Aleksandros rožių sodas (Zarasų r.)

Moderatorius: Jūratė

Vartotojo avataras
Sigita
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 15:55

Re: Aleksandros rožių sodas (Zarasų r.)

Standartinė Sigita » 17 Sau 2012 01:42

Aleksandra, ačiū, gera akis paganyti po Jūsų sodą (flower) Tikrai turit ką parodyti ir kuo nustebinti (like)

Aleksandra
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 08 Gru 2011 21:24
Miestas: Zarasu rajonas

Re: Aleksandros rožių sodas (Zarasų r.)

Standartinė Aleksandra » 17 Sau 2012 08:23

Aciu Sigita :)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Aleksandros rožių sodas (Zarasų r.)

Standartinė Regina » 01 Bir 2012 11:49

Aleksandra, žiemą mus nustebinot ir sužavėjot savo rožių gausa ir grožiu <3 O dabar nieko nerašot, nors kartais matau, kad prisijungiat ;)
Mes čia visą pavasarį aptarinėjam rožių žiemojimo rezultatus, aimanuojam ir džiaugiamės, keikiam visokio plauko kenkėjus ir anksti pradėjusias pulti ligas.
O jūs tylit, nieko nesakot. Kaip laikosi jūsų rožės? Kaip peržiemojo? Ar nepuola ligos ir kenkėjai? O jei puola - tai kokiomis priemonėmis kovojat? Pasidalinkit ir su mumis savo patirtim :)

Aleksandra
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 08 Gru 2011 21:24
Miestas: Zarasu rajonas

Re: Aleksandros rožių sodas (Zarasų r.)

Standartinė Aleksandra » 04 Bir 2012 21:17

Atsiprasau kad iskart neatsakiau) Regina,dar kovo pabaigoje grizo dukra su anukeliu is uzsienio-tai neko nespeju)jau pamirsau kaip sunku su mazu vaikeliu buna) o dar prie interneta nevisada galiu prieiti(nes visems reikia)Dukrai su vyru bendraut -kad nepamirst kaip atrodo ir vaikas teva pazintu kai gris namo) :D Malonu kad mane nepamirsot) :)
Apie rezultatus-siemet mano rozes zemojo tuneliukose(rudeni nuskiniau visus lapus it purskiau su vario preparatu)zemojo po juoda agrodanga(skirta braskiems).Atidengiau ne iki galo jau kovo viduri-buvo visi rozes zali ir grazus.Po keliu savaiciu atidengiau visiskai-buvo jau ir juodu saku-ispjoviau visus kurie man nepatiko.Likau gana patenkinta rezultatu.Mire tik tai Eden rose :( ir Moonligt(gal rasoma kitaip).Stipriau apsalo Lidija Friemane(gal kitaip rasoma)-bet jau stovi su pumpurais) :) Is anglisku-1 Falstafas nekoks-neauga visai-norejau iskasti,bet gal jau ir ne geriasnis tam laikas)
Visi senoviniai ,floribundiniai ir poliantiniai puikiausiai atlaiko ziema. (dance) Geguzio pradzioje purskiau su Skoru,actara,deciu.Dar balandzio pradzioje daviau jems pauksciu meslo,po keliu savaiciu rozem skirtos trasos,ir geguzes pabaiguoje vel pauksciu meslo :)
Pirma prazydo Pentifolija f,varps-tiesa pasakius pirma karta taip gausiai(neapsalo ne truputi),dabar zydi Agra,Singl Ceri,Hanza,Teresa bugnet pradeda zydet,zydi Knirps,Snow balet,Haze purpl-bet je visi turi po keleta ziedeliu)
Apie ligos-tfu tfu tfu ...kol kas mes sveiki -kuo ir visem linkiu ir apgailestauju skaitydama kad pas Nijole serga rudziu ir pas kitus .Amaru buvo tik ant Rose de Rest ne daug-nuemiau paprasciausiai.Turejau piuklialio -tai papurskiau vel kokteiliuku(skoras,decis ir aktara del viso pikto)Panasu kad dingo.Jau nematit nuvitusiu virsuniu.
Kol kas neturiu nuotrauku-nes vyras pamirsta is darbo atvezt mano kamera. :(
Linkiu visems kad rozes butu sveikos ir grazios,o jus visi nepavargusios(nu ne bent truputi) :)

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Aleksandros rožių sodas (Zarasų r.)

Standartinė DaliaRaimonda » 05 Bir 2012 07:10

Aleksandra, manoji "Eden rose" taip pat "nušalo", nors iš pavasario labai atrodė gerai. Teko kirpti iki pat žemės. Bet kadangi, nebuvo ką sodinti į juos vietą- palikau šaknis. Ir ką atžėlė (nors labai ilgai to nedarė, kitos ją tris kartus aplenkė) ir dabar pradeda sėkmingai augti. Tad, jei dar neiškasėte, bandykite laukti.
Pastebėjau, kad jūs labai rūpinatės savo rožėmis, tręšiate tikrai daug ir chemijos negailite. Pagal rožių tręšimą ir chemijos suvartojimą- tai aš tikra suvalkietė :D

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Aleksandros rožių sodas (Zarasų r.)

Standartinė Nijola » 05 Bir 2012 07:14

Aleksandra smagu girdėti, kad rožės gerai auga ir jau pradeda žydėti :)
Nepamirškit mūsų, lauksim tolimesnių naujienų ir žinoma nuotraukų <3

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Aleksandros rožių sodas (Zarasų r.)

Standartinė Regina » 05 Bir 2012 07:25

Džiaugiuosi, Aleksandra, kad pas jus viskas gerai :) Gaila Eden Rose ir Moonlight , bet gal dar atsigaus kaip ir pas DaliąRaimondą :)
Bet tikrai maisto rožėms jūs negailit, todėl jos taip ir klesti.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Aleksandros rožių sodas (Zarasų r.)

Standartinė LoretaA » 05 Bir 2012 07:37

Labai smagu girdėti, kad rožės sveikos (yes)
Nematau jokių baisių tręšimo kiekių: tankai, bet gal po truputį - taip ir rekomenduojama tręšti. Man 6 kg trąšų pilnai užtenka visoms rožėms patręšti. Gal ir Aleksandra tręšia labai saikingai. Jeigu raugintas ir labai skiestas paukščių mėšlas, taip pat, labai geros trąšos.

Aleksandra
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 08 Gru 2011 21:24
Miestas: Zarasu rajonas

Re: Aleksandros rožių sodas (Zarasų r.)

Standartinė Aleksandra » 05 Bir 2012 10:41

:)Del trasu taip ir yra-man virs 200 roziu vnt uztenka 5 kg trasu, o pauksciu meshlo-kibiras visems -bet tik as sausa nauduojau.Ar tai daug?O del cheminiu preparatu-tai irgi ne daug ju piliau-8 litrai visems rozems ir net kitoms krumams ir medialiams uzteko(turiu omeni agrastai,kriauses,visnios ir pan,)suprantu kad geriau apseiti be chemijos-bet .....bandziau pernai-sirgo ir rozes ir delfiniumas ir agrastai,slyvos. Ar tikrai padauginau su nuodais? :(

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Aleksandros rožių sodas (Zarasų r.)

Standartinė Rūta » 05 Bir 2012 11:17

Aleksandra, Jus girdėti :) Manau, kad Jūs viską darote labai tinkamai - ir tręšiate, ir nuo ligų saugojate (yes) Netgi patartina maišyti kelis preparatus – taip išvengiama ligų sukėlėjų atsparumo, visapusiškesnis poveikis, o insekticidai + fungicidai - du zuikiai vienu šūviu :)

Aleksandra
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 08 Gru 2011 21:24
Miestas: Zarasu rajonas

Re: Aleksandros rožių sodas (Zarasų r.)

Standartinė Aleksandra » 05 Bir 2012 15:56

:) Aciu, Ruta, as net pradejau pergyvent -gal is tikruju padauginau ko nors) :) :)

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Aleksandros rožių sodas (Zarasų r.)

Standartinė DaliaRaimonda » 05 Bir 2012 20:56

Ne, tikrai nepadauginote :) Chemijos vienu kartu purškiant aš "išpilu" daugiau...

Aleksandra
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 08 Gru 2011 21:24
Miestas: Zarasu rajonas

Re: Aleksandros rožių sodas (Zarasų r.)

Standartinė Aleksandra » 05 Bir 2012 21:13

:) Aciu nuramonot mane)

Aleksandra
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 08 Gru 2011 21:24
Miestas: Zarasu rajonas

Re: Aleksandros rožių sodas (Zarasų r.)

Standartinė Aleksandra » 05 Lie 2012 10:16

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Aleksandra
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 08 Gru 2011 21:24
Miestas: Zarasu rajonas

Re: Aleksandros rožių sodas (Zarasų r.)

Standartinė Aleksandra » 05 Lie 2012 10:17

:) mazdaug toks mano sodas dabar)

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Aleksandros rožių sodas (Zarasų r.)

Standartinė Virginija » 05 Lie 2012 10:46

Labai gražu ir išpuoselėta, šaunūs šeimininkai (bravo) <3 <3 <3

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Aleksandros rožių sodas (Zarasų r.)

Standartinė Regina » 05 Lie 2012 10:52

Labai gražus sodas, labai gražios rožės, puošnios, visai lietaus nesugadintos <3
Aleksandra, pas jus rožės žydi gerokai vėliau, matosi, kad pats žydėjimo pikas.

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Aleksandros rožių sodas (Zarasų r.)

Standartinė Rita » 05 Lie 2012 12:27

Labai,labai gražu <3 <3 <3 Ir kada Jūs spėjat taip gražiai susitvarkyti,juk dar tikriausiai ir svečiūkų tebeturit,tai vėl didelis rūpestis :) Tikrai,pats rožių žydėjimas (flower) ,o pas mus jau baigia žydėti pirmoji banga,taip gaila :)

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Aleksandros rožių sodas (Zarasų r.)

Standartinė Gema » 05 Lie 2012 19:11

Visą šitą grožį ryt pamatysiu savo akimis <3

Vartotojo avataras
RožėDD
Pranešimai: 662
Užsiregistravo: 03 Geg 2011 07:36
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Aleksandros rožių sodas (Zarasų r.)

Standartinė RožėDD » 07 Lie 2012 17:18

Ojojoi kiek praleidau :D Aleksandra, labai labai jauku (sun) , o jau veranda kokia <3
http://sodoziedai.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Aleksandra
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 08 Gru 2011 21:24
Miestas: Zarasu rajonas

Re: Aleksandros rožių sodas (Zarasų r.)

Standartinė Aleksandra » 09 Lie 2012 07:10

:) Aciu visems uz pagyras :) Regina ,sugadintos ir mano rozes nuo lietaus.New Dawn visiskai paguldyta.Nuo vejo isardyti krumai-je neturi savo grazios formos,bet yra taip kaip yra :)
Rita,o sveciuku turim i turejom dar kitu sveciu ir krykstinos,tai laiko is tikruju buvo mazoka siemet.Bet tai labai malonios rupesciai.Senovines panasu jau atzydejo,vakar iskirpau visos atzydejusios likucius,o sia savaite planuoju patrest paskutini karta pauksciu geriu :)
RozeDD :) aciu :) o veranda tai mano svajone ir kada gyvensim name bus mano zeminis sodas) :) nes labai truksta roziu per ziema :)

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Aleksandros rožių sodas (Zarasų r.)

Standartinė Gema » 09 Lie 2012 09:10

Ačiū, ačiū Aleksandrai ir jos dukrai Dianai (ir anūkėliui Kristianui), kad tokia atvira širdimi priėmė mane ir mano draugę į savo gražų rožių sodą!

Labai įspūdingas angliškų rožių takas! Iki šiol matau prieš akis.

Labai patiko viso sklypo apie namą išplanavimas. Čia reljefas banguotas, daug suaugsių medžių, Aleksandros sodas į tą relejfą labai gražiai įsipaišė, jaukios trimatės erdvės. Su drauge nusprendėm, kad jos sodo stilius "neša" į anglišką :)

Aname Lietuvos gale gyvenantys forumiečiai ir forumietės, nebijokite, kad toli, pamatysite Lietuvos, ir Aleksandarą pasiektumėt :) Savo taip pat parodyčiau, bet kol kas dėl tiek važiuoti neverta, kitąmet gal jau kai kas matysis :)

Aleksandra
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 08 Gru 2011 21:24
Miestas: Zarasu rajonas

Re: Aleksandros rožių sodas (Zarasų r.)

Standartinė Aleksandra » 09 Lie 2012 11:02

:) Aciu Gemai uz siltus zodzius ir uz patarimus(nes turiu vieta kuri man nepatinka kaip viskas sutvarkyta, kai sutvarkysiu butinai parodysiu. Aciu ir Gemos draugei Vaidai, ji tikra augalu zinove, o koks skanus jos medus :) Gema, pamirsau tik rauga Jums duot, bet tikiosiu dar turesiu progos :)
Jei kas nori ar bus musu krastuose kveciu apsilankit mano sode) :)

Aleksandra
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 08 Gru 2011 21:24
Miestas: Zarasu rajonas

Re: Aleksandros rožių sodas (Zarasų r.)

Standartinė Aleksandra » 13 Lap 2012 21:01

:) :) galu galia atsirado laiko paskaityti forumo naujienas,persikrausti i miesta,perziureti jusu visu rozinu nuotraukas,idesiu kazkiek savo nuotrauku-siemet daug ju neturiu,nes labai mazai turejau laiko kamerai(daugiau anukui ir rozems)
PaveikslėlisPaveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Noriu tik pridurti kad siemet rozes beveik nesirgo,amaru irgi buvo labai mazai.Siuo metu rozes jau paruostos ziemai -nuskyniau visu roziu lapus(apie 200 vnt-nepavargau, nes tuo metu dar gyvenom sodyboj ir galejau sau leist skinti kada buvo geras oras. Prilenkiau visas rozes, visos rozes gavo vario preparato,bet siemet neapkaupiau ju -ziuresim kas is to iseis. Liko tik uzdet lutrasila ir viskas :)

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Aleksandros rožių sodas (Zarasų r.)

Standartinė Virginija » 13 Lap 2012 21:50

<3 <3 <3 Na, lauksim kitos vasaros, norisi gyvai pamatyti :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į