kelionės proga visiems siūlau dosnią 30% nuolaidą (tai praktiškai už ačiū) visiems šiuo metu krautuvėlėje esantiems atspaudams. Nuolaida galioja iki spalio 6 d. (išskrendu spalio 9 d.). Siunčiu nemokamai.

Jeigu žvelgiate strategiškai, kiek toliau į priekį, gal jau po truputį mąstote apie pamažu artėjančias šventes, apie dovanas - pirmiausia sau (mes tikrai jų nusipelnėme!), o paskiau artimiesiems, bičiuliams, bendradarbiams.

Nuolaidos kodas: RUDUORUDUO30 - galioja iki spalio 6 d.

BET DAR NEVĖLU UŽSIPRENUMERUOTI MANO SVETAINĘ IR GAUTI DAR DIDESNĘ NUOLAIDĄ, SKIRTĄ PRENUMERATORIAMS: užeikite į www.loretagemaphotography.com (prenumeratos langelis - svetainės puslapio apačioje).

Svetainėje pirkti su kortele yra saugu. Jeigu norite pirkti ne per svetainę (gal ten viskas per sudėtingai atrodo!), rašykite man, galėsite atsiskaityti tiesiai į mano sąskaitą: loretagema@gmail.com.
Kviečiu užsukti į mano galerijos krautuvėlę ir išsirinkti Jums labiausiai patikusį -
https://www.loretagemaphotography.com/f ... phicprints

Vartotojo avataras
bisonas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 29 Bir 2020 08:42

Re: Rožių fotoatspaudai - dovanų sau ir saviems

Standartinė bisonas » 27 Vas 2024 14:33

Gema rašė:
28 Rgs 2021 10:30
Paveikslėlis

SULAUKĖME GRAŽAUS SPALIO. Kas norėjo, jau išskrido, laikas ir man skirsti į šiltesnius kraštus - į Šiaurės Rytų Angliją!

Kol verčiau romantišką istoriją apie painius meilės santykius Pietų Karolinoje (!), pagaliau, su nuotykiais, atkeliavo ir įstabių raukšlėtalapių erškėčių atspaudai. Atspausdinti ant muziejinės kokybės Hahnemühle popieriaus "Pearl" (Perlas), todėl, kaip ir priklauso perlui, paviršius šiek tiek blizgus (priešingai nei baltojo tankiadyglio erškėčio kolekcija). Eksperimentuoju su įvairiais popieriais, vėliau spausiu ir ant kitokio - kiekvienas popierius skirtingai sugeria dažus ir gaunasi skirtingas efektas. goit

Savo kelionės proga visiems siūlau dosnią 30% nuolaidą (tai praktiškai už ačiū) visiems šiuo metu krautuvėlėje esantiems atspaudams. Nuolaida galioja iki spalio 6 d. (išskrendu spalio 9 d.). Siunčiu nemokamai.

Jeigu žvelgiate strategiškai, kiek toliau į priekį, gal jau po truputį mąstote apie pamažu artėjančias šventes, apie dovanas - pirmiausia sau (mes tikrai jų nusipelnėme!), o paskiau artimiesiems, bičiuliams, bendradarbiams.

Nuolaidos kodas: RUDUORUDUO30 - galioja iki spalio 6 d.

BET DAR NEVĖLU UŽSIPRENUMERUOTI MANO SVETAINĘ IR GAUTI DAR DIDESNĘ NUOLAIDĄ, SKIRTĄ PRENUMERATORIAMS: užeikite į www.loretagemaphotography.com (prenumeratos langelis - svetainės puslapio apačioje).

Svetainėje pirkti su kortele yra saugu. Jeigu norite pirkti ne per svetainę (gal ten viskas per sudėtingai atrodo!), rašykite man, galėsite atsiskaityti tiesiai į mano sąskaitą: loretagema@gmail.com.
Kviečiu užsukti į mano galerijos krautuvėlę ir išsirinkti Jums labiausiai patikusį -
https://www.loretagemaphotography.com/f ... phicprints
Sveiki,

bus gal dar nuolaidos kodų :) ?

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Rožių fotoatspaudai - dovanų sau ir saviems

Standartinė Gema » 27 Vas 2024 17:16

...
Paskutinį kartą redagavo Gema 27 Vas 2024 17:18, redaguota 1 kartą(us).

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Rožių fotoatspaudai - dovanų sau ir saviems

Standartinė Gema » 27 Vas 2024 17:18

bisonas rašė:
27 Vas 2024 14:33
Sveiki, bisone, koks malonus klausimas Užeikite į mano svetainę loretagemaphotography.com ir iš jos man parašykite.
bisonas rašė:
27 Vas 2024 14:33
Gema rašė:
28 Rgs 2021 10:30
Paveikslėlis

SULAUKĖME GRAŽAUS SPALIO. Kas norėjo, jau išskrido, laikas ir man skirsti į šiltesnius kraštus - į Šiaurės Rytų Angliją!

Kol verčiau romantišką istoriją apie painius meilės santykius Pietų Karolinoje (!), pagaliau, su nuotykiais, atkeliavo ir įstabių raukšlėtalapių erškėčių atspaudai. Atspausdinti ant muziejinės kokybės Hahnemühle popieriaus "Pearl" (Perlas), todėl, kaip ir priklauso perlui, paviršius šiek tiek blizgus (priešingai nei baltojo tankiadyglio erškėčio kolekcija). Eksperimentuoju su įvairiais popieriais, vėliau spausiu ir ant kitokio - kiekvienas popierius skirtingai sugeria dažus ir gaunasi skirtingas efektas. goit

Savo kelionės proga visiems siūlau dosnią 30% nuolaidą (tai praktiškai už ačiū) visiems šiuo metu krautuvėlėje esantiems atspaudams. Nuolaida galioja iki spalio 6 d. (išskrendu spalio 9 d.). Siunčiu nemokamai.

Jeigu žvelgiate strategiškai, kiek toliau į priekį, gal jau po truputį mąstote apie pamažu artėjančias šventes, apie dovanas - pirmiausia sau (mes tikrai jų nusipelnėme!), o paskiau artimiesiems, bičiuliams, bendradarbiams.

Nuolaidos kodas: RUDUORUDUO30 - galioja iki spalio 6 d.

BET DAR NEVĖLU UŽSIPRENUMERUOTI MANO SVETAINĘ IR GAUTI DAR DIDESNĘ NUOLAIDĄ, SKIRTĄ PRENUMERATORIAMS: užeikite į www.loretagemaphotography.com (prenumeratos langelis - svetainės puslapio apačioje).

Svetainėje pirkti su kortele yra saugu. Jeigu norite pirkti ne per svetainę (gal ten viskas per sudėtingai atrodo!), rašykite man, galėsite atsiskaityti tiesiai į mano sąskaitą: loretagema@gmail.com.
Kviečiu užsukti į mano galerijos krautuvėlę ir išsirinkti Jums labiausiai patikusį -
https://www.loretagemaphotography.com/f ... phicprints
Sveiki,

bus gal dar nuolaidos kodų :) ?
Sveiki, bisone, koks malonus klausimas :) Užeikite į mano svetainę loretagemaphotography.com ir iš jos man parašykite. (flower)

Geras šitas forumas, iš jo vis sulaukiu lankytojų savo svetainėje! (like)

Skelbti atsakymą

Grįžti į