Šiokiadieniai

Šnekam, plepam, diskutuojam įvairiom temom.
Užrakinta
Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 11 Spa 2010 08:48

Jūrate, rožes dabar ne į vazonus sodink, o prikask, taip prikastas gali palikti ir žiemoti, anksti kai bus laikas, pavasarį pasodinsi ;) ko dabar nervintis ir verstis per negaliu, nieko rožėms nenutinka - prikask, o gal dar ir gruodyje bus galima sodinti rožes, kas čia žino:)


o aš savaidgalyje pertvarkinėjau savo rožyną, persodinu rožes |( persodinti pavyko tik kiaturias rožes, užtrukau visą dieną, pavargau žiauriai, na ir šaknis užsiauginusios |( aik tu sau, lupau lupau iš žemės |( tai va rožyno rekonstrukciją :P :P

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 11 Spa 2010 08:56

Mes pasodinom viso labo šešias Sibirkos rožytes. Nors į kaimą atvažiavom šeštadienį pavakare ir laiko tikrai buvo per akis – sodinti baigėm sekmadienį su tamsa :$ Atsirado visokių kitokių neatidėliotinų darbų ir rūpesčių. Bet svarbiausia – darbas padarytas, na ir kas kad pabaigoje jau teko kone apčiuopom kaupelius daryti :D Dar giminaitei nuvežėm rožes, išdėstėm planelį, kuoliukus susmaigstėm būsimų rožių vietoj. Patenkinta :B
Gerai, kas mūsų tėtis nors ir truputį juokais paburbėdamas visuomet duobes iškasa. Pradžioj dar lyg mes bandėm – su sese pradedam, jam mūsų pagailsta, nes atrodom kaip žaltys su plaktuku... O dabar jau net klausimų nekyla, kas pas mus duobkasys :D

Vartotojo avataras
Rožė
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 10 Rgs 2010 19:34
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rožė » 11 Spa 2010 09:25

Jūratė rašė:vyrui šiuo atveju nepakomanduosi.... mano rožės, mano rūpesčiai (drunk) O vaikai jau savaitgalį pagal komandas jurginus, kanas kasė, tvarkė, tulpes sodino, namus kuopė (angel) . Duobes iškast jiems per sunku būtų, neturi jie dar tiek jėgos molį, akmenis ir žvyrą daužyt. O kiek laiko galiu rožes prikasus laikyt? savaitę, dvi?
......Taip pat galima išimti sodinukus iš pakuotės ir laikinai prikasti (užpilti šaknis žemėmis). Taip prikastos jos gali laukti nuolatinės sodinimo vietos dar ilgiau. Jei nusprendėte sodinti į nuolatinę vietą tik pavasarį, tai rožes prikaskite smarkiau - užpilkite žemių ne tik ant šaknų, bet ir ant šakų (gali kyšoti tik galiukai). Anksti pavasarį (kai tik išeis įšalas, ilgai nelaukiant), rožes jau galima sodinti į nuolatinę vietą......(SR rekomendacijos)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 11 Spa 2010 10:52

Nijole rašė: o aš savaidgalyje pertvarkinėjau savo rožyną, persodinu rožes |( persodinti pavyko tik kiaturias rožes, užtrukau visą dieną, pavargau žiauriai, na ir šaknis užsiauginusios |( aik tu sau, lupau lupau iš žemės |( tai va rožyno rekonstrukciją :P :P
Kiek laiko augo tos rožės ir kokio maždaug ilgumo šaknis pavyko išlupti ? Kiek viršūnelių palikai ? Kokios tai rožės ? Ar pavyko su žemėmis ar plikomis šaknimis ?

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 11 Spa 2010 11:06

reikės tik dangaus gražių orų savaitgaliams prašyti, labai jau norisi viską susitvarkyt iki normalių šalčių :)

Vartotojo avataras
Sigita
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 15:55

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Sigita » 11 Spa 2010 17:59

Jūratė rašė:reikės tik dangaus gražių orų savaitgaliams prašyti, labai jau norisi viską susitvarkyt iki normalių šalčių :)
Aš nors ir pasisodinau visas aštuonias iš Sibirkos gautas rožes, taip pat prašysiu dangaus gražaus oro, dar tiek daug visko reikia padaryti, o jei abi prašysim, tikrai bus dar gražių dienų šį rudenį.
Jūrate, kokį savaitgalį sukviesk draugus į talką, ir iškas tau daugybę duobių, aš kartą dariau talką vyro gimtadienio proga - susirinko beveik visi, kuriuos kvietėm, ir nuoširdžiai dirbo beveik visi, kurie atėjo :)

Man dabar reikia susivaldyti ir šį rudenį nieko nebeužsisakyti, nors taip knieti. Jei gerai suskaičiavau, turiu jau (dar tik) 43 rožes, pirmąsias pasodinau pernai rudenį (flower) Daugeliui tai atrodys juokingai mažai, bet aš dar tik įsibėgėju :D

Vartotojo avataras
vilmis
Pranešimai: 720
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 14:28
Miestas: DK/LT
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė vilmis » 11 Spa 2010 18:05

Geras startas, Sigita (like) Jei tik galimybės leidžia (turiu omenyje ne tik finansinės, bet ir tikrai rasit vietos kur pasodinti) - nestabdykit ;)

Vartotojo avataras
Sigita
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 15:55

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Sigita » 11 Spa 2010 19:50

Vilmi, ačiū :$ Kol turiu noro, ir galimybių atsiranda :D Vietos yra apsčiai, kad tik prižiūrėti jėgų ir laiko pakaktų.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 11 Spa 2010 20:29

Nijole rašė:O TU ČIA BAIK SU TAIS PIKTUMAIS (stupid) :D (xixi)
:P (ass) aš tik čia sau leidžiu Nijolei taip atsakinėti - tie paveiksliukai seniai laukė progos būt panaudoti (xixi)
Nijole rašė: o tai paskui šokti negalėsi, o šokti tai reiks (xixi) o tai sustikimą padarysim su šokiais (xixi) (xixi) (xixi) (smoke)
o tai ką - galėtų būt susitikimas ir nebūt šokių???? (swearing) dėl tokio reikalo galiu rožes prikast iki pavasario ir išeit poilsio (makeup) :D

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 18 Spa 2010 10:58

Šiandien mano atradimas - sudžiovinta Summer Song man kvepia tikrų tikriausiu medum... :)

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė DaliaRaimonda » 18 Spa 2010 20:35

Man dauguma džiovintų rožių turi medaus kvapo :) .
Pas mane kiekvieną rytą šalna rožes apiberia cukrumi.

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 19 Spa 2010 06:49

DaliaRaimonda, fantastiška nuotrauka <3 (like)
Noriu Koalos paklaust, už Mme Hardy - ligustro gyvatvorė? tavo? labai gražiai atrodo. noriu tokios :D

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 19 Spa 2010 07:10

Ko tai nebuvai sužavėta mano ligustrais sekmadienį (xixi) . O mes prie jų priėjome ir rodžiau savo baisią tvorą :D :P ir Mme. Hardy bei "baroną" šalia augančius rodžiau.
Jeigu rimtai - vasarą atrodo nuostabiai, bet kirp reikia mažiausiai du kartus, jeigu nelabai lietaus būna arba tris - tokią vasarą kaip praėjusi. Ir atstumą nuo kitų augalų reikia išlaikyti nemenką arba su kastuvu porą kartų per vasarą nukirst šaknis, kad leistų ir kitiems augalams gyventi.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 19 Spa 2010 07:46

koala rašė:Ko tai nebuvai sužavėta mano ligustrais sekmadienį (xixi) .
aš į rožes žiūrėjau , daugiau nieko aplink nemačiau :D Hardy ir baroną mačiau, tvora nebaisi (no) , o ligustrus apžiūrėt reikės dar kartą atvažiuot :D
koala rašė:Jeigu rimtai - vasarą atrodo nuostabiai, bet kirp reikia mažiausiai du kartus, jeigu nelabai lietaus būna arba tris - tokią vasarą kaip praėjusi. Ir atstumą nuo kitų augalų reikia išlaikyti nemenką arba su kastuvu porą kartų per vasarą nukirst šaknis, kad leistų ir kitiems augalams gyventi.
tikrai, atrodo, daug priežiūros reikalauja...

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 19 Spa 2010 07:58

Jūratė rašė: tikrai, atrodo, daug priežiūros reikalauja...
Eik jau - kokia čia priežiūra :D . Tą savo apie 50 metrų juostą nukerpu per pusdienį. O žemę su kastuvų, kur reikia, praeinu per pusvalandį ir basta (kaip pati sakai) (sun) Gal netaip supratai tą šaknų nukirtimą |( Įbedi kastuvą - ištrauki, šalia įbedi - ištrauki ir viskas. Na tokią juostą atkerti ir netirinėji kaip ir kas.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 19 Spa 2010 08:26

mes palei vieną sklypo kraštinę nesam apsisprendę, kokią tvorą reikėtų daryt, ar neapipjautų lentų medinę (nuo gatvės jau tokia yra), ar žalią iš augalų. Man gražu ir tokia ir tokia, bet vien tik visur lentom apsitvert nenoriu. Ligustras man užkliuvo, kad jis nėra tuja :D , o lapuotis, ir dar berods visžalis, na bent jau ilgai lapai nekrenta, gražiai atrodo, o ir sodinukai sąlyginai nebrangūs (tarp kitko, kokiu atstumu jie pas tave susodinti?). Ta sklypo riba ribojasi su kaimyno keliuku, tai šaknys, išėjusios už tvoros, nemaišys niekam. vat ir mąstom :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 19 Spa 2010 09:04

Apie 30 cm - tokį pagaliuką atsikirtau ir sodinau. Prigijimas 100 procentinis, tiesa, laisčiau. Ir ne tik ką tik pasodintus, bet ir sekančią vasarą, nes labai sausa buvo ir du metus ravėjau , bet čia gal nebūtinai (tada dar rožių neturėjau :D ). Tiesą sakant dabar turiu rožes, bet gudobelių gyvatvorę vis tik raviu nors kartą per sezoną - apie 150 metrų (xixi) - ale labai badosi (mad)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 19 Spa 2010 11:01

matėt Sibirkos dienoraštį? kokie grožiai :D

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 19 Spa 2010 11:24

Grožiai ir dozė jumoro (like)

Vartotojo avataras
Sigita
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 15:55

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Sigita » 19 Spa 2010 20:20

Jūratė rašė:matėt Sibirkos dienoraštį? kokie grožiai :D
Jūrate, atspėk, kas labiausiai apsidžiaugtų, jei į namus atkeliautų toks nesupakuotas rožių sargas? Teisingas atsakymas - šokoladas ;)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 20 Spa 2010 07:53

Sigita rašė:Jūrate, atspėk, kas labiausiai apsidžiaugtų, jei į namus atkeliautų toks nesupakuotas rožių sargas? Teisingas atsakymas - šokoladas ;)
:D :D :D
vakar apžiūrėjom nuotraukas su visa šeima - visi lydėmės prie monitoriaus :D ...
tikiuosi, jie tikrai suras gerus namus ;)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 25 Spa 2010 07:58

Rūta, su praėjusiu gimtadieniu!!!
Lai Tavo gėlės žydi, vaistažolės bujoja, balkonas rožėmis apsipila, o svarbiausia - širdis dainuoja! (flower) (flower) (flower) :*
Paveikslėlis

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 25 Spa 2010 08:32

Jūratė rašė:Rūta, su praėjusiu gimtadieniu!!!
Lai Tavo gėlės žydi, vaistažolės bujoja, balkonas rožėmis apsipila, o svarbiausia - širdis dainuoja! (flower) (flower) (flower) :*
Paveikslėlis
prisidedu prie Jūratės sveikinimų :) Rūta, linkiu, kad širdyje ir tavo aplinkoje visada rožės žydėtų :*

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 25 Spa 2010 08:43

Labai ačiū už sveikinimus! (sun) O palinkėjimas, kad aplinkui žydėtų rožės, beveik išsipildė - iš sesės gavau dovanų arbatos servizą su senovinių rožių abrozdėliais, tai dabar žiemą gersiu arbatą ir žvelgsiu į rožes (angel)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 26 Spa 2010 20:08

Su gimtadieniu, Rūta <3
Paveikslėlis

Užrakinta

Grįžti į