Šiokiadieniai

Šnekam, plepam, diskutuojam įvairiom temom.
Užrakinta
Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 09 Gru 2010 09:38

Tadas rašė:Busena tokia http://www.youtube.com/watch?v=e63bfHFQLM0" onclick="window.open(this.href);return false;
Nu jo... Šiam laikui labai tinkama būsena... :) Na bet po (rain) visada būna (sun)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 09 Gru 2010 09:54

Ė, tiesa, kai būna tokia nuotaika, kaip tam katinui, reikia gerti jonažolių arbatą. Pirmas vaistas nuo depresijų, o dabar - sumažėjus saulės šviesos - tas „smagumas“ gali kankinti ne tik katinus :D Aš vakar jau nusipirkau jonažolių ;)

P.S. Gėda man! Turiu savo vaistažolių sodelį, o vaistažoles perku. Bet ką daryti, jei man gaila jas imt ir nuskint žydinčias (flower)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 09 Gru 2010 10:03

Manęs depresija nekankina. Sako mokslininkai nustatė - daugelis gimę vasarą, žiemą nedepresuoja. Bent jau mūsų šeimoje taip ir yra. Nors depresija aš niekada nesiskundžiu (sun) - man visada (beveik (xixi) ) saulė šviečia :)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 09 Gru 2010 10:14

Na aš čia profilaktiškai :D O šiaip depresija - jau „galutinė“ forma, bet yra daug tarpinių stadijų, kurios irgi nepageidaujamos (no) Bet čia juk ne medikų forumas - ką aš čia :$ Aš pati nesant saulės šviesos ir kaip slėgis nukrenta, kartais jaučiuosi gan vangiai, nes spaudimas žemas, o kavos gerti taip ir nepamėgau :)

Vartotojo avataras
zebenkstiejka
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 08:17
Miestas: Vilnius-Molėtų raj.
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė zebenkstiejka » 09 Gru 2010 10:53

Rūta rašė:Ė, tiesa, kai būna tokia nuotaika, kaip tam katinui, reikia gerti jonažolių arbatą. (flower)
Mačiau laidą, kur pasakojo kad jonažoles labai veiksminga ne gert, o smilkyt.. kad poveikis tada net stipresnis nei geriant. Jonažolių dar neišbandžiau, bet kadagį dažnai pasmilkinu- gi lietuviškas smilkalas,- namuose taip jauku pasidaro :)
P.s. Tado" katinas" nerealus :D (like)
Aš nuskinsiu rožių kvietkų
inlaisiu dūnojun
plauk rožele raudonoji
in mano šalelę

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 09 Gru 2010 14:50

zebenkstiejka rašė:
Rūta rašė:Ė, tiesa, kai būna tokia nuotaika, kaip tam katinui, reikia gerti jonažolių arbatą. (flower)
Mačiau laidą, kur pasakojo kad jonažoles labai veiksminga ne gert, o smilkyt.. kad poveikis tada net stipresnis nei geriant. Jonažolių dar neišbandžiau, bet kadagį dažnai pasmilkinu- gi lietuviškas smilkalas,- namuose taip jauku pasidaro :)
P.s. Tado" katinas" nerealus :D (like)
O geras, o kaip tu jį smilkai? uždegi šalelę ir po namus lakioji :D juokauju :D kieme auga kadagys gal prisilaužyt šakučių ir pasmilkyt, ar reik padžiovinti kad greičiau ir geriau sudegtų :B :D

Vartotojo avataras
vilmis
Pranešimai: 720
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 14:28
Miestas: DK/LT
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė vilmis » 09 Gru 2010 18:16

Kadagys puikiai dega ir nedžiovintas.

Vartotojo avataras
Sigita
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 15:55

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Sigita » 10 Gru 2010 01:35

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 10 Gru 2010 07:39

Sigita, nuostabi žiemos grafika...

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 10 Gru 2010 07:41

Sigita, o ant kokio erškėčio ar rožės šakos tupi zylė ? Ir kaip ta šaka atrodo iš arti - ar nenušalusi?

Vartotojo avataras
Sigita
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 15:55

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Sigita » 10 Gru 2010 09:28

Mano akimis - nenušalusi, pasodinta prie pat lango (trobos), nuo vėjų iš visų pusių saugo alėja, kojos storai užpiltos durpėm. Tai senovinė lietuviška rožė, gavau dovanų šį rudenį. Tikiuosi, kai kitąmet mane aplankysi, pasitiks tave žiedais :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 10 Gru 2010 09:33

Gal taip vadinama "Platelių" rožė ? Jeigu ji, tai labai ir labai graži :)

Vartotojo avataras
Sigita
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 15:55

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Sigita » 10 Gru 2010 10:34

Gavau kelias, tarp jų ir Platelių rožę, kok kas nežinau, kuri yra kuri, sužinosiu, kai pražys (flower)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 13 Gru 2010 08:04

Labas rytelis :) Ar nešąlam? :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 13 Gru 2010 08:12

Nešąlam, nešąlam - dirbam, geriam ... kavą :)

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė DaliaRaimonda » 13 Gru 2010 08:41

Geriam kavą ir ruošiamės kalėdinius pyragus kepti :) . Bet šiandiena turi pradėti stipriai šalti, Kaune iki -16C žada :(

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 13 Gru 2010 08:49

Gerai jums, Dalia Raimonda, namie pyragus kepti (cake) :) . Užtat man prasidėjusi darbo savaitė ne visai teigiamas emocijas sukelia... (mad) :D

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 13 Gru 2010 09:25

DaliaRaimonda rašė:Geriam kavą ir ruošiamės kalėdinius pyragus kepti :) . Bet šiandiena turi pradėti stipriai šalti, Kaune iki -16C žada :(
- 16 C, tai ne - 36 C. Rožės uždengtos, nuo kepamų pyragų namai prišils ir pakvips - ko daugiau norėti (sun)

Vartotojo avataras
zebenkstiejka
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 08:17
Miestas: Vilnius-Molėtų raj.
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai

Standartinė zebenkstiejka » 13 Gru 2010 10:32

Nijole rašė: O geras, o kaip tu jį smilkai? uždegi šalelę ir po namus lakioji :D juokauju :D kieme auga kadagys gal prisilaužyt šakučių ir pasmilkyt, ar reik padžiovinti kad greičiau ir geriau sudegtų :B :D
Biski padegi šakelę, užpūti, ir parūksta dūmelis. Kai užgęsta vėl kartoji.. jo nedaug reikia, kad kambary pakviptų, šiaip norint namų "energetiką" apvalyt, reik visus kampus apeit su smilkalu.. tai čia jau ir lakstymas po namus gautūsi :D džiovint nereik, dega ir "šviežias", o laužiant šakelę galima mintyse paprašyti, pasakyti kam tau jo reik ;)
Aš nuskinsiu rožių kvietkų
inlaisiu dūnojun
plauk rožele raudonoji
in mano šalelę

Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Tadas » 18 Gru 2010 05:02

Biskutis apie 'Dominique Loiseau' , 'Aspirin - Rose'.

Dengimas , nedrisciau taip dengt http://www.vestnik-cvetovoda.ru/films/o ... s13536.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Ir siaip :) http://www.vestnik-cvetovoda.ru/films/o ... s13536.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Regina » 18 Gru 2010 09:31

Taip žaisti galima turint max 10 rožių ;) Nelabai supratau, kam ta skarda. Gal pas juos sniego būna labai, labai daug, kitos dangos jo neišlaikytų?... Bet tuo atveju gal aš dengimą apskritai palikčiau gamtai - koks sluoksnis agrodangos ir sniegas, sniegas, sniegas :) ....

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė LoretaA » 27 Gru 2010 11:35

Buvau 23 gruodžio kaime - tai tiek sniego kiek pamačiau šiais metais, nebuvo niekada. Praeitais metais labai daug buvo pripustyta apie pastatus, bet pats laukas liko apiplikis - apie 20 cm. Dabar vidury sklypo apie 35 cm :? Kur buvo neaukšti tuneliukai, nelabai ir skiriasi iš bendro peizažo, kur aukštesni, atrodo kaip kalvos. Nors ir žinau kur kas pasodinta, bet kai kurie augalai tiesiog išnykę, tai sugebėjau užrioglinti ant rudenį pasodintos ir tik apipiltos durpėmis rožės - šakos ryškiai žalios spalvos. Vėl gražiai apkasiau sniegu. Iš manęs daug kas juokiasi, bet aš važiavau specialai nuo stogų sniegą nukasti. Dar pasiklausiau, kad lietų žada, tai skubėjau kuo greičiau, kad neprilytų į purų sniegą ir nesulaužytų vos gyvų stogų |( Kai kuriose vietose, maždaug iki 0,5 m buvo |( Užtai dabar aplink namą ir tvartą pylimai supilti :)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Regina » 30 Gru 2010 08:13

Labas rytas visiems :) Kokia nuostabi žiema šiandien <3 Apie tokią visada svajodavome - nešalta, nežvarbi, nevėjuota, nedarganota, su daug daug sniego (apie kelius aš nekalbu (no) ) Didelės pusnys puraus, minkštučio, žvilgančio sniego, spygliuočių šakos vos pakelia tuos patalus... Bet kaip gražu - kaip kalėdiniam atviruke <3 <3 <3 Ir toks grožis mieste, o kaime įsivaizduoju kokia pasaka :) Kaip dabar norėčiau sėdėt šiltoj kaimiškoj pirkioj, prie židinio, įsisupus į minkštą skarą ir žiūrėt pro langą į baltus tolius... Arba arkliuku pakinkytomis rogėmis "prasinešt" užpustytais laukais <3
Jei ir toliau tokia žiema bus - tai vasarą skęsim rožių žiedų jūroj (sun) (sun) (sun) (flower) (flower) (flower)

Nijola

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Nijola » 30 Gru 2010 13:22

pas mane tiek sniego, kad rožyno nesimato :) labai gražu, aš kiekvieną dieną važiuoju pro miškelį tai kaip per pasaką, atrodo tuoj girinis išlys iš miško su egle ant peties :D

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Šiokiadieniai

Standartinė Rūta » 30 Gru 2010 16:54

Ak, Regina, kaip gražiai apibūdinai, kad ir man užsinorėjo šį vakarą būti šiltoje jaukioje kaimo pirkioje... <3 Mano tėvai panašiai gyvena, gal ir ne taip viskas senoviška, bet užtat aplinkui sniego tyrai ir ramybė, ramybė... Ir mėlyni vakarai. Per Kalėdas buvom kaime, tai mūsų šiltnamiukų beveik ir nesimato, viskas taip užsnigta :)

Užrakinta

Grįžti į