Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Moderatorius: Jūratė

Skelbti atsakymą
b.kite
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 05 Kov 2014 08:49

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė b.kite » 14 Lie 2016 09:19

ak kaip gražu, taip ir norisi pasivaikščioti tais takais :)

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Virginija » 14 Lie 2016 10:20

Arabia nepakartojama, pas mane dar tik pradėjo skleistis pirmi žiedai, šiemet atželdinėjo.
Cardinal Hume vis išbraukdavau iš sąrašiuko |( , labai patinka <3
Bet pas Rudenėlį viskas klesti <3 <3 <3 .

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Rudenelis » 14 Lie 2016 11:09

Jūrate,mano Arabia taip pat iš Sibirkos. Su lenkimu kasmet vis sunkiau, nes ji vis storėja, platėja, prisiaugina naujų šakų. Apie lapų nuskynimą žiemai nėra nė kalbos, laikosi stipriausiai, sužalotum visą stiebą, nebent kirpt, bet jų tokia daugybė! Lenkiant labai išskyla nauji ūgliai, kurie auga ne iš žemės, bet iš stiebų apatinės dalies. Lenkiu ne per vieną kartą - su pririšimais, apkrovimais svoriais, ir t.t.
Antose,skaičiau daug atsiliepimų, kad Cardinal Hume mėgsta sirguliuoti. Apie tai dar nieko negaliu sakyti. Tikrai ne viskas klesti pas mane (no) . Štai Rhapsody in Blue sėdi. Pas mane ji ne graži, o protinga, nes labai daug galvoja :) . Džiugu, kad Jūsų Arabia ataugo, turėtų gražiai žydėti.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Regina » 14 Lie 2016 12:22

Labai gražios Jūsų pakelės <3 (like) Tikrai norisi tuo takeliu pasivaikščioti - jau ir pripėduota ;)
Ir raganės labai gražios <3
O realiai kokio dydžio ta Arabija? Ir kiek jai metų? Krūmas tobulos formos, tokiam reikėtų specialiai vietą rezervuoti :)

Vartotojo avataras
Vilma
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 28 Bir 2014 11:38
Miestas: Vilnius

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Vilma » 14 Lie 2016 13:29

ooooooooooo na tiesą pasakius neįsivaizduoju,kaip Jums su tokiais milžiniškais krūmais Lietuvoj gaunasi <3 Esu mačiusi Arabia..3-5 ištįsusios šakos beveik be lapų ir pavieniai žiedai.. Man labai gražu oranžinės, persikinės rožės,bet Arabios nepirkau ..o greičiausiai ir gerai, geriau Jūsų pasidžiaugsiu,kad labai labai labai graži..nes pas mane turbūt būtų tikrai ne tas.. (drunk) O,matau geltoną raganę, aš irgi šįmet neseniai pirkausi,bet pas mane dar be jokio žiedelio..galbūt kitąmet

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Rudenelis » 15 Lie 2016 07:59

Regina, pripėduota mano vyro, dvi dienas ėjo! Vistiek sakau, kad takas mano, jo tik pėdos :D. Ten ir rožių yra, tik Jūs nematot. Parodysiu kada iš arčiau.
Arabia 2011 m rudens sodinimo, vadinasi jau 5-a vasara. Aukštis virš 2 m, gal koks 2,3 ,o pločio matosi dar daugiau. Džiaugiuosi, kad nieko prie jos nepasodinau, būtų sutraiškiusi, buvau jau pastačiusi Ghislaine de Feligonde vazone žydinčią, žiedai gražiai žiūrisi, bet būčiau per arti prikišus ir gulėtų prispausta.
Vilma, labai džiaugiuosi Jūsų rožynu prie daugiabučio (flower) (flower) (flower) , kurkit ir toliau grožį sau ir visiems. O geltona raganė(Bill Mackenzie) šiemet pražydo vėliau pas mane, ji žydės iki šalčių. Nežinau kokia pas Jus, bet dar gali pražydėti ir šiemet.

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Rudenelis » 16 Rgs 2016 07:35

Čia dar vasara:

Paveikslėlis Paveikslėlis

Čia jau rudenėja, rugsėjo vidurys:

Paveikslėlis Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Regina » 16 Rgs 2016 07:54

Nuostabus vaizdas su dviguba vaivorykšte <3 Ir rudeninis rožių brūzgynas puikiai atrodo (like)
O tokio katinėlio ir aš labai norėčiau, myliu kates <3

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Rudenelis » 17 Rgs 2016 09:06

Taip, rožynai šiemet pavirto brūzgynais, nei praeit, nei prasibraut, jau baugu darosi kaip reiks po apklotais sukišt. Gal ką ir išpjaut reikės, ko rudenį niekad nedariau.

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Rudenelis » 26 Vas 2017 09:42

Į mūsų kraštą sugrįžo žiema. Prisnigo daug, o šiandien sniegas su papustymais - tikras grožis.
Ir dar labiau džiaugsmas ima, kai žinai, kad tuoj kovas, ne taip toli ir žydėjimo pradžia.
Šiek tiek pernykščio džiaugsmo:

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Čia kiekvienais metais būna davana Tėvo dienai - išskrendam į platųjį pasaulį. Tinklas saugo nuo katino, o paskui apauga raganėmis.

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Jūratė » 26 Vas 2017 10:11

Kaip miela matyti žiedus! Labai gražu pas jus kieme! <3
o paukštuko namai kokie gražūs!!!! (sun) (sun) (sun)

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Rudenelis » 26 Vas 2017 10:16

Ir truputis žolių, gėlių.
Negalėjau atsidžiaugti Dalios Raimondos dovanota katžole. Pradžioj galvojau kuo reikės užpildyti tarpus plikos žemės, bet paskui taip išplatėjo, kad viskas užsidengė. O žydėjo visą vasarą ir rudenį.

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Rudenelis » 26 Vas 2017 10:29

Gal ir juoksitės, bet dedešva pas mane labai gerbiama ir mylima.

Paveikslėlis Paveikslėlis
Paveikslėlis Paveikslėlis
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Ir dar gėlyčių:


Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Rudenelis » 26 Vas 2017 10:38

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė DaliaRaimonda » 26 Vas 2017 11:33

Oho kokia žiedų gausa O.O Man labai patiko gėlių deriniai, ne tik su rožėmis, bet ir tai kaip suderintos gėlės. O katžolė ne tik labai gerai auganti, bet ir žydinti :) Aš ją iš Ritos gavau ir jau galiu vėl ją dalinti. O su dedešva nesu susidūrusi, bet nors ir nemėgsti baltažiedžių gėlių labai patiko deriniuose su baltomis rožėmis. Paieškojau internete ir greitai neradau jos žydėjimo laiko. Rudenėli, kaip ilgai ji žydi?

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Gema » 26 Vas 2017 12:52

Deriniai tikrai nuostabūs! Kaip katžolės fone gražiai atrodo visokios "ramunės"! O dedešva, ir dar balta, tikra gražuolė :*

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Rudenelis » 26 Vas 2017 13:27

Žydi dedešva nuo vasaros pradžios iki pat rugjūčio galo. Kai žiedas nužydi, auga tokia kaip ir dėžutė sėkloms, kuri ilgai būna žalia, graži, paskui pradeda gelsti, nokti. Iš stiebo pažastų tuo pat metu auga ūgliukai, kurie ir vėl žydi. Krūmelis būna pilnas ir žydinčių, ir auginančių sėklas šakelių. Kad anksti nenuruduotų, nukerpu dar visai nebaigusias žydėti, tada atauga ir truputėlį žydi, tiesa, jau ne taip gausiai, kaip vasaros pirmoj pusėj.

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė DaliaRaimonda » 26 Vas 2017 13:32

Ačiū Rudenėli :) Dedešva tikrai verta didesnio dėmesio ir po jūsų šių nuotraukų, atsiras daugiau kas ją pradės auginti. Viena iš jų būsiu aš (xixi)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Regina » 26 Vas 2017 16:01

Su kokiu malonumu pasivaikščiojau po Jūsų kiemą <3 <3 <3 Nuostabios rožės ir gėlės, o kokia jų įvairovė!
Ar jūsiškė dedešva daugiametė, ar vienmetė? Man jos irgi labai patinka, seniau kasmet vienmetes sėdavau, bet paskui atsibodo pikuoti. O daugiametę rožinę jau seniai iš gėlynų išmečiau, nes viską aplink save stelbia. Mačiau, kad savarankiškai prie prūdo auga.
dar man labai patiko Jūsų baltasis katilėlis - tas toks "smailas" prie baltos rožės. Labai, labai gražus <3 Ar rūdys nepuola?
O kas žydi tarp smulkių baltų gėlyčių (bobramunis?) karpytais žiedlapiais? Nuostabus baltas derinys <3 <3 <3

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Esmiralda » 26 Vas 2017 16:56

Ir man labai gražu pas Jus, Rudenėli <3 Ir gausybė nuostabių gėlių ir gėlyčių, ir paukštelio jaukus namelis, ir ypač priešpaskutinė nuotrauka - kaip kur nors Provanse ar Italijoj (flower) (flower) (flower)

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė DaliaRaimonda » 26 Vas 2017 17:32

Regina, jei jus domina baltas plačialapis katilėlis 11 nuotraukoje, tai tos bjaurybės galiu duoti. Pas mane jis kaip piktžolė, niekaip neišnaikinu (mad) Atidaviau vienai merginai, ji atrodė, kad jau viską, viską išsikasė, po kiek laiko vėl jis želia :D

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Rita » 26 Vas 2017 17:47

Rudenėli,pas Jus nuostabu :)
Dėl dedešvos man atradimas.Vienais metais buvau nusipirkus šviesiai rusvą ir labai džiaugiausi,labai graži ji man buvo,tačiau sekančiais metais neišdygo,nusiminiau ir galvojau,kad ji vienmetė,todėl,kvaiša, net nesivarginau apie ją paskaityti :( Šįmet būtinai įsigysiu,pas Jus ji pasakiška (flower)

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Rudenelis » 26 Vas 2017 20:46

Dedešvą laikyčiau daugiau daugiamete, nes kur įsitvirtina, ten auga kelis metus, o jei vieta kažkuo neįtinka, būna kaip dvimetė. Manoji dauginasi pati. Išdygsta kur nori, belieka išrauti, išmesti arba palikti, perkelti kur reikia.
11 nuotraukoj tikrai plačialapis katilėlis, bet man jis nepatinka tik tuo, kad labai puola juodi amarai. O dėl išnaikinimo tai galvoju, kad jis daugiau sėjasi - gali ir pievelėj išdygt, bet kur, daug, o išrautas pas mane neatžėlė. Man labiau patinka didžiažiedis, jis 12 nuotraukoj ir 3 nuo galo. Tas ilgiau žydi. Rūdys pastarojo vieną krūmelį kamuoja, bet kiti sveiki.
Tarp smulkių žiedelių( vaistinio skaistenio) žydi baltagalvių žiedai. Atrodo vadinasi Puošnioji baltagalvė.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Regina » 27 Vas 2017 08:50

DaliaRaimonda rašė:Regina, jei jus domina baltas plačialapis katilėlis 11 nuotraukoje, tai tos bjaurybės galiu duoti. Pas mane jis kaip piktžolė, niekaip neišnaikinu (mad) Atidaviau vienai merginai, ji atrodė, kad jau viską, viską išsikasė, po kiek laiko vėl jis želia :D
Taip, Dalia, kalbėjau būtent apie tą katilėlį, nuotraukoje man jis labai gražus pasirodė <3 (flower) Mielai priglausčiau :) Turiu panašų mėlyną - jį baisiai puola rūdys. Kiti katilėliai nesirūdžiuoja.

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Mano rožės, žolės, gėlės (Rudenelis, Utena)

Standartinė Rūta » 27 Vas 2017 19:30

Rudenėli, labai gražios ir rožės, ir dedešvos, ir kitos gėlės. Žaviuosi Jūsų gebėjimu užauginti tokias gražias, puošnias rožes, tik labai mylinčios rankos tai geba! Priešpaskutinė nuotrauka atėmė žadą <3

Dedešvas ir mes auginam, tik mažutes, baltas, ir mums labai patinka, o prie savo daugiabučio namo vieną ankstyvo rudenio dieną atradau rausvą debesėlį – taip gražiai žydėjo dedešvos. Tai labai jauki ir mūsų kraštuose deranti gėlelė – taip kad jokių „juoksitės“ :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į