Šiokiadieniai_1

Šnekam, plepam, diskutuojam įvairiom temom.
Skelbti atsakymą
Aleksandra
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 08 Gru 2011 21:24
Miestas: Zarasu rajonas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Aleksandra » 12 Bir 2012 21:13

:) Rita,kaip ranka?tikiosiu viskas gerai.

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rita » 13 Bir 2012 06:35

Ačiū,Aleksandra,normaliai :) Man nieko neoperavo,paliko antibijotikus toliau gerti,mirkyti vandenyje su druska,tepti tepalu nuo uždegimo,nieko nedirbti |( Dabar jau baigia praeiti tinimas,bet dar paskaudinėja,sako,tikriausiai sanario uždegimas,aš jau nebekreipiu dėmesio į tą neįkirų skausmą,toliau dirbu tik ramiau :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 13 Bir 2012 06:38

Smagu, kad nereikėjo pjaustyti - vis tik kol užgytų :)
Rita, o kur žadėtos sodo nuotraukos ? ;) Dalia Raimonda aikčiojo ir mes norim :)

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rita » 13 Bir 2012 06:58

Mano fotoaparatas grižinėja iš Italijos,anūkas su savo"išmaniuoju" prigamino tiek,kad nebegaliu atsirinkti kurią siųsti,bijau,kad jokio grožio nepasimatysim tiesiog "stebuklingai" viskas nupaveiksluota per 3 minutes ir į močiūtės kompiūterį persiųsta per kokią valandą,gal dar palaukti,gal gražiau išeis |( .

Aleksandra
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 08 Gru 2011 21:24
Miestas: Zarasu rajonas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Aleksandra » 13 Bir 2012 10:21

:) na gerai jei normaliai. Panasu kad mes visi mazai kreipiam demesi. kad rankos skauda )))) :)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 24 Bir 2012 19:29

Mūsų augintiniai savaitės pradžioj ir pabaigoj :)
Paskutinė nuotrauka - dvi minutės iki pirmojo skrydžio :) Labai įdomu buvo pamatyt iš arti: atskrido mama, garsiai, įsakmiai kelis kartus sučirškė ir visi penki viens po kito tik purpt - ir išskrido :)
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

medlieva
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 10 Gru 2010 23:21

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė medlieva » 25 Bir 2012 18:19

Sveiki visi,

išgelbėdamas šunį, tu nepakeisi viso pasaulio, bet savo pasaulį gali pakeisti neatpažįstamai.... http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.28327" onclick="window.open(this.href);return false;
Prisidėkime.Lesėje dirba fantastiški žmonės.Padėkime jiems ir Dangaus vartų sargei, taip čiukčiai vadindavo sibiro haskius...

Vartotojo avataras
andriuxplind2
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 18 Bir 2012 08:54
Miestas: Vilnius. Justiniškės - Buivydiškės
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė andriuxplind2 » 01 Lie 2012 19:26

Tai va, už labgo baisus oras, po darbo grįžau ir nusprendžiau, kad pats laikas pasidalinti nuotraukomis. Įspūdžiai iš praėjusio ketvirtadienio "Sibirkos rožyne" ;)
http://postimage.org/gallery/akyoion4/4d099760/" onclick="window.open(this.href);return false;
Albume numeracija eina nuo pasivaikščiojimo pradžios iki galo. Beje, labai smagią draugę ir palydovę turėjom, vardu Smilga. :D

medlieva
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 10 Gru 2010 23:21

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė medlieva » 02 Lie 2012 07:57

išgelbėdamas šunį, tu nepakeisi viso pasaulio, bet savo pasaulį gali pakeisti neatpažįstamai.... http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.28327" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
Prisidėkime.Lesėje dirba fantastiški žmonės.Padėkime jiems ir Dangaus vartų sargei, taip čiukčiai vadindavo sibiro haskius...
Nuostabu.Kiek daug yra gerų žmonių.Jau surinkta reikalinga parama Haskes operacijoms http://lese.lt/lt/leses_dienorastis/news.7181" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
Ačiū visiems prisidėjusiems <3

Vartotojo avataras
andriuxplind2
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 18 Bir 2012 08:54
Miestas: Vilnius. Justiniškės - Buivydiškės
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė andriuxplind2 » 04 Lie 2012 18:00

Visiems ir visoms linkėjimai iš Kijevo. :) Keliauju į Turkiją, ieškoti klestinčių rožynų ir gal net kažką parsivežti <3

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Virginija » 09 Lie 2012 09:04

Mano sode šiandien "šiurpus" vaizdelis - po vakarykščios ir šiandieninės liūties viskas išvartyta, žemė nusėta visokiais žiedlapiais, veja - medžių šakelėm ... :(

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Nijola » 09 Lie 2012 09:46

antosė rašė:Mano sode šiandien "šiurpus" vaizdelis - po vakarykščios ir šiandieninės liūties viskas išvartyta, žemė nusėta visokiais žiedlapiais, veja - medžių šakelėm ... :(
labai gaila :( aš taip pat ryte apėjau, viskas gūli ant žemės, matyt bus daug išlaužytų šakų :( žiedų beveik nebeliko, visus nuplakė lietus (rain)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 09 Lie 2012 09:48

Kartais yra visai neblogai gyvent toli nuo savo rožių. Kaip toj patarlėj - akys nemato, širdies neskauda

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 09 Lie 2012 10:43

Laguna buvo iki vakar dienos pati gražiausia rožė kieme, dar jos tokios užaugusios, su tiek žiedų nebuvau mačius, labai gaila, kad nespėjau nufotografuot :(

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 09 Lie 2012 11:24

Pagrindinė liūtis ir vėjas pas mane praūžė iš šeštadienio į sekmadienio naktį. Išlaužė Alohos šakas, nors ir buvau uždėjusi lanką. Kadangi žydėjimas pas mane jau kaip ir baigėsi, tai didelių nuostolių nepastebėjau - kelios išlaužtos šakos nesiskaito.
Tiesa, vakare įmesiu nuotrauką nelabai mylimos rožes Rosenresli (jeigu teisingai parašiau), kuri visai nenukentėjo nuo tokios baisios liūties, nežiūrint į tai, kad visa apsipylusi žiedais.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Vasara rožyne

Standartinė LoretaA » 10 Lie 2012 11:26

Jeigu būčiau jauna, tai ir džiaugčiausi, o dabar esu tikrų tikriausia pensininkė - bent jau tarybiniais laikas būčiau užtarnautame poilsyje ir dirbčiau sode rankų nesudėdama. Negalvokit - tarybinių laikų nesiilgiu, tik noriu į pensiją (yes) . Juk aš jau 37 metus atidirbau - kiek gi galima (devil) .

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 10 Lie 2012 11:27

Tvarkiau gėlynus ir sugalvojau nurėžt visus lapus visokių katilėlių, plautės, notrelės. nes jau labai negražiai atrodė. O dabar galvoju, kad paprastas katilėlis ataugs ir vėl žydės tai žinau, o kaip bus su plaute? ataugs greit nauji lapai? :?

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 10 Lie 2012 11:31

O kodėl plautės lapus nurėžei - jie dar tokie gražūs. Aš juos, tiksliau puvėkus, tik pavasarį nurenku, net rėžti nebūna ką.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 10 Lie 2012 11:36

plautė ypač negraži buvo, nei vieno lapo tvarkingo, nujuodę, nurudę, o ji pas mane pirmam plane gėlyno...

Reda
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 10 Lap 2010 13:24
Miestas: Vilnius-Telšių raj.

Re: Vasara rožyne

Standartinė Reda » 10 Lie 2012 11:43

Rita, dėl tos pencijos - planuoju (na, taip, žmogus planuoja, o Dievas juokiasi :) ) jos sulaukus, o gal ir anksčiau, nes vyrui ji "ant nosies", persikelt gyvent nuolatinai į sodybą, o tiksliau grįžt gyvent į tėviškę. Tada ir mano rožės, ir visa kita bus prie šono :)
O dėl jaunystės ir sveikatos, vat ir manai, kad visą laiką būsi tik jaunas ir gražus :D

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 10 Lie 2012 11:45

LoretaA rašė:Jeigu būčiau jauna, tai ir džiaugčiausi, o dabar esu tikrų tikriausia pensininkė - bent jau tarybiniais laikas būčiau užtarnautame poilsyje ir dirbčiau sode rankų nesudėdama. Negalvokit - tarybinių laikų nesiilgiu, tik noriu į pensiją (yes) . Juk aš jau 37 metus atidirbau - kiek gi galima (devil) .
Man dar toli iki pensijos, užtai svajoju, kaip norėčiau būti namų šeimininke :D Čia jei finansai leistų..... :$
Tiek darbų galėčiau nuveikt! O kiek įdomios veiklos yra, kur dabar niekur nespėju, nes pusę paros ir daugiau praleidžiu ne namie... :(

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Vasara rožyne

Standartinė Regina » 10 Lie 2012 14:26

Labai pakiliai apie tą pensiją plepat :D
Aš jos visai nenoriu ir nė kiek nelaukiu (no) - jėgų nebus, sveikatos nebus, apie pinigus jau net nekalbu :( Pensijoj būdama neturėsiu už ką nusipirkt ne tik naujų rožių, bet ir trąšų, fungicidų ir kitų sodui reikalingų dalykų. Nebus ir benzino už ką nupirkt, kad galėčiau nuvažiuot savo rožių pažiūrėt, nes, būdama senutė, kaime be patogumų nenorėsiu gyvent ;(

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 11 Lie 2012 06:41

Paaiškinkit man, prašau, ar pasikeitė tarptautinio žodžio "pensija" rašymo taisyklės. Vat Reda parašė net kursyvu "pencija" - ar dabar jau taip reikia rašyti ? :?

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Gema » 11 Lie 2012 07:22

Kursyvu ar kabutėse rašomi tarmiški, liaudiški žodžiai, žargonas:) Matyt tas ir turėta minty. Pas mus taip senesni žmonės rašo.

Reda
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 10 Lap 2010 13:24
Miestas: Vilnius-Telšių raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Reda » 11 Lie 2012 08:18

Loreta, taisyklės tikrai nepasikeitė, Gema puikiai paaiškino :) Tiesiog mūsų šeimoj šis žodis tariamas būtent taip jau daugybę metų: mūsų dukros, jai tada buvo kokie 3 metukai, anyta pensijų mokėjimo dieną paprašė pabudėt ir pasakyt jai kai ateis paštininkė, pati buvo kažkuo užsiėmus. Dukra kantriai sėdėjo prie lango ir stebėdama vartelius niekur nesitraukė. Tuo metu užsuko giminaitė ir pamačiusi dukrą tyliai rymančią prie lango paklausė ką čia ji viena veikianti, o dukra jai ir atsakė - pencijos laukiu! :D

Skelbti atsakymą

Grįžti į