Šiokiadieniai_1

Šnekam, plepam, diskutuojam įvairiom temom.
Skelbti atsakymą
Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rudenelis » 08 Sau 2014 09:34

Ir kuo daugiau, kuo dažniau "bla bla".Aš Loretos žinutę supratau , kaip labai draugišką ir vertinančią profesionalumą.

Dausa
Pranešimai: 454
Užsiregistravo: 16 Rgs 2011 12:04
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Dausa » 08 Sau 2014 10:42

Dėkui, ir aš supratau. Tik nesu nei žinovė, nei profesionalė, jei čia apie mane.
Bet pačiai su savimi kalbėtis neįdomu, o pasirodo jūs Facėjbukėj susirinkę. Aš ten neprisijungus, tai maniau, kad apleidot ,,plotą".

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 08 Sau 2014 12:16

Man asmeniškai visai nepatinka, kad žmonės iš forumo persikėlė į Facėjbukę (kaip Dausa sako (xixi) )
Galima įsivaryt kompleksą, kad, jei nesi toj facėjbukėj užsiregistravęs, tai tu niekam nereikalingas, neįdomus ir apskritai šiame pasaulyje kaip ir neegzistuoji :( ;(

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 08 Sau 2014 12:29

O kaip tas persikėlimas į Feisbuką atrodo? Aš esu ten užsiregistravusi ir karts nuo karto įlendu, bet nemačiau jokių ten diskusijų rožių auginimo ar pan. tema. Gal nemoku žiūrėt? (stupid) Aš asmeniškai nemanau, kad LRF apmiręs, kiek yra aktualių temų, tiek plepam. Jei aš neturiu ką pasakyt (o dažniausiai taip ir būna), tai tik skaitau, jei kas ką naujo parašo. Lygint su diskusijom Rusijoj ir Lietuvoj vėl nelabai išeina, juk mūsų gerokai mažiau ;)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 08 Sau 2014 12:42

Na, kadangi pastaruoju metu forume matau tik kelis sušmėžuojančius vardus, aktyvios temos gal 2-3, o kartkartėmis paminimas Feibukas, tai ir nusprendžiau, kad veiksmas vyksta ten (Dausa, matau, irgi taip nusprendė). Galiu atsiimti savo komentar ;) Bet, kalbant apie Feisbuką, dabar pasidarė jau beveik garbės reikalas jame dalyvauti :)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 08 Sau 2014 12:59

nu nežinau, kiek ten tos garbės :D tarp mano rato žmonių yra labai nemažai, kurie nėra ten užsiregistravę. O šiaip tai galima ir kokios naudos iš to reikalo gauti - aš atradau keletą grupių bediskutuojančių apie sveiką mitybą. Nors pati nelabai taip maitinuos (valgom gana nesveikai), bet tiesiog atėjo laikas, kai man norisi tuo domėtis ir gal būt ateis ir ta diena, kai taip ir gyvensiu :D na o kol kas užtenka tik info :$

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Aistė » 08 Sau 2014 17:30

Apie Faicebookę, tai ten tiesiog LRD yra susikūrusi paskyrą, ir kartais įkelia kokį straipsnį, naujienas, ar kaip dabar pavyzdžiui foto iš Kalėdinio susitikimo. Man atrodo ten niekas nebendrauja. :)

Iš kur užsisakinėjat sėklas? Perkatės internetu iš kur nors LT? Man reikia kelių veislių, o parduotuvėse nerandu, galvoju gal kuri nors parodys kokį gerą puslapiuką :)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 08 Sau 2014 17:38

Virginija perka iš čia. Sakė, kad labai didelė įvairovė ir kainos labai geros. Aš į tą traukinį nespėjau, tai paskui jau ir nesigilinau. Ten tikrai visko labai daug

http://www.seemnemaailm.ee/rus/index.php?CID=3" onclick="window.open(this.href);return false;

Paukštukas
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: 23 Sau 2011 19:19
Miestas: Vilnius

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Paukštukas » 08 Sau 2014 19:13

Kažkada lyg Loreta rašė apie "Originalios Erfurto sėklos", pernai ir aš užsisakiau iš jų http://www.originaliosseklos.lt" onclick="window.open(this.href);return false; Ateinančiam sezonui dar nežiūrėjau, pernai asortimentas pasirodė nemažas.

Dausa
Pranešimai: 454
Užsiregistravo: 16 Rgs 2011 12:04
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Dausa » 08 Sau 2014 22:33

,,Facę bukę" ne aš sugalvojau - išgirdau per ,,Dviračio žinias". O pamaniau, kad ten bendraujate, nes ankstesniame puslapyje paminėta ir dauguma orchidėjininkų ten. Mūsų rato žmonėms jis irgi nepatinka. Aš prisijungus prie Google+ dėl nuotraukų saugojimo, nors iš jo irgi nori padaryti kažkokį turgų. Picasa gal ir labiau patiko, bet Pliuse dar didesnės nuotraukos.
Man patinka sėklos Schetelig'e, tik kainos didelės, bet nuotraukos gražios. Anksčiau būdavo ,,grupinės pakuotės" iš 6 kurių nors augalų, pvz.nasturtų, saulėgrąžų, moliūgų...Labiausiai patiko bazilikai iš tokios pakuotės - kvapnesnių citrininių neuosčiau, o 'Letuce Leaf' daugiau niekur nerandu. Dar turėjau siauralapių žolynų rinkinį, jame irgi buvo kelios nerandamos žolės. Šiemet dar nebuvau, atrodo sausio gale atveža. Pernai mačiau prekiaujant ir Ermitaže.

Paukštukas
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: 23 Sau 2011 19:19
Miestas: Vilnius

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Paukštukas » 08 Sau 2014 23:17

Ne vieną kartą pastebėjau, kad Ermitaže (Vilniuje) brangiau, nei kitur. Pvz., kai kurie žemių mišiniai tiekiami iš Schettelig brangesni, nei pastarajame. Dėl sėklų nežinau, nesidomėjau Ermitaže. Schettelig'e pernai konsultantė mano mamai minėjo apie galimybę užsisakyti norimų sėklų iš katalogų pas jų vadybininkus (virš parduotuvės II a., iėjimas iš floristikos prekių skyriaus). Kam aktualu- bandykite.

Dausa
Pranešimai: 454
Užsiregistravo: 16 Rgs 2011 12:04
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Dausa » 09 Sau 2014 11:33

Gal pas juos brangiau už kokybę ir patikimumą? Johnsons firma lyg ir nesiunčia sėklų į Lietuvą šiaip visokiems mažmenininkams. Mačiau, kaip kažkokie žmonės užsisakinėjo dideliais kiekiais braškių daigus, matyt apsimoka. Retai perku sėklas, bet iš jų tik papirusai lyg ir ne tokie išaugo. Anksčiau vis turėdavo ko nors įdomesnio. Iš svogūninių ir šakniastiebinių gėlių neatitiko pora viendienių, sinavadas ir lelija Josephine pražydo baltai:
https://plus.google.com/u/0/photos/1029 ... 7643554471
Dabar geriau pasitaupau ir perku tulpes pas juos, nei PC neatitinkančias pavadinimų. Praeitą rudenį pirkau naujų narcizų, tai tikiuosi grožybių šį pavasarį, jei koks speigas neužmuš. O iš Nojaus ,,pilstymo", tai ištisai ,,staigmenos", dažniausiai nemalonios.

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rudenelis » 10 Sau 2014 13:58

Šiandien einant pro ežerą prašvito trumpam saulytė : tikras pavasaris.Antys tik turškiasi. Bet kažko trūksta. Pagalvojau - 3 dalykų: nėra pavasario kvapo, nečiulba pavasario paukšteliai, ne pavasariška nuotaika. Dar suoleliai tušti, nesėdi bobulytės.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 10 Sau 2014 14:18

Vakar per Jakilaičio laidą kalbėjo Selemonas Paltanavičius, tai minėjo, kada netgi labai paukščiai čiulba :) pati neturiu nuomonės, miesto centre, kai retais atvejais išlendu į lauką, jokių gamtiškų garsų lyg ir negirdėjau... :?

Vartotojo avataras
Aivė
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 06:49

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Aivė » 10 Sau 2014 14:48

Sveiki, o man labai norėtusi kad ir Facebuke bendrautume, kas esat prisiregistravę :)
Jei kas turite naujienų, nuorodų į straipsnius, knygas arba žavių rožių nuotraukų - labai laukiu LRD puslapyje Facebuke ;)
http://www.aplinkosprojektas.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

kasiopeja
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: 24 Bal 2012 09:13

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė kasiopeja » 12 Sau 2014 09:47

Perkeliu idėją iš "kavinukės", gal kam bus įdomu ;)
kasiopeja rašė:
Jūratė rašė:Labai šaunus pasiūlymas ir kvietimas, Aušra! (like) :) man tiktų vasario 1 d. (šeštadienis). Bet iki jos dar tolokai, gali tave ir užgriūt tie darbai, nesuprognozuosi tiek....
Panašu, kad mes čia tik dviese kalbamės, todėl siūlau oficialiai išplatinti informaciją, kad vasario 1 d., tarkime 12 val., visi norintys kavos/arbatos ir paplepėti yra laukiami Vilniuje, senamiestyje, adresu Šv. Ignoto 3/1-2. Jei daugiau niekas neprisijungs, dviese pasėdėsim :D

Kad nesėdėti dykai, galime sugalvoti koki nors rankdarbių pamokėlę. Aš, pvz., galiu pamokyti siuvinėti kryželiu arba (jau mokančias megzti) pamokyti, kaip megzti trikampes skaras. Gal kas nors dar kokių idėjų turi. Ir pati mielai ko nors naujo pasimokyčiau, jei atsirastų mokytojų...

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Aistė » 12 Sau 2014 12:47

Na va koks šaunus pasiūlymas (like) Jeigu būsiu laisva mielai prisijungsiu ir savo siuvinį atsitempsiu :D :D :D tik remą namie paliksiu :D

Beje, dėl paukščių, tikrai negirdėjau, kad čiulbetų (no)

Paukštukas
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: 23 Sau 2011 19:19
Miestas: Vilnius

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Paukštukas » 12 Sau 2014 13:29

Visada smagu sulaukt žinių iš kavinukės :) Jei niekas nesutrukdys - mielai atsinešiu virbalus ir siūlus trikampei skarai.

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Aistė » 12 Sau 2014 14:58

Šiandien taisiau rožių patalus ir užmečiau eglišakių ant raganių. O raganės išleidusios uglių, kurių ilgis apie 5 cm |( Apie sausmedžiu išviso patylių, toks jausmas, kad žydėti ruošiasi :) Įdomu kokios bus pasekmės tokių gamtos išdaigų. Galėtų jau visai nebešalti :D

kasiopeja
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: 24 Bal 2012 09:13

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė kasiopeja » 12 Sau 2014 15:17

Puikumėlis, reiškia į tinkamą temą skelbimą perkėliau :)
Jeigu kils klausimų dėl konkrečios vietos, rašykite man arba Jūratei, jie yra pas mus buvusi kelis kartus. Vilniečiams geriausias orientyras būtų buvęs restoranas "Bočiai" (dabar "La Bohema") ir kino teatras "Pasaka".

O aš tik ką grįžau iš lauko. Užmečiau durpių ant jautriausių rožių, nes iki šiol laiko tam neturėjau (no)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 12 Sau 2014 17:18

Būtų smagu :) Jei niekas nesukliudys, norėčiau sudalyvaut.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 12 Sau 2014 18:20

Vakar trumpam buvau nosį į lauką iškišusi, tai jokių pavasario ženklų nepastebėjau, jokių ūglių nė kvapo (specialiai raganes apžiūrėjau), nieks nežydi, nieks nesprogsta...

Vartotojo avataras
dale
Pranešimai: 272
Užsiregistravo: 13 Gru 2010 20:19

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė dale » 12 Sau 2014 19:35

sveikutes,

labai seniai visas maciau - labai planuociausi su jumis pasimatyti. Kaip ziuretumete i galimybe penktadienio pavakare? ( is ten mano keliai vestu tiesiai link sodybos...)
Bet ir sestadienio 12 val tinka. Labai puiku, kad yra noro, entuziazmo:)

kasiopeja
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: 24 Bal 2012 09:13

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė kasiopeja » 13 Sau 2014 09:34

Mano vakarai kol kas parduoti visomis darbo dienomis, taip pat ir penktadieniais (vaikai, vaikai, vaikai: būreliai, vakarienė, migdymas...)
Pabėgti iš namų galiu tik šeštadieniais dieną... :D

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Virginija » 13 Sau 2014 20:38

Na, bet ir darbštuolės :? :D Ne kad džiaugtųsi galinčios pailsėti, bet nė valandėlės dykos negali pabūti (bravo)
"Liežuviu malti " irgi darbas, ar tokias darbininkes priimat? :D

Skelbti atsakymą

Grįžti į