Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Moderatorius: Jūratė

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 15 Geg 2013 20:15

Virusiukas. Reik raut - nėr kada. Fotografuoti yra kada, o raut - nėr (stupid) .
7 ir 8 nuotraukose rodomos tulpės gyvai taip dera prie rožių lapų, kad likau gerokai nustebinta kaip man čia taip pavyko (xixi) . Nuotraukose spalva perraudona. 21 nuotraukoje "Red shine". Pasodinau į vazonus, pasistačiau "terasoje" - tik grožėtis nėra kada, nes nesėdžiu aš toje "terasoje"
Palyginau pernai metų tos pačios dienos nuotraukas ir šių - praktiškai tas pats veizdelis. Turiu galvoje lapiją, žiedus.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 21 Geg 2013 20:49

Tuoj žydės rožės :) , o kol kas:
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Rūta » 21 Geg 2013 21:06

Vaje, Loreta, taigi tai kažkas nepaprasto <3 <3 <3 Kokios raganės - neįsivaizduojamas grožis <3 Ir visi žiedai tarsi švytintys iš vidaus, ir pirmasis rožės žiedelis... Nuostabu! (flower)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 22 Geg 2013 06:02

Ačiū, Rūta (flower) .
Mano pakantusis vyras kai pasodinau raganę prie terasos lengvai pabambėjo, kad dabar ji užstos visą vaizdą, o ir aš pati nebuvau labai patenkinta savo sprendimu (xixi) . Bet kai dabar ji žydi kol kas esu labai patenkinta :) .

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Regina » 22 Geg 2013 07:02

Savaitgalį pagalvojau, kad pas Loretą jau turėtų pradėt žydėt rožės ir, pasirodo, tikrai nesuklydau :)
Tokią raganę ir dar kitą labai gražiai rožinę aš paleidau į obelį, joms patinka ir vaizdas geras, ir nieko neužstoja.
O nuotraukos tai tikrai labai gražios, taikliai Rūta pastebėjo - švytinčios (like)

Vartotojo avataras
Aivė
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 06:49

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Aivė » 23 Geg 2013 10:21

Loreta, puikios nuotraukos, tik dabar radau Jūsų pirmuosius rožių žiedukus. Raganė - pasaka <3 Ir aš turiu tik dar vazone tupi, nes.... jau nėra vietos (xixi)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 23 Geg 2013 11:04

Ieškok, Aive, ieškos vietos. Sodink prie obels ar kito medžio kaip Regina - labai gražu, jeigu raganė pakankmai didelė. Gal pirmais metais bus mažesnė, bet kitais atsigriebs. Tik neįsivaizduoju, kaip žiemai nuimti reikėtų. Su tinklu viskas labai paprasta.
Ačiū, Aive. Tik, kad tas pirmasis žiedas baisiai nevykęs :$ - sugalvojau fotografuoti, kai buvo beveik sutemę, o įgūdžių nėra.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 27 Geg 2013 16:17

Jau greitai žydėsim :) , o dabar džiaugiuosi kitais žiedais.
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Rita » 27 Geg 2013 19:37

Na,Loreta,nesuprantu, iš kur pas Jus tos nuostabios raganės atsirado,niekad nerodydavot,negi jos čia pernykštės |( Kad pas Antosę jų daug ir tokios gražios,tai žinojau,na,bet,kad pas Jus...,nepaprastai gražu (flower) .Kad rožės taip žydi,kitas stebūklas,pas mane dar tik po žiedelį,o pas Jus jau visas krūmas žydi,ar ten vieta stebūklinga,ar Jūs stebūkladarė :)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Regina » 28 Geg 2013 07:00

Rita, kad pas Loretą irgi tik po žiedelį :) Baltas krūmas - tai ne rožė :)
Loreta, o kokių rožių tie pirmieji žiedai? Ko gero, rožės pas tave pirmąją pražydo (flower)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 28 Geg 2013 07:23

Po vieną žiedą yra jau nemažai: Summer sunrise, Rose de Recht, aišku Nevada, Therese Bugnet, Old Blush, Stanvell Perpetual tai jau ir ne po vieną žiedą,ir dar visokių, o daugybė tuoj tuoj skleisis :) Tame tarpe ir angliškos. Yra ir tokių, kurios lapukus dar tik auginasi |( .

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Rita » 28 Geg 2013 09:32

Nu tikrai,jau visiškai akla |( Bet labai gražus (flower)

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Nijola » 28 Geg 2013 09:34

Pas mane dar nėra net ir po vieną žiedą, kaip visada pas Loretą viskas pirmauja :)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Rūta » 28 Geg 2013 09:45

Žavūs ir tarsi dar kiek nedrąsūs pirmieji žiedeliai, gaivi žaluma ir tokia ramybe dvelkiantis Loretos sodas... Tikra atgaiva akims ir širdžiai <3
Iš maniškių jau pradeda žydėti Terezos, Cl. Icebergai, iš angliškų jau akivaizdžiai Gertude Jelyk.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 28 Geg 2013 09:47

Rita rašė:Nu tikrai,jau visiškai akla |( Bet labai gražus (flower)
:D :D :D
O aš galvojau, kad apie Therese (rožiniai žiedai), jau kaip apie žydintį krūmą parašėt , o čia pasirodo apie putiną :)
Siesikuose įdomus klimatas - žiemą žiauriai šalta, o vasarą lygiai taip labai karšta ir palyginti labai mažai lyja.
Ačiū, Rūta :* .

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Gulbe » 29 Geg 2013 21:31

Labai gražios nuotraukos, ypač sužavėjo ta su lubinais - lyg paveikslas.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Regina » 30 Geg 2013 06:30

Loreta, o tai kodėl tu lubinus "perdažei" :? (xixi) Kaip suprantu, sėjai baltus :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 30 Geg 2013 07:05

Nesėjau, o gavau iš "Svogūnų pasaulio" (lenkų). Užsakiau baltus, o turiu tokius. Dabar jau ir tų praktiškai neliko - katinai patvarkė :( . Gražūs buvo neišpasakytai - žvakės apie 40 cm ilgio, visas kotas apkebęs žiedais. Didžiosios būtų peržydėję, tada iš pažastėlių būt žydėjusios mažosios. Deja ;( . Ir taip viską, kam nepastatau apsaugą :( . Visiems iš Rasos gautiems augalams pastačiau apsaugas ir tai sugebėjo aukštąją viksvą gerokai pataršyti. Lelijas nukapojo, apie snapučiuis ir kraujalakes (mano sėtos) jau net nekalbu - sulygina su žeme. Labai "gražus" sodas - augalai gelžgaliais apstatyti :( . Brolis sakė - po 4 -5 katinus krūvoj raičiojasi ;( ir kas kely pasitaiko, viskas skutais nueina.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Regina » 30 Geg 2013 07:14

Tai gal tu savo augalus valerijonais laistai, kad viso miestelio katinai tavo sode fiestas rengia (xixi) :?
Dėl lubinų nepergyvenk - galiu paraut iš savo laukinių laukų :D O ir aplink tave, manau, jų netrūksta ;)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 30 Geg 2013 07:30

Aš tau pasijuoksiu (devil) , nors kokios užuojautos lašą būtum parodžiusi (xixi) . Nėra aplink mane lubinų. O katinai tikrai visi aplinkiniai susirenka, nes nėra šuns ir labai smagu vaikščioti po nupjautą žolę, gulėti pavėsyje po rožėmis ant snapučių.

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Rūta » 30 Geg 2013 07:42

Niekad neįsivaizdavau, kad katinai gali būti tokie kenkėjai |( Mūsų keturi katinai sodyboj labai tvarkingai elgiasi, nė kalbos nėra, kad ką suniokotų, takučiais vaikšto. Žinoma, pas mus kaip iki mėnulio toli tokiam išpuoselėjimui kaip pas Loretą, bet jei būtų bjaurūs, manau, rastų ką suniokoti...
Nors dabar rašydama, manau, supratau, kodėl taip yra, juk dabar katinų „laikas“, tai jie ir siautėja, o mūsiškiai visi tai „sutvarkyti“, užtat yra tvarkingi ir sodui lojalūs namų gyventojai.

Loreta, ar jie tik tokiu metu siautėja, ar ne tik?

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 30 Geg 2013 07:56

Siautėja, maždaug, iki vasaros vidurio. Vėliau pavieniai augalai nukenčia. Šiuo metu jie pjaunasi ir tada, patikėkit, viskas šipuliais eina. Vieną kartą mačiau kaip raičiojosi, net baisu žiūrėti - kaip kokie laukiniai žvėrys.
"Terasoje" ant žemės stovėjo išpikuoti sėjinukai, net dėžutes sulaužė, kur jau ten apie augalus kalbėti ...

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Regina » 30 Geg 2013 08:01

Loreta, aišku, kad užjaučiu. Puikiai suprantu, ką reiškia bet kokių gyvūnų daroma žala ir kaip dėl to skauda širdį. Bet ir pasijuokt kartais reikia :)
Bet tikrai tavo katinai kažkokie monstrai (mad) Mačiau ir pas mane ateina iš kaimo du ryžikai ir juodis, bet juos domina pavėsinėj netyčia paliktas maistas :D O ilsisi jie ant lieptelio ar ant malkų prieš saulutę :)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė Jūratė » 30 Geg 2013 08:28

Pas mus be katinų (jie gan ramūs, bet kažkiek žalos tikrai padaro) dar būna dvikojai "kenkėjai" su futbolo kamuoliu, dažniau po du, kartais ir trise. Smulkūs augalai mažai nukenčia, bet rožių šakos ypač dažnai.
Loreta, sodas nuostabus, labai laukiu birželio ;) Nuo genėjimo kažkaip nejučia "išsisukau" (drunk) , bet rožių lankymo nenorėčiau praleisti <3

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 30 Geg 2013 08:47

Labai prašom, Jūrate - laukiu, nesulaukiu (sun) . Manau jau sekančią ar dar sekančią savaitę, tikrai, bus galima lankytis :)
Niekas nesutvarkyta, bet savų aš nesigėdiju :P .

Skelbti atsakymą

Grįžti į