Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Moderatorius: Jūratė

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė LoretaA » 09 Geg 2011 07:12

Suėdė, Regina, suėdė - 85 procentus, kurios buvo darže ir 5 procentus, kurios buvo rožyne (xixi) Tik dar nežinau ar jau praradau tas veisles visai, ar buvau padalinusi ir pasodinusi keliose vietose.
Ačiū visiems už pagyras (flower)

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė Rita » 10 Geg 2011 10:48

Pas mane šiais metais labai prastos tulpės,kažkokios nelaimingos,neužaugę savo ūgio,žydi pavienės,sodinau,kaip ir kiekvienais metais į tulpių indus į gerą žemę,žiemai mulčiavau durpėmis,aš labiausiai mėgstu lelijažiedes,tai daugiausia jas ir sodinau.Mamai ant kapo pasodinau bliūdą pilnavidūrių baltų,kaip ir kiekvienais metais,buvau nuvažiavus-nuostabios,dar nežydėjo,bet visos ilgais kotais ,kaip viena ir jau pasiruošę skleistys.Koala,ar Jus visada iškasat ,ar paliekat žemėje,pas Jus labai sveikos atrodo gražuolės (flower)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė LoretaA » 10 Geg 2011 11:40

Iki šiol beveik visada iškasdavau. Beveik, nes praeitais metais galą lysvės darže nespėjau. Visai neblogai atrodo, kai tuo tarpu pernai rudenį sodintos į daržą, beveik visos suėstos. Daugelis čia matomos auga rožynuose, kurie buvo dengti. Praeitais metais buvo prastokos. Lelijažiedės ir man mylimiausios, jos dar nelabai žydėjo savaitgalį. Šiandien jau ko gero bus pražydę :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė LoretaA » 29 Geg 2011 21:10

Pirmieji žiedai.
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Reda
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 10 Lap 2010 13:24
Miestas: Vilnius-Telšių raj.

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė Reda » 29 Geg 2011 21:45

Koks grožis ir kokia atgaiva akims, puiku, Koala, ir foto pritrenkiamos! (like)

Nijola

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė Nijola » 30 Geg 2011 06:36

Labai gražu, aš sakau kad pas tave anksčiau viskas, Vilniuje mačiau tik rugozos jau pradeda žydėti ;))
O kaip erškėčiai dar nežydi ??

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė LoretaA » 30 Geg 2011 06:42

Nijole rašė:Labai gražu, aš sakau kad pas tave anksčiau viskas, Vilniuje mačiau tik rugozos jau pradeda žydėti ;))
O kaip erškėčiai dar nežydi ??
Kokie erškėčiai? Ar tie kurių beveik neliko? Ar turi galvoje Nevada ir Marguerite Hilling? Jeigu pastarąsias tai tos tikrai nežydi ir žinoma tie kurių kaip ir nėra, taip pat, nežydi :( Tuoj žydės "Adama-s" ir 'Catherine Guillot' (ko gero antradienį kai važiuosiu vyro iš kaimo pasiimti jau žydės) ir kiek vėliau kitos.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė Jūratė » 30 Geg 2011 06:57

štai ir sulaukėm pirmųjų tikrų žiedų!!!! nuostabios nuotrukos <3

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė LoretaA » 06 Bir 2011 16:45

Vasaros pradžia.
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė Regina » 06 Bir 2011 17:07

Koks grožis <3 <3 <3 Atrodo, kad net juntu lietaus atgaivintų žiedų skleidžiamą aromatą (flower) (flower) (flower)
Koala, jos tave myli tikrai ne mažiau, negu tu jas :)
Labai įdomi rožė "Soldier Boy" - jos net kuokeliai raudoni :) ir spalva tokia "skani"

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė LoretaA » 06 Bir 2011 17:26

Ačiū, Regina :) Ko gero žymiai geresnė, labai panaši rožė yra "Altissimo", kurią turi "Sibirkos Rožynas". O tie kuokeliai tai gal ne raudoni, o nuo prislopintos geltonos iki rudos spalvos. Tiesą sakant, nelabai apžiūrėjau :$

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė Rita » 06 Bir 2011 21:16

Pas Jus Koala ,atrodo,kad pats vidurvasaris-pats rožių žydėjimas.Tiek daug žydi ir tokios sveikos ir gražios rožės.Pasaka <3 <3 <3 Jei užsiminėt apie Altisimo,tai aš ją turiu ir labai džiaugiuosi,labai graži ir galinga rožė,Dovilė taip pat sakė,kad jos viena iš gražiausių raudonų rožių.

Vartotojo avataras
Vilma_K
Pranešimai: 61
Užsiregistravo: 11 Geg 2011 14:47
Miestas: Kaunas

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė Vilma_K » 07 Bir 2011 06:36

koala rašė:Žiedai.
Paveikslėlis
Gal galit pasufleruot, koks grazuoles vardas?


Tikrai, rozes prazysta neitiketinu greiciu, tik gaila, kad per tokius karscius ir perzydes greitai.... Pas koala, kaip visada, yra kur paganyti akis.... Vaziuodama pro Siesikus vis pagalvoju apie si nuostabu soda, bet gi neisdygsi taip is niekur nieko tarpuvartej : "O stai ir as is forumo ! Ar leisit pasigrozeti?..." :D

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė LoretaA » 07 Bir 2011 06:39

Ačiū visiems ir visoms už pagyras :* O su tuo rožių sveikumu, tai visaip yra |( - paliegusios tiesiog nefotografuojamos |( , arba fotografuojamos, bet tik sau, į archyvą.
Vilmai_K - čia arbatinė hibridine Dainty Bess :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė LoretaA » 07 Bir 2011 09:03

Oi, Rūta, pamatytum aplinką - kojos nėr kur pastatyti :D Prie namo šono kur rožės pasodintos, ant jų pastoliai suręsti. Kenčiu sukandusi dantis, nes žinau, kad kai baigs apkalinėti namą - viskas žymai pagerės. Pati žinai - nuotraukos yra nuotraukos, ką nori - parodai, ko nenori - nerodai. Kaip Nijolė ir sakė - atvažiuoja žmonės žiūrėti sodo, kurį matė tik nuotraukose ir nusivilia - o tai kur čia tie grožiai |( Nors pas mane truputį atskirta erdvė, sodas sau, namas ir prišiukšlintas kiemas - sau.
Ačiū už gerus žodžius visiems (flower)

Vartotojo avataras
Aivė
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 06:49

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė Aivė » 08 Bir 2011 10:19

Tikrai rozes ir nuotraukos fantastiskos <3
O kokia veisle paskutineje nuotraukoje? as dar zalia :$
http://www.aplinkosprojektas.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė LoretaA » 08 Bir 2011 10:31

Aivė rašė:O kokia veisle paskutineje nuotraukoje? as dar zalia :$
Marguerite Hilling :) Atsiprašau, kažkodėl pasirodė, kad visi turi ją pažinti :) Juk ir pati visai nesenai buvau žalia ;)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė LoretaA » 09 Bir 2011 21:12

Vis dar vasara :)
Kai kurios rožės turi "cegeliukus", kurie labai panašūs į varnėnus (xixi)
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė Regina » 10 Bir 2011 06:48

<3 <3 <3 <3 <3 (flower) (flower) (flower) (flower) (flower)
Tiesiog nėra ką pasakyt, lieka tik žavėtis :)
Koala, antroj nuotraukoj "Martha" lygiai tokia pati, kaip mano "Zephirine Drouhin"

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė LoretaA » 10 Bir 2011 06:56

Ačiū, Regina. Gal čia labiau truputį patobulėjusio "fotografo" nuopelnas, nes nesimato nudžiūvusių tulpių, piktžolių, laistymo žarnos ir apleistų kampų kurių rodyti nenoriu. Tikrovėje, deja, viskas žymiai prasčiau |(
Aha, aš taip ir galvojau, kad kita Martos pusė "Zephirinė". Didžioji dalis krūmo yra tikrosios Martos - specialiai įdėjau mažesniąją dalį :) ir abiejų "merginų" žiedus :)

Nijola

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė Nijola » 10 Bir 2011 09:07

koala rašė:Ačiū, Regina. Gal čia labiau truputį patobulėjusio "fotografo" nuopelnas, nes nesimato nudžiūvusių tulpių, piktžolių, laistymo žarnos ir apleistų kampų kurių rodyti nenoriu. Tikrovėje, deja, viskas žymiai prasčiau |(
Aha, aš taip ir galvojau, kad kita Martos pusė "Zephirinė". Didžioji dalis krūmo yra tikrosios Martos - specialiai įdėjau mažesniąją dalį :) ir abiejų "merginų" žiedus :)
kartais taip nutinka kad sportas vėl prisimena motininį augalą, kaip ir 'Mary Rose' su 'Winchester Cathedral ' pas mane ant vieno krūmo žydi abi rožės - taip būna su sportais.

Vartotojo avataras
vilmis
Pranešimai: 720
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 14:28
Miestas: DK/LT
Susisiekti:

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė vilmis » 12 Bir 2011 20:25

Įdomiai atrodo veigelės ir Prolifera de Redoute derinys.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė LoretaA » 16 Bir 2011 18:01

Vasaros vakaras.
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė DaliaRaimonda » 16 Bir 2011 22:35

Aš vis antrą ir paskutinę nuotraukas pasižiūriu ir man taip gražu <3 (tiesiog politinio prieglobsčio galima prašytis :D )

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė LoretaA » 17 Bir 2011 07:02

O rožės Jums negražios |( :D Gaila, kad jau baigia peržydėti. Ne labai kokia vasara šiemet. Visos pražydo beveik vienu metu ir, aišku, baigs taip pat. Dabar reikės kuopti begalę nukritusių žiedlapių ir karpyti nužydėjusius žiedus :|

Skelbti atsakymą

Grįžti į