Šiokiadieniai

Šnekam, plepam, diskutuojam įvairiom temom.
Užrakinta
Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Tadas » 19 Rgs 2010 21:07

Regina rašė:Savaitgalio poilsis kaime :D
Gimsta naujas rožynas ...
Na manau ar ne laikas pradėt samdytis "Bobcata" :D

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 19 Rgs 2010 21:12

Tadas rašė:
Regina rašė:Savaitgalio poilsis kaime :D
Gimsta naujas rožynas ...
Na manau ar ne laikas pradėt samdytis "Bobcata" :D
aš ją visaip kaip bančiau ikalbėti, kad suartų su "Bobcatu" bet ;) :) Regina atu dar gyva po tokio kaimiško poilsio :roll:
...bet aš vistiek noriu į kaimą 8-) Rasa perkam kaimą :lol: tau 5ha ir man 5ha aaaa??? :lol:

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 19 Rgs 2010 21:29

kaip aš pavydžiu Reginai tokios geros žemės!!! (baltai pavydžiu :D ) Aš šiandien sugebėjau pasodint tik 2, bet tas darbas mane jau pribaigt grąsinosi.... Vakar viena, o šiandie tos dvi buvo sodinamos į tikrus akmenis :twisted: , neturiu žodžiu kaip tą gruntą pavadint, toks tikras , nors gal su kokiom priemaišom, nes labai kietas, žvyras su įvairaus dydžio akmenim :twisted: kiekvieną cm atsikovoji nagais ragais, pradedi kast (kasimu to nepavadinsi, daužyt tenka, o kastuvo nuolatinis kirtimas per akmenis, tas garsas per smegenis eina) ir atrodo viskas, nieko nebus, neįveiksi, neviltis ima, ir mąstai, kokia aš dūra, ar man būtinai TEN tų rožių reikia??? :x Duobes dariau didžiules, avansu, nes juk sodinu ne dviem trim metam, o turbūt visam gyvenimui. Tada maišai eilę karučių žemės su pagerinimu ir veži veži veži :lol: . Ir vis tik labai didžiuojuosi savim, kad nepasidaviau, ir tai ką buvau pradėjusi pavasarį (apsodint namo sienas rožėm) šiandien pabaigiau :D Jeeeeeeeee!
Ir toks pasitenkinimas apima, toks gėris širdy :D bet ką aš pasakoju, jūs visi TAI žinot :D :D :D
va kaip pasiguodžiau :oops:
...bet nepaisant nuovargio dar sugebėjau prikept kibinų, kelis kepalus duonos (bemielės, su natūraliu raugu ir ne duonkepėj), ir dabar jau lūžtu - visiem labos nakties! :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 19 Rgs 2010 21:31

Kaip visada ir stebiuosi ir žaviuosi tavimi, Jūrate :P

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Regina » 20 Rgs 2010 06:47

Kam man tas "Bobcatas" - vyras sakė, kad aš treniruojuosi šiltnamio pamatų kasimui :lol: Savaitgalį pašiurpinau kelis vietinius, namiškiai prie to jau seniai priprato :D Iškasiau 17 "šulinukų", dar 7 trūksta. Į visus dar geros žemės reikės privežt...
Jūrate, skanėstus reikia prieš darbus kept. Aš penktadienį prikepiau duonos (gal mums receptais vertėtų apsikeist :?: ) ir obuolinio pyrago - svečių laukiau ;)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 20 Rgs 2010 07:02

Na jūs ir šaunuolės!!! :D Trūksta žodžių... :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 20 Rgs 2010 07:27

Šiemet man vyrukai duobes kasė ir tikiuosi dar iškas :oops: Aš tik sodinu ir tai galvoju ar suspėsiu iki užšals :roll: Būtų gerai 3 mėnesiai pliurzė :D

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 20 Rgs 2010 07:42

:o kokios jūs visos šaunuolės, aš tai ne :( visai ne :roll: į svečius nenuvažiavau, paskui labai gailėjausi :roll: bet jau buvo šaukštai po pietų :) nieko doro apart namų ruošos nieko nenuveikiau :x
Gražus rytas - saulė šviečia, gal papietaukime kartu ;) :mrgreen: :ugeek:

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 20 Rgs 2010 08:06

Ignai sveikinimai gimtadienio proga, linkiu uždegti vieną žvakutę, bet suvalgyti 25 tortus :D :lol:

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 20 Rgs 2010 08:08

Sveikinimai Ignui! :D Aš savaitgalį buvau namie, nors oras buvo gražus ir tiktų darbams rožyne... Nijole, o dėl pietų tu čia rimtai??? :lol:

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 20 Rgs 2010 08:14

....o kodėl ne, jei kas nors netoliese esat galima papietauti, nebent bijot kad galiu primušti :) :lol: :o

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 20 Rgs 2010 08:17

:lol: :lol: :lol: Ne ne, nebijom. Aš dirbu netoli, Žirmūnuose :) Jūrate, regis, tu irgi ne per toliausiai :?: :mrgreen:

Vartotojo avataras
Sigita
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 15:55

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Sigita » 20 Rgs 2010 10:32

Regina rašė:Savaitgalio poilsis kaime :D
Gimsta naujas rožynas
Regina, kaip mane įkvepia toks vaizdas - juk pas mane dar tiek daug ploto „neplota" :!: Iki šiol dusinausi kapodama kirtikliu akmenis, kaip Jūratė, bet pamačius Jūsų nuotraukas prieš akis iškilo mano viena hektaro dydžio „pievelė" - ir žemė puresnė, ir akmenų mažiau, ir kasti lengviau, tik bėda, kad ji gana nemaža, jei pradėsiu joje sodinti, negreit sustosiu :lol: Beje, pas mane, kaip ir pas Jus, ėmė lankytis stirnos, kaip nuo jų ginatės? Ar nesiginat?

Pirmą sykį per dvejus pastaruosius metus leidau sau tris dienas pailsėti - išvažiavau iš namų, kad negalėčiau nieko dirbti. Bet grįždama namo neištvėriau, įlindau į dzūkų mišką - grybavau, kol vyras pagrasino mane palikti tame miške, vakar nepajėgiau visų grybų sutvarkyti, šiandien bijau į tuos krepšius ir pažvelgti - kam nors sumokėčiau, kad pasiimtų :? Užuot juos valiusi, mieliau rožėms keletą duobių iškasčiau :roll:

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 20 Rgs 2010 11:58

Laba, aš pietų greit neprisijungsiu, nes , vakar to nerašiau, lauke vakare netyčia gavau traumą (ne rožes kasdama) - patempiau kelio raiščius. Dabar visą savaitę turiu labai saugot kojytę, kad kitą pirmadienį jau į darbą galėčiau išeit. O skauda tai labai labai.... :(

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 20 Rgs 2010 12:06

Ak, tu, vargšiukė... Šitaip savaitgalį dirbti ir dar traumą apturėti... Sveik ir saugok kojytę :)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Regina » 20 Rgs 2010 12:42

Tikrai vargšiukė - labai užjaučiu, žinau, kaip skauda ir kaip apmaudu
Sveik greičiau :)

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 20 Rgs 2010 13:11

Tai va pas mani neprognozuojamas gyvenimas :? vienas skambutis išmuša iš vėžių. bet susimasčius tie kas šalimais dirbame tai tikrai galima pietus susiorganizuoti ;) Gal kada nors kai sumastysim ;)

Vartotojo avataras
Sigita
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 15:55

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Sigita » 20 Rgs 2010 14:40

Jūrate, užjaučiu, teks dabar koją ilgiau pasaugoti, kartą patempus raiščius ilgai reikia būti atsargiai. Antra vertus, puiki proga perskaityti gerą knygą ar panaršyti internete ieškant naujų rožių veislių ;)

Vartotojo avataras
Ignas
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 12 Rgs 2010 22:58
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Ignas » 21 Rgs 2010 18:07

Ačiū už sveikinimus visiems ;) Nijole po 25 tortų gali blogai baigtis :lol: :lol:
Mano galerija
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it.

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 22 Rgs 2010 07:15

Vakar susivokiau, kad ištryniau iš fotoaparato į kompą neperkeltas praeitą savaitgalį padarytas rožių nuotraukas... :cry: O trokių gražių buvo pavykę padaryt, jau norėjau į forumą kažką įdėt, žiūriu - nėr :!: Atsukau juostelę galvoj atgal ir supratau, ką pridirbau :cry: :cry: :cry: Užtat nuotaika iškart krito iki žemiausio laiptelio :roll:

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 22 Rgs 2010 07:23

Oi kaip suprantu, Rūta tave - man grįžus iš kaimo pats įdomiausiais dalykas peržiūrėti foto medžioklės trofėjus. Dažniausiai jais nusivyliu, bet visada būna labai įdomu. Tikrai labai gaila, juo labiau, kad ir žiedų vis mažiau ir mažiau, o ir niekada nepavyks pagauti tą patį :cry:

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 22 Rgs 2010 07:30

Taip, galia, jau ruduo... Bet ką darysi, visko pasitaiko. Tiesiog kitą kartą būsiu dėmesingesnė.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 22 Rgs 2010 07:31

Neliūdėk, Rūta, bus bus tų rožių ;)
va man labiausiai gaila kadrų kai mano 1 m. ir 7 mėn. dukra ištraukė neišryškintą juostelę, kurioje buvo užfiksuoti ką tik gimusio sūnaus ir pirmų poros mėnesiukų rinkti kadrai... :cry:
praėjo beveik 12 metų, o tų kadrų lig šiol verkiu.... va čia jau nepakartosi :?

Vartotojo avataras
Sigita
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 15:55

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Sigita » 22 Rgs 2010 11:02

Rūta rašė:Vakar susivokiau, kad ištryniau iš fotoaparato į kompą neperkeltas praeitą savaitgalį padarytas rožių nuotraukas... :cry: O trokių gražių buvo pavykę padaryt, jau norėjau į forumą kažką įdėt, žiūriu - nėr :!: Atsukau juostelę galvoj atgal ir supratau, ką pridirbau :cry: :cry: :cry: Užtat nuotaika iškart krito iki žemiausio laiptelio :roll:
Rūta, nenusimink, jei ant viršaus neprifotografavai, t. y., jei po to nefotografavai arba jei ir fotografavai, bet kortelė nebuvo pilna, nuotraukas galima atkurti. Pagooglink, paieškok pagal žodį undelete, turėtum rasti visokių programėlių, yra ir mokamų, ir nemokamų, galėsi išsirinkti pagal savo kompo operacinę sistemą. Jei bus neaišku, parašyk privačią žinutę, paaiškinsiu.

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 22 Rgs 2010 11:33

Prifotografavau ant viršaus, bet pilna nebuvo. Dėkui, Sigita! Bandysiu ieškoti :)

Užrakinta

Grįžti į