Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Moderatorius: Jūratė

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Jūratė » 26 Rgp 2014 09:14

LoretaA rašė:O kas trukdo ;) :)
Rožės pas mane lauke geriau žiemoja nei jurginai rūsy... ;(

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė LoretaA » 26 Rgp 2014 09:19

Supratau. Labai gaila :( . Saviškius vežu pas mamą - peržiemoja ketvertui. Janinos puslapyje labai plačiai parašyta ir apie sodinimą, ir apie auginimą, ir be abejo apie laikymą - turbūt skaitei?

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Jūratė » 26 Rgp 2014 09:37

ne dar neskaičiau, ačiū, kad pasakei. Problema ta, kad mano rūsys yra šiltas kaip kambarys, jei nesudžiūsta per žiemą, tai sausį jau būna pilna balzganų išstypusių ūgelių, o kai reikia jau juos sodinti į žemę (aš, šiurpindama visus jurginų mylėtojus, juos sodinu labai anksti), nelabai kas būna iš jų likę... Būna ir tokių, kurie auga, bet nesuformuoja nei vieno žiedo :(

b.kite
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 05 Kov 2014 08:49

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė b.kite » 26 Rgp 2014 09:42

Jūratė rašė:Problema ta, kad mano rūsys yra šiltas kaip kambarys, jei nesudžiūsta per žiemą, t
teko girdėt kad šaknis lako polietileniuose pirkiniu maišeliuose, tada jie ne taip suvysta, sudžiuna. ir sako kad gerai išsilaiko, pamėginkit.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Jūratė » 26 Rgp 2014 11:30

Ačiū, b.kite, jau visaip bandžiau, visą laik laikau maišeliuose, pernai dar pyliau durpių pabandymui. Jokio esminio skirtumo (su durpėm ar be jų) nepastebėjau. Pernai šiltas ruduo buvo, tai ilgai laikiau garaže, galvojau, pratempsiu laiką, ne taip greit dygt pradės. Atėjo sausis, ir viskas pagal grafiką :) lyg tie gumbai kalendorių ant sienos matytų!

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Rudenelis » 26 Rgp 2014 20:17

O man atrodo, kad sausam rūsy gumbus išsaugot dar įmanoma - juk pas Jūratę tiek žiedų! Va turiu drėgną ir šaltą - tai su keliais kelmeliais jau žiemos pradžioj bėgu katilinėnėn, dauguma sudžiūna, bet kažkiek lieka . O va šaltoj drėgmėj viskas supelyja, supūna...

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Esmiralda » 29 Rgp 2014 14:45

Tikrai labai gražus ruduo pas Jūratę, ir žiedai džiugina, ir derlius (like) Golden celebration įspūdinga žiedų kekė (bravo) ir jurginų jūra (flower)
O koks jurginas 7-toj nuotraukoj ?

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Jūratė » 22 Sau 2015 12:52

ir aš truputį šilumos Jums įmesiu :) (nuotraukos 2014 liepos mėn.)
kadangi paskutiniu metu fotografuoju tik telefonu, tai akmenim dėl kokybės neapmėtykit :$
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

b.kite
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 05 Kov 2014 08:49

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė b.kite » 22 Sau 2015 13:08

nieko sau siluma.. net karsta paliko pamacius, kokie ziedai, nuostabu. be galo grazu.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Regina » 22 Sau 2015 13:10

Vaje, vaje, koks grožis <3 <3 <3
Jūrate, o kaip Novalis? Ūgis, storis, sveikata, žiedų gausa? Žodžiu, ar esi ja patenkinta? Galvoju, gal pasisodinti :?

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Jūratė » 22 Sau 2015 13:24

:) ačiū
Novalis mano labai mylimas :) pasodintas 2012 rudenį, labai gražiai auga, sveikas. Turiu tokią ne itin gražią jo nuotrauką, žiedai laikosi ilgai, nuo "senatvės" pakraščiukai nuruduoja...
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Regina » 22 Sau 2015 13:30

Aha, tai gal susigundysiu. O kaip gabaritai? Ypač aukštis?

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Jūratė » 22 Sau 2015 15:13

Regina rašė:Aha, tai gal susigundysiu. O kaip gabaritai? Ypač aukštis?
nematavau... gal apie 60 cm aukščio... bet pas mane dar tik pora vasarų augo, tai gali būti dar kiek didesnė.

Paukštukas
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: 23 Sau 2011 19:19
Miestas: Vilnius

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Paukštukas » 22 Sau 2015 16:46

Labai mieli ir šilti vaizdai (flower) (sun) Derinys Teasing Georgia su Jubilee Celebration - energijos užtaisas! Pamačius rankos tiesiasi link greipfrutų ir apelsinų lėkštės, žiemą tik tai ir belieka :) Scepter'd Isle tarp tradeskančių taip pat sužavėjo (flower)

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Gema » 22 Sau 2015 17:18

Labai, labai gražu! Kokie turtingi daugiamečių gėlynai!

Man kilo abejonių dėl Sceptre d'Isle -http://www.davidaustinroses.com/english ... showr=3371

Turiu panašią kaip Jūsų nuotraukoj, lyg ir turėtų būti Mortimer Sackler, bet žydėjo tik vieną vasarą ir kol kas Ostino nuotraukos neatitinka. O maniškė Sceptre d'Isle atitinka ir ji niekad neatrodė tokia kaip jūsiškė.
Paskutinį kartą redagavo Gema 22 Sau 2015 21:15, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Esmiralda » 22 Sau 2015 18:48

Labai gražu! Taip džiaugiuosi, kad man tenka laimė Jūratės sodą neretai gyvai pamatyti (flower) (flower) (flower) Visada žavi ir gėlių gausa, ir įvairios sodo bei daržo idėjos (like)
Man labai patiko rožinės lelijos ir turbūt astilbės švelnus derinukas. O jau rožių grožis! Ir man taip gražiai pasirodė Jubilee Celebration su Teasing Georgia, net pasigailėjau, kad jos pas mane skirtingose parapijose auga :)
O vat dėl Scepter'd Isle ir man kilo abejonių. Ir pas mane ji visai kitokia. Visai ne su vyšniniais stiebeliais, ir žiedeliai kitokie.
Jūrate, gal pas Tave šitoji Mortimer Sackler?

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Virginija » 22 Sau 2015 18:52

Nuostabūs pasiilgti vaizdai <3 , taip norisi greičiau jų sulaukti vėl :)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Jūratė » 22 Sau 2015 20:19

Ačiū už gražius žodžius, o dėl Scepterio tikrai sunerimau, gali būti mano klaida, matyt per skubėjimą ne taip užrašiau. Jau tik ryt pataisysiu. Atrodo, Esmiralda teisi dėl pavadinimo (flower)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė LoretaA » 23 Sau 2015 06:13

Puikūs deriniai, prabangūs žiedai. Tik pavadinimai kartais ne visai tikslūs. Pvz.: "Džiunglės" - kiek pamenu turėtų būti "angliškas rožynas", "New Dawn" kuri netapo vijokline - "ar man jau sprukti?". Beje, šitoks New Dawn variantas man žymiai gražesnis ir priedo nekeliantis problemų - nei atramų statyti, nei žiemai nuo jų nuiminėti.

b.kite
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 05 Kov 2014 08:49

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė b.kite » 23 Sau 2015 07:09

LoretaA rašė: Beje, šitoks New Dawn variantas man žymiai gražesnis ir priedo nekeliantis problemų - nei atramų statyti, nei žiemai nuo jų nuiminėti.
aš lygiai taip pat pagalvojau (like)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Rūta » 23 Sau 2015 08:04

Jūrate, dėkui už šį nepaprastai mielą vasariškos energijos užtaisą! (like) <3 :*
Labai vešlios ir sveikos rožės, labai gražūs jų deriniai ir tarpusavy ir su kitom gėlėm, apskritai žiedų jūra :) Labai gražus ir jaukus, išpuoselėtas sodas! <3 Žiūrėdama nuotraukas vis save pagaunu – o kodėl aš šios iki šiol neturiu, o kodėl šios?.. :)
Kokia gera dienos pradžia su rožėmis (flower)

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Platelių rožė » 23 Sau 2015 09:36

Labai patenkintos gyvenimu Jūsų rožės, atrodo lenktyniauja, kuri išskleis didesnį žiedą <3

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Rita » 23 Sau 2015 10:32

Nuostabus grožis,Jūrate <3
Dėl New Dawn pritariu Loretai,labai gerai užaugus :) Gražuolytė,nereikia galvoti "ką čia su ja daryti?"
Ojau grožis Jubilee Celebration <3 <3 <3 ,nuostabiai dera su Teasing Georgia <3 Šaunuolė rožininkė :)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Jūratė » 23 Sau 2015 10:50

LoretaA rašė:Puikūs deriniai, prabangūs žiedai. Tik pavadinimai kartais ne visai tikslūs. Pvz.: "Džiunglės" - kiek pamenu turėtų būti "angliškas rožynas", "New Dawn" kuri netapo vijokline - "ar man jau sprukti?". Beje, šitoks New Dawn variantas man žymiai gražesnis ir priedo nekeliantis problemų - nei atramų statyti, nei žiemai nuo jų nuiminėti.
Ačiū, ne tiek jau daug tų derinių ir žiedų :? , aš, pasirodo, esu tikra gobšuolė šiuo klausimu, man niekad negana (stupid)
Angliškas rožynas su šalia augančiomis slyva ir pušimi pernai pasiekė savo kritinius gabaritus ir tapo angliškomis džiunglėmis :D , dabar jau ne visur patogu praeiti, kažkas būtinai kur nors užsikabins... palyginus su vaizdais iš pirmo puslapio, tai tikros džiunglės ir man tai labai patinka ;)
Mūsų katinas stengiasi nereaguoti į kaimynų šunį, bet kartais jis (o tiksliau ten ji) mūsiškį su savo cholerišku charakteriu ir nuolatiniu lojimu-kvietimu žaisti natūraliai užknisa :) Įdomu stebėti, būna eina ramiai katinas pro šalį (bet matome, kad atsiranda papildomos akys pakaušyje, nes ta rami eisena būna net gi per daug demonstratyviai rami :D ), o šuo skalija per padorų atstumą, bet kai tik šuo to padorumo neišlaiko ir bent per metrą priartėja, katinas kaip mat atsisuka ir šuo vėl atsiranda tinkamoje savo vietoje (xixi)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Jūratės rožės (Vilniaus raj.)

Standartinė Jūratė » 23 Sau 2015 10:52

Rita rašė:nereikia galvoti "ką čia su ja daryti?"
Ačiū, bet mintis ją ten sodinant ir buvo, kad ji lips į viršų... Gerai, kad iš anksto atramų nesurentėm :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į