Igno rožės

Moderatorius: Jūratė

Vartotojo avataras
Ignas
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 12 Rgs 2010 22:58
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Igno rožės

Standartinė Ignas » 04 Vas 2020 20:47

Egidija rašė:
31 Sau 2020 20:43
Akis ganau su malonumu...įdomus klausimas šovė galvon...ar kas iš šeimos narių prisideda prie sodo grožio kurimo?
Taip jei kartais palaistymas skaitosi :D čia mano hobis sakykim.
Mano galerija
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it.

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Igno rožės

Standartinė Gema » 07 Vas 2020 20:19

Pagaliau panaikinau forume visas Igno raudonas temas! Ir čia sodo vaizdai puikūs! Ypač gražiai parodytas derinys su Versicolor, Digitalis ir tikriausiai Rišeljė (?) Nesakysiu "oi kiek čia darbo', nes pati labai nemėgstu, kai taip sako apie mano rožyną, o nesigėri pačiu rožynu ;) Tad gėriuosi, Ignai Jūsų sodu! <3

Vartotojo avataras
Ignas
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 12 Rgs 2010 22:58
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Igno rožės

Standartinė Ignas » 11 Vas 2020 19:46

Gema rašė:
07 Vas 2020 20:19
Pagaliau panaikinau forume visas Igno raudonas temas! Ir čia sodo vaizdai puikūs! Ypač gražiai parodytas derinys su Versicolor, Digitalis ir tikriausiai Rišeljė (?) Nesakysiu "oi kiek čia darbo', nes pati labai nemėgstu, kai taip sako apie mano rožyną, o nesigėri pačiu rožynu ;) Tad gėriuosi, Ignai Jūsų sodu! <3
Ačiū, ir puikiai atpažystate rožes, ten tikrai Rišeljė (like)
Mano galerija
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it.

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Igno rožės

Standartinė Virginija » 12 Vas 2020 14:25

Igno rožynas tikrai nuostabus, labai šaunu, kad vis parodote (flower) (flower) (flower) . Ir dar tiek daug naujų rožių, kurios forume neaprašytos. Apie priežiūrą jau nėra ką kalbėti, matosi, kad viskas klesti <3 (bravo) . Smagu, kad priminėt tas gražias dienas, kurių visos laukiam.

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Igno rožės

Standartinė Gema » 12 Vas 2020 16:02

Ignas rašė:
11 Vas 2020 19:46
Gema rašė:
07 Vas 2020 20:19
Pagaliau panaikinau forume visas Igno raudonas temas! Ir čia sodo vaizdai puikūs! Ypač gražiai parodytas derinys su Versicolor, Digitalis ir tikriausiai Rišeljė (?) Nesakysiu "oi kiek čia darbo', nes pati labai nemėgstu, kai taip sako apie mano rožyną, o nesigėri pačiu rožynu ;) Tad gėriuosi, Ignai Jūsų sodu! <3
Ačiū, ir puikiai atpažystate rožes, ten tikrai Rišeljė (like)
Kaip neatpažinsi, kai tokias puikias nuotraukas įdėjote atskirame Rišeljė skyrelyje! :D

Skelbti atsakymą

Grįžti į