Šiokiadieniai

Šnekam, plepam, diskutuojam įvairiom temom.
Užrakinta
Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 16 Gru 2011 17:22

Tadai, greičiau sakyk, kur matei tą -28 šiom dienom, nes gali infarktą kokiam tūlam rožininkui įvaryti :D Kiek žiūrėjau prognozes, tai šis ciklonas Lietuvoje didelių minusų neneša, žiūrėjau gismeteo ir orai.lt.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Regina » 16 Gru 2011 21:35

Tadas rašė:Ar siuntėsi kas iš http://e-clematis.home.pl/pl/c/Clematis ... i/1/1/phot" onclick="window.open(this.href);return false;
Siuntėmės iš kitur - iš http://www.pracowniaogrodnicza.pl./?pow ... atis%29,51" onclick="window.open(this.href);return false; (užsakinėjau ne aš). Buvo puikūs, dideli sodinukai, metro ar daugiau ūgio, žydintys.
Esu labai patenkinta, norėčiau daugiau.

Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Tadas » 16 Gru 2011 21:48

Rūta rašė:Tadai, greičiau sakyk, kur matei tą -28 šiom dienom, nes gali infarktą kokiam tūlam rožininkui įvaryti :D Kiek žiūrėjau prognozes, tai šis ciklonas Lietuvoje didelių minusų neneša, žiūrėjau gismeteo ir orai.lt.
Prie tu -28 yra vos ižiurimas užrašas :D

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Regina » 16 Gru 2011 21:50

Tadas rašė:
Rūta rašė:Tadai, greičiau sakyk, kur matei tą -28 šiom dienom, nes gali infarktą kokiam tūlam rožininkui įvaryti :D Kiek žiūrėjau prognozes, tai šis ciklonas Lietuvoje didelių minusų neneša, žiūrėjau gismeteo ir orai.lt.
Prie tu -28 yra vos ižiurimas užrašas :D
Tadai, tokiam užrašui akinių jau neužtenka, mikroskopo reikia :D :D :D

Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Tadas » 16 Gru 2011 21:59

Regina rašė:
Tadas rašė:Ar siuntėsi kas iš http://e-clematis.home.pl/pl/c/Clematis ... i/1/1/phot" onclick="window.open(this.href);return false;
Siuntėmės iš kitur - iš http://www.pracowniaogrodnicza.pl./?pow ... atis%29,51" onclick="window.open(this.href);return false; (užsakinėjau ne aš). Buvo puikūs, dideli sodinukai, metro ar daugiau ūgio, žydintys.
Esu labai patenkinta, norėčiau daugiau.
O kada tas veiksmas vyko,pavasarį ?

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Regina » 16 Gru 2011 22:04

Praeitą pavasarį

Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Tadas » 16 Gru 2011 22:14

Dėkui :)

Timka

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Timka » 17 Gru 2011 13:01

Radau šį puslapėlį ir vos neišprotėjau nuo grožio, kiek čia visko yra, <3 tik suprantu, kad niekur nesiunčia ;(
http://www.gardenshop.ru/products/roses_2012/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 17 Gru 2011 13:02

Tadas rašė:
Rūta rašė:Tadai, greičiau sakyk, kur matei tą -28 šiom dienom, nes gali infarktą kokiam tūlam rožininkui įvaryti :D Kiek žiūrėjau prognozes, tai šis ciklonas Lietuvoje didelių minusų neneša, žiūrėjau gismeteo ir orai.lt.
Prie tu -28 yra vos ižiurimas užrašas :D
Na ir šposininkas tas mūsų Tadas... :D

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 17 Gru 2011 13:04

Jeigu kartais taip atsitiktų, kad iš kur nors užsakinėtume raganių, ir aš norėčiau jungtis (yes)

Vartotojo avataras
kukushka
Pranešimai: 226
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 08:03
Miestas: Alytaus r.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė kukushka » 17 Gru 2011 14:08

Rūta rašė:Jeigu kartais taip atsitiktų, kad iš kur nors užsakinėtume raganių, ir aš norėčiau jungtis (yes)
Aš taip pat prisijungčiau (yes)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 17 Gru 2011 18:09

Timka rašė:Radau šį puslapėlį ir vos neišprotėjau nuo grožio, kiek čia visko yra, <3 tik suprantu, kad niekur nesiunčia ;(
http://www.gardenshop.ru/products/roses_2012/" onclick="window.open(this.href);return false;
Aš jų nepirkčiau, jei ir siųstų - paskaičiuokite kiek kainuoja viena rožė |( Dar pridėkite muitą, PVM, fitosanitarinį sertifikatą ir rožė taps auksinė ;)

Timka

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Timka » 17 Gru 2011 23:13

Ačiū, Koala, tai nors akis paganysiu :) ;)

Paukštukas
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: 23 Sau 2011 19:19
Miestas: Vilnius

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Paukštukas » 18 Gru 2011 09:38

Žvilgtelėkite į naują įrašą Sibirkos dienoraštyje. Šaunuoliai Dovilė ir Mindaugas kuria ir kuria grožį!(flower) (flower) (flower)

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Virginija » 19 Gru 2011 19:05

Nors panašu, kad dabar rožininkėms rūpi tik Kalėdos, visgi ... tikriausiai bus suprantama :D

Шуточная....
Боже! Помоги мне
Не сойти с ума...
За спиною лето, впереди зима...
В голове лишь розы,
Планы и мечты,
А в глазах картинки
Дивной красоты -
Вот сюда- вот эту!
А за ней- вон ту!...
Денег уже нету
Завершить мечту!... Autorė Rozawomen iš Rosebook.ru

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Gulbe » 19 Gru 2011 19:51

:D (like) (bravo)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Regina » 19 Gru 2011 20:11

Taip, eilėraštukas tikrai toks, kaip rodo Gulbė :D (like) (bravo)
Labai tksliai atskleidžia mūsų būseną :)

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Gulbe » 19 Gru 2011 20:27

Na bent jau sniego būtų, o dabar, nors už lango pušis ir žiba įvairiausiomis lempučių spalvomis, tačiau kompiuterio ekrane tik rožės rožės rožės... :$ (xixi)
Sakykit, mielos rožininkės, tai nuo šiol visos mano Kalėdos bus tik per rožinius akinius? :)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 19 Gru 2011 20:59

:D :D :D Dėkui, Antose (like) Labai tiksliai aprašyti rožių karštinės požymiai <3

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 19 Gru 2011 21:04

Gulbe rašė:Na bent jau sniego būtų, o dabar, nors už lango pušis ir žiba įvairiausiomis lempučių spalvomis, tačiau kompiuterio ekrane tik rožės rožės rožės... :$ (xixi)
Sakykit, mielos rožininkės, tai nuo šiol visos mano Kalėdos bus tik per rožinius akinius? :)
Aha (yes) Paskui pripranti gyventi nuolat su rožėm mintyse, akyse, laisvu laiku stveri knygą apie rožes - ir tai tampa tokia šviesia, tauria ir įkvepiančia tavo dalimi, kad ne tik Kalėdos, o ir visas gyvenimas būna kaip per rožinius akinius <3

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 19 Gru 2011 23:16

Rožės užima daug sklandančių galvoje minčių, hi hi parduotuvėse, ar pastebėjot net pro medžiagą, kuri išmarginta rožėmis, abejingai nepraeini, pačiupini, nusišypsai ranka per audinį perbrauki :)
eglę papuoši rožėmis ir visą šaltąjį sezoną lauki - kada ateis tas laikas kai rožės žydės, kada vėl kiemas prisipildys to kerinčio rožių kvapo:)
Kai rožės žydi - vis mažai, niurzgi - mažai žiedų :) mažai rožių :) rudenį vis sau pažadi (kai dengt reikia) jau gana viskas jėgų nėra, ateina vėl žiema, vartai nuotraukas, stebiesi kaip gausiai žydėjo ir vėl ieškai renkiesi naujas rožes, planuoji ir vėl ilgiesi - lygiai taip pat kaip mylimo žmogaus :)
ir taip metai iš metų :)

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rita » 20 Gru 2011 08:37

Taip,visos daromės panašios :)
Man rožės tapo antra religija,kartais net baisu darosi,kur bebūčiau namie ar darbe,atidariusi kompiūterį pirmiausia skaitau šį puslapį |( ,tik paskui savo internetinį puslapį ir kitus . :)

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Aistė » 20 Gru 2011 09:50

Mano sesutė susilaukė dukrytės, tai net jinai mums atvažiuojant aprengia ją suknyte su rožytėmis, jeigu jau ne su rožytėmis, tai bent jau su gėlytėmis. Pamatytumėt mano veido išraišką, jau ir tai mažutė gražutė mergytė, o jau kai su rožine suknele tai akių nenuleisi :)
Neseniai buvom Lenkijoje, tai arbatų prisipirkau su rožėmis (xixi) Jau ir vyras sako, padaryk tu man tos arbatos su rožėmis (xixi)
Jeigu siuvinėti ką nors, tai akis krypsta į rožes :D
Vien rožės rožės (flower) (flower) (flower) (flower) (flower) aplinkui :D

Timka

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Timka » 21 Gru 2011 21:13

Tikrai, ir man ta pati rožinė liga. <3 Na, išprotėjusios rožėmis. (flower) (flower) (flower) Dar net sniego pas mane nebuvo, o jau laukiu pavasario :)

Vartotojo avataras
RožėDD
Pranešimai: 662
Užsiregistravo: 03 Geg 2011 07:36
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė RožėDD » 22 Gru 2011 09:45

O aš prisipirkau sausų rožių kvapų. Prancūzijoje pirkau, kainavo 3 eurus, o pas mus po litą su kapeikom (xixi) Aišku, prancūziškas natūralesnis...
Pridėsiu prie Kalėdinių dovanėlių tiems kuriems patinka jis. Pasikabinau vonios kambaryje, kitą automobilyje - štai ir pildosi svajonė skendėti rožių kvapų jūroje (flower) <3
http://sodoziedai.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Užrakinta

Grįžti į