Reginos rožės (Molėtų r.)

Moderatorius: Jūratė

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Jūratė » 23 Rgs 2019 09:28

Regina, o gal tverti tik tam tikru perimetru, kur auga diduma skanių augalų?

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Esmiralda » 23 Rgs 2019 09:55

Tikri begėdžiai ir besočiai tie gražūs žvėreliai. Deja jie man irgi gražūs tik miške. Kaip pamatau juos savo sode - pati sužvėrėju iš pykčio (mad)
Tie repelentai visai sulaiko jų antplūdį, tik reikia juos išdėlioti aplink teritoriją, kad žvėrims nekiltų noras užeiti. Jei jau užėjo ir rado savo mėgiamus skanėstus - niekas jų nebesustabdys.
Bet dėl šventos ramybės ir aš galvoju bent dalį atsitverti tvorele. Pamenu pas babytę kaime daržas visada buvo aukšta tvora užtvertas, su varteliais. Gal labiau nuo vištų. Bet ir nuo kitų žvėrių gerai.
O šiaip tai svajoju nuolat gyventi sodyboj. Turėti gerą didelį sargų šunį ( tiksliau kalę) ir daug kačių. Nes pas mane išnaglėję ne tik graužikai požeminiai, bet ir paukščiai! Jų tiek daug, ir jie nulesa viską! Braškes, trešnes, vyšnias, serbentus - kaip ir įprasta, bet jau nulesa ir agrastus, šilauoges, gervuoges, avietes, šermukšnius, vynuoges, šeivamedžius, aktinidijas! Viską! Ne veltui žmonės šunis ir kates prisijaukino. Pas mane jiems būtų daug veiklos.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 23 Rgs 2019 10:03

Gi žinai, Jūrate, kad pas mane ta diduma išmėtyta visose pakampėse (xixi) O dar įvairūs vaismedžiai ir vaiskrūmiai, į kuriuos žiemą taip pat nespjauna.
Reikės bandyti tą naują repelentą. Arbinas nepadėjo, o ir pirkti jo nėra. Labai gerai pernai padėjo didelė širšių injekcija į užpakalį :D Ir tai tik kokiom dviem savaitėm.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė LoretaA » 23 Rgs 2019 10:38

Esmiralda rašė:
23 Rgs 2019 09:55
O šiaip tai svajoju nuolat gyventi sodyboj. Turėti gerą didelį sargų šunį ( tiksliau kalę) ir daug kačių. Nes pas mane išnaglėję ne tik graužikai požeminiai, bet ir paukščiai! Jų tiek daug, ir jie nulesa viską! Braškes, trešnes, vyšnias, serbentus - kaip ir įprasta, bet jau nulesa ir agrastus, šilauoges, gervuoges, avietes, šermukšnius, vynuoges, šeivamedžius, aktinidijas! Viską! Ne veltui žmonės šunis ir kates prisijaukino. Pas mane jiems būtų daug veiklos.
Bet juk Tu gyveni miške - kas čia keisto, kad paukščiai ten taip pat gyvena. Juk tai jų namai, o pati esi tik įsibrovėlis :D Kur jiems dingti, jeigu net miške negalima. Pas mane taip pat nulesa, bet nepykstu - arba uždengiu arba ne :) Iš juokingiausių dalykų, kuriuos pernai apkapojo, buvo pomidorai. Šiemet jų nelietė (xixi) .

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Esmiralda » 23 Rgs 2019 11:27

Taip, Loreta, tas tiesa. Aš džiaugiuosi, kad gyvūnijai mūsų sode gera, ale galėtų ir pasidalinti su mumis mūsų sodintomis ir prižiūrimomis gėrybėmis :D

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 29 Rgs 2019 18:00

Visai neblogai yra retkarčiais ką nors pasodinti labai vėlai :)

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Rožių neliko, tai tinka ir snapučiai

Paveikslėlis

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Rudenelis » 01 Spa 2019 13:27

Labai neįprastai atrodo lelijų žydėjimas tokiu laiku. Reikia tikėtis, kad kad tai nepakenks kitų metų grožiui, spės pasiruošti žiemai. O snapučiai tai kaip smilgos kokios :) , gražu nuotraukoj, nepasakytumėt tai spėliotum kas tai. Bet :( .

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 18 Vas 2020 16:53

Lašelis žiemos ir pavasario šypsnis :)

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
Ignas
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 12 Rgs 2010 22:58
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Ignas » 01 Kov 2020 12:13

GražU :) tolkios našlaitės daugiau ar mažiau visą žiemą žydėjo.
Mano galerija
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 07 Vas 2021 12:55

Neatsispyriau pagundai pasidalinti pasakiškos žiemos vaizdais :)

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Esmiralda » 08 Vas 2021 12:41

Kaip buvom pasiilgę tokios gražios tikros žiemos (bravo) <3 Nuostabūs, Regina, sodo vaizdai <3 <3 <3 Net neįtartum, kiek vasaros grožio snaudžia po tuo lygiu storu baltu apklotu :)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Jūratė » 08 Vas 2021 18:37

Ši žiema tikrai nuostabi, net jei ir bus kokių rožiškų praradimų, panašu, kad niekas nepyks, gerų emocijų tikrai gavome nemažai :)
Regina, o kaip pavyko iki sodybos nuvažiuot? Pas jus ten valomas kelias, gal yra nuolat gyvenančių žmonių?

Virginija
Pranešimai: 1459
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Virginija » 08 Vas 2021 20:56

Nuostabūs vaizdai <3 . Pagaliau mus aplankė tikra balta žiema, ir šaltukas tikrai rimtai spaudžia. Nors jau greit bandysim žiemą išvaryt, bet kažin, ar ji mūsų paklausys :) . Rožės miega pusnynuose, sniegas prilenkė ir erškėčių krūmus. O stirnos šįkart Reginos rožių turbūt nesuras :)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 09 Vas 2021 07:25

Taip, Jūrate, kelias buvo nuvalytas, mašinai pastatyti gabaliuką prie eglių nukasėm, o toliau reikėjo sunkiai bristi per pusnis (dance)
Tiesą sakot, Virginija, kol kas stirnoms iki rožių nepavyks prisikapstyti. Bet jos protingos - suprato, kad rožių restoranas šiuo metu uždarytas (karantinas), tai net ir neateina. Gal tik kokio vieno zuikio per pusnis nustraksėta.

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Nijola » 20 Vas 2021 10:49

tai va, gausa sniego pasirodo geriau negu mažai, bent jau nuo stirnų apsaugo :)

Virginija
Pranešimai: 1459
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Virginija » 21 Vas 2021 19:44

Na, šįkart aš stirnas rožėmis pavaišinau :D . Jos, aišku, ir pačios pasivaišino tujomis, o aš paskui atsiminiau, kad šiltnamyje guli krūva mano "milžinės" Souvenir de la Malmaison Cl. nugenėtų šakų, dargi su lapais, tai joms patiko :) .
Ne visai į temą, bet Regina gal nepyks.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Jūratė » 22 Vas 2021 08:56

Virginija rašė:
21 Vas 2021 19:44
Na, šįkart aš stirnas rožėmis pavaišinau :D . Jos, aišku, ir pačios pasivaišino tujomis, o aš paskui atsiminiau, kad šiltnamyje guli krūva mano "milžinės" Souvenir de la Malmaison Cl. nugenėtų šakų, dargi su lapais, tai joms patiko :) .
Ne visai į temą, bet Regina gal nepyks.
Virginija, o ta rožė dar pas Jus į šiltnamį telpa? :) Ir kaip su kenkėjais tvarkotės? neužpuola kokie baltasparniai ar voratinklinė erkutė?

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Regina » 23 Vas 2021 14:03

Virginija, ko gi man pykti - juk ne mano, o savo stirnas viliojat :D Maniškės kol kas neturi ten ką veikti, bet tuoj prisistatys, nes sniego jau pradeda sparčiai mažėti. Dabar tik vienišas briedis nuklampojęs per pusnis. Įtariu, kad šiemet rožės labiausiai nukentės ne nuo stirnų, bet nuo pelių (hit)

Virginija
Pranešimai: 1459
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Virginija » 23 Vas 2021 18:23

Ir aš šiek tiek panikuoju dėl pelių, nes nuodų nedėjau, bet jau bus, kaip bus.
Jei Regina nepyksta , tai atsakysiu ir Jūratei.
Šiandien baigiau tą rožę nugenėti, aišku, dar vistiek liko per daug. Šiek tiek sumažinau, pernai ji mielai būtų stogą nukėlusi, laimei, tvirtas, bet parėmė tai galingai. Vos gyva nuo kopėčių nulipau (:| . Jokių kitų problemų nėra, juk žydi gegužę.
Regina, atsiprašau :) .

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė Nijola » 24 Vas 2021 10:54

Aš su mielu noru auginčiau šiltnamyje ne tik Souvenir de la Malmaison, dar pasisodinčiau Noisete Gloire de Dijon turėjau bet niekaip nepavyko išsaugoti, turėjau ir Bouquet d'Or taip pat neišgyveno, žiedus žinoma teko matyti, bet labai gaila mūsų žiemos joms niekaip, na vis sakau jei turėsiu šiltnamį pasodinsiu, bet gi dar yra laiko :D dar gi nemirštu

Vartotojo avataras
bisonas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 29 Bir 2020 08:42

Re: Reginos rožės (Molėtų r.)

Standartinė bisonas » 04 Kov 2024 15:03

Virginija rašė:
23 Vas 2021 18:23
Ir aš šiek tiek panikuoju dėl pelių, nes nuodų nedėjau, bet jau bus, kaip bus.
Jei Regina nepyksta , tai atsakysiu ir Jūratei.
Šiandien baigiau tą rožę nugenėti, aišku, dar vistiek liko per daug. Šiek tiek sumažinau, pernai ji mielai būtų stogą nukėlusi, laimei, tvirtas, bet parėmė tai galingai. Vos gyva nuo kopėčių nulipau (:| . Jokių kitų problemų nėra, juk žydi gegužę. dušo padėklai
Regina, atsiprašau :) .
O gal žinote kitų būdų su pelėmis kovot apart nuodų?

Skelbti atsakymą

Grįžti į