Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Moderatorius: Jūratė

Skelbti atsakymą
Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė Rita » 17 Bir 2011 07:28

Gražios,kaip gi bus negražios,jos nuostabios visos,tik jau protas nuo to grožio maišosi.Scepter'd Isle bus pirmoji būsimų pirkimų sąraše :*

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė DaliaRaimonda » 17 Bir 2011 15:10

Rožės visada labai gražios <3 . Bet kai, kad ir antros nuotraukos fone matai dar kalną rožių- negali nesižavėti :)

Vartotojo avataras
Arijana
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: 18 Rgs 2010 12:33
Miestas: Kauno raj.-Panevėžio raj.

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė Arijana » 17 Bir 2011 16:13

Man irgi 2 ir paskutinė nuotraukos neatsižiūrimos. <3

O kaip tos nežiniukės? Ar dar turi? Pernai pas mane iš vazonų žiedai lipo,šįmet jau kaip patręšiau, tai sužaliavę kaip petruškos, galiukuose "dėl padorumo" po pumpurėlį užmezgė, bet dar nežydėjo praeitą savaitę.

Vartotojo avataras
Aivė
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 06:49

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė Aivė » 18 Bir 2011 11:36

vilmis rašė:Įdomiai atrodo veigelės ir Prolifera de Redoute derinys.
Puikiai atrodo! As netycia si pavasari taip pat jas susodinau salia (sun)
Tik man veigele reikes labiau saugoti nei Prolifera de Redoute :D Nes veigeles Viln. raj. labiau nukencia nuo salcio :D
http://www.aplinkosprojektas.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė LoretaA » 20 Bir 2011 06:41

Arijana rašė: O kaip tos nežiniukės? Ar dar turi? Pernai pas mane iš vazonų žiedai lipo,šįmet jau kaip patręšiau, tai sužaliavę kaip petruškos, galiukuose "dėl padorumo" po pumpurėlį užmezgė, bet dar nežydėjo praeitą savaitę.
Turiu, Arijana. Aš jas vienoje vietoje tris pasodinau. Manau, kad jos ne nuo trąšų sužaliavo, o tiesiog jų toks lėtas būdas. Pas mane, taip pat, tik šį savaitgalį pražydo, kol kas negausiai, bet už tai dabar jau žydės iki užšals, nes pumpurų marios :) . Kai turėsiu laiko foto įkelsiu. Aš dar joms įtaisysiu vielinius lankus ir parišiu, tai kai bus rožinis debesis padarysiu nuotraukas - turėtų stulbinančiai atrodyti <3

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos „rožių sodo“ kurimas (Ukmergės raj.)

Standartinė LoretaA » 22 Bir 2011 06:38

Šiemet vėl "atradau" nuostabių rožių :) . Dvi iš jų, tai Bourbon "Madame Lauriol de Barny" ir arbatinė "Madame Scipion Cochet". Pirmos dvi nuotraukos "Madame Lauriol de Barny", sekanti "Madame Scipion Cochet". Arbatinė praeitą vasarą augo grunte ir atrodė labai prastai. Rudenį perkėliau į vazoną. Dabar, kai karts nuo karto palynoja, vazonas stovi pastogėje, todėl žiedai atrodo nuostabiai. Labai dideli, pilnaviduriai ir štai tokios, kaip varpelis formos. Nuo svorio žiedai gracingai palinkę. Gal kam ir nepatinka, kad norint pažiūrėti į rožės veidelį, ją reikia pakelti, bet man labai malonu liesti tokius nuostabius žiedus :) "Madame Lauriol de Barny" jau dvi savaitės kaip žydi ir nenumetė nei vieno žiedlapio <3
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Sekančios nuotraukos nežinomos rožės, kurią sąlyginai pavadinau "Arijana", nes tai jos dovana :) Nuotraukos darytos vakare, šviečiant saulei, tai labai ir labai nekokios |(
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Koalos „rožių sodo“ kurimas (Ukmergės raj.)

Standartinė DaliaRaimonda » 22 Bir 2011 07:11

Iš tiesų labai gražios rožės <3 . Man palinkusiais žiedais rožės savaip žavios, ir tie palinkę žiedai nesudaro problemos, jei rožė nėra kur užkišta. Tikrai visada gali prieiti ir pažiūrėti :) Bet aš padariau išvadą, kad senovinės rožės geriausiai žiūrisi didesnėse erdvėse, tada atsiskleidžia jų didybė <3 .
Tik niekaip neįsivaizduoju, kad rožė vazone auga geriau, negu grunte. Man atrodo, kad kaip tik vazone jos vargsta :D Bent jau man beauginant rožes vazonuose, neatrodė jos gerai (xixi) . Gal aš nemoku jų ten auginti (xixi)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos „rožių sodo“ kurimas (Ukmergės raj.)

Standartinė LoretaA » 22 Bir 2011 07:27

'Madame Scipion Cochet' tiesiog alergiška lietui (xixi) Auginant grunte, visi žiedai praktiškai supūna. Be to ji mažutė - HMF rašo tik iki 80 cm. Taip pat ir kituose kataloguose skaičiau, kad galima auginti vazone. Kol kas rezultatu esu patenkinta. Beje, žiemojo lauke - kaip ir visos kitos :)

Nijola

Re: Koalos „rožių sodo“ kurimas (Ukmergės raj.)

Standartinė Nijola » 22 Bir 2011 07:40

"Madame Lauriol de Barny"- sutinku labai graži rožė, ir dar stipriai skaniai kvepia <3

Vartotojo avataras
Arijana
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: 18 Rgs 2010 12:33
Miestas: Kauno raj.-Panevėžio raj.

Re: Koalos „rožių sodo“ kurimas (Ukmergės raj.)

Standartinė Arijana » 22 Bir 2011 10:09

Burbonė labai labai graži, man tokios patinka :) , o ta nežiniukė tiesiog aplipusi pumpurais, kai visi išsiskleis bus gražu, man jos ir vienas žiedas gražus, kuokeliai puošnūs.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos „rožių sodo“ kurimas (Ukmergės raj.)

Standartinė LoretaA » 23 Bir 2011 10:34

Naujos ir senos veislės mano sode :)
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos „rožių sodo“ kurimas (Ukmergės raj.)

Standartinė LoretaA » 27 Bir 2011 19:54

Pirmose trijose nuotraukose rožė mano perkrikštyta į "Arijana", nes Arijana jas padovanojo, o "Nežinoma" - neskamba. Gal kam kils kokių minčių ir kas nors ją indentifikuos :)
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Priešpaskutinėje nuotraukoje be abejo dabar gražiausias mažutis mano rožyno kampelis. Kai pavasarį užsakiau iš Dovilės "Ballerina", ji man padovanojo "President Duhem" ir priedo patarimą, kad jos labai gražiai viena šalia kitos žiūrisi. Iš ties (sun)
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
Arijana
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: 18 Rgs 2010 12:33
Miestas: Kauno raj.-Panevėžio raj.

Re: Koalos „rožių sodo“ kurimas (Ukmergės raj.)

Standartinė Arijana » 27 Bir 2011 20:17

Bet jau žiedų žiedų <3 . Mano mamai tai geltonasis rožynas amą atėmė, jai geltonos rožės mylimiausios. Tu šaunuolė, vis mintyse stebiuosi kaip tokį rožyną šitaip puikiai prižiūrėti.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos „rožių sodo“ kurimas (Ukmergės raj.)

Standartinė LoretaA » 27 Bir 2011 20:27

Arijana rašė:Bet jau žiedų žiedų <3 . Mano mamai tai geltonasis rožynas amą atėmė, jai geltonos rožės mylimiausios. Tu šaunuolė, vis mintyse stebiuosi kaip tokį rožyną šitaip puikiai prižiūrėti.
Nė velnio jis neprižiūrėtas (xixi) Šį savaitgalį karpiau, karpiau, karpiau ir t.t., 4x300 ltr maišus prikarpiau. Labai malonu buvo mašinoje vežtis tokias šiukšles - kaip išsimaudžiusi ir išsitrynusi rožių aliejumi :D

Vartotojo avataras
opera
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 07:27
Miestas: Molėtų raj.

Re: Koalos „rožių sodo“ kurimas (Ukmergės raj.)

Standartinė opera » 27 Bir 2011 22:06

Gražu. Bežiūrint šio savaitgalio nuotraukas, kilo mintis atidaryti skyrelį "Patarimai fotografuojantiems: kaip atskleisti rožių grožį nuotraukose". Pas Koalą ne tik) labai gražios nuotraukos. Rožės visos gražios, bet nufotografuoti jas gražiai - sunku. Kai kam tai labai gerai sekasi.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos „rožių sodo“ kurimas (Ukmergės raj.)

Standartinė LoretaA » 07 Lie 2011 20:48

O buvo taip ... :D
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos „rožių sodo“ kurimas (Ukmergės raj.)

Standartinė LoretaA » 12 Lie 2011 20:18

Kai nežydi rožės, žydi krapai :D
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Koalos „rožių sodo“ kurimas (Ukmergės raj.)

Standartinė Jūratė » 13 Lie 2011 07:14

labai gražios nuotraukos <3 o kai peržiūriu čia nuotraukas ir man jų dar norisi (Koalos nuotraukomis negali pasisotinti - dar dar dar norisi daugiau :D), tai lendu į HMF ir toliau kaifuoju (sun)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos „rožių sodo“ kurimas (Ukmergės raj.)

Standartinė LoretaA » 13 Lie 2011 07:14

Regina rašė:Krapai - kaip krapai ;) , bet nuotraukos labai gražios <3 (flower)
Brolis sakė, kad pas mane nuostabūs krapai, anot jo - niekur tokių nematė. Jie man beveik iki pažastų. Kiekvieną kartą atėjęs - į turgų, kiek čia pinigo auga :D O tu, Regina, " Krapai - kaip krapai ;)" Sumenkinai visai :D :D :D Tie krapai tarp česnakų auga, bet česnakam aš dėl derliaus žiedus nulaužiau - būtų iš viso puikus gėlynas :D
Kitais metais tarp rožių sodinsiu česnakus ir krapų pasėsiu, gal mažiau visokie gyviai bujos :?

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Koalos „rožių sodo“ kurimas (Ukmergės raj.)

Standartinė DaliaRaimonda » 13 Lie 2011 07:18

O tada bus ir grožis, ir nauda (like)
Iš tiesų tai ir aš vis pasižiūriu jūsų rožes nuotraukose ir man- taip gražu <3

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos „rožių sodo“ kurimas (Ukmergės raj.)

Standartinė LoretaA » 13 Lie 2011 07:19

Jūratė rašė:labai gražios nuotraukos <3 o kai peržiūriu čia nuotraukas ir man jų dar norisi (Koalos nuotraukomis negali pasisotinti - dar dar dar norisi daugiau :D), tai lendu į HMF ir toliau kaifuoju (sun)
Ačiū merginos už tokį aukštą įvertinimą. Vakar išmėžiau iš kompo kokį pusę tūkstantuko (xixi) . Taigi, ne kažin kas ir man išeina. Tik, kad labai daug fotografuoju, tai dar kažkas ir lieka :)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Koalos „rožių sodo“ kurimas (Ukmergės raj.)

Standartinė Regina » 13 Lie 2011 07:25

koala rašė:
Regina rašė:Krapai - kaip krapai ;) , bet nuotraukos labai gražios <3 (flower)
Brolis sakė, kad pas mane nuostabūs krapai, anot jo - niekur tokių nematė. Jie man beveik iki pažastų. Kiekvieną kartą atėjęs - į turgų, kiek čia pinigo auga :D O tu, Regina, " Krapai - kaip krapai ;)" Sumenkinai visai :D :D :D Tie krapai tarp česnakų auga, bet česnakam aš dėl derliaus žiedus nulaužiau - būtų iš viso puikus gėlynas :D
Kitais metais tarp rožių sodinsiu česnakus ir krapų pasėsiu, gal mažiau visokie gyviai bujos :?
Koala, labai atsiprašau :D :D :D
Mano pilnas daržas krapų, kurie man iki nosies :D :D :D , keliauja į kompostyną dideliais kiekiais (xixi) , negalvojau, kad pas tave tokie ypatingi ;)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos „rožių sodo“ kurimas (Ukmergės raj.)

Standartinė LoretaA » 13 Lie 2011 07:44

Regina rašė:Mano pilnas daržas krapų, kurie man iki nosies :D :D :D , keliauja į kompostyną dideliais kiekiais (xixi) , negalvojau, kad pas tave tokie ypatingi ;)
O taip, maniškiai ypatingi - modeliai, o taviškai tik į kompostyną :D :D :D

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Koalos „rožių sodo“ kurimas (Ukmergės raj.)

Standartinė Regina » 13 Lie 2011 07:45

:D :D :D reikės rasodos iš tavęs prašyt :D :D :D

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Koalos „rožių sodo“ kurimas (Ukmergės raj.)

Standartinė Aistė » 13 Lie 2011 14:03

Šiemet aš sodinau tarp rožių daug česnakų, deja amarams tas buvo ne motais (no) (devil) Mano ružavam rožynėlyje (beveik visi česnakai augo jame) amarų atsirado pirmiau negu kituose, kur česnakų nebuvo |( Tad nežinau ar ne tokie česnakai buvo, ar amarams jie patiko :? :D

Skelbti atsakymą

Grįžti į