Kviečiame į spektaklį su LRD nariais

Šnekam, plepam, diskutuojam įvairiom temom.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Kviečiame į spektaklį su LRD nariais

Standartinė Rūta » 08 Vas 2018 17:50

Laba diena, mieli rožių mylėtojai ir mūsų forumo dalyviai :)

Kaip tikriausiai įtariat, Lietuvos rožininkų draugijos narių gyvenimas ir bendravimas toli gražu neapsiriboja vien pokalbiais forume. Vyksta nariams skirti renginiai, susitikimai, lankomės vieni kitų soduose ir kartu švenčiame svarbias sukaktis. Lietuvos Nepriklausomybės šimtmetis – ne išimtis :) Ta proga LRD nariai su savo artimaisiais susitiks uždaram teatro „Arbatvakariai“ spektakliui „Mano Tėvynė – prie jo širdies“. Dar liko vietų, tai pirmiausia siūlome jums, mieliems rožininkams :)

Spektaklis vyks vasario 17 dieną 14 valandą Marijos ir Jurgio Šlapelių name muziejuje (Pilies g. 40, Vilnius). Iš pradžių būtų spektaklis, o paskui pabendrautume, pasibūtume.
Kaina 15 Eur žmogui.
(į kainą įeina ir numatytos vaišės, tarp kurių yra ir mūsų gaminta rožių uogienė, arbata)
_______________________________________

Spektaklio anotacija:
Švenčiant Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, Marijos ir Jurgio Šlapelių namas-muziejus drauge su namų teatru „Arbatvakariai“ rengia naują spektaklį-arbatvakarį, skirtą tautos patriarcho – daktaro Jono Basanavičiaus (1851–1927 m.) – 90-osioms mirties metinėms atminti.Arbatvakaryje „Mano Tėvynė – prie jo širdies“ išvysite dar nepažintą Joną Basanavičių ir sužinosite apie jo lemtingą meilę čekų vokietaitei Gabrielai Eleonorai Mohl (1863–1889 m.). Atsiminimuose jis rašė: „Ir aš nė manyti nemaniau, kad mano širdžiai teks pergyventi vieną svarbiausių momentų visame mano gyvenime – karštą meilę… Tai buvo geriausia ir gražiausia žmona pasaulyje… Po Elės mirties aš tapau seniu, ligotu žmogumi, kuo ne invalidu…“

Jonas Basanavičius buvo Šlapelių bendramintis, bičiulis, jų dukters Gražutės krikšto tėvas. 1926 m. kaip garbingiausias svečias kviestas į jų namų įkurtuves. Nėra žinoma, ar tąsyk jis galėjo atvykti… Tačiau šiandien, veik po šimtmečio, iš amžių glūdumos čia pasigirs jo žingsnių aidas…
________________________________________

Vietų yra nedaug, tad jei norėtumėte šventinį savaitgalį apsilankyti spektaklyje ir susipažinti su Lietuvos rožininkų draugijos nariais, rašykite KUO GREIČIAU man asmeninę žinutę arba el. paštu ruta.krasnovaite@gmail.com Arba reaguokite šioje temoje :) Čia jau taip yra, kas pirmesnis, tas gudresnis :) Galite ateiti ir su savo artimaisiais :)

Daugiau apie „Arbatvakarius“ galima rasti:
https://www.facebook.com/Arbatvakaris/" onclick="window.open(this.href);return false;
Taip pat galima paskaityti straipsnį „Miesto dvasia“ https://www.7md.lt/teatras/2017-10-27/Miesto-dvasia" onclick="window.open(this.href);return false; (tiesa, tai apie kitą spektaklį, bet yra ir bendros informacijos apie teatrą).

Skelbti atsakymą

Grįžti į