Šiokiadieniai

Šnekam, plepam, diskutuojam įvairiom temom.
Užrakinta
Vartotojo avataras
pikta voverė
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 16 Sau 2011 13:46

Re: Šiokiadieniai

Standartinė pikta voverė » 16 Sau 2011 16:35

Sode :$ ,tik dar nelabai yra į ką žiūrėti :( |( ,bet į svečius kodėl ir ne ;) (flower)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Regina » 16 Sau 2011 17:08

Sode - tai kolektyviniuose soduose link Ąžuolų Būdos?

Vartotojo avataras
pikta voverė
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 16 Sau 2011 13:46

Re: Šiokiadieniai

Standartinė pikta voverė » 18 Sau 2011 13:41

(call) Taip tikrai ten. ;)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 20 Sau 2011 10:06

http://sportas.delfi.lt/national/rberan ... d=41047643" onclick="window.open(this.href);return false;
Čia ne apie rožes, bet fantastika (dance) Įtemptai sekiau mačą :D , gerai, kad jis buvo toks trumpas tik 58 minutės, o tai būčiau nusigalavusi (xixi)
Sveikinimai Ričardui (sun) (flower)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Regina » 25 Sau 2011 13:04

Kažin, kaip tam barsukui šiandien seksis :? Aš dar spėjau savo šešėlį pamatyt (kad ir neryškų, bet pamačiau :D :D :D ), o tam vargšui žvėreliui tikriausiai nepavyks (no) Ilgai dar mes pavasario lauksim :(

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 25 Sau 2011 13:21

Panašu, kad po atlydžio vėl stabiliai žiema laikysis - žinoma, tai gerai, dar tik sausis, bet jau kaip norisi kuo greičiau pavasario sulaukti.

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 26 Sau 2011 08:54

Vakar gavau lauktuvių iš Peterburge gyvenančio dėdės - rusišką Galinos Pankratovos knygą apie rožes. Štai šią: http://www.eksmo.ru/catalog/922/480980/" onclick="window.open(this.href);return false; Ten daug dėmesio skiriama Delbardo rožėms - juk autorė Rusijos Delbardo rožių mylėtojų klubo pirmininkė, bet yra ir patarimų, kaip auginti, prižiūrėti. Pagaliau tai knyga, kurią gali skaityti savo malonumui prieš miegą ir suprasti be žodyno :$
O tas dėdė, beje, buvo kartu su mumis reginyje „Tegul viskas pražysta rožėmis...“, jam labai patiko ;)

Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Tadas » 27 Sau 2011 12:35

Ir kaip knyga ? Varvinu ir aš seilę į ją. :) Ir į kitą knygą http://shop.nanya.ru/books/223052/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 27 Sau 2011 13:21

Knyga graži, maloniai skaitosi, ne banali, na kur pačios paprasčiausios žinios. Maždaug trečdalis skirtas Delbardo rožėms, rašo apie konkrečias rožes, pasakoja apie dailininkus, gražu :) Yra praktinių patarimų, kokias rožes rinktis, auginimo dalykų, bet nelabai plačiai. Tik kad aš dar nedaug perskaičiau :$ O ta Teorinos knyga išties labai viliojanti :) Slapčia audžiu mintį užsisakyti knygų iš Rusijos. Juk ten daug internetinių parduotuvių, tik svarbu žinoti, ką pirkti. Kiek vakar varčiau, šios Teorinos knygos neužtikau. Bet tik bėda, kad jie tik Rusijoje ir į NVS šalis siunčia, bet parašius dėdės adresą galėčiau paprašyti, kad jis pasiųstų man į Lietuvą |(

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Regina » 27 Sau 2011 14:34

Tada, Rūta, atsirastų ir daugiau norinčių ;) Ir aš bandyčiau tau į kompaniją tau įsiprašyt :*

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 27 Sau 2011 15:18

Seniau nepamenu jau kada, galima buvo užsakyti knygas Homo sapians knygyne ir jie per kažkiektai laiko pristato knygas.
Jei kas pasidomės apie tokią galimybę prašau pasakyti ir man :D

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 27 Sau 2011 16:22

Rytoj pažadu pasidomėti įvairiomis galimybėmis :)

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 28 Sau 2011 09:58

aš jau parašiau knygynu Homo sapians :D paklausiau ar galima užsakyti ;)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 28 Sau 2011 10:02

Labai prašau, informuokite ir mane - ir aš norėčiau prisidėti prie užsakymo (xixi)

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 28 Sau 2011 10:06

koala rašė:Labai prašau, informuokite ir mane - ir aš norėčiau prisidėti prie užsakymo (xixi)
žiūrėsim ką jie atrašys, ir informuosime :)

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 28 Sau 2011 11:37

gavau atsakymą, kad gali užsakyti ir per mėnesį pristatyti knygą "Rozy. Istorija odnoj ljubvi" kaina apie 57 Lt
tos antros knygos jie užsakyti negali, na tai sakot kiek knygų užsakom kiek norinčių bus ?
Aš jiems laišką parašau ir laukiam, užstato neprašo :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 28 Sau 2011 11:57

Aš labiau norėčiau tai tos į kurią Tadas seilę varvina (xixi)
Rūta, o kokio maždaug dydžio knyga "Rozy. Istorija odnoj ljubvi" - t.y. kiek puslapių, kad maždaug orientuotis kaip čia ta kaina. Su Delbaro rožėmis kol kas nedraugauju, tai nežinau ar jos man reikia :$ :? Jeigu pasakysit, kad tikrai gera, tai aišku aš jos norėsiu :)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 28 Sau 2011 13:19

Aha, o aš skambinau į Homo sapiens :D Užsakyti gali, bet tik tai, ką siūlo jų tiekėjai. Pavyzdžiui, Teorinos knygos nesiūlo, nors man ji būtų bene geidžiamiausia, kiek vardijo ne kaži koks pasirinkimas, bet pirmadienį ketinu pati pas juos nuvažiuoti ir kartu pažiūrėti ką galima užsisakyti jų sistemoje.

Koala, Pankratovos knyga yra 176 p., vis dėlto daugiausia kalbama apie Delbardo rožes, ir deriniuose, ir šiaip. Tai nėra praktinis vadovas, tiesiog daugiau malonus skaitymas tiems, kas myli rožes. Praktinė dalis gerai parašyta, yra vertingų patarimų. Vieną šią knygą jie turi savo knygyne, deja, tik vieną :( Aš ją rezervavau 10 dienų, kad niekas be mūsų jos per tą laiką nenupirktų :D Bet jeigu jau turi, vadinasi, ir jų tiekėjai turi, ir galima bus užsisakyti. Kaina tai, sakyčiau, lietuviška - 55,70 Lt. Nemaža, kaip už ne tokios jau didelės apimties knygą. Bet gražiai išleista, su gražiom nuotraukom, tai gal ir užtat kaina tokia... Jeigu atsirastų, kas nori šios knygos, galėčiau perrezervuoti jūsų vardu, arba nupirkčiau pirmadienį, o paskui jau pagalvotume, kaip perduoti :) Jie turi dar vieną šios knygos vienetą: Розы в открытом грунте http://www.bgshop.ru/Details.aspx?id=9429333 Irgi rezervavau. Kaina 23 Lt. Šią irgi pas juos galima užsakyti.

Yra daug internetinių knygų parduotuvių, kaip kurios siunčia į Lietuvą, pvz., ta, iš kurios įdėjau nuorodą, bet ji baisiai brangi. Kitoms pasiunčiau užklausą, ar siunčia į Lietuvą. Žodžiu, dar reikia ieškoti tinkamos internetinės parduotuvės. Bet neabejoju, kad rasim ;)

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 28 Sau 2011 13:36

Ach tai čia tu jas rezervavai :D Ar gali jas abi man perleisti ;) nupirk pirmadienį aš tau gražinsiu pinigus kai pagalvites atiduosiu :)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 28 Sau 2011 13:44

Gerai, Nijole, nupirksiu ;) Tai, aišku, aš, o kaip tu manai :D Na pasakė, kad tik vieną turi, tai ir pagalvojau, gal kas iš mūsiškių norės, o ims kas ir nupirks :)

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 28 Sau 2011 13:47

Rūta rašė:Gerai, Nijole, nupirksiu ;) Tai, aišku, aš, o kaip tu manai :D Na pasakė, kad tik vieną turi, tai ir pagalvojau, gal kas iš mūsiškių norės, o ims kas ir nupirks :)
tai taip ir sutarėm aš jamu :D

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 28 Sau 2011 13:49

Dar pirmadienį pas juos nuvažiuosiu ir konkrečiai išsiaiškinsiu, ką galima užsisakyti iš mums rūpimos literatūros ir pateiksiu sąrašiuką :) Tada galėsim galvoti, ką dar galima užsisakyti :)

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 28 Sau 2011 13:54

paskaitysim ko gi trūksta mano delbaro auginamoms rožėms |( greičiausiai meilės ir šilumos :$

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 28 Sau 2011 14:01

O kokias iš jų turi? :) Dailininkų tikriausiai?

Vartotojo avataras
vilmis
Pranešimai: 720
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 14:28
Miestas: DK/LT
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė vilmis » 28 Sau 2011 14:12

Tai, kad visai pigios tos knygos :D (čia man taip atrodo palyginus su skandinaviškomis kainomis). Tiems kas rusiškai skaito tai visai gerai.

Užrakinta

Grįžti į