Šiokiadieniai

Šnekam, plepam, diskutuojam įvairiom temom.
Užrakinta
Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Virginija » 30 Gru 2010 18:23

Paveikslėlis

Elena
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 13:54

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Elena » 31 Gru 2010 10:28

Paveikslėlis
Žvarbi ir sniege paskendusi paskutinė 2010 metų diena.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Regina » 05 Sau 2011 08:25

Labas rytas visiems :) Įdomu, kaip sekasi žmonėms užmiesty kapstytis per pusnis |( Vilniaus centre jau sunku perbrist. O varvekliai kokie kabo!!! Reikia gatvės viduriu eit, jei kristų - tai kiaurai persmeigtų ir prie žemės prikaltų, mažai nepasirodytų |(
Prie mano darbo ant namo priešais gigantai gal kokių 3 m ilgio kabo, o storis beveik toks, kaip to namo kolonų - įspūdinga, gražu, baisu

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 05 Sau 2011 08:34

Labas rytas :)
Dirbu kaime. Tai sunku būna tik iš garažo išvažiuoti, o paskui tai tiek, kad slidu, bet šiaip kelias iki darbo nuvalytas ir kiemas darbe taip pat :) . Tik jau to sniego šiemet - vėl ko gero teks važiuoti stogus valyti |( Ukmergėje jau lūžta nuo sniego svorio stogai. Sniego storis 49 cm - taip rašo LHMT |( O dar ir viduržiemis neatėjo.

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 05 Sau 2011 09:12

Taip... sniego šiemet nepagailėta... Sutikti Naujųjų metų buvom išvažiavę į Juodkrantę – tai ten sniego gatvėse priversti tiesiog kalnai – aukščiau negu aukšto žmogaus ūgis. Krantinė taip pat visa užsnigta, neapšviesta, ir tik vienoj vietoj radom kur prieiti – ar vėjo nupūsta, ar vietinės kavinės savininkų nuvalyta. Miške sniego iki kelių, o kai kur sulig juosmeniu – naujametinę naktį klampojom per mišką iki jūros. Bet užtat gražu buvo – iš vienos pusės Nidos saliutai, iš kitos – Juodkrantės, o pats sau stovi ant kopos, šalia banguota putota jūra siautėja, ir ramybė, ramybė, o žmonių linksmybės taip toli atrodo, tarsi būtų kitoj planetoj – jokio garso negirdėti, tik švieselės blykčioja. Ir galinga bangų mūša... Arčiau prie jūros į buvusį paplūdimį jau nėjom, nes buvo galima su visa galva į sniegą prasmegti. O šampano taurę arbata iš termoso atstojo :)
Kitą dieną ėjom į pilkąsias kopas, tai dėl kiekvieno žingsnio teko kovoti – prasmenga koja iki kelių, kol ištrauki... Ir kelias kažko labai jau ilgas pasirodė, nors vasarom, regis, taip greitai nueidavom. Bet užtat koks grožis, koks baltumas! Nors aš jau ne pirmus metus žiemą prie jūros, bet tiek sniego niekad neteko matyti...

mamaviete
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 14:17

Re: Šiokiadieniai

Standartinė mamaviete » 05 Sau 2011 09:19

Mes savo kaime nebuvom jau tris savaites, bet kaimynai tai vargsta ten, meldzia tik sveikatos, nes pagalbos tai nelabai prisisauktu- arkliai jau kojomis zemes nesiekia, o zmogui tai sniegai iki sakymo (tarpukojo).Ir klojimo stoga vetra sekmadienine nuverte :(

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Jūratė » 05 Sau 2011 09:55

Žiema pasakiška, jau pernai atsigėrėtį negalėjom, o šįmet dar įspūdingiau, nes tokia graži žiema labai anksti prasidėjo :) . Vienintelis reikalas, kokiu galiu skųstis, tai rytinis ir vakarinis klampojimas plentu iki autobuso. Kadangi gyvenam užmiesty, iki autobuso artimiausios stotelės sparčiu žingsniu tenka eit apie 10 min., ir visas kelias plentu, jokių šaligatvių neturim. Tai kai mašinos nevažiuoja, eini ten, kur praeit gali, kur nuvalyta važiuojamoji dalis, o kai atvažiuoja automobilis, tai puoli į pusnis (kurios būna sniego valančių mašinų sustumtos) :| Taip ir atklampoji iki autobuso - puiki mankšta iš pat ryto :D dirba visi raumenys - kojų, rankų, nugaros :D Baigsis ryt vaikam atostogos, tuoj vaikai klampos iki mokyklos tokiu pačiu keliu... (swearing) (mad)

Vartotojo avataras
Sigita
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 15:55

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Sigita » 06 Sau 2011 19:34

Regina rašė: Prie mano darbo ant namo priešais gigantai gal kokių 3 m ilgio kabo, o storis beveik toks, kaip to namo kolonų - įspūdinga, gražu, baisu
Daug metų turėjau varveklius nuo to namo stogo kapoti, baisu ir prisiminti, kiek vargo būdavo. Stengdavomės numušti, kol netapo labai stori, nes krisdami ir automobilius gali apgadinti. Darydavom tai naktį, kai žmonės nevaikšto, būdavo triukšmo, bet kitos išeities nebuvo, jokių tarnybų prisikviesti nepavykdavo. Įsivaizduoju, kaip grėsmingai atrodo ir kokį pavojų kelia praeiviams. Ir turbūt ne vienoje gatvėje taip.

Jau seniai nebuvo tokios baltos ir gražios, visai kaip vaikystėje, žiemos. Pas mane vienkiemy nuo stogo sniego po langais tiek prikrito, kad matau praeinančių pro langą šunų letenas. O mano suręstų rožių „trobelių" iš po sniego jau beveik nebematyti. Labiausiai gaila žvėrelių, stirnos kasdien atklampoja į sodą sušalusių obuolių pasiieškoti, sniegas net papilvę siekia. Nustebau, kad iš visų daržovių, kurių joms pabėriau, labiausiai patiko žiediniai kopūstai :? .

PaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Regina » 06 Sau 2011 21:11

Sigita rašė:Daug metų turėjau varveklius nuo to namo stogo kapoti, baisu ir prisiminti, kiek vargo būdavo.
Sigita, įspūdingiausi, didžiausi, gražiausi, baisiausi varvekliai kabo nuo Medicinos bibliotekos stogo. Ten aptverta, įėjimas uždarytas ir niekas nesiruošia to grožio nukabint. Ant gretimų namų vaizdas panašus, tik varveklių gabaritai nepalyginamai mažesni :) Žmonės stengiasi vaikščiot viduriu gatvės

Jūsų stirnaitės labai gražios :) Įsivaizduoju, ką su mano medžiais ir krūmais jos padarys :( Aš taip ir nenutepiau jokiais repelentais (no) Apsileidėlė...

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė DaliaRaimonda » 06 Sau 2011 21:41

Kai tokia gili žiema, tai tikriausiai tepk netepęs- iš bado gyvūnėliai viską apgriauš |( . Ryt vėl baisią pūgą pranašauja |(

Vartotojo avataras
Sigita
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 15:55

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Sigita » 07 Sau 2011 01:01

Regina rašė: Aš taip ir nenutepiau jokiais repelentais (no)
Aplink sodybą prieš porą metų pasodinau 1,5 ha miško, šį rudenį medelių taip pat nenutepiau, nes repelentų turėjęs atvežti žmogus apgavo - pažadėjo ir neatvežė (devil) , kai supratau, kad nebeatveš, ieškoti buvo per vėlu, staiga atšalo. Dabar bijau ir žiūrėti, ar virš sniego patalų dar kyšo mano medelių viršūnės, ar jau nebe. Jei reikės atsodinti tokį plotą, bus liūdna, bet stirnų man vis tiek be galo gaila. Ir medelių gaila, ir stirnų. Viliuosi, kad nesusigundys kažkokiais, mano akimis žiūrint, neskaniais stabarėliais, jei duosiu joms morkų, kopūstų ir daug skanių beržų šakelių :) Bet, jei, anot vieno protingo žmogaus, ateitų visa banda, morkų gali ir neužtekti...

Šiandien važiuoju į Vilnių, ko gero, reikės autis guminius batus...

Vartotojo avataras
kukushka
Pranešimai: 226
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 08:03
Miestas: Alytaus r.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė kukushka » 08 Sau 2011 09:21

Nors aplink miškai, stirnaitės pas mus į sklypą neužsuka, užtat nuo gruodžio 31d. lesykloje kasdien apsilanko kurapkų šeimynėlė :)
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Švintant papusryčiauja, temstant užsuka vakarienės, paskutinėm dienom vėluoja pusryčiams, užtat atkeliauja pietų ir sulenda į šiltnamį iki vakarienės :)

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė DaliaRaimonda » 08 Sau 2011 10:18

O, kokios jos gražios :) . Tiesiog jos įsidrąsino ir jaučiasi saugios, kad niekur nebeišskrenda.

Vartotojo avataras
zebenkstiejka
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 08:17
Miestas: Vilnius-Molėtų raj.
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė zebenkstiejka » 08 Sau 2011 13:08

Kukushka, ar tai speciali lesykla kurapkoms pas jus? Nuostabūs paukšteliai <3 Norėčiau pas save tokią lesyklėlę pasidaryt, bet turbūt daug grūdų reikia.. kuom jas lesinat? Ir ar nesulėks pelės iš visų apylinkių į tokias vaišes.. :?
Aš nuskinsiu rožių kvietkų
inlaisiu dūnojun
plauk rožele raudonoji
in mano šalelę

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Regina » 08 Sau 2011 14:54

Buvom mšiandien kaime. Vaizdai dabar ten tokie :)

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
3-5 nuotraukose mano angliški rožynai (xixi) Tas juodas taškas nuotraukos vidury - tai kuoliukas prie kažkurios rožės, jo aukštis apie 70 cm |(

Šitą rimtą šeimynėlę palikom saugot sodybą` :D :D :D
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
kukushka
Pranešimai: 226
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 08:03
Miestas: Alytaus r.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė kukushka » 08 Sau 2011 16:19

zebenkstiejka rašė:Kukushka, ar tai speciali lesykla kurapkoms pas jus? Nuostabūs paukšteliai <3 Norėčiau pas save tokią lesyklėlę pasidaryt, bet turbūt daug grūdų reikia.. kuom jas lesinat? Ir ar nesulėks pelės iš visų apylinkių į tokias vaišes.. :?
Na, lesyklą tai vyras surentė iš lentų, kad tiesiog neužpūstytų sėklų ir kad joje galėtų maitintis tie paukščiai, kuriems ant žemės patogiau - žaliukės, startos, svilikai; tiesa, zylės, karklažvirbliai ten irgi mielai lankosi, nors turi savo pakabintą lesyklėlę. Ir dviejų mažiausiai lesyklų prireikė, nes paukštvanagius irgi tas intensyvus paukščių judėjimas priviliojo, dabar paukščiai gali rinktis. Kiek žinau, kurapkoms daro lesyklas specialiai pamiškėse, miškuose iš eglišakių - renčia palapines, bet mūsiškė iš bado irgi tiko :) O šeriam tuo pačiu maistu, kaip ir visus kitus, iš Thomas Phillips perkam mišinius, ten ir javų grūdų, ir saulėgrąžų yra. Peles teko rūsyje gaudyt žiemos pradžioje, bet tfu tfu tfu šiuo metu nėra, na, nežinau, kol kas nesulėkė :D

Beje, nakvoja tai jos kažkur kitur, nėra labai patiklios, stengiamės nevaikščioti po kiemą, kai jos maitinasi, net šuniui namų areštas :)

P.S. Labai smagi šeimyna :D

Vartotojo avataras
Sigita
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 15:55

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Sigita » 08 Sau 2011 18:45

kukushka rašė:Nors aplink miškai, stirnaitės pas mus į sklypą neužsuka, užtat nuo gruodžio 31d. lesykloje kasdien apsilanko kurapkų šeimynėlė :)
Kokios gražios, niekad neteko regėti iš arti, kaip šaunu, kad lesinat :)
Regina rašė:Buvom šiandien kaime.
Regina, jei tik sniegas nenutirps iki pavasario, Jūsų rožės turėtų puikiai peržiemoti :) Puiku, kad dar galit privažiuoti prie sodybos. Mes bandėm vakar neasfaltuotu keliu per laukus važiuoti, nors ir visi ratai varo, taip įklimpom, kad teko gerą pusvalandį kasti sniegą, pusiaukelėj apsisukus grįžti atgal ir važiuoti kitu keliu.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 09 Sau 2011 16:07

Šiandien buvau ir aš kaime. Pirmyn važiavau ledo keliu užpiltu vandeniu. Brrr, slinkau kaip su kiaušiniu ant galvos. Ir visai kitas vaizdas buvo grįžtant - jau matėsi pliko asfalto lopinėlių.
Kai nėra žalumos, matosi bažnyčia. Antroje nuotraukoje kyšo dangalai - sniegas nutirpo ir nuslinko. Prie namo, kur sniego iš vis nedaug -jo ten niekada nebūna nes vėjai siautėja, tai daugiau kaip pusė tuneliuko kyšo.
PaveikslėlisPaveikslėlis

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Virginija » 13 Sau 2011 20:59

http://www.youtube.com/watch?v=Ly4IABqTRkU" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
pikta voverė
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 16 Sau 2011 13:46

Re: Šiokiadieniai

Standartinė pikta voverė » 16 Sau 2011 13:54

HEI HEI HEI (rock) (rock) (rock) Štai kur visi prapuolę. (bandit) Vis lankausi rojaus soduose, o ten ko tai diskusijų labai mažai.Galvoju negali taip būti, kad visi kažkur dingo, (:| o jie gudručiai čia susibėgę .Aš irgi noriu čia (makeup) ,jei ir nedažnai,bet vistiek noriu.Na svarbu JUS RADAU.URA..... (dance) (dance) (dance) (dance) (rock) (rock) (rock)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 16 Sau 2011 14:04

Mes nesislėpėm, yra nuoroda po Nijolės parašu :)
O, kad radai, tai ką nors papasakok :)

Vartotojo avataras
pikta voverė
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 16 Sau 2011 13:46

Re: Šiokiadieniai

Standartinė pikta voverė » 16 Sau 2011 14:49

:) Ai nieko pas mane naujo, svajoju ir tiek. :$ Rožės baisiose pusnyse paskendę,tik labai apgailėjau,kad nespėjau su Jum iš Serbijos rožių užsisakyti.Tikiuosi dar kada sakysitės.Viską dabar skaitau prikritus,nes vyras koją nusilaužęs, tai mažai prie kompo prieinu.Laukiu pavasario (flower) (dance) Visiems linkėjimai iš užpustytos ir prisnigtos Kazlų Rūdos (rock) (cake) (coffe)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 16 Sau 2011 14:54

Dėkui už linkėjimus :)
O dėl Serbijos, tai žiūrėsim kaip seksis, kokie sodinukai bus, kaip augs rožės, tada ir galvosim |(

Vartotojo avataras
pikta voverė
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 16 Sau 2011 13:46

Re: Šiokiadieniai

Standartinė pikta voverė » 16 Sau 2011 15:10

Seksiu,dabar viską seksiu (xixi) Ir visko ,,senų,, vilkų klausinėsiu,nes tos patirties oi kaip trūksta :$

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Regina » 16 Sau 2011 15:16

Pikta vovere, labai įdomu, kurioj mano gimtosios Kazlų Rūdos vietoj auga Jūsų rožės? :) Ateičiau vasarą pažiūrėt, pasigrožėt ;)

Užrakinta

Grįžti į