Šiokiadieniai

Šnekam, plepam, diskutuojam įvairiom temom.
Užrakinta
Vartotojo avataras
Sigita
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 15:55

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Sigita » 22 Rgs 2010 11:49

Jei neįrašė naujų nuotraukų į ištrintų vietą, turėtų pavykti, gal nors kelias nuotraukas pasiseks atkurti. O jei ir nepavyks, nenusimink, kitą sykį žinosi, ką daryti tokiai bėdai ištikus, tik svarbu ištrynus daugiau nefotografuoti.

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 22 Rgs 2010 12:12

Kaip bebūtų – DĖKUI! :) O ateičiai tai tikrai pravers, ir, manau, ne man vienai, nors praradimų, aišku, niekam nelinkiu. Tik žinoti visuomet naudinga :)

Vartotojo avataras
kukushka
Pranešimai: 226
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 08:03
Miestas: Alytaus r.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė kukushka » 23 Rgs 2010 08:05

Sveikos ir sveiki :)
Tikiuosi priimsit, aš nedaug rašau, bet daug skaitau :))

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 23 Rgs 2010 08:46

kukushka rašė:Sveikos ir sveiki :)
Tikiuosi priimsit, aš nedaug rašau, bet daug skaitau :))
Priimsim priimsim :D Sveika!

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 23 Rgs 2010 09:30

kukushka rašė:Sveikos ir sveiki :)
Tikiuosi priimsit, aš nedaug rašau, bet daug skaitau :))
Prašom skaityti, bet nepamiršti ir rašyti :mrgreen:

Vartotojo avataras
kukushka
Pranešimai: 226
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 08:03
Miestas: Alytaus r.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė kukushka » 23 Rgs 2010 19:10

Ech, kad ką gudraus parašytum, reikia daaaug perskaityti ir pamatyti :mrgreen: Be to, sunku daryti kažkokias išvadas iš dvidešimties roželių, kuriom tik antra vasara baigės :)
Bet labai smagu Jus čia visas/visus matyti ir skaityti :)

Vartotojo avataras
vilmis
Pranešimai: 720
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 14:28
Miestas: DK/LT
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė vilmis » 23 Rgs 2010 19:36

Nieko gudraus niekas ir neliepia rašyti :mrgreen:
Būtų smagu jei savo auginamas rožes pristatytumėt atitinkamose temose - pasidalintumėt nuotraukomis, nuomone. O tai lanai svarbu ir naudinga :idea:

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Aistė » 25 Rgs 2010 13:57

Sveikutes ir sveikučiai :D

Tai gal ir man galima pas tamstas :?: Su nenuravėtom piktžolėm ir žolės mulčium :oops: :lol:

Vartotojo avataras
vilmis
Pranešimai: 720
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 14:28
Miestas: DK/LT
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė vilmis » 25 Rgs 2010 16:50

Galima, bet jei nusiravėsit lauk vysim :lol: :lol: :lol:

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 27 Rgs 2010 09:05

Labas rytelis :) Kaip savaitgalis, kaip rožės? :mrgreen: O savaitgalis tai gražus, šiltas buvo... Rožės tik žydi, pumpurų dar pilna. Aš saviškių jau nebepurškiau, nors kol kas, turiu pasakyt, maniškės laikosi sveikos, visos lapotos, nė viena plika nestovi, nors taškų, žinoma, yra. Gal kai kur vienas kitas lapukas pageltęs. Ne, meluoju... Vienas 'Falstafas' kažkoks silpnas ir belapis.... Bet tik jis vienintelis. Pražydo 'Home and Garden', kuri pernai nespėjo iki šalnų antrosios žydėjimo bangos parodyti. O 'Gruss an Aachen' jau kokią trečią žydėjimo bangą varo... Tiesa, vienoj vietoj pastebėjau amarų :?

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Regina » 27 Rgs 2010 12:44

Savaitgalis buvo fantastiškas, nežiūrint to, kad reikėjo labai daug dirbti :mrgreen: Labai liūdna pagalvojus, kad tokių šiltų, gražių dienų dabar reikės labai ilgai laukt...
Rožės dar žydi, bet jau mažai, pumpurų irgi ne per daugiausiai. Pabaigiau kast ir ruošt duobes. Paruošt buvo gerokai sunkiau, negu iškast. Bet įveikiau beveik iki galo, dabar ramiai galiu laukt rožių. Duobių turiu daugiau, negu užsakiau rožių :lol: Gal kas dar ketinat užsakinėt iš Zimbelarijos?

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 27 Rgs 2010 12:54

Man atvirkščiai: reikia - reikės pasodinti apie 50 rožių, o turiu tik 16 duobių. Rožių neketinu užsisakinėti, tiesą iš SR vis tik 7 užsakiau :lol: Bet, jeigu man jas taip spėriai galabys, artimoje ateity gali atsirasti daug tuščių vietų :roll:

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Virginija » 27 Rgs 2010 16:01

http://www.manoparkas.lt/Rozynas/index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Gal kam bus įdomu.

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rasa » 27 Rgs 2010 16:57

Na va, gatavas projektas rožynui :lol: tereikia, kad kas imtųsi jį įgyvendinti ;)
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Olivija
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 28 Rgs 2010 07:40

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Olivija » 28 Rgs 2010 08:03

Labukas visiems :D
smagiai Jūs čia bendraujate, dalinatės patirtim ir grožiu, puiki miela šiek tiek 8-) pažįstama kompanija.
Sveikinu visas ir visus , sukūrus šią erdvę.
Bandau atsispirti rožių virusui jau keletą metų, bet jaučiu, kad vistiek neatsispirsiu ... :lol: tad priimkit ir mane į rožių namučius :geek: :mrgreen:

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 28 Rgs 2010 08:10

Olivija rašė:Labukas visiems :D
smagiai Jūs čia bendraujate, dalinatės patirtim ir grožiu, puiki miela šiek tiek 8-) pažįstama kompanija.
Sveikinu visas ir visus , sukūrus šią erdvę.
Bandau atsispirti rožių virusui jau keletą metų, bet jaučiu, kad vistiek neatsispirsiu ... :lol: tad priimkit ir mane į rožių namučius :geek: :mrgreen:
:lol: kaip gerai, kad rožėms sunku atsispirti :mrgreen:

Vartotojo avataras
vilmis
Pranešimai: 720
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 14:28
Miestas: DK/LT
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė vilmis » 28 Rgs 2010 11:55

Olivija - vis dar "mėlynos" rožės Jums ramybės neduoda? Ar ir kitos prisidėjo? :lol:

Olivija
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 28 Rgs 2010 07:40

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Olivija » 28 Rgs 2010 14:04

vilmis rašė:Olivija - vis dar "mėlynos" rožės Jums ramybės neduoda? Ar ir kitos prisidėjo? :lol:
"mėlynos" pačios pačiausios :D :D :D bet šiemet po Sibirką vaikščiodama vėl atradau sau naujų spalvų, kvapų, formų, dyglių :lol: :lol:

Vartotojo avataras
Sigita
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 15:55

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Sigita » 03 Spa 2010 21:49

Olivija rašė:Labukas visiems :D
smagiai Jūs čia bendraujate, dalinatės patirtim ir grožiu, puiki miela šiek tiek 8-) pažįstama kompanija.
Olivija, smagu tave čia matyti :P

Pastaraisiais savaitgaliais oras buvo toks, kad traukte traukė į lauką – padirbėti ar tiesiog pabūti. Prieš savaitę buvau Rundalėj, o šią savaitę tepiau rožes repelentais, nes stirnos įsisuko, ėda net tankiadyglius erškėčius :evil: Nežinau, ar medeliams skirti repelentai padės, gal prastai ieškojau, bet internete neradau lietuvių kalba apie tai informacijos. Jau betepant rožes rankos buvo kruvinos, erškėčių nebesiryžau tepti, kurią dieną bandysiu tepti teptuku. Dabar mano rožės kaip apšerkšnijusios :P Gal kas nors žinot kokį būdą, kaip stirnas atbaidyti? Nors ateina anksti ryte ir vakare, žmonių beveik nesibaido. Būtų žiema, nepykčiau, bet dabar pykstu, nesuprantu, kodėl joms parūpo rožės, juk dar apstu visokio ėdesio :roll:

Vaizdai iš rudenėjančios Rundalės, net kai kurių AH žiedai mane sužavėjo :P , žinoma, jų daugiausiai ir žydėjo (atsiprašau dėl nuotraukų kokybės, labai plieskė saulė):
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė DaliaRaimonda » 04 Spa 2010 07:20

Sigita, nuostabios nuotraukos iš Rundalės. Saulė perteikia šilumą :D , tad dar maloniau žiūrisi. Aš savaitgalį važiavau pro Alytų ir maloniai buvau nustebinta. Naujojoje gatvėje (dabar dalis jos kaip tik rekonstruojama dėl arenos statybos) pasodinti dideli rožynai :o . Taip, plačioje žalioje juostoje susodintos rožės :D . Centre jos aukštesnės, o aplink padarytas apvadas iš šviesesnių žemesnių rožių. Ir visos rožės dar žydi :D

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 04 Spa 2010 08:22

Sigita, gražios nuotraukos, dėkui :) Nors jau rytinės šalnos praneša, kad nebeilgai tvers mūsų rožių grožis, šįryt už lango šviečia saulė ir išsklaido šias niūrias mintis... Gražios visiems savaitėlės! :D

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 11 Spa 2010 07:01

Labas rytas visiems! :) kaip savaitgalis praėjo, ar daug rožių pasodinot? (flower) Aš tik 2, ir dar tris duobes paruoštas palikau :( Planavau gerokai daugiau padaryt, bet fizinės galimybės neleido (mad) . Dabar net nežinau kaip bus su Sibirkos rožėmism, kurias turiu šią savaitę gaut. Galvojau, va pasiruošiu duobikes, paskui tik šnai šnai sukišu, palieju ir basta :B Nifiga...
Kitą savaitgalį sodint negalėsiu, viskas nusitempia... Mąsta, kad gal man tas rožes dabar į vazonus susodint , o paskui, jei orai dar spalio gale leis, po truputį į tikras vietas perkelsiu?..

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Regina » 11 Spa 2010 07:13

Puikus buvo savaitgalis, geresnio rožių sodinimui įsivaizduot neįmanoma :) Mano duobės buvo iš anksto paruoštos - tai sodint buvo tiktras malonumas. Pasodinau 16 ir jau įsivaizduoju, kaip bus gražu pavasarį (flower)
Jūrate, tai gal šeimyna pagelbės pasodint, o tu tik pakomanduosi ;)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 11 Spa 2010 07:26

Jūrate, teisingai sako Regina - vyras su vaikais lai padeda, o tu sėdi ir komandas paduoti ;) Į vazonus sodink tik tuo atveju, jeigu ketini jas ne anksčiau kaip gegužę sodinti, kitu atveju, tik prikask.
Mano laimikis šį savaitgalį - 11 paruoštų duobių ir 18 pasodintų rožių. Liko tik 9 duobes pasiruošt ir pasodinti 15 rožių ... ir beveik bulvinis maišas tulpių :D

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 11 Spa 2010 08:31

vyrui šiuo atveju nepakomanduosi.... mano rožės, mano rūpesčiai (drunk) O vaikai jau savaitgalį pagal komandas jurginus, kanas kasė, tvarkė, tulpes sodino, namus kuopė (angel) . Duobes iškast jiems per sunku būtų, neturi jie dar tiek jėgos molį, akmenis ir žvyrą daužyt. O kiek laiko galiu rožes prikasus laikyt? savaitę, dvi?

Užrakinta

Grįžti į