Šiokiadieniai

Šnekam, plepam, diskutuojam įvairiom temom.
Užrakinta
Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 11 Rgs 2010 20:20

Sveikinu visas ir visus Lietuvos rožininkus su draugijos forumo startu! :D Bučkiai visiem!!! ;)
Paveikslėlis

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 11 Rgs 2010 20:59

Paveikslėlis

geras pavadinimas "šiokiadieniai" man labai patiko :)
čia taip atrodo mano rožės, šendiena šeštadienį :)

Vartotojo avataras
Ignas
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 12 Rgs 2010 22:58
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Ignas » 12 Rgs 2010 23:08

Sveiki, didžiausi sveikinimai LRD, šaunu kad pagaliau veikia forumas ir puslapis :mrgreen: Beje netyčia registracijos metu paspaudžiau metus "po 1997" :oops: todėl norėjau paprašyti admino ištrinti vartotoją Ignas ;)
Mano galerija
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 13 Rgs 2010 06:59

Sveikinimai visiems rožių mylėtojams ir ačiū forumo įkūrėjams :P .
Tikiuosi noriai dalinsimės ne tik savo pasiekimais, bet pasakosime ir apie nusivylimus, nesėkmes.

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 13 Rgs 2010 07:50

koala rašė:Sveikinimai visiems rožių mylėtojams ir ačiū forumo įkūrėjams :P .
Tikiuosi noriai dalinsimės ne tik savo pasiekimais, bet pasakosime ir apie nusivylimus, nesėkmes.
labai to mums visiems rekia ;)

Ignai aš taip pat buvau ne tuos metus paspaudus, reikalauja globėjų sutikimo kad galėčiau dalyvauti forume :lol:
Globėjų neradau tai teko per nauja išsitrinti o paskui vėl užsiregistruoti :D oi nusibosim mes admin. pakol iprasim :P

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 13 Rgs 2010 08:36

Sveiki, mieli bičiuliai, naujoje jaukioje bendravimo erdvėje!!! :D

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 13 Rgs 2010 13:17

kokia šiandien žiauri diena.... :( :( ką bedarau, viskas nesiseka, ir tai ne mano asmeniniai reikalai, o darbo :cry: laikas lenka žiauriai ilgai, noriu greičiau namo, į savo kiemą :cry:

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 13 Rgs 2010 13:27

Visokių dienų būna... Ryt jau viskas daug šviesiau atrodys :) O aš šiandien visaip bandau kovoti su beprasidedančiu persišaldymu ar kokiu virusu... Kol kas neblogėja. :)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 13 Rgs 2010 13:38

Ačiū, Rūta
atsidariau pagaliau fotiko nuotraukas, čia iš vakar grybavimo aplink savo kiemo pušį :)
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

ne į temą :)
būtų gerai, kad kas pradėtų rožėm temas atidaryti (bijau nugrybaut), sukelčiau šviežias nuotraukas. Tikiuosi, niekam neužklius kokia žolė peraugusi, nes ryte pabėgiojau su fotiku, o tik paskui puoliau tvarkytis :oops:

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 13 Rgs 2010 13:44

Na jau grybų gražumas... :D Manau, kad čia niekam niekas neklius, nei žolė peraugusi, nei žolės mulčas po krūmu (tarp kitko, aš juo labai patenkinta – ir kitąmet mulčiuosiu :lol: ) Na ir reklamos į akis nespigina :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 13 Rgs 2010 14:25

Jūratė rašė: ... nes ryte pabėgiojau su fotiku ... :oops:
Labai teisingai padarei, jeigu darytum atvirkščiai, nuotraukos būtų prastokos ir rankas būtum sušlapusi nuo žolės rovimo :D
Kol radau kaip atrodos neskaitytos temos - na žabala jau visai. Vis žiūrėjau kur pranešimų daugėja, t.y. atmintį lavinau :mrgreen:

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 13 Rgs 2010 19:39

Aš šendie pasivaikščiojau po rožyną _savo :D ir sugalvojau, gal ir anksčiau jau masčiau, kad man jį reik visą persodinti :roll: :ugeek: :? viskas ten negerai :roll: bet kai pagalvoju apie kai kurias seniau augančias rožes tai net :o

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 14 Rgs 2010 08:01

Persodint visą :shock: :o ar pablūdai???? :lol: šiaip tai viskas ten gerai, mažiau kabinėkis, Vilniuj gražesnio vaizdo nesu mačius! :D

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 14 Rgs 2010 08:28

Jūratė rašė:Persodint visą :shock: :o ar pablūdai???? :lol: šiaip tai viskas ten gerai, mažiau kabinėkis, Vilniuj gražesnio vaizdo nesu mačius! :D
ne, negerai, reik padaryti geriau, ir noriu kitaip.
Aš nesiginčiju birželyje labai gerai, o dabar trūksta žiedų.
Kažkokio noriu vientisumo - arba daug rožių žiedų, arba, kad jų visai nebūtų :lol: žalias sodas :P arba tegu visai rožės nežydi tik daugiamečiai žydi ;)
Vien žodžiu mastysiu iki savaidgalio ir griebsiu kastuvą į rankas 8-) :geek: :ugeek: (geri šie žali ufonautai :lol: )

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rasa » 14 Rgs 2010 09:00

Nijole rašė:Aš šendie pasivaikščiojau po rožyną _savo :D ir sugalvojau, gal ir anksčiau jau masčiau, kad man jį reik visą persodinti :roll: :ugeek: :? viskas ten negerai :roll:
Mmm, pažįstamas jausmas :| ir vis besikartojantis kiekvieną rudenį.... :? Užtai reikia auginti dekoratyvines žoles ;) , pats gražumas dabar :mrgreen: .
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
opera
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 07:27
Miestas: Molėtų raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė opera » 15 Rgs 2010 07:38

O štai ir aš. Bežiūrėdama nuotraukas Nijolės Bloge (visada noriu, kad jų būtų daugiau), užsukau į LRD puslapį. Tikiuosi nepasielgiau netaktiškai įsiveržusi čia? Tikiuosi, kad šis forumas ne tik draugijos nariams, bet ir visiems mirtingiesiems? Sveikinu visus naujame forume ir linkiu įdomių aktyvių spalvotų (t.y. su nuotraukomis) diskusijų.

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 15 Rgs 2010 07:57

Sveika atvykusi :) Na tai žinoma, kad forumas visiems visiems - kas augina rožes ir kas dar tik svajoja, ir net tiems, kas apie jas nė žalio supratimo neturi :mrgreen: Tiesa, dar tik kuriamės, tvarkomės :)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 15 Rgs 2010 08:08

Labas, Opera! Forumas tikrai visiem, malonu, kad esi čia :D

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 15 Rgs 2010 10:11

opera rašė:O štai ir aš. Bežiūrėdama nuotraukas Nijolės Bloge (visada noriu, kad jų būtų daugiau), užsukau į LRD puslapį. Tikiuosi nepasielgiau netaktiškai įsiveržusi čia? Tikiuosi, kad šis forumas ne tik draugijos nariams, bet ir visiems mirtingiesiems? Sveikinu visus naujame forume ir linkiu įdomių aktyvių spalvotų (t.y. su nuotraukomis) diskusijų.
Aš pati labai norėčiau kad ten galėčiau rašyti kas dien nuotraukų turiu begales :cry: bet ... yra taip kaip yra - nespėju visur, o kartais ir nuotaika ne ta, dažnai atbaido mane rašymai bloge, kai man vis yra kartojama kad aš eterį teršu :oops: kartais pagalvoju o gal nieks ir neskaito, nereikia :roll: žinau žinau nieko nesakykit aš pati viską žinau, ir stengiuosi kuo mažiau į viską kreipti dėmesio :ugeek:
Žinau kad rašau baisiai bet ir dabar skubu ir nebus kada perskaityt tai ką parašiau turiu eiti :x :roll:

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 15 Rgs 2010 10:42

Esu gavusi per gimtadienį dovanų AH rožę Landora. Draugai, kurie dovanojo, norėjo tikrai gero ir mane pradžiuginti :lol: (pirkta Senukuose ar pan.), bet dabar nežinau, kur ją dėt... Turiu augint, nes dovana, bet man ji niekur nesiderina.... tai pirma pas mane rožė AH, ir nežinau ar daugiau jų atsiras... Gal ji tiktų tarp dviejų Iceberg'ų? (trūksta man čia veiduko kur smakrą kaso, a la rimtai galvoja :D) Bet derinys balta+geltona man kažkaip blankiai atrodo... ) O gal neskubėt, ją tik persodint į didesnį vazoną ir gal kada ateity įsigysiu pvz Rhapsody in Blue ar Shocking Blue? o ir vieta jai geresnė atsiras...
kol klausiau jūsų patarimo, lyg ir pati kažkokią išeitį radau :D
Jaučiu, kad šitas klausimas nelabai vietoj, gal Nijolė sugalvos, į kokius pokalbius šią žinutę perkelt

Vartotojo avataras
Sigita
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 15:55

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Sigita » 15 Rgs 2010 23:39

Sveiki, mielieji, gera atrasti naują rožėms skirtą erdvę ir pamatyti tiek pažįstamų mielų veidų, nors ir kitaip atrodančių ;) Pamačiusi forumo rožių klasifikaciją ėmiau tikėti, kad kada nors kiekvienas pavadinimas man reikš konkrečią rožių grupę, tačiau kol kas esu labai žalia :oops: Bet jau nebesirenku rožių pagal tai, ar jos žydi pakartotinai, tai reiškia, kad pasiūla vėl padidėjo. Visaip valdausi, kad tik nepakoreguočiau Dovilei išsiųsto užsakymo, o taip knieti dar užsisakyti vieną kitą ir dar... Juolab, kad vietos sočiai. Kažin, nuo kelių šimtų apetitas pradeda slopti? O gal nepradeda?

Noriu šiek tiek pagyvinti rudenišką nuotaiką - kas atspės, kokia rožė mano paveikslėlyje (jį reikėtų vadinti pseudoportretu, bet man liežuvis nesiverčia), gaus didelį šokoladą. Koalai spėlioti negalima, nes ji atspės iš pirmo karto. Taigi laukiu variantų ;)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 16 Rgs 2010 06:34

Jau norėjau spėti, ir še tau, prierašas - kaip kokioje rengiamoje loterijoje - darbuotojams dalyvauti negalima :lol:

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 16 Rgs 2010 06:53

Sigita, gal kartais Rhapsody in Blue arba Reine de Violettes.... Pirmosios neturiu, bet galėtų būt panašu (čia tik spėju) , o antroji pas mane žydi, ir kartais pumpurą apvalų susuka, o kartais išdraikytą, tai gal gali ir tokį grakštų :lol: :lol:

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 16 Rgs 2010 07:14

Pritariu Jūratės nuomonei, kad čia 'Rhapsody in Blue' arba kažkas gal iš rugozu ;)
Sigitai labai patinka nepilnavidūrės rožės :))))

Vartotojo avataras
Sigita
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 15:55

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Sigita » 16 Rgs 2010 09:29

Jūrate, nuostabu, neturi šios rožės, bet atspėjai iš karto :idea: Taip, tai Rhapsody in Blue, štai ji (nuotraukoje akivaizdžiai matyti mulčiavimas žole :lol: )
Paveikslėlis
Šokoladą gausi spalio pradžioje, kai važiuosiu į Vilnių, o gal pati iki to laiko „pro šalį" važiuosi? Tik parašyk, kokį labiau mėgsti - juodą, pienišką ar su riešutais. Koala, nepyk, žinai visas mano rožes, būtum iš karto atspėjusi. Kad Nijolė atspėjo, nesistebiu, ji turbūt ir užsimerkusi, pačiupinėjusi, atspėtų, bet nesitikėjau, kad pamena, jog man labiausiai patinka tuščiavidurės rožės :shock:

Užrakinta

Grįžti į