Šiokiadieniai_1

Šnekam, plepam, diskutuojam įvairiom temom.
Skelbti atsakymą
Nijola

Šiokiadieniai_1

Standartinė Nijola » 29 Vas 2012 10:58

Prišnekėta daug puslapių, senąją temą užrakinsiu, kalbėkime toliau :)

šendiena keistas klausimas iškilo :) tuo pačiu noriu ir jūsų visų paklausti, kaip jūs vertinate laiką ? kas jums yra jūsų laikas ? ar jis jums brangus ?
ar vetinate ir gerbiate kitų laiką ?
ar kaip šis mano katinas - Oksis, gali snausti ištisas paras :D , bet jis labai myli ir vertina, gerbia tik savo laiką

Paveikslėlis

Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Tadas » 29 Vas 2012 11:04

Aš kaip Oksis :) (sutka)

Nijola

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Nijola » 29 Vas 2012 11:27

Tadas rašė:Aš kaip Oksis :) (sutka)
tu kaip Oksit paslaptingai prisimerki ir darai ką nori ??? :D
Savais pastebėjimais tai dažniau susiduriu su tokiu reiškiniu :D mano laikas labai svarbus ir brangus, kai kas net pinigais įvertina, o tavo :D |( :? visai nesvarbus, galiu kvaršinti galvą kvailais klausimais kiek tik noriu :D
na ši diskusija gali pasirodyti konfliktiška (no) bet tikrai ne konfliktą noriu iškelti, o prasčiausiai sužinoti ir kitų požiūrį (yes)
Aš stengiuosi, atvirai sakau, visada stengiuosi kitų laiką branginti, be reikalo nelysti į akis :D pirma pati susirankioti info ir paskui išsiaiškinti trūkstamas detales , taip visada gaunasi konstruktyvesnis pokalbis :)

Nijola

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Nijola » 29 Vas 2012 11:38

Gerai, apie laiką nieks nenori šnekėti :D tai siūlau pavartyti ir pasvajoti, kaip žydės mūsų rožės, gėlynai ir kokias kursime puokštes ;)
http://journal.florali.com/florali/rose/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 29 Vas 2012 11:53

Laikas pinigai :D
pritariu, bet kartais savo laiko netaupau (tiksliau - ne taip jau ir kartais... :$ ), Kitų - tikrai stengiuosi, bet vėl gi - kartais išeina visaip... tik ne iš blogos valios.

O aš seniai noriu pabandyti pasidaryt tokių rožių http://rosenotes.typepad.com/rose_notes ... roses.html" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false; , http://www.google.lt/imgres?q=paper+ros ... 29,r:2,s:0" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
Gal kas bandėt?

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 29 Vas 2012 11:55

o kaip jums tokie rožių vainikai? http://hopeandjoyhome.blogspot.com/2011 ... lenge.html" onclick="window.open(this.href);return false;
man tai labai įdomu ir gražu :)

Nijola

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Nijola » 29 Vas 2012 12:35

Jūratė rašė:Laikas pinigai :D
pritariu, bet kartais savo laiko netaupau (tiksliau - ne taip jau ir kartais... :$ ), Kitų - tikrai stengiuosi, bet vėl gi - kartais išeina visaip... tik ne iš blogos valios.

O aš seniai noriu pabandyti pasidaryt tokių rožių http://rosenotes.typepad.com/rose_notes ... roses.html" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false; , http://www.google.lt/imgres?q=paper+ros ... 29,r:2,s:0" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
Gal kas bandėt?
aš tokias rožes būvau pasigaminusi, savas nuotraukas su rožėmis atsispausdinau spalvotai su printeriu ir dariau, :) visai gražiai atrodė, bet tai jau buvo senai
o tas vainikas gal ir nieko, pameni pirmam seminarui darė popierines rožytes, rožytes seges, vaisai gražu buvo :)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 29 Vas 2012 12:40

aišku, kad pamenu :) turiu tą rožytę, bet ji kitokia nei tose nuotraukose. Reiktų pamėgint visokias man išmokt daryt, dar nedariau niekad. Prieš Velykas nagai niežti :D

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 29 Vas 2012 12:47

Jūratė rašė:o kaip jums tokie rožių vainikai? http://hopeandjoyhome.blogspot.com/2011 ... lenge.html" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
man tai labai įdomu ir gražu :)
Kad įdomu - tai taip, o ar gražu - tai net nežinau. Jei tos rožės būtų iš gražaus spalvoto popieriaus, gal galvočiau kitaip. Apskritai nemėgstu šiuolaikinio meno, kuris kuriamas iš visokių atliekų.

Užrakintoj temoj man patiko DaliosRaimondos testas. Nebandėt? Pasirodo, man liko gyventi dar visai nemažai dienų :D :D :D

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 29 Vas 2012 12:57

Popierių galima pasirinkti kokį tik nori, pvz iš kokių nors žurnalų ar pan. Man labai gražiai atrodo gėlės iškarpytos iš popieriaus su natomis ar kaip buvau įdėjus nuorodą iš žemėlapių :) .
Aš ir nesakau, kad tai yra gražu, sakau, kad man patinka :D

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 29 Vas 2012 13:13

Regina rašė:Kad įdomu - tai taip, o ar gražu - tai net nežinau. Jei tos rožės būtų iš gražaus spalvoto popieriaus, gal galvočiau kitaip. Apskritai nemėgstu šiuolaikinio meno, kuris kuriamas iš visokių atliekų.
Užrakintoj temoj man patiko DaliosRaimondos testas. Nebandėt? Pasirodo, man liko gyventi dar visai nemažai dienų :D :D :D
Regina, o ar matei Kauno Naujametinę eglutę iš atliekų. Negalėjau atitraukti akių - toks grožis, atrodė, kad iš smaragdo sukūrta. Darbo įdėta nerealiai, bet vaizdas ir dieną, ir naktį pasakiškas :) Šiaip tai man lygtai ir nepatinka "atliekinis" menas. Viskas priklauso nuo menininko talento :)
Tau tik dienų liko ?

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 29 Vas 2012 13:25

LoretaA rašė: Regina, o ar matei Kauno Naujametinę eglutę iš atliekų. Negalėjau atitraukti akių - toks grožis, atrodė, kad iš smaragdo sukūrta. Darbo įdėta nerealiai, bet vaizdas ir dieną, ir naktį pasakiškas :) Šiaip tai man lygtai ir nepatinka "atliekinis" menas. Viskas priklauso nuo menininko talento :)
Tau tik dienų liko ?
"Gyvai" tos eglutės nemačiau, o internete - žalia, spindi ir tiek :D Tai vertint negaliu...
O rožėms gaminti man norisi prabangesnių medžiagų, nei laikraštinis popierius.
Jei sėdėčiau savo kaime, visiškai neturėčiau ką veikt, labai norėčiau dirbtinių, savo rankomis pagamintų rožių ir turėčiau tik senų laikraščių ir žurnalų - tai tik tokiu atveju gaminčiau iš jų :D :D :D Dar tokios medžiagos tiktų mokantis gamint rožes. Bet čia tik mano požiūris, niekam jokiu būdu nenoriu primest savo nuomonės. kaip sako rusai "na vkus i cvet tovarišča net" ;)

Loreta, ten atsakymą dienomis pateikia, liko dar ir metų (xixi)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 29 Vas 2012 14:09

Regina, specialiai praėjau testą. Po kiekvieno atsakymo koreguoja realių ir likusių metų kiekį, o likusių gyventi dienų skaičius matosi tik praėjus visą testą :) Atrodo dar ilgai ropinėsiu šia žeme (xixi)

Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Tadas » 29 Vas 2012 14:09

Pagal tą testą ojojoi kiek rožių dar teks užauginti :D
O dėl laiko ,negyvenu pagal minutes.Bet kito laiką taupau :)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 29 Vas 2012 14:13

LoretaA rašė:Regina, specialiai praėjau testą. Po kiekvieno atsakymo koreguoja realių ir likusių metų kiekį, o likusių gyventi dienų skaičius matosi tik praėjus visą testą :) Atrodo dar ilgai ropinėsiu šia žeme (xixi)
Tai aš ir sakau, kad dar daug liko :D :D :D
Loreta, reikia mums dar rožių pirkt (ir raganių ;) ) ir Tadą dar į kompaniją paimsim :D :D :D

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 29 Vas 2012 21:01

Pasižiūrėjau Tado įdėtą filmą ir dar kitą, ten didžioji dalis kartojasi. Apie pomidorų tręšimą išties kažkas neįtikėtino. Pasakiau vyrui - pasibjaurėjo, sakė niekad tokių nevalgys. Reikės pabandyti - juk nieko nekainuoja, o vyrui nesakysiu ir valgys (xixi)

Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Tadas » 02 Kov 2012 18:41

Paveikslėlis Idomiai rašo :) O gal jau buvo kažkas panašaus

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Virginija » 02 Kov 2012 19:35

O Tadas jau iš rožininkų į daržininkus persimeta? (šutka) :D

Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Tadas » 02 Kov 2012 20:19

Kodėl į daržininkus,rožes šaknydinsiu taip ;) :) Meškinio ikištos sėklos į žemę ,laukiu stebūklo :) O čia nesulaukei ,šliūkšt ir viskas. :)

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rita » 03 Kov 2012 10:58

Eisiu sėti gėlių sėklų pagal Tado įdėtą nuorodą ,labai įdomu,kas čia gausys (xixi) .Ačiū ,Tadai :)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 03 Kov 2012 17:55

O aš nusprendžiau pomidorus tokiu būdu sėt :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 03 Kov 2012 18:07

Kodėl, Regina? Juk turi įstiklintą balkoną - taigi šviesos į valias. Čia tokiems, kurie vieną palangę turi. Pasistatyčiau balkone stiklinę lentyną ir viską jame auginčiau. Nakčiai, jeigu dar būtų šaltą, lentyną apvilkčiau polietileniniu maišu ir viskas :)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 03 Kov 2012 18:15

Daiginimui balkone per šalta. Kai išpikuosiu, tada išnešiu.
Mano balkone saulės būna nedaug net saulėtomis dienomis. Manau, kad dėl tos priežasties ir rožėms ten nelabai patiks. PO kurio laiko aš jų pagailėsiu ir išvešiu į kaimą :D

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rita » 03 Kov 2012 18:17

Aš prisiminiau,kaip prieš daugybę metų mano anyta taip sėdavo ir labai džiaugdavosi,nors man tada niekas nerūpėjo ir visai nesidomėjau,o dabar prisiminus tikiuosi daug (xixi) Dar aš taip pat pomidorus kelis pasėsiu,o paskui auginsiu ant to komposto maišo kokius tris ir taip pat kokį vieną tręšiu kaip tam filmuke,jei vyras iš namų neišvis :D

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 03 Kov 2012 18:47

Nereikia vyrams viską sakyti, aiškinti ar rodyti. Darykit kaip jums norisi ir jus būsit laiminga, ir vyras nepyks.
Daiginimu, daugeliu atveju, palangė nereikalinga visai. Vat kai sudygsta, tada reikia šviesos. Pas mane tuoj bute klevai oš :D Stratifikavau, o jie pusantro mėnesio anksčiau pradėjo dygti - gerai, kad dar ne visi iš karto. Kol kas aštuonis į puodelius pasėjau ir vienas šaldytuve, jau mačiau, vėl šaknį kiša - teks į puodelį kelti. Laikau ant labai šaltos ir ganėtinai tamsios palangės šiaurės-vakarų pusėje. Maksimum 13 C lapsnių, vakar kai vėjai siautė, buvo tik 10 C.

Skelbti atsakymą

Grįžti į