Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Moderatorius: Jūratė

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Loretos A „rožių sodo“ kūrimas (Ukmergės r.)

Standartinė LoretaA » 29 Spa 2010 18:38

Parodysiu kokioje nedėkingoje, tiksliau reikėtų sakyti baisioje vietoje, :D bandau sukurti kaip išsireiškiau "rožių sodą". Nei vienoje mano nuotraukoje neatsispindėjo šis "grožis".
1. Sklypo galas. Iš šios vietos ir buvo išrautos ir pavogtos mano rožės. Tikėjausi, kad čia žydės pačios gražiausios rožės ir niekas nepastebės bjaurių sandėlių. Nuotraukoje nesimato, bet čia yra visko ir obelų, ir bukas, ir cūgos, ir trešnės ...
2. Darbų įkarštis - nertinis ant kuolo, polietilenas iškastoms žemėms sudėti, kad pieva labai neapsiveltų. Tai sekantis ratas - nei vienas ratas nėra taisyklingas, nes aš visai ir negalvojau sodinti ratais, tiesiog kai neliko kur sodinti, tai apjungiau anksčiau susodintas ir šiemet sodintas rožes į "ratus".
3.Čia sklypo pradžia. Dešinėje pusėje yra pats pirmas taip vadinamas rožynas, kuris pavaizduotas 4 nuotraukoje (visas netilpo) ir šioje vietoje jau beveik tiksliai priešais suraitytas naujasis puslankis iš rožių.
Visas sklypas dabar yra iš keturių ratų - vienas čia nepateko. Taigi, kaip pagaliau išdrįsau parodyti, vieta yra labai baisi ir ką aš bedarau visada matau tuos sandėlius kurie riboja mano sklypą iš dviejų pusių. Kai Nijolė parašė, kad pas mane yra labai gražu (xixi) pagalvojau, pamatytų - pasibaisėtų. Tai dabar parodžiau, kad labai nenusigastų ir priprastų prie "grožio" :D
5.Pats gražiausias dienos metas man - rytas. Vasarą visada, kaip betingėčiau, keliuosi anksti, todėl mano nuotraukos šlapios (sun) . Nieko man nėra malonesnio, kaip tik išlipus iš lovos, basomis kojomis pabraidyti po rasotą žolę, apžiūrėti besiskleidžiandžius rožių žiedus, įkvėti nepakartojamo jų aromato. Iš ryto aš nematau tų baisių sandėlių - lieka tik žiedai, rasa ir saulė.
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Nijola

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė Nijola » 30 Spa 2010 09:16

Suaugs tujos ir visai uždengs tau nemielą sandėlį. O jei ir matosi sandelių sienos nieko čia baisaus, kai tau jos nepatinka tai ir rėžia tavo akį :D Labai gražus sodas labai <3 tu šaunuolė tiek darbo įdedi (yes)
Žinoma mes visi norime aplinkui kad erdvė matytūsi gal kokios pievos ežeras o gal jūra :D žinoma būtų dar kitaip, kitoks sodas, bet šis nuostabus <3
Aš kai nuvažiuoju pas kitus, kurie turi va kaip Loretos dydžio sodus, tai suprantu, kad pas mane tik kišenė (xixi)
Labai gražus sodas (flower)

Vartotojo avataras
opera
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 07:27
Miestas: Molėtų raj.

Re: Koalos „rožių sodo“ kurimas

Standartinė opera » 05 Lap 2010 09:38

Labai teisingas apibūdinimas "Rožių sodas". O dėl tų sandėlių pergyvent nereikia, jau vien dėl to, kad pakeisti nieko negali. Čia kaip iš Foje dainos "Kaip žiūri, taip ir matai". Kas ką nori, tas tą mato. Pas mane lygiai tas pats, tik ne sandėliai, o senos fermos. Kai kas iš atvažiuojančių jas pastebi ir pakomentuoja, o pro rožes praeina tylėdami.
Man pas tave labai labai labai gražu. Lauksiu nuotraukų daugiau.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė LoretaA » 05 Gru 2010 14:55

Sudėjau nuotraukas, kurios ne tiek sodo , kiek, sakyčiau, sodo spalvų nuotraukos. Kartais jų labai daug - netgi per daug,kartais beveik vien žalia :)
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė DaliaRaimonda » 05 Gru 2010 19:12

Koala, iš tiesų nuostabu :) . 3 ir 10 nuotraukos su kažkokia aura :D . Ir dar klausimas ne į temą, kas per medeliai su vaisiais 11 nuotraukoje?

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė LoretaA » 05 Gru 2010 19:59

Koloninės obelaitės su obuoliais :)

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė Rasa » 06 Gru 2010 06:48

Labai gražu, Loreta :) ir stilius labai tinkamas tokiai kaimiškai aplinkai. O kokia čia balta astilbė, gal veislę žinote?
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė LoretaA » 06 Gru 2010 07:53

Labai ir labai ačiū visiems už tokį aukštą įvertinimą. Tik kaip žinome, nuotraukose dažnai truputį pagražintai gaunasi. Piktžolės tai beveik nesimato (xixi)
Balta astlbė pirkta "Žaliojoje palapinėje" - pavadinimas kaime :$
Kas dėl senų statinių - labai gaila, bet jie baigia sugriūti :( Ir ko gero teks tvartui stogą nuimti - o taip nesinori :(

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė LoretaA » 06 Gru 2010 18:04

Dar kartą ačiū visiems negailėjusiems gražių žodžių ir taip nuostabiai įvertinusiems mano darbą (flower)
Vilmis labai teisingai pastebėjo dėl žolės pjovimo - anksčiau per 3-4 valandas nupjaudavau, dabar reikia visų 6 ar net 7 val. Ir tie " (dance) " aplink augalus (:| Kadangi Rūta pas mane nebuvo, tai gerokai perlenkė su gražiausiomis sodybomis. Juk aš nerodžiau lentų sukrautų viduryje kiemo, polietilenu užkaltų namo langų, akmenų ir kitokio šlamšto suverto po obelimi kieme, nesutvarkytų kompostinių ir daugybės kitų dalykų, kurie bado man akis kiekvieną kartą atvažiavus. Kai ko nespėju, o daug kam tiesiog stinga lėšų, kadangi aš pirmenybę teikiu ne statiniams, o augalams ... ir dėl to nesigailiu :)

Vartotojo avataras
Arijana
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: 18 Rgs 2010 12:33
Miestas: Kauno raj.-Panevėžio raj.

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė Arijana » 08 Gru 2010 14:46

Ne, povai netinka prie tradicinės medinės architektūros-reiktų porelės na gal pentardų, ar kaip ten jos vadinasi: tokios vaikšto porele visada, rainos rainos, ištiestais kakliukais, jei pavojus-bjauriai rėkia, bet kai tyli, tai gražu :D . Arba tokių miniatiūrinių vištyčių su gaideliu keleta- būna su kuodukais, pasipūtusiom krūtinėlėm, plunksnuotom kojytėm-vaikšto sau tarp koalos rožių, vabaliukus rankioja :D .

Vartotojo avataras
zebenkstiejka
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 08:17
Miestas: Vilnius-Molėtų raj.
Susisiekti:

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė zebenkstiejka » 08 Gru 2010 17:04

Kas dėl paukštelių, tai rekomenduoju kranklį. Būdamas juodas, visada sudarys kontrastą su rožėmis. Pastebėjęs pumpurus, visada juos rūpestingai nugnybs, o ir šiaip gerai nugenės krūmus (devil) Moka ir šaknis rauti- šiemet pastebėjo, kad vilkdalgiai turi įdomias, lengvai iškasamas ir skanias šaknis.. atrodo vilkdalgių daugiau nebeturiu :D
Aš nuskinsiu rožių kvietkų
inlaisiu dūnojun
plauk rožele raudonoji
in mano šalelę

Vartotojo avataras
vilmis
Pranešimai: 720
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 14:28
Miestas: DK/LT
Susisiekti:

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė vilmis » 08 Gru 2010 17:42

Kad visokias lervas išrenka tai tikrai gerai, bet dažnai sugeba ir patį augalą iškapstyti. Mano sodyboje vaikštinėja vištų būrelis - patirtis kalba. Aišku visada yra išeitis - laikyti aptvare nuo gegužės iki rugpjūčio, t.y. tuo periodu kai daugiausia ravima ir augalai jautriausi.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė LoretaA » 10 Gru 2010 09:55

Aš nuo Nijolės "nusišperinu" ir labai paprastai pristatau savo kolekciją (xixi) :
http://www.helpmefind.com/gardening/l.p ... 775&tab=38" onclick="window.open(this.href);return false;

Nijola

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė Nijola » 10 Gru 2010 13:24

koala rašė:Aš nuo Nijolės "nusišperinu" ir labai paprastai pristatau savo kolekciją (xixi) :
http://www.helpmefind.com/gardening/l.p ... 775&tab=38" onclick="window.open(this.href);return false;
labai gerai kad nusišperinai :D aš su tais sarašais jau (swearing) vienam kompe dalis kitam - keliuose sąsviniuose po revizijos, tai čia labai patogu iš visur pasiekiamas sarašiukas :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė LoretaA » 02 Sau 2011 16:14

Žiedai.
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Elena
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 13:54

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė Elena » 02 Sau 2011 17:40

Vidurinėje eilėje,iš kairės, ketvirtoje nuotraukoje, labai įdomus žiedas(kaip balerinos sijonėlis) ir spalva, tokia sodri, kokia tai rožė? Ir apatinėje eilėje pirmoje nuotraukoje iš kairės.

Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė Tadas » 02 Sau 2011 19:25

Ispūdinga ! Paveikslėlis
14 nuotraukoje http://s3.postimage.org/1dko8l5z8/P1090831.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; kokia?

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė LoretaA » 02 Sau 2011 19:48

Tadas rašė:Ispūdinga ! Paveikslėlis
14 nuotraukoje http://s3.postimage.org/1dko8l5z8/P1090831.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; kokia?
'Blanche Moreau' . Šiaip tai šią lietingą vasarą pasirodė nelabai kaip. Įsivaizduoju, jeigu būtų daugiau saulės, tai (flower)

Elena
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 13:54

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė Elena » 02 Sau 2011 20:51

Visos rožės išties labai nuostabios.Nesusipratau su tom eilėm, bet dabar paklausiu kitaip, vienuoliktoje nuotraukoje žiedas skiriasi savo forma, na jis kitoks,žiedas tamsus, o viduryje apatinė žiedų pusė gerokai šviesesnė,man labai gražu,o gal čia tik pagautas švisos efektas, kokia rožė keturioliktoje nuotraukoje, ir kokia Kamieninė rožė trečioje nuotraukoje, atrodo kaip nuotaka.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė LoretaA » 03 Sau 2011 07:54

11 -oje nuotraukoje 'La Ville de Bruxelles', 14- oje, kaip jau rašiau, 'Blanche Moreau', o kamieninių aš neturiu iš viso (xixi) , nuotrauką specialiai įdėjau kadangi ji tikrai auga taip, kad panaši į kamieninę. Tai 'Martin Frobisher' - labai fotogeniška rožė, nors gyvai ir iš arti taip puikiai neatrodo. Labai greitai peržydi žiedai ir dabar aš jos ko gero nepirkčiau :D Bet, jeigu prie jos nesiartinti - tikrai puošia sodą. Skamba keistai, bet taip tikrai yra :?

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė Rūta » 04 Sau 2011 08:48

koala rašė:Tai 'Martin Frobisher' - labai fotogeniška rožė, nors gyvai ir iš arti taip puikiai neatrodo. Labai greitai peržydi žiedai ir dabar aš jos ko gero nepirkčiau :D Bet, jeigu prie jos nesiartinti - tikrai puošia sodą. Skamba keistai, bet taip tikrai yra :?
Tiesiog neįmanoma patikėti, kad prie tokios rožės geriau neiti :D Nuostabios rožės ir tokių gražių spalvinių sprendimų esama... <3

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė LoretaA » 11 Vas 2011 17:54

Radau 2009 metų labai spalvotą nuotrauką :D Gražaus čia nieko nėra, bet užtai yra daug daug besileidžiančios saulės spindulių, kurie ir nutapė tokį spalvingą sodą :)
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė LoretaA » 13 Vas 2011 14:04

Rudenį rožės taip pat žydi :)
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė Regina » 13 Vas 2011 14:15

Puiku, nuostabu, fantastiška - ir rožės, ir nuotraukos <3 (like) (flower) (sun)
Nuostabiausia nuotrauka - tai Sonnenroschen <3 <3 <3
O Teasing Georgia net rudenį pas mane nebūna tokios spalvos

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Koalos "rožių sodo" kurimas

Standartinė LoretaA » 08 Geg 2011 20:36

Pavasaris.
Turbūt galima sakyti rožyne, nes vis tik rožių daugiausia :)
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į